Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná pláž

+12
Collin Torres
Alisha Harris
Seth Jones
RosieFox
Annika Kendall
Yuna Suki Kumoro
MarkTuan
ImJaebum
Jake Ceeper
Yessica George
Samuel Irwin
Vypravěč
16 posters

 :: Přístav

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---Písečná pláž - Stránka 8 Hhv_oa10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 7:57 pm

" No neboj se nebudu tě tu takhle držet celou dobu, bylo to jen aby jsi si nenatloukla zadek ." * pustil jí a poté se podíval po ostatních a poté i na své hodinky* " Omlouvám se."* Usmál se na ní a poté se otočil že raději půjde jde do hotelu po svých a  musí i ještě sbalit věci a momentálně cítí že neudělala moc dobrý dojem.*


Naposledy upravil Collin Torres dne Sun Jul 03, 2016 8:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 7:59 pm

*vrátila se ze své dlouhé procházky... Nu.. Nikdo jí nevolal nic, koupila jí ten drink, seděla u baru a čekala až příjde...pořád poslouchala hudbu, takže kdyby na ní náhodou někdo mluvil, neuslyší to, povzdechla si, přemýšlela co dál napsat do své písničky, vytáhla si "deníček" kam si psala texty , kreslila a td... dopsala si píseň a pro velkou změnu si šla dokreslit obrázek kluků z Got7, ještě si stihla vytáhnout mobil a napsat své babičce, že je vpořádku, aby se o ní až tak nebála, nechala si mobil vytáhnutý, dívala se na videoklipy*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 8:14 pm

"A nenatloukla... takže, děkuju." usmála se a zamyslela. Skoro automaticky ho chytla za paži, aby neodcházel, ale původně to v plánu neměla."Když tě na lodi potkám... koupím ti něco k pití, i kdyby to měla být jen voda..." rychle ho pustila a koukla jinam. "Ještě jednou děkuju..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 8:32 pm

* Když ucítil jak ho vzala za ruku zastavil se otočil se na ní a usmál se mile* " Nemáš mi za co děkovat protože, Já jsem byl ten co tě skoro srazil, takže to bylo automatické a slušné, a ještě něco nejsi těžká jsi lehká. " *Řekl milé a poté se jen usmál* "Mám rád ledové čaje takže  si to zapamatuj, nemyslím si ale že se potkáme  loď je velká a já jsem v třetí třídě.  Takže tomu bych moc nevěřil" * Mrknul na ní mile a rozešel se  tedy pomalu po pláži ještě se jde trochu projít*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 8:41 pm

"Dobře, už toho otravného děkování nechám... umm... tak ještě naposledy děkuju." uculila se "Zapamatuju si to... a jakou příchuť nebo to je jedno?" zazubila se a pomalu dala do kroku "Taky jsem až ve třetí třídě... navíc, jestli je svět malý a o náhody tu není nouze... tak tě potkám." strčila sii palce do kapes na džínách a s úsměvem ho následovala. "Jsem Courtney... pro přátele a známé jen Kim. MOhu znát, tvé jméno?" vlasy si schrábla jednou rukou za ucho a usmála se jako sluníčko. Zas si přišla, že nejspíš dost otravuje, ale proč se nepobavit.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 8:47 pm

* Když slyší že jde za nim jako slušní člověk se zastavil a počkal na ní* " Krom grepu piji naprosto vše , Takže si myslím že třeba broskev je dobrá volba, ale nechám to na tobě dám si to samé co ty." * zastavil se znova a otočil sek ní* "Mé Jméno je Collin, hezké jméno, Takže mam ti říkat Kim?" * natáhl k ní ruku zda mu podá svojí ruku.* [color=#9933ff]"Ah také jsi z třetí třídy? tak to máme dost velkou možnost že se uvidíme. "[/color]
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 8:59 pm

"Já piji... úplně cokoli, takže broskev... mi vadit nebude." usmála se mile a zastavila až když se zastavil on "Jo, klidně jen Kim." přitakala a ze slušnosti mu s rukou potřásla "Ráda tě poznávám." pustila mu ruku a zasmála se "Jo... to ano. Osobně doufám, že ano, protože si nemám moc s kým povídat... znám jména pár lidí a mluvila jsem jen s mou kamarádkou Jae... myslím, že seděla u baru..." zamyslela se "Takže... mohla bych se jít projít s tebou Colline? Pokud tedy neotravuju a nechceš být raději sám, než ... s někým jako jsem zrovna já." pozvedla obočí a stále se usmívala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 9:04 pm

* Usmál se mile ale on jí z rukou potřást nechtěl když mu podala ruku dal si jí k puse a dal jí na ruku pusu a poté jí pustil* "Tak to mě tedy těší Kim, Kamarádka a neměla by jsi jít za ní? vypadá že je tam sama, no já musím na hotel schovat si věci a odhlásit se z hotelu a pak jít už k lodi, Pokud jste v hotelu u pobřeží tak můžeme jít spolu a pak už čekat někde poblíž u lodi, musím i probudit sestru aby nezaspala loď." *Usmál se* " nebude mi dělat problém jít ve třech pokud v tom ovšem nevidíte vy dvě problémy. "
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sun Jul 03, 2016 9:07 pm

* Rozešel se k hotelu po cestě zamával Jae a usmál se na ní a poté už se rozešel do svého hotelového pokoje sbalil si věci a odvedl kluky s kuframa i od JBho k pláži aby se mohli nalodit*


Naposledy upravil MarkTuan dne Sun Jul 03, 2016 9:52 pm, celkově upraveno 1 krát
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 9:11 pm

*taky mu zamávala a usmála se, zvedla se, vzala si mobil "deník" a šla na pláž.. Když jí tam viděla s ním, usmála se a šla pomalu za nima si pro tašku do hotelu, nechtěla jít před nima, ale ani s nima, tak šla za nima..*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 9:15 pm

Trochu se začervenala a usmála "Měla bych ji probrat, aby nezmeškala loď.." poškrábala se na hlavě "Ano... v daném hotelu jsem ubytovaná, ale věci zbalené prakticky skoro mám... pokud nebudu vadit tvé sestře." pokrčila rameny a mile se usmála "Ráda poznávám nové lidi, takže mě rozhodně překážet nebude, naopak." mrkla na něj a uculila se. "No... musím ještě za kamarádkou.. tak asi... před hotelem?" ohlédla se a usmála, na Jae zamávala. "Tak ji probírat nejspíš nemusím."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 9:18 pm

*usměje se a zamává jí* "Mával mi Mark, probrala jsem se díky něj" *usměje se a povzdechne si, trošku zrychlila krok a během chvilky už stála s baťohem na zádech a v ruce s taškou, hledala Marka*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sun Jul 03, 2016 9:43 pm

* Vzhledem k tomu že Mark a spol mu donesl věci a zaplatili hotel nemusí to řešit, takže tam spokojeně stojí se svojí společností*
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 9:47 pm


*Z úsměvem jí poslouchal a poté se otočil na dívku co procházela zamával jí* " Abych pravdu řekl nevadí mi to a ani jí sestra je mladší a neustále poslouchá jen hudbu a okolní nevnímá takže to je v pořádku ale spěcháme loď zde za chvilku bude a abych pravdu řekl musíme to stihnout takže já si upřímně musím pospíšit.." * řekl a usmál se poté si odskočil pro věci do hotelu probudil sestru a zaplatil všechno a tašky od obou nesl on a čekal na dívky *
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 9:50 pm

*usmála se a když zjistila, že má být na pláži šla zpět na pláž, když potkala Kim tak jí řekla, že má být na pláži.." *usmála se a šla zpět na pláž a čeká na loď, konečně jí otec napsal, že musel odjet kvůli práce.. Takže už nebyla neevózní vůbec*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 9:56 pm

"Už jen deset minut!" vyjekla, jako střela zaběhla do hotelu, dobalila věci a trochu srovnala, chvilinku se zdržela s zapínáním kufru, ale nakonec to zvládla, ještě se na recepci odhlásila a pak vyšla z hotelu ven, oddychla si, že to stihla a byla opravdu ráda, že má kufr kolečka, takže se dal lehce přemístit, pokud nešlo o schodiště. "Že já si nevzala její číslo." povzdychla si a rozhlížela se jestli neuvidí Jae. Zmateně se rozhlížela. "Probůh.." postěžovala si a vyrazila směrem k přístavu, kde vyčkávala. "Tak, teď už jen šest...?" povzdychla si "Jae?!" usmála se když ji zahlédla a s kufrem táhnoucím v rukou k ní došla. "Stíhám?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 9:59 pm


* On se svojí sestrou už čekali na připlutí lodi a povídal si sní je rád že sestra byla připravená a on taky nebylo to náročné takže to zvládli v čase jak plánoval sestra si sedla na kufr a jak řekl poslouchá hudbu a on se rozhlíží okolo aby zahlédl lidi okolo sebe*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 10:01 pm

"Jasně, že stíháš, proč jsi mi nedala klíče? Vzala bych ti kufr a odhlásila tě" *usměje se a dívá se na ní* "těšíš se? Já celkem ano..a konečně jsem zjistila kde můj otec je..." *směje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 10:06 pm

"Nechtěla jsem tě zatěžovat..." oddychovala, položila kufr a opřela se o kolena "Fíííha..." zasmála se "Jo? A kde je?" zvedla hlavu a podívala se na ni. "Aha... Koho mi to jen připomíná? Mého otce? Určitě." zasmála se a rozhlédla, když viděla Collina, ještě víc se usmála, pak ušklíbla narovnala a zamávala mu "Nazdárek." zazubila se vesele "Už by tu měla být loď."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 10:09 pm

"Měla, ale asi má zpoždění" *uchechtla se* "ooo tady se ti někdo líbí!!" *malinko si na n8 ušklíbla a podívala se směrem na jae-ho.. Z tváře jí úšklebek vyprchal .. Jen se letmo usmála a podívala se zpátky na Kim* "mne?? Proč by jsi mne zatěžovala? Víš, že mně to nevadí.." *usměje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Katarina Quinn Sun Jul 03, 2016 10:10 pm

Jiz připravená se sbalenými věcmi, se šla připravit na pláž a jen vyčkávala, kdy se vyrazí, opravdu natěšená, s úsměvem a příjemně naladěná, jen čekala a rozhlížela se po ostatních přítomných osobách.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 10:13 pm

"Um eto, napsal mi, že je v práci" *dodala tiše s letmým úsměvem na tváři*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sun Jul 03, 2016 10:14 pm

* Rozloučil se se svou společností a šel za Markem a skupinou když se u nic zastavil opřel se o Marka a čekal na loď celkem nervozně vydechl, je s toho prostě furt strašně moc nervozní a on to ví Povídal si tam s členy*
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 10:15 pm

" Ahoj" * on seděl u mola a rozhlížel se kde je loď když jí neviděl jen se usmál a podíval se zase na sestru, a poté na tu dívku vytáhl si knihu z batohu a začal si číst no nebude se jim momentálně plést do rozhovoru*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Sun Jul 03, 2016 10:17 pm

* Rosie se po dopití pár drinku a zaplacení rozloučila se Sethem, rozešla se do hotelového pokoje měla ještě hodinu času když odcházela od Baru když si dobalil věci, odhlásila se, a šla zase na pláž čekat na Loď seděla na kufru a houpala nožkama je malička a kufr má opravdu Vysoký
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 8 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru