Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoje 2. třídy

5 posters

 :: Loď

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:07 pm

First topic message reminder :

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Queen-10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 10:15 pm

Vešla do pokoje, sice by si asi vzala šaty, ale nechtěla vypadat nějak zvláštně. I když se jí to i tak nepovedlo. Navlíkla se do černého, džíny končící kousek pod pupíkem a černý topík. Ještě si vyfénovala vlasy a učesala se. Naposledy se koukla do zrcadla kde se na sebe usmála, chvilinku tam stála a pak si povzychla a otevřela dveře. Byla docela překvapená, jak rychle tam Mark byl, ale akorát jí to vykouzlilo úsměv na líci. "Rychlé, nečekáš tu dluho, že ne?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 10:27 pm

*čekal a pobrukoval si jednu z písniček co slyšel před nastupem venku, když se otevřeli dveře.. usmál se a podíval se na ní* Jsme jako Jing a Jang * zasmál se* . ne nečekal jsem moc dlouho na dámu se nikdy dlouho nečeká pokud ovšem nečekáš dvě hodiny. * zasmál se* ale... počkej chviličku. * došel k ní a natáhl ruku z fotkami a podpisema.* " sluší tí to."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 10:35 pm

"Ano.. já jsem ta zlá část." uculila se a poslal mu pusu vzduchem. "dobře... alespoň, že tak." zasmála se a koukla na fotky, zas se jí rozzářil úsměv. "Jsi nejlepší." zamumlala, opět odemkla, vzala si fotky, položila na stolek vedle dveří a pak zavřela, při otočení k němu ho vesele objala "Děkuju, hrozně moc i za ten kompliment, tobě taky." zašeptala a pomalu ho pustila.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 10:38 pm

* Usmál se a pozoruje jí chytil ten polibek a pak si ho dal jakože k srdci* " mám rád když je fanynka spokojená , no abych ti pravdu řekl udělal jsem jen to že jsem je požádal, a oni mi to podepsali.. a zezadu máš i vzkaz od kluku viděli tě se mnou. * Je tam napsáno že je krásná, a že Mark je jako Princ a ona Princezna a že děkuji že je fanoušek. Usmál se a pak jí pohladil po zádech* " to je fajn" jdeme?
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 10:47 pm

"Přečtu si vzkaz až se vrátím." usmála se, byla naprosto spokojená, šťastná, nešlo popsat jak moc. Trochu při pohlazení zavrněla a zasmála se. "Opravu děkuju, za všechno, že jsi tak pozorný, hodný a že jsi mi to sehnal." nemohla už popírat, že se jí Mark skutečně líbí. "Ano, jdeme... a kdo vypije víc..." zasmála se pobaveně.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 10:54 pm

* Usmál se* " Nemusíš si to číst , kluci vždy jen tak blbnou takže tam bude blbost určitě. Nemáš zač nic převratného nedělám " * usmál se a pak si jí prohlédl a vedl jí opravdu k tomu baru, když tam dojdou prohlédl si okolí a usmál se* je tu skoro tma no aspoň imtimčo ... * zasmál se on se sní cítí dobře ale bojí se jí to říct protože... on opravdu dívku která by byla jako ona hledá dlouho*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 11:01 pm

"Chápu... ale neboj, pochybuji, že to bude nějaká totální blbost." uculila se a rozhlédla se "Tak intimčo, ju... aby tě tu někdo neznásilnil." ušklíbla se "Jaký máš limit?" koukla na něj a zamrkala "Vypadám divně, že si mě tak prohlížíš." špitla sladce. //Bar v podpalubí...
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 11:05 pm

" No spíše se bojím aby jsi mě neznásilnila ty.. " *zatvářil se jakože ustrašeně* No nemám limit uvidíme co půjde to dáme mam peněz dost takže si dáme co do sebe dáme to zaplatím, sá jsem zvědav co to bude a kolik toho vypiješ zda budu opilí dřív než ty"
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 11:10 pm

//Další má odpověď je v klubu Wink
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 11:14 pm

"I kdybych řekl, že plánuju něco fakt nehorázně nechutnýho?" koukl na ni a zasmál se, dovedl ji k pokoji, položil tašku na chvilinku na zem, vyndal si klíčky a otevřel pokoj, pak vzal opět tašku a nechal Jae projít když vešel za sebou zavřel. "Kouelna je támhle." ukázal na dveře "A nějaaké ty věi na tvou úpravu jsou na poličce v koupelně." mrkl na ní.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 11:22 pm

"Dekuji moc" *sla do koupelny prevlekla se, upravila si vlasy a malinko se i namalovala, prisla za nim* "um jak vypadam?" *usmeje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 11:24 pm

Mezi tím, se chtěl převléct, spodní prádlo spihl a když přišla už si jen navlíkal tričko přes hlavu. Pak se na ni koukl a usmál se "Úžasně." mrkl na ni, komplimenty pro ostatní, to bylo jeho.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 11:29 pm

*usmala se* "mam pockat venku?" *zeptala se a usmala se na nej* "dekuju oppa" *usmala se a protahla se* "chces neco vzit ke mne do kabelky? " *usmeje sd*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 11:36 pm

Ne, vždyť už jsem hotov." mrkl na ní, vzal si peněženku, "Takhle mi dlouho nikdo neřekl." usmál se. Vzal ještě klíčky a pro jistotu mobil a ten liháč, když jí to slíbil, to všechno poschovával do svých kapes a šel jí otevřít dveře. "Ne, v pořádku..." za ní vyšel a opět zamkl pokoj.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 11:41 pm

*podivala se na nej* "jsem nejaka nervozni.." *chytne ho za ruku a povzdechne si* "je to poprve kdy jdu nekam sama..s klukem.." *pousmeje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 11:44 pm

"Ukážu ti, že není čeho se bát a z čeho být nervózní, protože bude legrace... slibuji." usmál se mile a koukl se jí do očí. "Nikdy nikoho nenechám aby ti ublížil ano?"
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Wed Jul 06, 2016 11:52 pm

*taky se mu podivala do oci a prikyvla na ano* "kdyz to jsi ty.. verim ti" *usmala se a podivala se mu na rty, skousla si ret a podivala se jinam*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Wed Jul 06, 2016 11:54 pm

Sledoval ji, viděl kam koukla tak si ji za bradu přitáhl a dlouze ji políbil, pomalu se odtáhl a usmál. "To je slib." pohladil ji povlasech až k tváři a mile se usmál "Je to osud?"
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:02 am

*usmeje se* "rekla bych, ze je" *oplatila mu polibek polibkem* "tak, jdeme oppa?" *usmeje se na nej mile*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 12:13 am

"ano..." usměje se spokojeně. ůJe možné, se zamilovat tak rychle?" ušklíbl se a pomalu ji vedl k restauraci.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:15 am

//opoved v restauraci
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 1:59 am

"Korejština... bude to zajímavé a doufám, že u vás v metru fungujou google mapy." zasmála se "Umm... jo... měla bych si dojít pro tričko na spaní a svou hygienu..." uculila se a zrychlila trošku krok. "Hned přijdu..." pustila jeho ruku a odemkla svůj pokoj, kde začala rychle hledat věci, na spaní si vzala byčejné černé kraťásky a delší tričko, pak ručník a hygienu a vrátila se za ním. "Možná jsem se měla osprchovat u sebe... ehm..." zasmála se "Hups.... nevadí, že ne?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 2:05 am

" Abych pravdu řekl, nikdy jsem to nezkoušel, Já mam orientační smysl dobrý a v Korei mi to nepřipadá tak složité ale pro lidi co tam jsou poprvé, je to docela náročné ale je dobré si zapamatovat jakým číslem chceš jet a pak to půjde. Ah.. no pyžamo jsi si brát nemusela stačilo moje triko a spodní prádlo." *řekl než zmizela do pokoje a sám odemkl pokoj a usmál se* No nemusela sprchu tam taky mám*.
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 2:17 am

"Dobře... to nějak určitě zvládnu, tak moc... složité to doufejme není." zasmála se i když si sebe neuměla představit na chvilku se nad tím pozastavila a pak se jen klidně usmála "Moje větší tričko s kraťásky, které jsou délkově malé... to vyjde skoro na stejno." shrábla si pramen vlasů za ucho a usmála se "Já vím, takže mi sprchu propůjčíš?" skousla si ret.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 2:26 am

" No nevím jak ti to říct ale kluka přitahuje když má jeho dívka tirčko od něj.?" * usmála se a poté ukročil* tak šup do mého pokoje, No až skočíme do sprchy, tedy jako každý zvlášť, Jako tedy ty a pak já" * zasmál se a pak jí vzal věci a dal to k sobě na postel* " Tak prosím, možná je tu trochu nepořádek.. " *Na posteli má jen tričko a na židli a kalhoty*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru