Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná pláž

+12
Collin Torres
Alisha Harris
Seth Jones
RosieFox
Annika Kendall
Yuna Suki Kumoro
MarkTuan
ImJaebum
Jake Ceeper
Yessica George
Samuel Irwin
Vypravěč
16 posters

 :: Přístav

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---Písečná pláž - Stránka 10 Hhv_oa10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:29 am

*taky mu zatleskala* "etoo, asi ano" *zasmála se* "chtělo by to jít na tu loď.. Já už tam chci.." *zasmála se..* "lehnu a budu odpočívát" *zasmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 04, 2016 12:34 am

Plácla ho do ramene a pak se zasmála " Hezky jsi nám dodal energii, ale nehraj si tu na stydlína, víme to moc dobře že nejsi jen jsem ti chtěl  říct jak jsi dobrý, ah proč musíte plout na Maledivy? kdybych věděla že se tu sejdeme  tak bych to přesunula." * poté se podívala na svojí ruku a na dívky vzadu a Sehnula se k němu* "sleduji tě dvě hezké dívky "*zašeptala*.. "A ten co se líbí mě furt nikdy" * řekla nahlas .*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 12:38 am

"Další trapas?" ušklíbla se "Já jsem v tom profesionál..." zasmála se a s tím vystřelila jednou rukou k nebi "Jupíííí."
Písečná pláž - Stránka 10 Tumblr_m4wavti8Bg1rsh9ydo4_250
"Úplně se to na mě lepííí... jej" pak protočila očima a postavila se normálně "No nic...takhle si přijdu ještě trapněji..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:40 am

"Omó, Kim , máš něco k jídlu? Mám hlad..." *zasmála se* "vlastně, když mám strach mám hlad furt" *řekla jí potichu* "em.. Rossie, to byla ts malinkatá..jak jsem řekla, že nejsem jediná tak malá osoba tady, jak jsem byla nehorázně ráda" *usměje se* "yeey!!" *podívala se Rosie a zamávala jí*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 12:49 am

"Nemám... něco vyšmejdím..." zašla k kufru, rozepla ho a prošumovala, našla müsli tyčinky v krabičce, pár si jijch napala do kapes, zapla kufr a došla zpět k Jae a ostatním. "Dáš si müsli?" podala Jae tyčinku a uculila se "Promiň, nic jiného než tyhle tyčinky momentálně nemám...Od mamky jich mám... nejmíň třicet v takové plechové krabičce na svačinu." zasmála se "Někdy k nám musíš na oběd..." koukla na Rossie a usmála se "My se ještě neznáme... jsem Kim... celým jménem Courtney Kim Wattanay." usmála se mile.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 04, 2016 12:57 am

*Rosie zvedla hlavu k dívce co na ní promluvila.* " Ahoj já jsem Rosie Fox.. a jsem tady kamarádka Collina a Jeho sestry.. ráda tě poznávám, Jen uhm tamhle je občerstvení sice je pozdě ale uhm ale je otevřeno tak si skočte pro jídlo tam ne? * otázala se*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:58 am

*usmála se na kim* "joo dám, to nevadí" *usměje se* "mooc mooc děkuju" *usmála se* "a ráda půjdu k vám na oběd" *zakousla se* "mmmhm" *usměje se* "moc děkuji za jídlo" *dál si spokojeně jedla*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:58 am

*usmála se na kim* "joo dám, to nevadí" *usměje se* "mooc mooc děkuju" *usmála se* "a ráda půjdu k vám na oběd" *zakousla se* "mmmhm" *usměje se* "moc děkuji za jídlo" *dál si spokojeně jedla*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 1:03 am

"Těší mě, Rossie." Usmála se a koukla na Jae, pak přešla pohledem k občerstvení [b]"Já hlad nemám a když Jae bude chtít, učitě si tam zajde." Uculila se a sedla do písku ve kterém se začala prohrabovat, dokud nenašla mušličku, nad čímz se usmála jako malé dítě a zcedla se. "Téším se."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 1:04 am

* Nadechl se a sundal si batoh se zad a vytáhl z ni krabičku se sendvičem,a podal jim jí a dal jim i pití* "Máme toho docela dost jak říká máma" odvětili sourozenci Písečná pláž - Stránka 10 2qtafif Písečná pláž - Stránka 10 2h5irk9 "Buď vždy připraven a měj něco do žaludku" * zasmáli se oba dva a poté se podíval na svojí sestru a vytáhl i deku a položil ji na zem* " Prosím dámy posad te se"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 04, 2016 1:09 am

Ah tak? Colline jdu si nachvilku lehnout k sobě na deku, až budeme odplouvat probuď mě prosím * usmála se a dala mu pusu na líčko a šla si lehnout na deku co má od něj pujčenou a zavřela očička*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 1:12 am

" Určitě Rosie, máš tam i mojí mikinu aby ti nebyla zima" * pohladil jí po obličeji a pak se usmál a podíval se na svojí sestru ta už také leží, a on je, docela plní energie a nemá potřebu jít spát nebo tak něco.. vzal si mobil a začal se v něm hrabat*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 1:18 am

"O můj... bože..." sledovala Collina s jeho sestřičkou a usmívala se "Vždy připraveni... to je vidět" přikývla  a posadila se "Páni... alespoň... najíte se taky, abych tu nebyla za nenažrance jen já..." zasmála se.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 1:26 am

*podívala se na něj překvapeně* "um.. ne, ale děkuji.. Když tak jsi zajdu proto jídlo tam.." *usměje se a přisedne si k Kim* "jsi moc hodný.." *usmála se a podívala se na Kim..*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 1:31 am

* Podíval se na ní a usmál se* "Sestra už  šla spát takže, si s vámi mohu dát jedině já, takže pokud  chcete klidně si jeden dám, nemám úplně plní žaludek, takže si klidně dám"  * sedl si do písku  na kolena* " no dneska budeme asi nocovat tady nevím jak vy já už se sestrou odhlásil hotel" * vydechl a podíval se na nebe, a dal Jae Sendvičena nohy když už sedí* " Nemluv a jez, blbý kdo dává, blbější kdo nebere, tak se najez tyčinky tě nezasítí a zbytečně půjdeš něco kupovat když tu jídlo je."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 1:47 am

*podívala se na něj a pak na sendviče* "nechci ti jíst jídlo" *povzdechla si* "tak tedy fajn" *vzala si sendvič do ruky a kousla si* "mmmm" *usmála se* "děkuju, strašně moc mi to chutná..." *pousměje se a pomalinku si jí svůj sendvič a dívá se na něj, přemýšlí, že by mu a jeho sestře na lodi něco koupila, co by chtěli*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 1:55 am

*Usmál se když začala jíst jídlo usmál se* "Jsem rád že chutná dělal jsem to sám, sestra byla jen nakoupit "*zasmál se a pak se sám zakousl do sendviče .. a usmívá se spokojeně " hlavně není na tom nic těžkého jen spousta zeleniny salámu a trochu pomazánkového másla."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 7:36 am

"Lehké, levné, ale nasytí." usmála se a zakousla, spokojeně se usmívala a papkala sendvič. Což jí připomělo, že dlouho žádný neměla. Sousto spolkla "Jsou opravdu moc dobré." Zasmála se a pak pokračovala v jídle dokud sendvič nesnědla celý. "Já už jsem z hotelu taky odhlášená... nezbývá nic jiného než spát tady..." povzdychla si a koukla na nebe."Moc děkuju za jídlo." Uculila se a koukla na Jae. "Asi bych měla s tím otravováním ostatních lidí skončit." uzívla si a protáhla si záda. "Jsem zvědavá kdy přijede loď... asi tu usnu, zaspím ji a pak poletím letadlem, protože další loď nepojede." povzdychla si a dlaněmi si přejela po pažích "Začíná být chladno... nebo jsem jediná taková zmrzlina."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 9:05 am

"Kim, neštvi mě, neotravuješ..." *podívala se na ní a pousměje se* "mmm Colline? Nechceš mi vařit?" *zasmála se* "hmm, to je fakt" *usměje se* "to je tvoje píseň? Ta co si zpíval?" *zasmála se* "moc se mi líbila, kéž bych uměla psát lépe texty a mnohem lépe zpívala" *usmála se* "nu, co všichni hold nemůžou být talentovaní.." *usměje se na ně* "moc děkuji... Za vše Colline" *taky si zívla* "jó.. Budu zvhůru a když tak tě probudím Kim.." *usměje se* "jen budu na lodi jak zombie.." *směje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jul 04, 2016 10:43 am

PÁRTY NAKONEC SKONČILA V POZDNÍCH RANNÍCH HODINÁCH. HOSTÉ BYLI HODINU PŘED KONCEM UPOZORNĚNÍ, ŽE LOĎ PŘIJEDE, TAKŽE SI MOHLI ZAJÍT PRO VĚCI A HODINU NA OT SKUTEČNĚ LIDÉ MOHLI ZA ZVUKŮ OHŇOSTROJE ODPOČÍTÁVAT PŘÍJEZD LODI.
NALODĚNÍ TRVALO TROCHU DÉLE, ALE PŘEDPOKLÁDANÝ ODJEZD SE POSUNUL K DVOU HODIN ODPOLEDNE.

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 12:21 pm

" No omlouvám sel ale vařit ti opravdu nebudu, protože,  jedu na dovolenou, a těším se a na lodi ti budou vařit kuchaři" ...  *zasmál se*  "A opravdu není ač Kim, rádo se stalo"... ještě  vytáhl svojí mikinu, Pro Kim spíše jako šaty kterou jí dal* " To tě zahřeje" *Mrknul* *Když konečně začal ohňostroj tak se postavil a šel probudit jemně sestru a poté se sni na ohňostroj díval pomohl jí na nohy, a když už s mohli nalodit tak ji pomáhal se zavazadla a šel každý na své pokoje pokud je to možné *
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 12:35 pm

"Děkuju... znovu a opět." usmála se, mikina jí byla skutečně velká, ale příjemně teploučká, pěkně se do ní zabalila a zvedla se z deky. "Jae, jdem se nalodit... jinak chytím nějakou rýmu a budu marod." zasmála se a na mikině vytáhla rykávy výš aby mohla vzít svůj kufr.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:39 pm

*zvedla se, usmála se a také mu poděkovala, šla za Kim a vzala si svou tašku a baťoh* " a ty víš kam?" *usměje se a zívne si* "pff, už jsem dokončila tu píseň a dokreslila kluky" *usměje se na ní*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 12:43 pm

"Hmm... na loď a pak musíme zjistit číslo pokojů... které bych měla někkde mít... teda alespoň od svého..." uculila se ještě složila deku, aby ji moha pak společně s mikinou Collinovi vrátit, pak si vzala kufr a pomalu postupovala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 1:07 pm

*šla hned na ní, nadechla se a usměje se* "Kim? Moc ti za vše děkuji" *usměje se a chvěje se* "strašně se těším"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 10 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru