Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoje 2. třídy

5 posters

 :: Loď

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:07 pm

First topic message reminder :

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Queen-10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 13, 2016 9:08 am

"Jsem s tebou, nemáš se čeho bát." pohladil ji po vlasech a polibek jí oplatil "Mám otevřít okénko? Aby jsi se mi tu neupekla, hm?" uclil se a lehl si na postwl vedle ní, vlastně se zamyslel nad tím jak je možné se tak rychle zamilovat, ale jevilo se mu to, že spolu vypadají jako veselý pár. "Také netuším, láska je věc podivná..." usmal se "... a ne každý se v ní vyžívá, ale já mám tady tebe... přímo jako modré z nebe." políbil ji do vlasů "Tak si můžem zatančit zítra..." usmál se.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 13, 2016 10:56 am

*usmala se* "musim se jit umyt" *vyplazla na nej jazyk* "neupecu, neboj jen by se mi hodilo to tvoje tricko.... prosiiiiiiiim" *uculila se na nej a dala mu pusu, sedla si a sundala si tricko* "heh, to je lepsi" *uz ji nebylo konecne teplo* "hmm ne.. to by neslo chci to vino" *uculila se na nej* "ale nejdrive se musim jit umyt" *polibila ho* " nad cim premyslis?"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 13, 2016 10:14 pm

Spokojeně spinkala, přitulená k Markovi celičkou noc. Opravdu moc spokojená, protože se ani nehla, což byl u ní zázrak, spíš se k němu často tulila. Ráno jí přišlo jako nejhezčí probuzení co kdy zažila, kdo by se nechtél probudit vedle svého miláčka, jen se modlila, aby s ní pak mohla odjet do Korei. I kdyby se tam měla ztracet každičký den, rozhodně tam chtěla, už kvůli němu... nemůže ho brzdit v kariéře. Líbí se jí takoví jaký je. Trochu si uzívla, pomaličku ho pustila, protřela si očka a vstala z postele, přes telefon objednala snídani na pokoj, což za nedlouho přišlo. Když byla snídaně připravená, spokojeně se položila na postel a políbila ho. "Snídaně lásko, vystydne ti omeleta se slaninou, zlatíčko." Zašeptala mu.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 14, 2016 8:53 am

"Jasně jasně, neboj." došel ke svému kufru, tam vyhrabal tričko a s úsměvem jí ho podal. Nemohl být tak upřímný protože kdyby měl možnost určitě by si ji nahou prohlídl rád. "Vysvlékat se přede mnou není bezpečné, navíc jsi moje princezna..." ušklíbl se a koukl jinam, trochu se začervenal. "Dobre, vyndám víno." pousmál se, koukl se opět na ni a polibek ji oplatil. "Nad tím, jak máš krásné tělíčko... oči... voňavé vlásky.., to všechno na tobě miluju. Tvou řeč. A i bez trička ti to sluší..." usmál se, objal ji a něžně políbil na krk. "Půjdu se umýt hned po tobě..." zašeptal a pomalu ji pustil.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 14, 2016 10:31 am

*pousmala se* "dekuju" *nez ji pustil, stihla ho chytit za tricko, takze byl porad u ni* " krasne telicko? Princatko ty se nezdas" *zasmala se a skousla si ret* "nevim co potom alkoholu budu delat" *zasmala se, polibila ho a pustila ho* "zachvili me tu mas zpatky" *pousmala se a vzala si do ruky, tricko od Sehuna a svou tasku pred dverma se zastavila* "zatim pa" *uculila se a vesla do koupelny, dvere byly otevrene kdyz byla v mistnosti, zavrela dvere, zamkla nachystala si obleceni a z tasky si vytahla spodni pradlo, nachvili si vzala zase jeho tricko a zacervenala se* "tak strasne moc po nem voni..." *polozila ho k spodnimu pradlu, svlekla se a sla se umyt, po umyti se oblekla, vypadala v tom jeho tricku dost roztomile, odemkla pricupitala k nemu a polibila ho* "jsem tady "
 Pokoje 2. třídy - Stránka 4 2i9s7ba
// omlouvam se nic lepsiho jsem nenasla qwq zkus si to ni predstavit xD to tricko si predstav, ze ji konci tesne nad kolenami
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 15, 2016 2:33 am

* Spal opravdu tvrdě a spokojeně což jeho úsměv nasvědčuje, celou dobu ji také tulil a hodil jemné po rameni když se ráno probudil, SD díky jeho milované protáhl se a stáhl ji l době a pak pod sebe* " ještě to počká aspoň chvilku, dokud neudrlam tohle." *řekl a políbil ji na rty a živil potom si opřel hlavu o její hrudník .. Je to chlap musí chvilku počkat než bude fungovat, jeho tělo funguje az moc dobře*.. " nemusela jsi mi nic objednavat. Děkuji, k mému údivu me hlava neboli... " * no mumla ji to spise mezi prsa protože přesně tam ma optrnou hlavu*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 15, 2016 9:39 am

Polibek mu krátce oplatila. "Taky tě miluju..." pak se docella začervenala, nečekala co udělá a pobaveně se ušklíbla, i když se trochu styděla" Ale já chtěla... jsem ráda, ze tě hlavička nebolí, ale včera jsi skutečně vypadal na kocovinu." pohladila ho po vlasech a zachvěla se. Srdéčko jí bušilo, div nevybouchlo. Ale spokojeně zavrněla a jen čekala kdy se zvedne, hladila ho po vlasech v klidu dál, přivřela očka a usmála se. "Snídaně skutečně vystydne jestli si ji nevezmem, lásko..." zašeptala.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Fri Jul 15, 2016 11:21 am

"Není zač" ušklíbl se a pak se na ni překvapeně podíval "Já se nikdy nezdám, princezno... jsi krásná." usmál se, nechal ji, polibek ji oplatil "Nemusíš se bát, ničeho využívat nebudu... budu poslušně čekat až se mi má lady vrátí ze sprchy." usmál se, sedl si na postel, "Pa, pa..." prohrabal tašku, bylo by mu asi hloupé spát jen v boxerkach, tak našel alespoň kalhoty. Čekal, čekal a když vyšla začervenal se, tričko jí bylo velké a tak vypada... strašné roztomile a sexy zároveň, taková noční košilka. Polibek ji oplatil. "Jdu se rychle umýt, abych nebyl jako nějaký prasátko a jsem tu za chvililinečku." Vzal si věci, rychle zaletěl do koupelny, kde si oddychl, zavřel, zamkl, vysvlékl se a pořádně umyl, pak se jen osušil a oblékl. Vyšel z koupelny a pousmál se na ní. "Jsi tak strasné roztomilá." zachychotal se.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 15, 2016 11:53 am

*pousmala se* "Jen roztomila...hmmm" *sedla si na postel* "co by jsi udelal kdybych rekla, ze by mi to ani nevadilo?" *zasmala se* "tss jako ani pusu jo? Faaaajn" *uchechtla se a zase delala urazenou, nevydrzela to a zacala se smat* "promin, ale vypadas jako rajce, jak si cerveny" *smeje se* "pojd za mnou!" *rekla a uklidnila se* "promin"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 4 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru