Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bazén na zádi

+11
Toby Regbo
Kris Wu (Sehun)
Collin Torres
Alex Torres
MarkTuan
Katarina Quinn
Courtney Kim Wattanay
JaeBin
ImJaebum
Alisha Harris
Vypravěč
15 posters

 :: Loď

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 5:30 pm

First topic message reminder :

Bazén na zádi - Stránka 7 Seabou10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Annika Kendall Sun Jul 10, 2016 10:50 pm

Spokojeně se povalovala u bazénu. Sluníčko krásně svítílo na palubu a odráželo tak dokonalé světlo od kůže Anniky. Jednu nohu měla mírně pokrčenou, byla jenom v plavkách a prohlížela si nějaký časopis o designu.
Do ruky si vzala ze stolku ledový koktejl, ani si nevšimla, že už jej dopila a brčko si strčila do pusy. Jakmile zjistila, že je prázdný, s povzdechnutím ale anižby se podívala, kam ho dává jej odkládala zpátky, ale místo na stolek, jej letmo pustila do vzduchu. Sklenička se rozbila a jeden malý střep se zabodl jí do nohy, ale nevšimla si jej, i když jí začala téct krev. Okamžitě byla ve stoje a vzala svůj ručník a pomalu do něj ukládala střepy, aby se nepořezala. Tohle nechtěla.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Toby Regbo Sun Jul 10, 2016 10:58 pm

Zrovna se chystal slézt po žebříku do vody když vedle něj nějaká holka rozbila skleničku.. Podíval se na ni jak uklízí střepy, tak si řekl že bude gentleman a půjde jí pomoct.Sklonil se a začal sní sbírat střepy ze země,a že jich tam bylo dost .. "A to to byla tak hezká sklenička..." Řekne a podívá se na onu dívku, když si všimne že její noha za sebou nechává krvavé otisky. "Neměla by si si to ošetřit? " Řekne a předpokládá že o tom zranění ví.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Annika Kendall Sun Jul 10, 2016 11:06 pm

Položila pár střepů do ručníku, když se vedle ní někdo objevil. Nehodlala mu věnovat pozornost a pokračovala. Do zorného pole se jí po chvíli dostaly jeho ruce. On jí pomáhal. Nad jeho poznámkou se ušklíbla, no nijak ji nekomentovala. Když však podotkl něco o ošetření, nechápavě se prohlédla. Posadila se na lehátko a pak si všimla, že krvácí. Nevšimla si toho, ani to štípání nevnímala. "Oh já... No.." Zvedlak němu zrak a pak se zhrozila. Vždyť to je ten, co na ě vyklopil moji zmrzlinu. Anížby si to uvědomila, zamračila se na něj. "Vy?! Co tady děláte?! Už jsem chtěla říct, že mi ty střepy třeba přinesou štěstí, ale evidentně ne... Sehne se a začne zkoumat střep. Není velý, snaží se jej vytáhnout, ale jen co se ho dotkne jí to začne štípat.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Toby Regbo Sun Jul 10, 2016 11:13 pm

"Jinak, za tu zmrzlinu se ještě jednou omlouvám." Řekne s úšklebkem když si na něj ta slečna vzpomene, a z jejího výrazu mu dojde, že v dobrém na něj asi určitě nevzpomíná."Můžu ti pomoct s tím střepem, kterej máš v noze když mi dáš šanci napravit naše první setkání.. " Pravděpodobne se snažil o nějakou balící hlášku,nebo ne? Vlastně sám neví co to bylo. "Mohla by jsi třeba vykrvácet.. "Řekne sarkasticky, a čeká na její odpověď.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Annika Kendall Sun Jul 10, 2016 11:31 pm

Pohlédne na něj jako by čekala, že se třeba tomu zasměje nebo jestli to doopravdy myslí vážně.
"Ach ne! Já umírám, proboha! Neměli bysme někoho zavolat. Umřu na to, že sem i zabodl střípek do nohy. Proboha." Už jen z té naštvanosti uvolnila střípek v noze a pak trochu zakňučela, to trochu nedomyslela. Sklonila hlavu a z tašky i vytáhla kapesník a snažila se "Možná pokud se příště budeš chtít s někým vyspat, neházej po něm jídlo." Aby mu dala najevo svou nevůli, hodí po něm ten kapesník a vstane. Popadne svoji tašku. Ručník nechá tam, však je z lodi, není její. Tak jí to netrápí.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Toby Regbo Sun Jul 10, 2016 11:43 pm

Nechápavě se na ní podívá. "Cože?" Nepochopil proč právě řekla tu větu o vyspání, protože o to mu určitě nešlo."Proč bych se s tebou chtěl vyspat? Znám tě dohromady asi necelou hodinu,a první dojmy z tebe moc dobrý nemám "A jídlo jsem po tobě nehodil, nemáš stát v cestě jiným lidem."Zavolal na ni když od něj naštvaně odcházela.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Annika Kendall Sun Jul 10, 2016 11:48 pm

Neuvěřeně se zastaví. Tak on na ní vyklopí zmrzlinu a ještě se chová jako totální snob. Otočí sek němu čelem a pak si jej prohlédne od hlavy k patě a poté zase zpět. "Nech mě hádat... První třída? Myslíš si, že když máš peníze, tak se můžeš chovat jako totální snob. O můj bože, vyklopil jsem na ni zmrzlinu a ona se teď na mě hněvá, jak si to jen může dovolit, že?... " Zavrtí hlavou. To je tak nesympatický člověk. Zaskřípe zubami a založí si ruky v bok. Má chuť mu jednu vrazit. Musí se hodně ovládat, ale její ruka ji brní.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Toby Regbo Sun Jul 10, 2016 11:56 pm

Pořád se na ni nechápavě dívá.Co má ta holka za problém? "Jo aha chápu, takže o tohle tady jde.Jasně. Takže když jsem v 1. třídě tak jsem snob?. Řekne a sleduje jak se její naštvání stupňuje.
"Spěchal jsem , stála jsi mi v cestě. Kdyby jsem byl snob tak tě tam nechám, neomluvím se a odejdu- Což jsem evidetně neudělal." Řekne a s klidnou hlavou si zajde k lehátku kde si hodí přes rameno svůj ručník a nasadí si brýle.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Annika Kendall Mon Jul 11, 2016 12:07 am

"Jo jasně, zírání mi na zadek, určitě ten dojem vylepšil, že?" Poznamená ironicky. Už se s tím otrapou nemíní déle zdržovat, prostě to otočila a šla po palubě pryč. Co vůbec ta osoba dělá tady na lodi? To se jí vůbec nelíbí. Rozhodně nejlepší dojem na ní nezanechal...
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Toby Regbo Mon Jul 11, 2016 12:12 am

Ani se nad její poslední poznámkou nerozčiloval, jen si vzal pití z baru a řekl si že z bazénu radši půjde pryč,než se sem vrátí ta šílená holka.Pobere znova všechny svoje věcí a jde k sobě na pokoj,kde se převlíkne a lehne si na postel,a začte se do knížky.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Mon Jul 11, 2016 11:53 pm

V momentu, kdy jsem vylezla z kajuty, jsem se rozhodla o malém prozkoumání lodi. Chtěla jsem si to tu pořádně projít a prohlédnout, abych zjistila, kde co je. Nikoho jsem tady neznala a bylo tu plno lidí. Každopádně jako vźdy cestuji sama... Vyšla jsem na palubu a došla k obrovskému bazénu "Páni.." Pronesu si sama pro sebe. Takovou lodí pluji poprvé. Rozhlížím se okolo. Všude spousta lidí, zábavy, smíchu, prostě těch normálních letních věcí. Stála jsem vedle baru a s lehkým údivem jsem pozorovala okolí.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Ian Salvatore Tue Jul 12, 2016 12:08 am

Vstal něco málo po půl 9 a asi do 10 ještě ležel v posteli.
Když se rozhodl,že by mohl jít něco konečně dělat, vyšel ven ze svého pokoje aby se podíval jak venku je, měl na sobě černé tričko a černé kraťasy.Slunce svítilo-možná až moc, bylo snad skoro 40 stupňů-nebo mu to tak jenom připadalo.Okamžitě zalezl zpátky do svého pokoje a převlékl se do plavek,obul si černé žabky a přes rameno si hodil ručník.Vešel k bazénu a okamžitě zamířil k baru, kde si vzal něco k pití a sedl si k bazénu.
Ian Salvatore
Ian Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jul 12, 2016 12:15 am

Ještě jsem se nějakou dobu kochala pohledem na ,právě si užívající zábavu, lidi. Až potom, co jsem se rozhlédla vedle sebe, jsem zjistila, že mám hned u sebe bar. Toho jsem se rozhodla plně využít a posadila jsem se vedle nějakého tmavovlasého kluka. "Prosím o jednu colu.." Poprosila jsem barmana a čekala, než mi ji přinese. Lehce jsem si v ten moment, kdy jsem si říkala o colu, připadala jak dítě... No jo je mi 17 a alkohol mi neprodají. Za chvilku mi batman přinesl colu a já se mohla konečně ochladit ledovou colou s ledem. Samozřejmě, že jsem se ihned napila a překvapivě se zase začala koukat po okolí.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Ian Salvatore Tue Jul 12, 2016 12:27 am

Chvilku tam jen tak seděl a když pití dopil, skočil do vody aby se alespoň trochu schladil.Potom vylezl a vzal prázdnou skleničku a odnesl ji zpátky na bar, s úmyslem že si objedná něco dalšího.Sedl si na barovou židličku a kouknul se na holku která seděla o pár židlí od něj, a právě si objednala colu - Proč by si někdo objednával colu, když je tu tolik jiných dobrých alkoholických nápojů. Dal bych si Mojito-alkoholický, 2x prosím. Řekl pěkné barmance, po chvíli před něj 2 drinky postavila. Díky Řekl s úsměvem a mrkl na ni.
Vzal oba drinky do ruky a posunul se o pár židlí blíž k té holce, tak aby seděl vedle ní a postavil před ní to jedno Mojito. Potřebuješ něco s alkoholem. Řekl a dopíjel svůj drink.

Bazén na zádi - Stránka 7 Url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi0ubeYuuzNAhUJthQKHdu7BvAQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.socialitelife
Ian Salvatore
Ian Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jul 12, 2016 12:35 am

Po troškách jsem upíjela z coly. Najednou si vedle mně sedl pohledný, tmavovlasý kluk se dvěmi mojity. Z jedné strany seděl tmavovlasý kluk a teď i z druhé. Vypadalo to zájímavě. Jedna červená hlava mezi dvěmi tmavými.
Ten kluk s mojity mi jedno podal. Lehce překvapeně jsem se na něj podívala, ale pak jsem se usmála. "Děkuju, ale to jsi nemusel" povím s úsměvem na rtech a přisunu si moji to blíž k sobě.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Ian Salvatore Tue Jul 12, 2016 12:45 am

Jen se na ni usmál a dopíjel svůj drink. Takžee.. Kam cestuješ? Zeptal se aniž by ho to vlastně zajímalo,jen se snažil se nahodit nějakou konverzaci,aby tu nebyla taková nuda.Mezitím pokukoval po té barmance,měla na sobě krátký šortky- což se mu asi dost líbilo.Z kapsy vytáhnul mobil a zkontroloval jestli mu náhodou někdo nevolal,odepsal na zprávy a zandal ho zpátky do kapsy.
Bazén na zádi - Stránka 7 Tumblr_m4v9teE1eC1rxt1oxo1_500
Ian Salvatore
Ian Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jul 12, 2016 12:51 am

"No... Do Mexika... Za mamkou... Kam ty...?" Zeptám se trochu s úsměvem " jo a mimochodem... Jsem Mickey.. Mickey Anderson... A ty jsi.....?" Pozvednu jedno obočí a podívám se na něho.. Jak tak koukám, tak to bude jeden z těch frajírků, co koukají po čemkoli, co má sukni, nebo kraťounké kraťásky... Já mám teď co říkat když mám na sobě sukni s ti lakem, ale to už je jiná kapitola. To je něco jiného.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Ian Salvatore Tue Jul 12, 2016 12:59 am

Do Mexika? Jo..Tam jsem jednou byl.. Řekne a dopije svoje Mojito.
Já jedu do LA ,protože.. *Chtěl říct pravý důvod,ale to by bylo moc nudný* Mám rád pěkný holky a dobrý párty. Řekne a usměje se. Ian, těšilo mě. Řekne a zvedl se z barové židličky a zamíří k bazénu,sedne si na okraj a namočí si jenom nohy, a tak tam jenom sedí.
Ian Salvatore
Ian Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jul 12, 2016 1:06 am

Jak se dalo čekat.... Problesklo mi hlavou a já jen zakroutím hlavou tak, jakobych chtěla n něco zapomenout... Napiju se znovu mojita, které si vezmu sebou za Ianem.. "Hm.. A kolik ti vlastně je? Nebo bych měla říkat Vám?" Zasměju se a posadím se vedle něho na okraj, kde také smočím nohy ve vodě.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Ian Salvatore Tue Jul 12, 2016 1:10 am

V pohodě,uspokojím se s tykáním. Řekne s úšklebkem . 24-Jojo,starej chlap.A jak jsi na tom ty?
Vezme si brýle které měl položené hned vedle sebe a nasadil si je-Konečně vidí alespoň něco.
Ian Salvatore
Ian Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jul 12, 2016 1:15 am

"Wow.. Oproti tobě jsem malé pískle... " ušklíbnu se na něho. Chvilku koukám na bazén plný lidí a pak se na něj znovu podívám. "Kolik by jsi mi tak hádal?" Ušklíbnu se a čekám, kolik by mi hádal... Na kolik podle něho vypadám. Tohle mě v celku dost zajímalo. Ale jsem si naprosto stoprocentně jistá, že bude překvapen, až mu to povím... Sice jsem malinká se svými 154 centimetry, ale zatím mi všichni hádali minimálně 19.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Ian Salvatore Tue Jul 12, 2016 1:30 am

Mám rád malý písklata. Řekl aniž by si uvědomi ljak pedofilně to vyznělo. Nevím, 12? Řekne a ušklíbne se.Nad 20 ti určitě neni.Možná jsem si měl rozmyslet dávat ti to Mojito,snad je ti aspoň 18. Nemá rád když má něco hádat,nebaví ho to.Už bylo docela horko , stoupnul si do bazénu a potopil se, aby se nespálil-To už se asi stalo.Pak vylezl po žebříku,prohrábl si vlasy a šel si pro ručník.
Bazén na zádi - Stránka 7 Tumblr_mwigh8YWqZ1stfjhzo1_400
Ian Salvatore
Ian Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jul 12, 2016 1:35 am

"12??? Měla bych se urazit..." Odfrknu si.. "Tak ty máš rád písklata jo?" Ušklíbnu se a pak zasměju " ... A s tou 18 jsi byl těsně vedle... Je mi 17..." Lehce ten věk špitnu... Když vylezl z vody, celého jsem si ho prohlédla. Jak na se na něm třpytily ty kapky vody. Řekla bych, že jsem byla trochu mimo. Zatřepala jsem hlavou, abych se uklidnila a napila se. "A ještě jednou dík za to mojito..."
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Ian Salvatore Tue Jul 12, 2016 1:41 am

V pohodě. Otřel si obličej do ručníku a hodil si ho přes rameno.
Každopádně, rád jsem tě poznal..Mickey .. Nebo jak že se jmenuješ.Řekl trochu potichu a mířil si to k sobě do pokoje.
Ian Salvatore
Ian Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jul 12, 2016 1:46 am

"Taktéž Iane..." Špitla jsem.
Úspěch... Pamatuje si mé jméno... Celkem by mě zajímalo, co je zač... Každopádně to mojito se hodilo... Usměju se sama pro sebe.. Na bar jsem odnesla prázdnou skleničku od mojita a pak si to namířila rovnou do své kajuty. Bylo mi dost vedro, tak jsem se chtěla převléct.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Bazén na zádi - Stránka 7 Empty Re: Bazén na zádi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru