Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bazén na zádi

+11
Toby Regbo
Kris Wu (Sehun)
Collin Torres
Alex Torres
MarkTuan
Katarina Quinn
Courtney Kim Wattanay
JaeBin
ImJaebum
Alisha Harris
Vypravěč
15 posters

 :: Loď

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 5:30 pm

First topic message reminder :

Bazén na zádi - Stránka 5 Seabou10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 1:44 pm

"Já jsem žádné velké plány neměla...takže se nic nestalo... spíš jsem se dost styděla já... jsem ještě... s nikým... nechodila ani nebyla něco víc než... kamarádka." trochu nervozně se zasmála "Chytl jsi mě, takze jsem si nenatloukla zadek... a tak děkuji a nevadí mi to." rozhlédla se a následovala ho "Já bych měla také zavolat... mamce..." povzdychla si, otce totiž nikdy nepoznala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 1:55 pm

// pokoje.
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 4:31 pm

Pobaveně se culila, dokud nevyprskla smíchy. "Plavky si nech... přece nechceš aby si tě někdo vyfotil...* zamyslela se "Jo, ostatní dostávají podpisy a já rovnou polibek..." ušklíbla se "Bude horko, sluníčko a asi shořím jako papír... já moc bronz narozdíl od ostatních lidí nechytám... jsem taková světlá..." prohlídla si své ruce, paže a pak natáhla nohy aby si prohlédla jak moc bledá vlastně je.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 4:37 pm

"Vše je v naprostém pořádku, rád tě poznávám Jae." *zašvitořil a usmál se* "Nemáš za co děkovat, já bych měl děkovat za to, že jsi se tak pěkně nabídla sama... jinak bych asi taky pošel nudou... a nebyl bych zrovna rád kdyby se tu taková, mladá, půvabná slečna nudila, no ne?" usmál se mile. Na lidi má asi čuch, ale Jae mu ihned přišla moc milá, hodná a sympatická.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 5:26 pm

" no vidím ze jsi bila jako lilie, no mas problém z opalovani, to já sice neznám ale viděl jsem spoustu lidi co byli na tom barvou ještě hůř než ty takže pohoda" * usmal se* "takže jsem tu z upíři princeznou ze sluníčko ma na tebe az tak špatný výlov?" * zeptal se a podíval se směrem kde je Sehun* "hmm mas tu člena Exo."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 5:37 pm

"Ne.. ani ne.. ale líbilo by se mi být upíří princezna... i když by ses asi nenechal kousnout." zasmála se a spokojeně si oddychla pak se rozhlédla "Nechcete se tu sejít náhodou všichni... ještě mi tu pár skupin chybí." Uculila se "Ale vy jste nejlepší..." zašeptala a zasmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 5:44 pm

"Náhle hlavu na bok* "kousek" *zasmal se a a pak se podíval na toho člověka* " no vypadá jakoby tady nebyly v plném moctu. My jo " *zasmal se a pohladil ji po vlasech* "tak já ti nevím ale je v kpopu spousta skupin lepších než my.
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 5:56 pm

"Zavrela na chvilku oči a spkojeně se usmála "Ale já poslouchám v k-popu málo skupin... je jen na člověku, které se mu líbí... Got7 a EXO jsou takové... v mojí malé topce." Otevrela oči a koukla na něj "Mylím že chci poznat ostatní... dostanu podpis?" ušklíbla se a skousla si ret, pak se zasmála.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 6:08 pm

*usmala se* "poteseni je na moji strane" *divala se na nej* "puvabna?" *rekla tise a zacervenala se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 6:24 pm

* Usmál se a podíval a pak se usmál spokojeně a pohladil jí po ruce znova*Chceš poznat kluky, No JB je tamhle na lehátku takže pokud chceš prosím, * usmál se * podpisy ti klidně seženu..není problém ale ostatní kluci nevím jak budou na tom oni jsou opravdu hodně unavení. když ti nevystačím já klidně ti dohodim JBho."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 6:58 pm

"Od JBho mi bude stacit taky podpis... jinak... jsi mi dostačující... " zamrkala a uculila se "Jsi mi sympatický... opravdu hodně." v štastném úsměvu ukázala zoubky a opřela se o něj "Děkuju, ze mi pomáháš... jsi moc hodný a já ti za to jsem vděčná." zašeptala.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 7:01 pm

Usmál se, momentálně nebyla jen sympatickou mladou slečnou, ale i neskutečně roztomilou nevinou dívenkou. "Já bych řekl, že ano... moc půvabnou... copak se nevídáš v zrcadle?" pozvedl obočí a skousl si v úsměvu ret.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 7:09 pm

*usmala se byla cervena jako rajce, radsi hned zmenila tema, prijde ji moc hodny,mily a sama nevi co vsechno* "taky ti je zima jako mne? Umm" *skousla si ret*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 7:13 pm

"Ou, no... když sem vlezeš a proplaveš se už ti zima nebude... ale podle toho jak jsi červeňučká ti je spíš horko... Um.." zamyslel se, připlaval k ní a povytáhl se "Doufám, že nemáš horečku." usmál se "Promiň." poodplaval od ní, teď si přišel vlezlý, tak si prohrábl vlasy a proml si krk a zasmál se.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 7:14 pm

* Podíval se na ní a usmál se* " Není zač, moc rád ti pomáhám stejně bych tu jinak neměl co dělat.Jb tu má společnost nejsem si jist zda spolu něco mají ale určitě by teď asi nechtěl aby ho někdo rušil až bude na pokoji tak ty podpisy seženu. nebude to až takový problém * usmál se a poté se podíval na ní, dal  jí ruce okolo pasu a pohladil jí,, no jemu to znělo jako by řekl že oni spolu něco maj ale v danou chvilku mu to je jedno*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 7:23 pm

"Dobře. Zvu ně na pití, platí? Tedy, pokud tu zvládnu najít bar." zasmála se a oddychla si "Opět mě držíš jakobys se mnou něco měl." zašeptala a usmála se, ne zrovna tohle jí opravdu nevadilo, přišla si tak spíš víc v bezpečí. I když se červenala, nebyla nijak v rozpacích, byla uvolněná, spokojeně se culila a na chvilku zavřela oči. "Děkuju..."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 7:33 pm

" zveš mě na drink? Dobrá to se mi líbí napijeme se a bude to legrace co ty na to? myslíš že se dá v baru i tančit?" * Podíval se na ní a pustil jeji boky* ah promiň no děláš jako by ti to vadilo kdyby ano tak dostanu pár facek není to tak? Nebo něco jiného? " * otázal se*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 7:39 pm

"Um, mne to to ani nevadilo" *usmeje se* "jsi moc fajn" *rekla tise* "hmm..nechces pak nekam zajit? Nebo tak? Buhvi jak dlouho tady budeme" *zasmeje se a priplave k nemu* "o co ze tam budu rychleji nez ty, hmm? " *podivala se na nej a usmala se* "kdyz budu rychlejsi..hmm dostanu podpis a objeti??" *smeje se, delala si srandu ackoli by to bylo fajn*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 7:54 pm

"Parket si můžem udělat kdekoli..." zasmála se "Vlastně... nevadí... jsem tak klidnější... s tebou." objala ho a zasmála se "Půjdeme?" zašeptala a pomalu ho pustila.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 8:01 pm

"To ty taky." uculil se a rozhlédl, pak se vrátil pohledem k ní "Jo, to by bylo pěkné." usmál se a pak si povzdychl "Ty už jsi mě poznala, že chceš podpis?" zasmál se "Nuže, dobrá... objetí a podpis." přitakal "připravená, Jae?"
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 8:08 pm

To je pravda, takže pokud co můžeme si zatančit , buď u nás na pokoji nebo někde jinde no možná spíše v tom baru. Uhm no tak když ti to nevadí tak v tom není problém * postavil se a rozešel se k ručníku vzal si jej a dal si ho na ramena no vzal by jí za ruku*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 8:09 pm

"Pockej, co budes chtit ty, kdyz prohraju?" *usmala se a stoupla si k nemu* "reknes mi to pak, usmala se a prikyvla* "jsem pripravena" *doufala, ze vyhraje, zacala plavat na druhy konec bazenu, byla celkem rychla*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 8:14 pm

"Dobře... bude mi ctí... ale upozorňuju, že tančit neumím." zasmála se, postavila a došla si pro ručník, ten si obmotala okolo těla a věci vzala do jedné ruky, podala mu ruku "Dovedeš mě?" asi to na něm viděla, tak se trochu slitovala.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 8:16 pm

" určitě tě odprovodím, ale nemusíš mi dávat ruku." * Usmál se a ruku nevzal jo nechce aby se cítila divně nebude jí furt obíjmat a podobné věci.. je to divné protože se chová opravdu jak by byl její přítel.* " Tak dobrá ale měl bych si ještě dát oblečení * zastavil se zase a dal si tričko a pak i čapku* "Ok můžeme jít"
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 8:18 pm

"Já si to rozmyslím." zasmál se, připravil se, ale chěl ji trochu šetřit, i když není zrovna nejrychlejší nechal ji udělat pár temp, než rychle vyplaval za ní. Mezi tím si rozmýšlel co by chtěl.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 5 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru