Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná pláž

+12
Collin Torres
Alisha Harris
Seth Jones
RosieFox
Annika Kendall
Yuna Suki Kumoro
MarkTuan
ImJaebum
Jake Ceeper
Yessica George
Samuel Irwin
Vypravěč
16 posters

 :: Přístav

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---Písečná pláž - Stránka 3 Hhv_oa10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 7:35 pm

"Jsi skromná. Ale dobře.... promluvíš si s ním a pak si dáme nějaký drink nebo zmrzlinu." ušklíbla se a povzdychla si "Jup... děkuju, ale to ty taky... hm... nešla by jsi koupit s mou maličkostí nějaké šaty, plavky nebo něco podobného? A voděodolné pouzdro na mobil... jsem tak nešikovná, že bych zvládla utopit i když je voděodolný sám o sobě..." zasmála se, sice nebyla nějaké nemehlo a často také jezdila za dědečkem k jezerům kde lovily ryby, což jí šlo nejvíc asi rukama rovnou z řeky nedaleko... ale nebýt rodiny, byla by asi rozmazlený fracek a teď naprostá nána. Na to všechno šťastně vzpomínala "A pak hurá na párty.... ne?" Zazubila se, vylezla z vody a v tašce, kterou nechala u věcí, vyhrabala ručník. "Bydlíš v místním hotelu?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 7:45 pm

*malinko si povzdechla a usmála se* " tak tedy dobře" *usměje se* "ráda půjdu nakupovat, promiň, ale líbí se tu mnoha holkám.. Které si ho zaslouží mnohem více než já, ale teď nechci se bavit o mě... " *podívala se na ní* "jasně koupíme si kryt na mobil.. Taky ho potřebuju" *zasmála se* "já jsem jako Nešika ze šmoulů" *pousmála se a vytáhla si ručník* "no, ne" *zamyslela se* "hmm, mám na tebe někde počkat? Anebo jít s tebou?" *dívala se na ní*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sat Jul 02, 2016 7:53 pm

* Sedl si na břeh a vydechl  a sledoval jí no je s toho docela ne svůj " Ah Yuna těší mě, Ano jsem Raper a hlavní tanečník, jmenujeme se Got7" . * když se podíval na oblohu a dal ruku nad hlavu prosvítalo mu sluníčko přes prsty a zasmál se* "ah omlouvám se budu muset jít za chvilku začíná párty před odplutím, takže pokud nechceš jít se mnou tak se ,omlouvám rád jsem tě poznal." *vydechl chtěl tu dívku poznat  *


Naposledy upravil MarkTuan dne Sat Jul 02, 2016 8:21 pm, celkově upraveno 1 krát
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sat Jul 02, 2016 8:00 pm

* Usmál se a sledoval jí jak doběhl a poté se, usmál a  protáhl se* "Nemáš tam vůbec nic, jen velice hezkou tvář vypadal jsi velice dobře, opravdu se mi líbilo jak jsi běžela, staráš se o své zdraví také jsem, chtěl běhat ale, je moc teplo proto raději v klimatizované místnosti cvičím tanec, Ah omlouvám se jsem Jae Bum ale můžeš mi říkat JB." * podíval se na hotel: " Měl bych se jít převléct na párty. uhm   co ty? "[/b] * otázal se a rozhlédl se po okolí * podíval se na mobil* [b]" je na čase abych vyrazil.."


Naposledy upravil ImJaebum dne Sat Jul 02, 2016 8:24 pm, celkově upraveno 1 krát
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris Sat Jul 02, 2016 8:16 pm

*Pozvedne obočí a škubne jí pravý koutek rtů, když řekne, že jen hezkou tvář.. dobře, hned první věta a lichotí..* "Víš, že seš první, kdo tak nějak říká, že mi to i sluší při běhání?" *Zasměje se a protáhne si krk, který má ještě z toho válení se trochu ztuhlý* "Nejde tak moc o moje zdraví jako spíš o to, že musím trénovat.. Jo, začala jsem toho litovat, že jsem radši neběhala dokola v pokoji, kde je klimoška.. nebo nešla do posilky na pás.. přijdu si, jako bych se měla upíct" *Povzdechne si a sjede ho pohledem, no, snaží se nenápadně, ale nedaří se* "Těší mě, jsem Alisha" *Usměje se, něco jí to jméno říká, ale nechá tomu čas, než si vzpomene..* "Taky na loď? Tak to se tam potkáme" *Usměje se a pokývne hlavou* "Ráda jsem tě poznala" *Uculí se, nejspíš už by se měla taky vrátit, tedy.. dá si ještě nějaký kilák a vrátí se na hotel, aby se stihla připravit na párty*
Alisha Harris
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 06. 16
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 8:30 pm

"Neřeknu ti, že se mi nelíbí, je hezký... ale mám tu jedno velké ALE, protože není můj typ... určitě." Zasmála se "Dobře... nákup asi už nestihnem, ale šatů mám i tak určitě dost... nuže, bude stačit, když se mnou zajdeš do hotelu." Zazubila se vesele a osušila se, pres sebe si přetáhlajen tričko, kraťásky dala do tašky a obula sandálky. "Myslím, že můžeme vyrazit..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sat Jul 02, 2016 8:32 pm

* Usmál se na ní a protáhl se* ]b]" Ah také popluješ to je dobré, pokud tedy pluješ... tak by jsme mohly spolu na tu uhm party, co ty na to? "[/b] * otázal se a poté si vzal boty do rukou* "Alish je zvláštní že ti to nikdy nikdo neřekl protože je to pravda, za okamžik by měla začít, Párty kdyby jsi se tam chystala tak se tam uvidíme ano?" * řekl a rozešel pomalu k hotelu a sledoval svoje nohy které se znovu zabořili do písku*
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 8:39 pm

*byla potichu a šla za ní, usmála se* "ach jo.. Nebudu mít hold šaty no" *schovala si oblečení do tašky, a pořád šla za ní* "čím víc se blíží ta párty tím víc se mi tam nechce... Protože vím.. Že tam nebudu mít co dělat.. Pfff...." *povzdechla si a prohrábla si vlasy*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris Sat Jul 02, 2016 8:43 pm

"Zatím jsem si to ještě nerozmyslela, takže jop, popluju" *Zazubí se a pozvedne překvapeně obočí, když ji pozve na párty..* "Mhm.. proč ne.. už jsem uvažovala, že nepůjdu, protože bych tam jen postávala v ústraní s tím, že nikoho  neznám.. tak se tam aspoň víc poznáme" *Usměje se a pokývne hlavou..* "Jen jestli mi nekecáš.. Dobře, uvidíme se tam.. najdi si mě.. protože ti koupím panáka za tu lichotku" *Usměje se a ještě se za ním podívá, když odchází.. poté si zase dá sluchátka do uší a vyběhne dál*
Alisha Harris
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 06. 16
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 8:48 pm

"Klid... Řekni mi bude ti eSko? Myslím, že menší šaty ani nemám..." zamyslela se a u toho si skousla ret "Budeš... budu tam já a spoustu lidí co pojede taky lodí, prostě nebude možnost se s nikým neseznámit..." koukla směrem k hotelu a tam se také vydala. "I když bůh ví jestli chci se s někým seznámit... chtělo by to nějakého ... hezkého kluka?" Zabrblala schválně a pak se zasmála, dokud nedošly do hotelu, kde nabrala směr svého pokoje.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sat Jul 02, 2016 8:52 pm

* uchechtl se se a podíval se  ještě na ní když mluvila a mrknul* neboj myslím že si tě najdu to nebude tak těžké *  úsměv na tváři přetrvává a on vykročil k hotelovému pokoji  kde si šel najít něco na své oblečení a když se převlékal hledal slušní outfit který by se k němu hodil, když skoro po dvaceti minutách našel své oblečení rozešel se na párty která by měla už dávno probíhat. *   Písečná pláž - Stránka 3 316ox81
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 9:12 pm

"No.. Jo bylo by mi to..." *zamyslela se, nad textem své písničky a usmála se, mlčky šla za ní* "hmm bude tam fakt hodně lidí, bože.. Mám celkem strach...6e něco pokazím.." *zasmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 9:19 pm

"Ale nepokazíš a když jo, tak tě zachráním..." zasmála se, jen odemkla dveře, vešla do pokoje a rovnou otevřela skříň "Možná si nevezmu šaty..." zamyslela se a otevřela šuplík vedle "Vyber si jakékoli budeš chtít..." uculila se a sobě vytáhla džíny s tílečkem. Písečná pláž - Stránka 3 Article-2684929-1F7B4BAF00000578-436_634x976
to si vzala do koupelny, kde se převlékla a vrátila zpět. "Vybrala jsi si?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 9:28 pm

"Ano vybrala, ale ze svého oblečení a né šaty.. Ale i tak moc děkuji " *usmála se a ukázala jí oblečení co se bude oblíkat viz foto //bohužel jsem na mobilu a ovládá se ro trošku jinak než na pc(ntb) // *


JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty https://funfunyuuka.files.wordpress.com/2013/06/kim_shin_yeong_539781_large.png?w=263&h=300

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 9:30 pm

(tohle si oblékla)
Písečná pláž - Stránka 3 2lx15v


Naposledy upravil JaeBin dne Sat Jul 02, 2016 9:37 pm, celkově upraveno 1 krát
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 9:34 pm

"Wow." usmála se "Dobře, propůjčuji ti svou koupelnu na převlečení a asi můžem vyrazit na párty." Protáhla si záda a šla zavřít to co pootevírala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 9:46 pm

*šla se převléct přišla za ní a usmála se* "tadá!! Pff fakt tam musíme?" *zasmála se, vytáhla si mobil a dala si ho do kapsy, peníze taky měla u sebe* "moc ti to sluší" *pousmála se a zavřela dveře do koupelny, a šla ven z pokoje od Kim* "to je divný, je tak oozdě a můj táta mi ani nenapsal... Hmm.." *zamyslela se* "bez tak už někde pije alkohol" *zasmála se a čekala na chodbě, před pokojem od Kim* "um eto, jdeš už? Už tam bude asi dost lidí a jestli chceš ať si s ním promluvím, no máme co dělat... Jestli se tam vůbec dostaneme" *zasmála se* "už tam bude asi dost lidí"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 9:53 pm

"Hlavně se hoď do klidu. Moc ti to sluší a za kompliment děkuji." Prohodila vesele, vyšla z pokoje a zamkla pak rovnou ven z hotelu "Rozhodně tě dokopu k tomu si s ním promluvit. Hmmm... má tvůj táta problémy s alkoholem nebo něco takového?" koukla na Jae a lehce naklonila hlavu na stranu "Rozhodně tam bude lidí až až..." luskla psty a zasmála se "Já mám ráda společnost."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Jake Ceeper Sat Jul 02, 2016 10:01 pm

Poté co si povykládal se Samuelem, se vydal do hotelu. Po dlouhé, relaxující sprše a večeři šel za Cherry, která opět spala. Nemínil jí budit, tak jí nechal jenom vzkaz, kam jde a připojil to, že se vrátí, aby stihli vzít zavazadla a nastoupit.
Oblékl si bílé tílko, takže dost šly vidět jeho svaly a bílo modré plavky. Na nohy si dal obyčejné žabky. Nechtěl se s tím moc štvát, ale aby to vypadalo, že celá příprava trvala déle jak pět minut, dal si okolo krku křížek a poté si udělal obvyklou hygienu, načež se rozešel ke svému autu. Nasedl jako správný borec a jel k pláži.
neměl nějaké BMW nebo tak, on si potrpěl na velká auta. Dojel k pláži, vzal si kokos na uvítanou a šel mezi lidi. Bylo čas se začít bavit.
Jake Ceeper
Jake Ceeper

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 10:05 pm

"Já jsem v klidu!" *řekla a tiše dodala* "teda zatím jsem, také moc děkuji" *usmála se a dívala se na ní* "no to nevím, asi si zahraju na míč, pochybuju, že se k němu vůbec dostanu a řeknu mu aspoň ,,ahoj" " *zasmála se a zamyslela se* "hmm.. Pokuď vím tak můj táta s alkoholem problém nemá, jen se n3kdy chová jakoby mu bylo 15 let víš" *zasmála se* "pojď už, protože se tam ani nedostaneme, však to znáš" *směje se a jde pomalu dolů, pořád přemýšlela kde její táta tak může být*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris Sat Jul 02, 2016 10:09 pm

*Chvíli ještě běhá po pláži, než to přeci jen otočí a běží zpátky k hotelu, kam také následně dorazí, vezme si na recepci kartu k pokoji a výtahem se dostane do svého patra.. jakmile je na pokoji, hned si skočí dát sprchu a poté už jen vyhazuje z kufrů různé kusy oblečení a hledá, co by si vzala.. když konečně najde co chce, tak se pousměje a převlékne se.. Jde zpátky do koupelny, kde si vyfouká vlasy, zlehka se namaluje a zadívá se na sebe, jestli takhle může jít.. pokrčí nakonec jen rameny a vyrazí z pokoje a poté z hotelu..
Když dojde na pláž, usměje se, když vidí, že se párty pořádá a vyrazí tam..*
Písečná pláž - Stránka 3 14762f
**Lodičky si samozřejmě nevzala, vzala si bílý tenisky a vlasy má normálně krátký**
Alisha Harris
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 06. 16
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 10:12 pm

"Dobře, dobře... budu ti věřit..." protočila očima a zasmála se, pak rychle vyrazila po schodech a z hotelu ven, zatímco ... "Neblbni... je to jen kluk..." ušklíbla se a skousla na chvilinku ret "... na kterého chceš udělat dojem a bojíš se, že to skazíš, což se nestane." rozhodila rukama a když vyšla z hotelu namířila si to zpět k pláži "Ou... aha... můj táta je takový... vážný, elegantní a dost upovídaný chlapík... a workoholik..." povzdychla si a široce se usmála "Když mluví o práci... tak je to ... děs."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Annika Kendall Sat Jul 02, 2016 10:14 pm

Z města spěchala hned na ubytovnu. Rychlá vana, kde se pořádně vydrhla od zmrzliny a převlékla se do něčeho na doma. Vzala si své špinavé šaty a jiné prádlo co už za svůj pobyt ušpinila a nesla to do veřejné prádelny. vše udělala tak jak má a šla se podívat ven z okna. Na vývěsné tabuli byl velký plakát na dnešní párty. Že by tam zašla?
Asi hodinku ještě strávila v prádelně. Nakonec mokré prádlo pověsila a šla se podívat na nějaký outfit na párty. Samozřejmě si místo prádla oblékla plavky a dala si jednoduché kraťase. K tomu zvolila zlaté sandále. Dozdobila to jednoduchými korálky s květinou trochu na straně a byla hotová. Pak se jenom decentně namalovala a navoněla a vyrazila.
Dojít na pláž jí trvalo trochu déle, ale zvládla to. Na uvítanou si vzala kokos a šla rovnou tancovat na parket.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Sat Jul 02, 2016 10:21 pm

* Rosie dorazila na místo určení teprve v pozdější hodině, kdy už se pořádala párty, na kterou se chtěla dostavit v přesní čas ale nevyšlo jí to, konečně dorazila na svůj hotelový pokoj kde odložila kufry a šla se nalíčit  a poté se obléct, její pocity jsou smíšené je to poprvé co je daleko od domova. a vůbec co bude bez rodičů někde tak daleko, když se oblékla rozešla se na onu pláž vzala si taxi a u pláže vylezla vzala si kokos a rozešla se do davu lidí *  

Písečná pláž - Stránka 3 X588lw ( boty nemá takové vzala si žabky )
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 10:26 pm

"Heh, já s ním až tak nutně mluvit nepotřebuju, i když ho mám moc ráda, myslím, že by byl radši s tou holčinou co si povídal..sám" *usmála se* "navíc, musím najít svého tátu a chci si popovídat s tebou, on ať si užívá volna..." *zasmála se* "ale, ty zase tak špatný to určitě nebude, co já bych dala za to mluvit s tátou o práci... " *malinko zesmutněla, ale hned se usmála a šla dál* "yeeey zachvíli tam budeme" *zajásala se a malinko zrychlila, vytáhla si mobil a podívala se, jestli jí nikdo nevolal... No nikdo jí nevolal a tak si mobil schovala zpátky do kapsy* "pff kde jen může být" *když už byly na místě, rozhlédla se, nikde svého otce, ale neviděla.. *
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 3 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru