Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bazén na zádi

+11
Toby Regbo
Kris Wu (Sehun)
Collin Torres
Alex Torres
MarkTuan
Katarina Quinn
Courtney Kim Wattanay
JaeBin
ImJaebum
Alisha Harris
Vypravěč
15 posters

 :: Loď

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 5:30 pm

First topic message reminder :

Bazén na zádi - Stránka 2 Seabou10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 6:29 pm

"Ale jooo..." zasmála se, nestačila se nadechnout a tak pod vodou se jen koukla na Jae, vypustila bubliny a rychle se vynořila "Wow..." oddychla si "Nazdáárek." zamávala jí nad vodou.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 6:31 pm

" Prosím tě já tě tam zahřeji " * vydechl a dal jí ruce na nohy ví že se chová asi docela vlezle nebo podobně, ale on je na to zvyklí  u kluku ze skupiny připadá mu to  normální, Vzal jí za boky a stáhl si jí k sobě no obijme jí okolo pasu * "musíš se pohybovat a bude to dobré uvidíš" * když zahlédl Very Happy slečnu co o něm mluvila tak se usmál, * Ahoj Jae *řekl a pak se věnoval Katarin*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 6:37 pm

"Uwa...." polkla, trochu si oddychla, ze to nejhorší, tedy lezení do vody má za sebou a usmála se "Děkuji." zas se začervenala a koukla do vody "Dobře, ale budu se moct hýbat, az když mě přestaneš zahřívat." uculila se, pomalu se z obětí dostala a rozplavala se. "Znáte se?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 6:43 pm

*Sledoval jí a pak jí pustil* " omlouvám se já jen aby jsi hned neutekla z vody" * usmál se a pak se rozplaval * " No znám asi tak jako tebe, přišla za mnou k baru na párty a jen si se mnou povídala takže vlastně ani moc ne neznáme se jen Mi mávala tak jsem to oplatil, aby se necítila špatně že jí ignoruji. *Usmál se a ponořil se pod vodu podplaval jí když tedy odplavala a vynořil se před ní* " Voda je tu fajn"
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 6:45 pm

*usmála se, šplouchla na ní a ušklíbla se* "promiň Kim, ale já prostě blbnu" *zasmála se a odplavala trochu dál a blbla jak malá, připadala si jak idiot, ale dělala to pro zábavu* "bože, jsem jak 10 letá holka" *usmála se na Marka a i na Kim a i na ten zbytek co tam byl*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 6:53 pm

Vesele se uculila "Ah taak...mě to přijde roztomilé." Koukla kam zmizel a zastavila z kdyz se před ní tak vynořil "Souhlasím, obzvlášť fajn s fajnovými lidmi, jako jsi například ty." obeplavala ho a plavala dál.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Alex Torres Tue Jul 05, 2016 7:02 pm

*usmála se a šla s ním* "bráško.. Jdu si namočit jen nohy.. Pak za tebou hned příjdu, ano?" *usmála se a dívala se na něj, čekala co řekne*
Alex Torres
Alex Torres

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 07. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 7:02 pm

"To mi neva..." zasmála se a potopila, poodplavala a pak se opět vynořila, zakopala nohama, aby Jae pocákala a zasmála se, opravdu jí nezajímaly reakce osttních.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 7:05 pm

Fajn s fajnovým člověk? * usmál se a podíval se na ní* mmm mám takový pocit že by jsme si spolu mohly rozumět trochu víc, Dlouho mě žádná dívka nezaujala jako ty. " *usmál se a pak doplaval na kraj bazénu a opřel se o něj*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 7:07 pm

" Určitě jen utíkej, pak mě namažeš ano? * zasmál se * a ty jsi namazaná? * otázal se jen než odešla a pak si sedl na lehátko dal na dva ručníky a pak si lehl a zavřel oči a zívl a podíval se na holky co jsou ve vodě a jen si nasadil brýle a lehl si*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 7:09 pm

"To je dobře" *směje se a podívá se kdo přišel* "hele Collin.. A támhke je jeho sestra" *usměje se* "chceš jít za ním?.. Nebo budeme blbnout dál? Mněmě je to jedno" *pocákala jí a ušklíbla se na ní* "jsme fakt jak malé" *směje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Alex Torres Tue Jul 05, 2016 7:13 pm

"Jo, už dlouho.." *usmála se a šla k bazénu, sedla si na kraj a namočila si do něj nohy, zamávala holkám a usmála se* "ahoj holky" *usměje se a kope nožičkama do vody spokojeně se usmívá, během chvilky se zvedla a šla za Collinem* "tak jsem tu bráško.." *usměje se* "chceš pomoct asi namazat jen krk a záda co?" *říkala tiše, tak aby to slyšel jen on a ona.. Nikdo jiný*
Alex Torres
Alex Torres

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 07. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 7:14 pm

"Co je u tebe 'trochu víc'?" vyplázla spičku jazyka a uculila se a připlavala k němu blíž. "Fakt fajn fajnový frája." mrkla na něj a položila se na záda. "Na mě... není nic co by mělo někoho zaujmout, možná tak ne příliš normálně vypadající vlasy a bláznivé tetování... kdo by si nechal na ruku vytetovat zrovna Severuse Snapa?" Koukla se na své předloktí. "Jen já."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 7:16 pm

"Nepůjdu za ním... jestě získám cenu za stíhačku roku." prokroutila očima a vyplázla jazyk, vodou to schytala do obličeje tak zamrkala a zasmála se "Vodní bitva?" pozvedla obočí a cákla na ní.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 7:18 pm

" Ano prosím, Moje záda a krk a mé ruce prosím pěkně. " * Lehl si na břicho a usmál se* no myslel jsem si že by jsi plavala a ne že si budeš jen namáčet Nožičky. Prosím tě potom se jdi bavit i jinak než jen tak že budeš sedět na mobilu a podobně, holky jsou fajn třeba jít za němi*  
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 7:22 pm

"Ha! Klidně" *taky na ní cákla a smála se* "zajímalo by mě kdo vyhraje, určitě ani jedna" *vyplázne na ní jazyk* "anebo ty" *směje se* "já dostanu cenu roku 'nejbláznivější holka na světě" *směje se až tak, že skoro pláče smíchem* "asi se počůrám" *řekla meti rím co se smála a objala Kim* "to ne... To neříkej, tu totiž dostanu taky na sto procent já" *směje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 7:25 pm

" O dost víc než je asi zdrávo, nebo možná ano." *zasmál se* " a přesně proto jsi velice zajímavá , díky tvým vlasům a tetování, dívky v Koreji nejsou odlišné vlasy, možná ale Tetování není moc obvyklé, líbí se mi to." * usmál se a zavřel na chvilku oči* "Ale je pravdou že se od holek držím dále, protože to v mém povolání není moc dobré."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Alex Torres Tue Jul 05, 2016 7:29 pm

"Půjdu plavat toho se neboj, a půjdeš za nima se mnou? Prosím!!" *usmál se a začala ho mazat* "hmm.. Voda je celken příjemná a teď tam mají nějakou vodní bitvu, či co.. Tak jsem za nima moc nechtěla jít, jen jsem jim zamávala" *usmála se a domazala ho* "tak už to máš" *usměje se a čeká jestli půjde s ní*
Alex Torres
Alex Torres

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 07. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 7:32 pm

"Moc fanynek zažraných do toho aby jsi jim alespon zamával a kdyz zamáváš... začnou se tam jak fiflenky pleskat přes ruce a hádat na kterou si vlastně mával." poškrabala se na hlavě "To už je riziko povolání..." zasmála se "Oh, děkuju..." koukla na nebe a vydechla si. "Je tu hezky."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 7:34 pm

Pořádně na ni cákla "Klid, hlavně tady ne..." zasmála se a potopila, kdyz se opět vynořila měla vlasy přes obličej jako zrzavá Samara a zasmála se, vlasy rozhrnula, aby se mohla na Jae kouknout. "Baf."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 7:35 pm

" přesně tak, No jo než jsem nastoupil do skupiny nikdy by mě nenapadlo že nebudu už níkdy pořádně fungovat, před kariérou jsem chodil na párty flirtoval a mohl kohokoliv balit bez problému * zasmál se a podíval se na ní mrknul* Není zač, dáme závod? kdo bude rychleji na druhé straně hm?
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 7:40 pm

" Alex nemohu nikam jít, tam, Kim se mi moc líbí a přípomíná mi víš koho a díky toho jsem z ní zmateny a nevím necítím se na to, pozval jsem jí někam a ona to vzala jako by jsem to ani neudělal takže se mi tam nechce, ale klidně se jdi bavit * usmál se* " a moc děkuji sestřičko. *když už je namazaní na zádech otočil se a namazal si své svalnaté břicho a poté si dal sluchátka do uší*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 7:41 pm

"Život je k zpěvákům krutý." přivřela očka a pousmála se. "Teď se bojíš vytáhnou paty z domu aby tě tam nějaká roztomilá pedofilka někam nezatáhla."  upravila si culík zataháním za prameny a usmála se "Dobře, nějaká odměna, abych měla víc důvodů vyhrát a snažit se?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 7:49 pm

* Podíval se na něj a usmál se* "No život je trochu podivní že ? Tak znásilnit by mě neměli." * zasmál se* "Většinou si představuji jak se mnou mají dítě a jak se mnou chtějí mít manžela a podobné věci. " * Zasmál se a poté se na ní podíval zamyšleně sledoval její obličej a také se pak jen zasmál* "Copak by jsi chtěla za odměnu krásko? vyber si já ti pak řeknu zda to půjde".
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 7:53 pm

"Dáš mi pusu na tvář?" pozvedla obočí a zamrkala "Pjosíím." zasmála se "Možná si to i vyfotím a bude se s tím chlubit..." rozhlédla se "Ne, nechám si to pro sebe jako tajemství ještě by mi někdo chtěl uříznout tvář." zakroutila hlavou "A pán si bude přát co jako výhru?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 2 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru