Pokoje 2. třídy

:: Loď

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Vypravěč za Mon Jun 27, 2016 4:07 pm

First topic message reminder :

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi http://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn za Fri Jul 08, 2016 2:37 am

"Jo... byla bych roztomilá, kdyby mi tvoje tričko tak plandalo?" uculila se a vešla "Pěkné... Hm... naši společnou sprchu odkládám, až se lépe poznáme." ušklíbla se a rozhlédla "Ne, máš tu uklizeno... krom páru triček." pokrčila rameny "no nic... jdu se ospršit." Uculila se, vzala si své pyžámkové tričko a kraťásky a zašla do koupelny, kde si odložila věci, vysvlékla se a započala pěkně teplou sprchu. Pěkně se namydlila a po spláchnutí opatrně vyšla, osušila se a převlékla.Ještě si vyčistila zoubky. Pak pootevřela dveře, vykoukla ven... a s úsměvem vyšla "Jsem hotová." oznámila vesele.
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Fri Jul 08, 2016 2:43 am

" naši společnou,sprchu odkládáme? " * zasmál se* " Jaká škoda a já se tak moc těšil že spolu skončíme ve sprše.. když v posteli tě už budu mít" * zasmál se a promnul si krk když odešela do sprchy tak uklidil své věci a hledal svoje oblečení na spaní je z toho nesvůj spává jen v trenkách teď ale nemůže ne že nemůže nechce aby to nevypadalo divně... když našel tepláky růžové tilko dal to na postel a podíval se na ní* woo krásná jak se dalo čekat * zamumlal a vzal si své věci na spaní a rozešel se k ní pohladil jí a dal jí pusu* tak mi dej pár minut vysprchuji se a hned jsem tu."
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Fri Jul 08, 2016 2:49 am

"V oblečení na spaní nejhezčí." zasmála se pobaveně, při pohlazení krátce zvřela oči, polibek mu rychle oplatila a pak se usmála. "Jistě, já si počkám. Kdo si počká, ten se dočká." zašvitořila a šla si lehnout na postel. Pěkně se zachumlala do peřin a objala polštář, tohle dělala normálně a u toho se culila jako malé natěšené dítě co očekává nějaký drahý dáreček. skousla si ret a převalila se.
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Fri Jul 08, 2016 2:54 am

* Vešel do sprchy, a šel se osprchovat  a umývá si vlasy, když se nakonec celý opláchl a podobně dal si na sebe tepláky a tilko a pak si hodil přes hlavu ručník a usmál se* " jsem tady, a ano máš pravdu jsi krásná opravdu hodně velká kráska." *sedl si na postel k ní* Muchláš takhle polštář často? Pokud ano tak je tohle velice roztomilé, a rád bych řekl že jsem rád že je tady manželská postel , protože budeš mít opravdu velkou část postele, nebudu se muset bát že nebudeš mít malý prostor pro spánek.. * šel si lehnout na druhou polovinu* " Asi budu mít problém... možná se ráno probudím trochu víc bez trička nebo bez kalhot.. tak se nelekni. "
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Fri Jul 08, 2016 2:58 am

"Děkuju, už ti někdo řekl, že ti růžová docela sluší?" usmála se, ale myslela to vážně. "Moc často, pokaždé když jdu spát... ale... teď už se mi moc nechce." Posadila se a zachychotala se "Takže, můj princi... půjdeme spát nebo máš nějaký plán?" pozvedla obočí a zas si jazýčkem přejela přes rty. "Stíháš se v noci vysvlékat?" ušklíbla se "Zajímavá vlastnost."
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Fri Jul 08, 2016 3:07 am

" Ano zvládám se svlékat, asi z důvodu toho že když spím sám mam na sobě jen trenky a někdy ani to ne, ah? No pár plánu by tu bylo ale vzhledem k tomu že jsi řekla že nechceš společnou sprchu tak to co bych chtěl dělat určitě nebude k tvému souhlasu. "* vydechla a promnul si krk a poté se usmál* " oh opravdu líbí se ti jak mám růžové triko ... miluji růžovou takže tohle mě opravdu těší"
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Fri Jul 08, 2016 3:20 am

"Řekla jsem, že se odkládá..." skousla si ret, trošku se zasmála "Takže je tu možnost, že tě ráno objevím možná i nahého," ušklíbla se. "Tak zas tak na tom sice nejsem, ale v noci se asi dost převracím... Takže bych řekla, že máš štěstí, že je ta postel tak velká... jinak by jis se nevyspal." ušklíbla se "Je to pěkné, opravdu ti sluší. Každopádně... hajni si abych nemusela objímat polštář." zasmála se "Protože chci obejmout tebe."
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Sat Jul 09, 2016 12:36 am

"Nahého určitě ne, jen v boxerkach možná v tilku a boxerkach." *zasmal se* " nevyslekam se úplně do naha jsem cvok ale ne tak moc. Navíc když me bude obijmat spise me vysleces ty. " *lehl si a dal ji ruku pod trikot na bříško a usmal se privrel oči*
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sat Jul 09, 2016 8:06 am

*malinko se zachvela kdyz to udelal, potom se na nej podivala a usmala ss* "ehm, aha.." *usmala se a usklibla se* "Vis.. neco ti reknu.. je dobre, ze nejsi unaveny aspon si poradne zablbneme, no ne?" *usklibla se znovu a vyplazla na nej jazyk* "tak to me budes muset hlidat jasny?" *zasmala se a polibila ho* "pfff, furt lepsi, nez, abych ti tam spala v podprsence a kalhotkach, anebo uplne nah, vedle tebe, nom to radsi ne.. *usklibla se* "ale co kdyz to s tim vinem prezenu? Pak bych nad sebou nemela kontrolu" *uchechtla se a skousla si ret nad tou predstavou* "uhmh..." *vzpamatovala se a jen se pousmla* "to ja na tobe taky" *natiskla se na nej* "miluju kdyz.." *nedorekla to a tise dodala* "Ach JaeBin.. ty jsi tak blba... nech toho" *jen se na nej usmala* "no.. nic.. to je jedno" *usklibla se a polibila ho*
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Sat Jul 09, 2016 11:09 am

"Hm.. dobře. Pokusím se tě nevysvlékat." zasmála se vesele a trochu zachvěla "Jsem dost lochtivá... tak na to pozor." špitla a pomalu se k němu přitulila a natiskla se na něj, trochu se červenala, skousla si ret a usmála se."Ne, že vysvlečeš místo sebe mě." políbila ho na tvář.
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Sat Jul 09, 2016 4:15 pm

"Ne ne ne nepokusis se ty me nesmí s svlect, nebo když svleces tak aspoň aby s toho něco bylo,třeba masáž a nebo něco lepšího". *zasmal se a pak ji polibek oplatil* "nelechtam tě, já te pohladio. To ma byt romantické a ne na rozesmani."
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Sat Jul 09, 2016 5:57 pm

"Mám citlivé bříško." zašeptala "Ale bylo to docela příjemné..." usmála se, jednu svou nohu mu dala okolo pasu a hlavu si položila na jeho hrudník "Asi takhle usnu..." uculila se "Když té vysvléknu možná... bude masáž a možná něco lepšího, platí?" zamumlala tichounce a uculila se.
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Sat Jul 09, 2016 10:19 pm

" Ha ha Máš citlivé bříško? to je dobré vědět Protože tvoje bříško bude cítlivé i na jiné věci * políbil jí na krk* mhm " tak tedy doufám že mě svlečeš abych viděl copak je tahle dívka schopna udělat." *usmál se a pohladil jí ve vlasech, Je zvláštní že spolu chodíme po tak krátké době tedy ne zvláštní ale nikdy jsem do ničeho neskočil tak rychle jako teď. " * zasmál se a pohladil jí po nosánku a poté se podíval do stropu* " Je to moje první platba asi budu během plavby uplně mimo .. " *vydechl a usmál se* " budeš mě muset uklidnovat kočiko"
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Sat Jul 09, 2016 10:47 pm

"Moc citlivé... hm... na co třeba? Polibky?" špitla a uculila se, trochu zachvéla "Moc věcí..." zasmála se a jen ho chviličku poslouchala "Souhlasím, ale jsem i přesto ráda..." otřela se mu hlavou o hruď a spokojeně přivrela očka "Jakpak chce můj čumáček uklidňovat?" nadzvedla se a koukla se mu do očí, přiblížila se a s úsměvem na líci ho zacala pomalu líbat, coz si docela užívala.
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Sat Jul 09, 2016 11:09 pm

" Uklidnovat no, tak je více způsobu,pochybuji že neznáš ani jeden důvod jak uklidnit kluka, A ano třeba polibky , jazykem a nebo třeba kousáním, tohle se dá využít neměla jsi mi to říkat.. " * usmál se sám pro sebe a pak se podíval na strop a přivřel oči když ho líbala tak se usmál přejel jí prsty přes její bříško až k lému jejího poprsí *
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Sat Jul 09, 2016 11:29 pm

"Ššt... zvládnu tě uklidnit... doufám. A ty toho co jsem ti řekla moc nezneužiješ." S polibky pokračovala do doby než ucítila ruku ak blízko, to se odtáhla a skousla si ret. Vlastně moc nevěděla jak zareagovat, začervenala se. "Čekáš na povolení...?" zašeptala a opét ho políbila.
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Sat Jul 09, 2016 11:36 pm

*Začal jí lémovat místo pod prsama a usmál se a pak ho políbil do vlasu a odtáhl jí od sebe a položil jí vedle sebe a odhrnul jí triko a políbil jí na bříško a olízl jí ho* nečekám na povolení nedělám nic špatného, kdyby ano na povolení počkám. " *usmál se se znova a poté jí přejel prstěm po boku a pak si lehl vedle ni* "bože promiň asi se na mě trochu podepisuje fakt že jsem opilí. "
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) za Sat Jul 09, 2016 11:41 pm

"Klid. Nemáš se čeho bát. Zablbneme si a pohlídám, tě aby jsi se neopila, princezno moje." usmál se "Spat vedle mě nahá, zatím není nejlepšo nápad." Ušklíbl se "Ale neříkám, že by mi to vadilo." zašeptal a rukama ji objal "Když co? Víš, že můžeš říct cokoli, co máš na srdci." políbil ji do vlasů, pak na čelo a nakonec na rty. "Já miluju když se na mě usmíváš." usmál se a pak ji polibek oplatil. "Není to jedno, jsem moc zvědaví, co jsi chtěla říct.
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sat Jul 09, 2016 11:56 pm

*pousmala se* "ted bych si ani pred tebou naha spat nedovolila.." *podiva se jinam* "pojd uz princatko moje" *skousla si ret* "nee je jedno, co jsem chtela rici... neni to dulezite..." *povzdechne si, odtrci ho od sebe* "tady ne.. pak mne nejaka holka co te ma rada najde a uz by jsi mne jen tak nevidel..." *zasmala se, chytla ho jen za ruku a sla s nim k jeho pokoji*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Sun Jul 10, 2016 12:55 pm

"Dobře." Zašeptala, nechala se, trochu se začervenala a tiše si vydechla, zachvěla se. "To... to nic, půjdem radéji spát, ráno moudřejší večera." usmála se mile, stáhle si tricko, přitulila se k němu a zavřela oči "Dobrooou." Uculila se.
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Sun Jul 10, 2016 3:46 pm

"Ah? Už by jsi rada šla spát? Jsem otravny vi.m promin *lehl si tak ze zavřel oči a vydechl a začal raději pomalu oddychovat dal ji ruku na rameno a začal si v hlavě dělat pořádek.. Jsi potomek vůl mas v pokoji holku co te ma rada a aty jsi po ni skoro hned vystartoval blbjejsi než si myslis ze jsi
. nadával si v hlavě a sam zavrtel hlavou a pote se podíval na ni* "dobrou noc"
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Katarina Quinn za Sun Jul 10, 2016 8:29 pm

"Nejsi otravný, mám tě ráda..." zašeptala rozespale, přitulila se k němu a už jen tiše oddychovala "Miluju tě." špitla ještě než odpadla a usla.
Katarina Quinn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MarkTuan za Sun Jul 10, 2016 8:37 pm

"Ja tebe taky, jen když se ti ne o nebude líbit řekni to" *zaseptal ji doouska dal ji an a něj pusu a pak začal usinat spokojeně  když usnul narulil si ji víc na sebe a hladí ji instinktem po zádech a vlasech*
MarkTuan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) za Mon Jul 11, 2016 7:42 pm

"Dobře, krásko." usmál se mile "Třeba to je důležité...jak to můžeš vědět, kdyz mi to neřekneš?" uculil se a pustil ji, i když nerad a nedobrovolně "Vzdycky si tě najdu... Budu tě milovat dokud nezemřu, a pokud je po smrti druhý život budu tě milovat i v něm." chytl ji za ruku anechal se vést, u pokoje vytáhl klíčky a odemkl. "Prosím slečno." prohodil mile a odstoupil od dveří, aby mohla projít, štrádoval si to hned za ní a za sebou zavrel dveře.
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Mon Jul 11, 2016 8:02 pm

*pousmeje se na nej* "dekuju" *znovu ho objala a natiskla se na nej* "v to doufam, milacku" *uchechtla se* "je mi teplo" *povzdechla si a pak se zasmala se a polibila ho* "celkem se bojim jak to vsechno dopadne" *furt ho nepustila* "miluju te, jak je to mozne? Um sama nevim" *ted ho pustila a lehla si na postel* "yeeey doufam, ze ti tu ted neusnu, chci s tebou tancit, ale nejak na me pada unava..."
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

:: Loď

Povolení tohoto fóra: