Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bazén na zádi

+11
Toby Regbo
Kris Wu (Sehun)
Collin Torres
Alex Torres
MarkTuan
Katarina Quinn
Courtney Kim Wattanay
JaeBin
ImJaebum
Alisha Harris
Vypravěč
15 posters

 :: Loď

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 5:30 pm

First topic message reminder :

Bazén na zádi - Stránka 4 Seabou10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 11:07 pm

Začervenala se a usmála "Páni, takhle narovinu bych umřela stydlivostí..." plácla se po tvářích, povzdychla si. "Ahoj, Jae... dobrou Alex."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 11:08 pm

* Podíval se na něj a poté se usmál pak si jí vytáhl na za pas nahoru a stáhl si jí na sebe, no ne úplně a pak jí vzal za rameno a políbil jí na rty ne zrovna krátce a ne jako by to byla jen sázka, prostě si to opravdu užívá a ne že ne, líbí se mu to když se odtáhl přejel jí jazykem přes rty* " výhru jsem si užily oba řekl bych není to tak? " * Ještě stále jí drží a hladí jí po bocích , když se jí podíval do očí lehce uvolnil ruce kdyby chtěla dolu, no on sám nečeká že by reagovala jinak poté zavře oči* " Je to dlouho co jsem někoho políbil, snad jsem to nezapomněl, a pokud ano raději mi to neříkej prosím."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 11:14 pm

Opravdu červená, ale uvolněná... se nechala. "Ano." Pousmála se a jen tak zůstala a skousla si ret "Nezapoměl..." zamrkala.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 11:19 pm

" Tak to jsem rád, že jsem to nezapomněl, byla by to škoda protože bych si udělala ostudu před krásnou dívkou." * pohladil jí ve vlasech a poté se podíval na její obličej a dal jí ruku na obličej a poté jí zase políbil na nos* "No pokud nechceš ať pokračuji tak si raději sedni, protože pokud jsme vypadali jako pár když jsme se drželi tak co teprve teď? "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 11:27 pm

" Nechci chodit okolo horké kaše, prostě se mi líbíš, a nerad bych aby jsi si myslela opak. Ahoj JAe... Alex pak tě probudím na večeři. " *řekl a vzal jí za ruku  a pak  jí tu ruku pustil*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 11:28 pm

Usmála se "Co když řeknu, ze bych byla ráda, kdyby jsi pokračoval?" zašeptala, ale pomalu z něj slezla a zasmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 11:31 pm

" Usmál se* " Kdyby tomu tak bylo neslezla by jsi" * zapřel se lokty o podlahu a mrknul na ní* " ale kdyby cokoliv kde mám pokoj , víš se moje rty také vidíš takže můžeš si pro další klidně přijít * mrknul a pohladil jí ve vlasech pak se podíval na lidi co tam jsou a zasmál se* " přemyslela jsi někdy o tom co ti lidé dělají? a co si myslí? "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 11:39 pm

"Nebudu se už stydět... taky se mi líbíš." usmála se "Ještě jednou se omlouvám, za to... nedorozumění..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 11:48 pm

" Neomlouvej se, nemusel jsem byt tak hrr, mohl jsem to nechat jen tak byt, Prostě na některé věci asi moc tlačím, ne jen určitě vím že talčím, na vše co bych neměl, nemám tuhle svojí stránku vůbec rád, přišel jsem o tolik věcí, díky své povahy..." *zasmál se a podíval se na ní* "no myslím že jsem se asi dotkl své sestry a Jae, ale rande by asi nešlo ve čtyřech.. " . * Vydechl a poté se usmál a kousl se do rtu* "cítím se docela zvláštně melu blbosti jen aby jsi mi zase neutekla za ni. "
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 11:58 pm

"Mě se tvá povaha líbí... " uculila se "ať už jsi hrr nebo ne." Koukla k zemi "pochybuju, že by tvoje sestra nebo Jae chtěla rande ve čtyřech..." zasmála se "Nikam neuteču..." oddychla si "Rozhodně ne teď... ani pak.." zvedla k němu pohled.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 12:03 am

* Oddechl si a dal si ruku na obličej a pak se zasmál a podal jí ruku když se postavil* "Chceš doprovodit do pokoje? já se půjdu totiž připravit nepůjdu s tebou na rande v kraťasech nechci aby jsi si myslela že jsem buran co chodí na rande v šortkách. "*zasmál se a pohladil jí po ruce*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 12:05 am

"Mozná slezla... i tak... u mě nikdy nevíš a prijdu zaklepat." mrkla na něj a olízla si rty "Přemýšlela, ale nevím, zdali to je pravda..." zasmála se "Pochybuju, že si nás všimly."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 12:11 am


" Já Nemyslel to co si myslí o nás, ale co se jim odehrává v danou chvilku v hlavě, takové to že se ti někdo líbí a ty přemýšlíš, zda se ty líbíš jemu, a nebo víš jak jdou a dívají si na ostatní zda si říkají..bože ty mají divné oblečení a nebo tak," *zasmál se* " já jsem o tom uvažoval už několikrát. A nebo když vidím jak si povídají dva lide tak jim doplňuji větu. "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 12:25 am

"Pokud si na mě uděláš čas, děkuji" usmála se "No... taky bych se měla převléct.." zasmála se "A musím si vysušit hlavu..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 12:31 am

" Proto jsem ti to nabídl, No tak půjdeme" * postavil se a usmál se vzal ručník i ten od sestry co tam nechala a vydechl* " jednou někde nechá i svojí hlavu v tomhle je opravdu hrozná." *zamumlal a pak jí podal ruku* " no budeš mít času dost já si musím najít co na sebe."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 1:01 am

"Ano... ano půjdeme" povzdychla si, postavila se a došla si ještě pro věci, než došla na zpět a chytla ho za ruku "Dobře, to si beru na vědomí..." zasmála se a přivřela očka, pro svou stydlivost, kterou se stále snažila schovávat. Pousmála se a pomalinku dala do kroku, směrem k pokojům.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 10:33 am

*vstal z lehátka, sundal ze sebe tričko, brýle a došel ke kraji bazénu. Sedl si na kraj, smočil nohy a pomalu vklouzl do vody, pak se pomalu rozplaval. Otocil se na záda a koukl na Jae, na kterou se mile usmál*
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 11:45 am

"To co člověk neřekne nahlas. Chápu." uculila se a rozhlédla "Hmm... co myslíš, že si kdo myslí?" zasmála se "Doplnování vět, jednou jsem vedla konverzaci podle starších paní, které jsme s kamarádkou viděli v kavárně... a podle nás si povídali o tom... jak ta jedna měla vidličku v nose, opravdu velmi záživné." zasmála se a promla si tvář. "Hlavně když se pak na nás lidé v okolí otáčeli s pohledy 'Co je to za telata.', protože jsme se tam řechtaly jak malé děti."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 11:58 am

*pousmála se, skočila do bazénu a zamávala mu* "ahoj? Mohu se připojit, celkem se nudím" *zasmála se a mile se na něj usmála*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 12:54 pm

"Ahoj" *oplatil jí úsměv* "Pokud ti nevadí někdo jako já, nevidím problém... navíc to je bazén pro všechny." *usmál se a mrkl na ní* "Jsem Kris, mohu znát vaše jméno, slečno?" *na chvilku mi vychování vypadlo, pokus o napravení přišel trochu pozdě, ale přišel*
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 1:07 pm

" Tak bingo přesně to jsem myslel, omluv mě asi nemám moc dobré vysvětlován. Ah tak přesně o tom jsem mluvil prostě legrace mluvit za jiné lidí, tak jsem to dělal s kámošem když jsem nebyl ve skupině seděli jsme na  terase mého domu a když jsme viděli telefonovat někoho tak jsme odpovídali za něj.. " * zasmál se a zasnil se poté se podíval na ní.* "Děkuji ti, už dlouho jsme se necítil až tak uvolněně jako právě teď, Asi b jsem měl chodit mezi lidi častěji, ale jde to horko těžko když tě kde kdo zastavuje a chce neustále fotku nebo podpisy."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 1:21 pm

"Abych se na tebe nevrhla, že chci nějaký podpis a selfie... a nevim... kus tvého oblečení?" zasmála se pobaveně "Já vím já vím..." usmála se a koukla na něj "Souhlasím, je to sranda..." skousla si ret "Jsem ráda."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 1:21 pm

* Když si šla pro věci rozhlédl se a poté se usmál a dal si ručníky přes rameno a když k němu došla usmál se, když mu podala ruku tak se usmál a ruku jí stiskl lehce* " Doufám že jsem ti moc nenarušil plány opravdu jsem neměl v úmyslu, takhle skočit do tvého volného času, cítím se jako bych se moc rychle vetřel, Prví ten trapas jak jsem tě srazil skoro k zemi, a poté se to se mnou táhlo." * Rozešel se sní k pokojům, když procházel okolo lidí sledoval je z úsměvem, * " Ha tak mě napadá měl bych asi ještě napsat rodině" *Zasmál se* " zapomněl jsem na to."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 1:27 pm

" Počkej, Kousek mého oblečení nepůjde, mam na sobě jen plavky. To bych tu byl nahy nebo skoro tedy, když jen kousek." * podíval se na ní a zasmál se a sedl si. * " Ty jsi dostala něco lepšího než podpis a Kousek oblečení.To ti nikdo nevezme . Ale podpis a oblečení by jsi mohla prodat to je asi taky fakt. " *usmál se a podíval se k obloze* "Dneska bude asi pořádně teplo ještě. "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 1:37 pm

*usmala se na nej* " jmenuji se JaeBin, rikej mi Jae" *usmeje se* "um moc dekuji, vubec, jsem netusila co delat"
// um moc se omlouvam, jsem na tabletu a tady nejde psat s hackama :/
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 4 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru