Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná pláž

+12
Collin Torres
Alisha Harris
Seth Jones
RosieFox
Annika Kendall
Yuna Suki Kumoro
MarkTuan
ImJaebum
Jake Ceeper
Yessica George
Samuel Irwin
Vypravěč
16 posters

 :: Přístav

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---Písečná pláž - Stránka 2 Hhv_oa10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jun 30, 2016 9:25 pm

* Znovu ho z jeho myšlení , vytáhl zvuk ale tentokrát to byl zvuk z pláže otočil, hlavu k onomu zvuku byl to dívčí hlas tak se napřímil a se zájmem jí sledoval je pravdou, že dlouho neviděl někoho kdo by se tak radoval s vody, podepřel se pravou rukou vzal si boty a šel po molu blíže k této dívce na které mu zrovna zůstal vyset jeho zrak když došel k jejím žabkám nohou je posunul k sobě a šel blíže nechce vypadat jako uchyl nebo něco podobného jen ho velice zaujala, vytáhl z kapsy zápisník a propisku a začal tam psát text do jejich písničky kterou zrovna skládá, konečně zase dostal inspiraci*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Thu Jun 30, 2016 9:47 pm

* vytáhl z kapsy svůj telefon který namířil k obloze a udělal pár fotek, západu slunce a poslal je členům ze vzkazem, že mají jít ven a ne furt sedět v hotelu, když  mu zvuk telefonu oznámil že zprávy byli doručené oddechl si a poté si vytáhl sluchátka z uší a pustil si jednu ze svých oblíbeních písní, postavil se a oprášil si kalhoty a své nohy poté vzal i své tenisky a pomalým krokem se rozešel k mokrému písku po kterém si  dělal cestu k  místu kde jsou palmy mokrý písek ho ochlazoval a on neměl takový pocit přehřátí ač mu bylo teplo neskutečné.. jeho myšlenky se upřeli na vlny které bourali do jeho nohou, proto se usmál připadalo mu úchvatné jak jsou tyto vlny, jsou tak jemné když naráží do jeho kotníku... ale přesto jsou tak silné a rychlé. v dálce zahlédl silu-letu dívky která má snědou kůži a krátké vlasy musel se usmát ani sám neví proč snad protože vidí že se věnuje v tomto teplu sportu .*


Naposledy upravil ImJaebum dne Fri Jul 01, 2016 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Fri Jul 01, 2016 10:41 am

*Jakmile se octla ve vodě, byla tam jako rybička. Ona vodu milovala, jenže její zálibu v ní nikdo kromě jí samé nechápal. Rychle ze sebe strhne nátělník, pod nímž se ukrývá černá podprsenka od plavek, střižena do sportovního stylu. Přesně jak to ona miluje. Naštěstí je blízko břehu, takže jakmile má nátělník z těla pryč, odhodí ho zpět na písečný břeh, ke kterému stojí zády. Božíčku, jak jen miluje, když jí ledová mořská voda chladí nohy. Na nic nečeká a i se slunečními brýlemi na nose skočí do vody jako nějaká mořská pana. Po pár sekundách se z vody zase vynoří, se zavřenýma očima a celá šťastná, s úsměvem ve tváři. Lehne si na vodu na záda, takže vypadá jak nějaký mrtvý brouk, a zpoza slunečních brýlí sleduje modrou oblohu.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 01, 2016 6:51 pm

* Sledoval se zájmem dívku která, mu připadá momentálně jako dítě které dostane svojí vysněnou hračku odložil blok  a sedl si do písku chvilku jí sledoval a poté se z úsměvem  nadechl a dal ruku nad svojí Hlavu "Měl jsem si vzít sluneční brýle" * zahudroval  a poté sledoval vlny a to jak se na nich dívka nechává nést uchechtl se a poté si přetáhl tričko přes hlavu a vyndal mobil na tričko a zabalil ho do něj tak samo jako onen blok..  boty dal vedle trika, když tak učinil došel ke kraji vody "Mohl bych ti dělat společnost?" * otázal se se zakašláním *


Naposledy upravil MarkTuan dne Fri Jul 01, 2016 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 01, 2016 8:40 pm

*právě domluvila se svou babičkou, povzdechla si když zjistila, jak na tom její děda je chtělo se jí brečet, ale místo litování se nahlas nadechla usmála a šla dál po rozpáleném písku* "dneska je velice krásný den" *řekla pro sebe a sedla si ke břehu, dívala se na moře, přičemž si namáčela nohy v moři, které bylo velice příjemně chladné, začala přemýšlet nad svým snem, vždy se chtěla podívat do Japonska*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 01, 2016 11:52 pm

Pláž. První místo co chtěla od doby svého příjezdu navštívit. Nadšeně vyběhla k písku, který se jí dostal do sandálů, hned jakmile tam doskočila. Sundala si je a stoupla nohama do příjemně eplého písku, který se během několika sekund začal pálit. Urychleně si stoupla na špičky a poskakujíc jako kdyby měla skákat po jehličkách ježka "Jau... va. au ja.. jau jau au.." docupitala k vodě, která ji ošplouchla a tak ochladila chodidla. Oddychla si a usmála jako sluníčko. Nádherná voda, slunce a teplý písek... co víc si přát. Sedla si na bobek a začala jako malé zvěddavé dítě prohrabávat písek a hledat nějakou mušličku. Včas stačila vyskočit zas na nohy aby jí neošplouchla vlna a pak hledala dál a dávala pozor, aby se stíhala vyhnout případné další větší vlně.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 12:34 am

*podívala se na tu holčinu, co tam prohrábavala písek a usmála se na ní pak si zase všímala svého, bála se tam někoho oslovit, moc se styděla* "um, asi ruším, že? Klidně si sednu jinam" *znovu se na ní usmála a podívala se na svůj mobil a malinko si povzdechla a řekla pro sebe* "už, abych tam byla.."
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 1:00 am

"Um? Promiň, to bylo na mne?" zamrkala překvapeně a zasmála se. "Nemusíš si sedat jinam, ráda poznám někoho nového." její ukecanost nedovolila, aby se nezeptala. Chtěla poznat někoho nvého a nedělaly jí problémy konverzace s cizími lidmi. "Já jsem Courtney, ale pro přátele Kim. Ráda tě poznávám!" zašvitořila s úsměvem na líci. Jen se postavila a poposedla od vody dál, aby ji nějakávlnička nesešplouchla, ještě by scházelo kdyby se tam plazila jako velryba na suchu.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 1:32 am

"Um no, ano bylo, a také tě moc ráda poznávám Kim, já jsem JaeBin a přátelé mi říkají Jae" *oplatila jí úsměv, úsměvem a poté se podívala na moře a pak na svůj mobil, vyfotila si pár fotek na památku a schovala si mobil zpět* "hmm, líbí se ti tady? Promiň, moc se s lidma nebavím, povětšinou jsem sama a učím se, nebo tančím či zpívám anebo taky poslouchám hudbu" *zasmála se a vytáhla si svůj deník kam si kreslí nebo píše texty písniček, básniček, začala si kreslit členy své oblíbené skupiny* "um, mohu se zeptat, od kud přesně jsi? Zdá se mi, že jsme se někde viděly, ale kde? To nevím" *zamyslela se a usmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 9:04 am

"Jae" zopakovala s úsměvem. "Máš hezké jméno." Uculila se vesele a zakoukala na chvilku do slunce, teď trochu litovala, že si nevzala sluneční brýle. "Podle mě je to tu úžasné. Moře, pláž a pěkné počasí je snad nejlepší kombinace." koukla se na Jae a pak se rozhlédla po pláži, jakoby čekala na připojení někoho dalšího. "Miluju hudbu, tanec i zpěv a taky malování... pak sporty a nejvíc asi hru na klavír. Skládáš? Tak to mi někdy musíš zazpívat!" zasmála se vesele, u lidí jí nevadila stydlivost a Jae se jí zdála moc sympatická a milá. "Já jsem rozená Američanka, přesněji Chicago, kde se rodiče usadily.... ale po jejich rozchodu se mamka vrátila do Anglie a otec se přestěhoval do Miami. S maminou jsem dost cestovala, takže je možné, že už jsme se viděly. A kde, to ví snad jen bůh." prohodila a zamyslela se opět nad rozchodem svých milovaných rodičů. Proč se rozvedly, když byli spolu tak ... úžasní. Kombinace elegance a úžasu.  Na chvilku jí díky myšlenkám úsměv spadl, ale to rychle napravila a zase se usmála jako sluníčko.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 9:51 am

*otočila se na ní* "to mi je moc líto Kim... " *přišla k ní blíž* "hmm, mně umírá děda.. Rodice mám rozvedené už co jsem se narodila, takže přibližně vím jak se cítíš, taky nevím proč a taky by mě to zajímalo proč se rozvedly" *řekla a zamyslela se, nakonec se zvedla s větou* "jdu si zaplavat a přijít na lepší myšlenky, jdeš taky?" *usmála se, Kim jí přišla moc fajn, sundala si tričko a kraťasy pod tím měla na sobě oblečené plavky, mobil i s notýskem si položila vedle Kim a rozběhla se po písku do moře běžela tak dlouho než spadla do moře, zvedla se vidu měla skoro až po krk a smála se "bože, nikdo snad není takové nemehlo jako já" *smála se* "proč jsem radši normálně neplavala, nevíš? " *směje se a chová se jak malé dítě*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 10:17 am

"Nemusí, to je v pohodě." Zasmála se jakoby nic. "To je mi líto..." povzdychla si. "Je to podobné, já... nejspíš zítra odpluju za taťkou do Ameriki na Floridu." Pousmála se, na plavbu se skutečně moc těšila. "Jasně!" Vyhrkla a sundala tričko, pak se zvedla a sundala si sukénku, to zůstala už jen v plavkách. Vlasy si svázala do culíku a rozběhla za Jae, sotva doběhla už koukala a smála se jak tam pěkně zahučela. Opatrně vstoupila do vody a podala jí ruku, aby jí pomohla na nohy. "Věř, že znám větší nemehla. Plavání je pro tebe asi neoriginální, vzala jsi to velmi originálním stylem." Zasmála se a pomohla ji vstát, pak pomalu pokračovala v chůzy dokud neměla vodu na podbříšku, to stála na špičkách a kňučela. "Studíí... mokrá voda." Na stěžování bylo trochu pozdě protože jí prakticky celou spláchla vlna. "Super... příjemné!" Zasmála se.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 10:28 am

"To je fajn! Tak si pak užívej toho, že s ním můžeš být jasný?" *zasmála se* "jsem moc ráda, že jsem tě tu potkala" *usmála se* "a děkuji za pomoc" *taky jí byla malinko zima, ale snažila se dělat jakože nic, jako vždy* "joo voda je studená, ale nejsme samy co jsou ve vodě, dívej, vidíš toho asiata? To je jeden člen z mé nejoblobenější skupiny, pak jsem tu viděla procházet ještě jednoho, a toho mám strašně moc ráda, ale nechci je obtěžovat, navíc by se mě asi lekli a běželi někam daleko ode mě" *smála se* "bohužel nejsem hezká jako ty a ostatní holky tady" *usmála se a malinko na ní šplouchla* "zajímalo by mě, jestli tu už mám tátu nebo ne, nikde jsem ho tu neviděla a už tu měl být" *povzdechla si* "asi bych si měla pořídit nějakou věc, abych věděla kde můj táta je, teď ještě jakou" *směje se* " a určitě chceš, abych ti někdy zazpívala?" *usmála se na ní, šlo vidět, že je malinko myšlenkama jinde*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 10:47 am

"Dobře, ale víc než na tátu se stejně těším na výlet lodí!" zasmála se a položila na vodu. "Já jsem ráda, že jsem potkala někoho s kým si rozumím." zazubila se a zas postavila. "Pomoct někomu je čest." mrkla na ni a pak se rozhlédla aby se koukla koho myslela. "Hmm... ale nene... zaláskovaná Bae? Jak by řekl japonec Kawaii!!" zasmála se a koukla na ni. "Máš jedinečnou šanci se s nimmi seznámit... podle mě ji nesmíš promarnit a koukni se do zrcadla... protože jestli nejsem blbá nebo slepá... jsi moc hezká!" ušklíbla se a trochu poplavala a od tamtud jí šplouchnutí se smíchem oplatila. "Asi ano... nějaký čip a GPS, která by ho našla... taky by se hodilo." zamyslela se a opět koukla na toho jejího asiata. "Určitě mi musíš zazpívat... a s ním se seznámit." uculila se. Byla si jistá, že by jí to s jíjím vysněným slušelo a nebála se jí ho dohodit ani kdyby se měla ztrapnit, před celým světem.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 11:00 am

"To já taky! Jen budu mít stach být sama v pokoji" *zasmála se* "myslíš, že bych měla jít za ním? Víš kterého myslím? .. Protože ten je trochu dál a ve vodě není.. Myslím toho, toho ImJaeho.. Nemyslím si, že má čas poslouchat kecy nějaký holky" *směje se* "a ještě holky jako mě, ale dobře zkusím ho oslovit" *zasmála se* "tak dobře, zazpívám, ale až na lodi" *smála se a podívala se směrem kde stál JaeBum a usmála se* "joo jsem zaláskovaná já vím!" *uculila se na ní a zase na ní malinko šplouchla*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 12:02 pm

"Ahaaaa... JaeBin a JaeBum... tak to je roztomilé... opravdu moc roztomilé." zasmála se a koukla se na pláž. "Jup, tak to by byl kluk pro mou Jae... už vás spolu úplně vidím... hlavně se nestydět." usmála se a cákla na ni. "Taky jedeš lodí? S Blue Pearl Line?" ušklíbla se a očka se jí rozzářily "Já jedu třetí třídou... můžeš mě tam navštívit..." prohrábla vodu "... třetí protože jsem nechtěla utrácet... myslím, že je to zbytečné..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 12:12 pm

"No to nevím, ale moc děkuji Kim" *dívala se směrwm kam Kim a usmívala se* "pořád ti je zima?" *usmála se* "to je super! Taky jedu lodí a taky třetí třídou a neboj určitě tě navštívím!! A jak ráda! Jo přesně bylo by to moc drahé... A ty pokoje jak jsem se dívala vypadají stejně skoro stejně tak co" *zasmála se* "je ru tak krásně" *usmála se na Kim* "až ti zazpívám, půjdeme za ním.. Jo?.. Ale budeš tam muset být se mnou.. Znervózním" *zasmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Sat Jul 02, 2016 12:32 pm

*Po chvilce se opět ve vodě postaví a ruce zvedne nad hlavu, nechávajíc se ovívat jemným větříkem. Najednou za zády uslyší něčí hlas směřující k její maličkosti. Zmateně a zárověň vyděšeně se otočí směrem na tu osůbku, co k ní promluvila. Ani jí neudivilo, že je starší, ale spíše to, že je kluk. Lidé jí stavili ve škole v New Yorku každým dnem, ale většinou to byly jenom holky, chlapci jen zřídka. Rychle si dá ručky, které jí ještě před pár vteřinkami vlály nad hlavou, zpět podél těla jako normální člověk, a zkoumavě si onoho muže (nebo chlapce?) prohlédne. Je venku jen chvilku a kluci už o ní mají takový zájem? Hm, zdá se, že se všem líbí asiatky. Ale on je taky asiat!* Huh. *Vymáčkne ze sebe po chvilce, jako kdyby jí tak dlouho trvalo zjistit v její hlavě význam otázky, kterou jí položil.* No... klidně.
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 1:53 pm

"Není za co děkovat." uculila se a pohledem se vrátila zpět k ní. "Ne, teď už to je opravdu ta nejpříjemnější voda pod sluncem." zasmála se "Naprostý souhlas." zamyslela se, měla takový pocit, že si našla opravdu kamarádku. "Zazpíváš mi před tou kokosovou párty a na ní půjdu za ním s tebou a pak si s ním zatančíš... platí? A já na tebe dohlédnu od baru a budu si tam dávat nějaký slladký drink." pocákala ji a zasmála se, pak se dala na útěk aby neschytala taky nějakou vodu do obličeje. "Jen nebuďte moc sladcí, abych nedostala cukrovku." chvilku plavala, pak si lehla na záda a nechala se houpat vlnkami. "Doufám, že to vyjde. Byl by splněný sen, mít někoho koho miluješ a obdivuješ za kluka... no ne?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro MarkTuan Sat Jul 02, 2016 1:58 pm

*Musel se lehce zasmát když viděl jak mávala rukama nad hlavu, a poté se jen usměje, a podíval se na nebe když, konečně ona dívka začala reagovat na jeho otázku tak se zase podíval na ní * " Děkuji, cítil bych se divně kdybych tu jen tak postával a ty jsi se poté otočila a viděla jak tu stojím, asi by tě to docela vyděsilo že? " * otázal se a sledoval jí, ano hned z její reakce je mu jasné že bude o mnoho víc mladší než on sám, jako většina lidí co zde viděl ( je mu přes dvacet). zhluboka se nadechl a sám se rozešel do hlubší vody.* "Jen jsi mě inspiroval na náš letní song. " * když utichl jeho hlas on sám se ponořil do vody a vyplaval o kus dále poté se vrátil jeho myšlenky jsou momentálně mířené na fakt že je unavení po cestě autem, na místo vyplutí a tohle je krásné uvolnění vlny mu naráželi do zad i nohou a břicha, otočil hlavu k ní.* " Jmenuji se Mark".
Písečná pláž - Stránka 2 2crsf2g
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 2:07 pm

"Hmm souhlasím s tebou, je" *pořád se na něj dívala*
"Podle mě už má holku" *měla slzy v očích, ale usmála se* "dobře, ale nebudu s ním tančit.. Bože mám strach s ním mluvit natož tančit, u-um.. Rad3ji si dám s tebou ten drink" *nadechla se, a vydechla* "už teď se bojím, že řeknu něco špatně" *usmála se a plavla za ní taky jí malinko cákla ale ne na obličej, směje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris Sat Jul 02, 2016 2:15 pm

*Po asi dvou kilometrech běhu v tom hrozném vedru jí dojde, že tenhle plán nejspíš nepatří k jejím nejlepším a když zjistí, že si zapomněla vzít pití, potichu si zanadává a už jen zpomalí do takového líného klusu, řekla si, že si dá běžných 5 kiláků před závody a vrátí se na hotel, jenže nepočítala s takovým dusnem.. Nakonec se zastaví a vydýchává se, dá ruce v bok a aby nestála dlouho, tak se pomalými nepatrnými kroky rozejde vpřed.. zamručí tiše, když má v botách písek a zítra tedy půjde běhat někam jinam.. všimne si pohledu jakéhosi kluka, který se i usmál.. zamrká a napadne jí, že má nejspíš něco na obličeji či je nějaká špinavá, tak se hned začne ošívat a upravovat, když ale zjistí, že nic.. tak přimhouří pro sebe oči a sluchátka sundá z uší a mobil vyndá ze sportovní podprsenky.. Pomalu se k němu rozejde, vlastně ani neví proč, ale jde..* "Dobře, jestli mám něco na obličeji či tak, tak to zkus říct to nejjemněji, ať se za sebe můžu stydět pak" *Uchechtne se a prohrábne si rukou krátké vlasy*
Alisha Harris
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 06. 16
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Sat Jul 02, 2016 3:12 pm

No, to máš asi pravdu.*Přikývne zamyšleně, jakmile na ní začne dál mluvit. Zastrčí si jeden z neposedných pramínků zpět za ucho a nervózně ho sleduje. Neumí moc mluvit s kluky, hlavně ne se staršími. Nikdy nevěděla, o čem se s nimi má bavit, jestli o sportu, holkách, škole... Jak je ale zatím vidět, tenhle kluk obstarává témata vhodná ke konverzaci za ni.* Ty někde zpíváš? *Zeptá se zaujatě, jakmile jí začne povídat o písničce. Nejdřív se seznámí s fotografem, teď s hudebníkem. Měla by si dávat pozor, aby nenarazila na někoho z Brodwaye.* Yuna. *Představí se taktéž.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 3:23 pm

"On... kdyby ji měl... nebyla by teď s ním?" ušklíbla se "No tak... přece nebudeš čekat na to až... si opravdu nějkou najde." uculila se sladce a na chvilku potopi a po chvilce vyplavala opět nad hladinu. Pak pomalu plavala ke břehu. "Přecejen je pro tebe jako princ na bílém koni... je to pohledný asiat, který se ti líbí... co víc potřebuješ k tomu aby jsi se dokopala ke konverzaci s ním?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 6:36 pm

"Hmm, to je fakt, ale i tak" *usmála se* "no nechci, ale nedělám si moc naděje, fajn promluvím si s ním, ale tančit s ním nebudu" *ušklíbla se a plavala za ní* "joo to on je už od doby co jsem ho poprvé viděla jsem o něm snila.. A když jsem poznala jak se chová, líbil se mi ještě víc" *povzdechla si a podívala se na mobil* "moc ti děkuji Kim, jsi opravdu suprová holka, a moc dobrá kamarádka"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 2 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru