Písečná pláž

:: Přístav

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč za Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi http://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 8:12 am

"Um, Rosie.. Máš moc hezké jméno, já jsem JaeBin... Opravdu neruším? " *usmála se a podívala se na zem* "klidně půjdu jinam, nebo si sednu a uhm, nebudu rušit? " *zasmála se* "omlouvám se, jsem nějaká nervózní" *pousmála se, vytáhla si mobil a podívala se jestli jí, někdo nevolal, když zjistila, že ne, schovala ho zpět a povzdechla si*
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 9:29 am

"Hmm..." culila se, vlastně jí to bylo jedno jestli se otočí i někdo jiný nebo jestli to moc křičela... nemůže za to, že se jmenují stejně... stejně jako jí bylo jedno, že bude vypadat jak cvok když si v písku vyzkouší hvězdu, stojku... pak rondat a nakonec i araba, aby toho nebylo málo tak teda i ten přemet vpřed, ale u toho se nepěkně odrazila a při dopadu jí písek podklouzl, během chvilinky hajala na zemi. "A....au?" zamumlala a pomalu se postavila, chvilku tam stála a s povdechem se rozhlédla co dál...
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 9:38 am

"Yeeey Kim se mi našla, půjdu za ní, moc se omlouvám za rusení" *usměje se a rozběhne se za Kim* "jsi vpořádku?" *usmála se a vypadala ustaraně* "bolelo to moc?" *dívala se na ní a usmívala se* "ale páni, holka, ohebná jsi dost.." *směje se* "ale příště si dávej pozor, prosím" *sundala si boty a vzala si je do ruk, usmála se* "teď je ten písek až moc studený, chtěla bych udělat salto, ale mám strach, jako vždy" *smála se a chystala se to salto opravdu udělat*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 10:06 am

"V pořádku, jsem v pohodě, ani to nebolelo, když jsem spadla do písku." Usmála se a protáhla si záda "jako malá jsem dělala sportovní gymnastiku, jen jsem zkoušela jestli jsem to nezapoměla." Usmala se, naposledy to zkoušela před rokem, i když s gymnastikou zkončila v patnácti, kvůli cestování. "Asi začnu zas trénovat..." zamyslela se a usmála "Dobře, ale buď opravdu moc opatrná a nezrakvy se." Trochu jí ustoupila "Umíš ho, že jo?"
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 10:14 am

"Dobře" *usmála se a skočila ho, jenže i když skončila vpohodě na nohou, malinko jí to podklouzlo a spadla na zadek* "au.." *smála se, zvedla se* "můj zadek, to bolí" *směje se* "doufám, že jsem tě nebouchla nebo tak" *usměje se* "oh, gymnastika, tam jsem musela chodit kvůli baletu, už ani nevím proč.. na balet jsem chodila od mích 6 let do 13 nebo 14 let, teď nevím přesně, pak jsem chodila dva roky na modeling a přemýšlím, že se zase vrátím k baletu a i k modelingu " *usměje se na ní* "Kim, u baru je jedna moc hodná holčina, jmenuje se Rosie, znáš jí? Asi né co?" *malinko se zvědavě dívala*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 10:25 am

Sledovala ji a usmívala se "Páni, až na to podklouznutí, WOW bylo to epické." Zazubila se "Ne, mě si nic neudělala..." uklidnila ji a sebe probírala z úžasu "Vlastně jsem s gymnastikou začala ve čtyřech a pak běhala parkour, protože prostě sportovní gymnastika k tomu šla využít, ale udělat něco v tomhle oblečení...pfuuu..." zasmála se a uculila, pak se koukla na dívku u baru "Taky modelka nebo tak?" Pozvedla obočí a vrátila se pohledem, zpět k Jae. "Ne, opravdu ji neznám..." prohrábla si vlasy a malinko se poškrabala na hlavě.
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 10:30 am

"Em děkuji" *dívala se na ní* "myslím, že to modelka je, neptala jsem se jí, ale je tak roztomile malinkatá!" *zasmála se* "woow taky jsem chtěla na parkour.. Ale z toho jsem už měla malinko strach no" *usmála se* "jaké to je?" *dívala se na ní* "wow v tak mladém věku..."
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 10:38 am

"Malinkatá?" uculila se pobaveně "Parkour je... něco neskutečného, protože tam člověk překonává sám sebe... nejlepší bylo když jsem zkoušela dvakrát za sebou přeskočit se saltem fontánu před školou, poprvé se mi to povedlo a na podruhé jsem dopadla na přesně na okraj a zahučela do vody před prakticky celou třídou a školou..." zasmála se a zabzpomínala na ty časy, přišlo jí to všechno tenkrát lepší "Rodiče mě nikdy nenechali sedět u počítače nebo jen tak ležet, i sama jsem měla potřebu vytřískat někde energii... tak mě daly na gymnastiku." Pokrčila rameny a jednu nohu odlehčila "Takže vlastně jsem... bývala hyperaktivní dítko..."
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 10:46 am

*usmála se* "ou, nebolelo to moc? Yey, to já chtěla na balet a modeling sama, mí rodiče to až tak neřeší.." *zasmála se* "mhhm mám hlad.. " *zamyslela se* "neviděla si tu někde něco dobrýho, ale přitom levného?" *mrumkalo jí v bříšku*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 11:09 am

"Ne... nebolelo, fontána byla dost hluboká na to aby voda zbrzdila pád, spíš to byl dobrej trapas." zasmála a přejela si dlaní po tváři "Někdy mi připadalo, že se mě moji rodiče snaží zbavit..." zakroutila nosem "No... možná nějaký hot dog u stánku?"
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 11:18 am

"Hmm, tak ro mi je líto, ale tak aspoň byla sranda ne?" *usměje se* "heh, toho se neboj určitě nechcou, hmm joo dala bych si" *zasmála se* " tak pojď dáme si, jak říká má máma a táta ,,Teplou dogu" *usmála se na ní* "ach jo" *směje se*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 11:25 am

"Dokážu se zasmát na vlastní účet, takže jsem se pak gebila jak měsíček na hnoji taky." zasmála se "Tak dobře, dáme si teplou dogu dvakrát s kečupem?"
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 11:36 am

"Jo to já taky, třeba jak jsem spadla" *směje se* "joo to by šlo a k té Rosie, je maličká asi tak jako já" *usmívala se* "ty jsi strašně vtipná holčina" *zasmála se*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 12:51 pm

"Moje existence je asi jen pro pobavení lidí." Ušklíbla se "Nepřijdu ti otravná?" zamumlala zamyšleně a pak se usmála a plácla se po tvářích oběma rukama "Dobře, jdem na tu teplou dogu."
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:07 pm

"Hmm, to je od tebe, teda moc hezké" *zasmála se* "ne, proč?" *zasmála se* "hmm je ten stánek moc daleko?" *malinko se zamračila* " takoví hlad jsem ještě opravdu nikdy neměla" *smála se* "taky máš hlad jako já?" *zasmála se*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 1:12 pm

"Taky si říkám..." zasmála se a rozhlédla "Dobře, alespoň, ze tak... myslím, ze tenstánek je na kraji pláže..." olízla si rty "Nemám takoví hlad, ale i tak si s tebou dám..." otřela si dlaně o sebe a zatvářila se trochu šibalsky mozná až zlomyslně. "Muhahaha... tak jdeme." Zasmála se a rozešla, prišla si jako cvok, ale tak... co na tom.
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:17 pm

"Pff" *prohrábla si vlasy a šla dál jak nejrychleji mohla* "bože, nemůžou tu mít někde levnější místo a kousek od sud?" *stěžovala si, ale jen ze srandy* "proč jsi se tak smála Kim?" *zasměje se a dívá se na ní malinko nechápavě* "to, aby jsi mě rozesmála? To se ti už přece podařilo hodněkrát" *zasmála se*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 1:23 pm

"Naprosto souhlasím, mohlo by se všechno zlevnit... sice já mam od mamky i taťky peněz...mozná až moc, ale nerada je utrácím jen tak... za něco co nepotřebuju." Povzdychla si, na chvilku koukla na nebe a usmála se "Jup, jen pro pobavení tenhle smích je můj naprosto profesionální zlosmích" poškrábala se vedle nosu kus pod okem a zasmála se, kdyz už dosla ke stánku zacala objednávat. "Dvě teplé dogy... eh... teda dva hot dogy s kečupem... !" Rychle se opravila a zasmála, pak zaplatila za obě a jeden hot dog podala Jae. "Dej si, abys mi neumřela hlady." Mrkla na ni.
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:40 pm

"Um děkuji Kim, zajdeme za Markem? Hm?" *usměje se* "nebo by jsme mohly jít za Rosie.. Ale ta si teď s někým povídá a já nevím kde je Mark .. Pfff.. anebo by jsme mohly jít ke břehu? Ale o čem by jsme si povídaly.."
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:41 pm

"Dobrou chuť" *kousla si*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 1:44 pm

"Eh? A Mark je kdo?" Zamrkala překvapeně a zasmála se "Není zač.. nevím o čem si povídat... jakou máš nejoblíbenější barvu?" Kousla si do hot dogu a kdyz sousto spolkla zasmála se "Moje nej je asi modrá a černá..." uculila se vesele a zamyslela "Mark..." přemýšlela "Hmmm....Nevíš kde teda je?"
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:55 pm

"Rapper, kolega toho klučiny co se mi líbí" *usměje se na ní a zamyslela se* "to bude asi červená" *usměje se a jde hledat Marka* "myslím, že tady nebude, bude asi u hotelu? Nevím.. Kdo hledá, ten najde" *povzdechla si* "tak ho můžeme zkusit najít" *zasmála se*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:59 pm

"Asi bude na plá6i tam jsem ho viděla naposled.. Kousek od té části kde jsme byly v moři.. Tak tam byl kousek od nás Mark, a tou asiatkou.. Pamatuješ si na to?"
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 2:03 pm

"Aha... asi vím." Zamyslela se a zavzpomínala, no jasně že skoro zapoměla "Červená je fajn..." zasmála se "Najdeme ho..." přitakala jí a rozhlédla "Jooo... jak jsem myslela že on je JB a ten JaeBum je zas on... popletla jsem je..." zasmála se
Courtney Kim Wattanay

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Collin Torres za Sun Jul 03, 2016 2:10 pm

* Po dlouhém přemlouvání se, konečně vylezl z pokoje oblečení na párty která už je delší dobu v proudu, jenže jemu se prostě a jednoduše nechtělo nikam jít, když vylezl z hotelu nasedl na taxi a rozjel se na onu pláž kde vylezl z auta a zaplatil řidiči . Rozešel se ke kokosům vzal si jeden napil a rozešel se do davu lidí kde hledal místo u Baru kde by si mohl sednout než dopije své pití a poté půjde tančit. Jeho nálada je v bodu kdy má smíšené pocity a neví co od toho všeho má čekat, Takováhle párty mělo by tu byt spoustu lidí ale skoro nikdo zde není, místo kde by se mělo tančit vypadá spíše jako jedna z části pouště kterou tak zná,.. nebo westernu kde lítají pouštní .. zhluboka vydechl a napil se svého pití a prohrábl si vlasy,po dopití svého kokosu se rozešel na taneční, Parket a šel se bavit ač byl sám sestra spala*
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

:: Přístav

Povolení tohoto fóra: