Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná pláž

+12
Collin Torres
Alisha Harris
Seth Jones
RosieFox
Annika Kendall
Yuna Suki Kumoro
MarkTuan
ImJaebum
Jake Ceeper
Yessica George
Samuel Irwin
Vypravěč
16 posters

 :: Přístav

Strana 7 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---Písečná pláž - Stránka 7 Hhv_oa10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 2:17 pm

"Hmm a nechceš do baru?.. Mark je taky možná v hotelu, kdo ví.. A měly bychom si to užít, a navíc , nechci Marka a ani JB-ho teď rušit až teď jsem si vzpoměla, že by za pár dnů měli mít koncert? Tak ať si odpočinou od otravných fanynek, teď tím myslím mne" *usměje se a jde směrem k baru přisedne si tam k nějaké neznámé osúbce, držela Kim místo* "ahoj, vypadáš velice otráveně.."
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 2:20 pm

*řekla než odešel tančit*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sun Jul 03, 2016 2:32 pm

* Když mu Slečna, neodpověděla odešel do svého hotelového pokoje převléct se a upravit Písečná pláž - Stránka 7 13zmp1e,Tak vyrazil na pláž šel po svých takže cesta mu trvala trochu déle než sám očekával když dorazil dostal Kokos došel k palmě o kterou se opřel a čeká zda uvidí JBho nebo někoho koho by znal aby se mohl přidat* Písečná pláž - Stránka 7 2rf908w
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 2:38 pm

*viděla Marka, usmála se a překvapeně zamrkala* "nečekala jsem, že tu příjde" *řekla tiše když ho tu viděla, objednala si sklenici vody, vypila jí a šla pomaloučku za Markem*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 2:45 pm

* Na dívku která na něj nezareagoval protože jí neslyšel, nebylo umyslné to že jí ignoroval prostě se snaží bavit hudba to je jeho, tančit sice moc neumí ale jednoznačně ho to opravdu baví při tanci se uvolnil a nechal ze sebe padnout, svojí špatnou náladu*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sun Jul 03, 2016 2:48 pm

* Když viděl k sobě mířit  dívku, nejspíš Korejského původu zvedl obočí a jen přivřel oči a napil se svého pití poté  oči otevře la mávl na dívku která se nejspíš zastaví u něj nebo poblíž, poté se jen rozhlédlPísečná pláž - Stránka 7 J0902f a zase se zadíval na to samé místo kde předím*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 2:58 pm

*zastavila se, nevěděla jestli tam jít nebo ne.. Pak se vzpamatovala a šla dál k Markovi* "um, neruším? Jestli hledáš JB-ho, myslím, že se chtěl jít někam projít.. " *usmála se* "ale asi je ještě u baru a povídá si tam s tou velice milou holkou?..." *řekla a oddechla si, že neřekla nějakou blbost*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sun Jul 03, 2016 3:04 pm

" Ahoj, ne nehledám ho jen jsem si myslel že by bylo hezké kdybych se zde zastavil a také viděl ostatní lidi co poplují, takže jsem tu spíše na obhlídce než na hledací vypravě. Sleduješ ho že víš kde a co dělá? " *Zasmál se,a znovu se napil* " Zvláštní skoro nikdo zde není."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 3:13 pm

"Ne, jen jsem se mu byla omluvit, protože .. No jedna osoba na mě řvala " Jae čekej" a on se otočil, no asi jsme ho zmátly protože já jsem JaeBin, takže jsem ho viděla, mluvila s ním a přede mnou se s ní domlouval.. " *usmála se* "ach tak, připadalo mi, že ho hledáš, nebo že s ním potřebuješ o něčem mluvit nebo tak.. " *pousmála se a podívala se jestli tam někde není její táta, povzdechla si* "um, tak nějak mě nenapadá žádné téma" *zasmála se* "hmm, kde je ta slečna, s kterou jsi byl odpoledne? Myslela jsem, že tu bude s tebou..."
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sun Jul 03, 2016 3:25 pm

* Sledoval jí* " Jae ah jmenuješ se taky Jae těší mě" * podal jí ruku a potom se jen usmál a podíval se tam kde ona* " nesleduješ ho ale mě jsi sledovala jinak by jsi nevěděla že jsem mluvil s dívkou, Nebyla tam se mnou jen jsem jí potkal tak jsem se sní dal do řeči. Téma? ah no já nevím ty jsi přišla za mnou, Jsi naše fanynka? že znáš naše jména?"
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 3:32 pm

"Um, ani ne.. Vlastně jsem tě úplnou náhodou viděla , že s ním mluvíš byla jsem v moři s Kim.. Um s tou jak jsem říkala, že nejspíš zmátla JB-ho" *zasmála se* "nesleduju lidi jen hledám mého otce a Kim.." *usměje se a podívá se na něj* " no, ano jsem, ale nepamatuju si všechny jména, vlastně si pamatuju jen přezdívky a pár jmen no.." *zasmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sun Jul 03, 2016 3:38 pm

" AH takhle to je" Tak to už chápu, no je to Yuna, a Nejsem si jíst zda sem vůbec dorazí, připadá mi vtipné že máme za pár hodin odplouvat a skoro nikdo tady prakticky není" *zamyslel se* "Hledáš je tak to by jsi se asi neměla zastavovat u lidí. No já Jsem Mark, Jbho znáš, BamBam a spol jsou na pokoji venku jsme jen my dva."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 4:13 pm

"No, to mě taky" *zasmála se* "aha, proč jsi je nevytáhl ven? " *usměje se* "um no.. " *zamyslela se* "tátu hledám už dlouho..vlastně už od příjezdu tady a Kim.. no nevím kde je.. Před 15 minutama se mnou jedla teplé dogy, um.. Teda hot dog.." *začervenala se a začala se smát* "promiň, takhle tomu říkáme s tátou a s Kim taky" *směje se* "no podle mě příjde, ale kdy? To nikdo neví" *usmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 6:09 pm

"Dobře, hlavně.. nenápadně." tiše se Jae vytratila a snažila se ji s Markem nerušit, šla si nenápadně zatancovat, ne nezdálo se jí to nijak trapné i když tancovat neumí.
Písečná pláž - Stránka 7 Giphy
Snažila se. Smála se jako idiot a na parketu... skoro... poskakovala, házela hlavaou a napodobala něco jako hip hop, street dance a všechno dohromady.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 6:16 pm

*usmála se * "už jí vidím, zdrhla tančit" *zasmála se a šla blíž k ní* "kim?!" *směje se..* "neruším tě?!" *podívala se na Marka usmála se a šla k ní, snažila se tančit jako ona, aby nebyla sama* "proč jsi šla pryč?"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 6:19 pm

"Ne je to sranda, běž se ještě pobavit. Já se budu učit tančit." zasmála se a jednoduše trsala "Já neodešla, jen jsem nechtěla rušit, když si povídáš... ehm.. to je ten Mark, ne?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 6:34 pm

"Ne, já, mě se líbil ... JB... dobře.. Půjdu si koupit pití"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 6:36 pm

"To neva..." uculila se a pohodila vlasy "Objednej mi taky ěco, nějakej koktejlek... je jedno jakej, pak přijdu, až vytancuju svou energii" zasmala se a pokračovala
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 6:36 pm

*šla si koupit pití a dívala se na ní, usmála se a šla se projít, kam? To ona sama neví... Tak nějak doufala , že cestou najde i svého otce i když ne to, tak že jí aspoň zavolá, vytáhla si mobil a pustila si na sluchátka hudbu.. Potichu, si text písně zpívala*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 7:09 pm

* Tančil a po chvíli se prudce otočil a srazil onu zrzavou dívku která tančí kousek od něj, no nenechá jí spadnout vzal rychle jí vzal okolo pasu a držel jí* " Slečno omlouvám se nechtěl jsem vás takhle srazit, je mi to opravdu líto."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Seth Jones Sun Jul 03, 2016 7:25 pm

"ok.. ok.. od teď se budu snažit o nějaký milý, přátelský nebo nevýrazný výraz, abych nebyl děsivej" *Poví zamyšleně a uchechtne se..* "No a to si vezmi.. že mi někdo dokonce i mou představivost má za zlý, jako bych za to mohl a jako by mě to štvalo.. beru to jako svou silnou stránku" *Zasměje se a pokrčí rameny..* "To fakt budeme? Ty jsi vědma, že to víš? Vyčetla jsi to z karet? A co ses ještě dozvěděla?" *Podívá se na ní se zájmem a pozvedne obočí..* "v pohoděě.. já na tebe budu dávat pozor.. teda aspoň do doby, než budu taky opilej.. ale já něco vydržím" *Zasměje se a zamyslí se* "No někdo tak úchvatnej jako já.. jsem originál.. žádnej mě podobnej není" *Zasměje se a poté jen pozvedne obočí* "My tu spolu nejsme? Takže jsme tu každej sám, ale když spolu mluvíme, tak bychom tu měli být spolu.. ale ok, jedeme každej sám za sebe" *Uchechtne se a zlehka do ní drcne* "No povídej jakej sen.."
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris Sun Jul 03, 2016 7:39 pm

"No tak mu prostě a jednoduše řekneš, o koho jde.. že jde o jednu skvělou holku, kterou jsi potkal na pláži a vyřešeno" *Zasměje se a pokrčí zlehka rameny..* "Mhm.. jak chceš, tvoje volba.. třeba na to už pak zapomeneš" *Usměje se a pozvedne obočí..* "Ále.. taktizuješ.. neboj, krom toho co dělám jsem na všechno levá, takže bych ti žádnou slávu a výsluní nekradla" *Zasměje se a poupraví si klobouk na hlavě, je jí větší, takže jí padá do čela..* "To je dobře, aspoň už nebudeš chtít znova můj drink" *Zasměje se a upije ze svého..* "Mm.. čím víc mluvíme o zmrzlině, tím větší na ní mám chuť" *Zasměje se a navlhčí si rty..* "Taky jsem chtěla do druhý, protože mám takovej dojem, že v první budou samý namyšlenci a o to moc nestojím" *Povzdechne si a pomalu už dopíjí svůj drink* "Takže kde si budeme dávat sraz na lekce tance?" *Zasměje se a nahne zlehka hlavu na stranu*
Alisha Harris
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 06. 16
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Sun Jul 03, 2016 7:44 pm

" to bych ocenila aby jsi se tvářil milejší, ale víš co? měl by jsi se na dívky krásně usmívat a byt milý a příjemní a měl by jsi tady svojí slečnu, a neseděl by jsi tady s naprosto neznámou dívkou" * usmála se a pak se podívala na dívku co zase odešla a vydechla.* Jo jsem vědma, před plavbou nás bude šíleně bolet hlava a bude to vůbec celé divné" * zazubila se* Zajímám se o modu a chci aby se ze mě stala zpěvačka no budu zpívat. No moc úchvatní nejsi * usmála se* "nemyslí si o sobě tak moc, je to jako bych řekla že já jsem úžasná a každý mě chce. "
Písečná pláž - Stránka 7 20gmngk
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 7:48 pm

Vlastně ani nestačila zareagovat. "To... nic..." překvapeně zamrkala "Děkuju za... záchranu...nic se nestalo..." usmála se "Už mě můžeš pustit... jsem těžká... takže..." mile se usmála a pomalu postavila na vlastní nohy.


Naposledy upravil Courtney Kim Wattanay dne Sun Jul 03, 2016 7:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sun Jul 03, 2016 7:51 pm

* Zasmál se* "Dobrý plán a nebo nás možná uvidí postřehl jsem že je zde na párty takže to nebude až takový problém,  aby nás viděl a věděl že jsem ho někomu dal." * napil se a posumál se* Jsi levá na ostatní věci?" *zasmál se* "to je dobré, ale nemyslím si to jsi velice atraktivní, a atraktivní dívky se rychle naučí tančit. " * usmála se* " No já ti nevím "* otočil se na židličce " vidíš? to?  podívej se na ty ostatní lidi" vydechl " nemyslím si že budou naprosto namyšlení a podobně možná tam budou super lidi. " * dopil svůj drink a vzal jí za ruku a zatáhl jí za ruku na nohy* "jdeme na zmrzlinu, já si budu muset ještě zabalit věci."
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 7 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru