Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoje 2. třídy

5 posters

 :: Loď

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:07 pm

Pokoje 2. třídy Queen-10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 12:19 am

" Tak můj život to opravdu je, nebýt něj tak nežiji a jsem bez cíl. A takový mamlas. AH ten film jsem nikdy pořádně neviděl tedy ne celou série, Hezké tetováním, já popravdě lidi z Exo nemám moc rád takže ti nepomohu a neřeknu jak to je jejich hudba je docela dobrá ale nelíbí se mi, No tak třeba si jí natočit na mobil a pak podle mobilu chodit po chodbách jooo.. a nebo zaklepat na mě mám pokoj hned vedle tvého" *došel k jejímu pokoji a odložil kufr*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 12:25 am

"Každopádně... líbí se mi vaše skupina pro veškerou energii... kterou máte..." usmála se, odmkla si a pomalu tam dovnitř nasoukala kufr "Mohu tě nějak odměnit, za doprovod, donesení a ukázání cesty?" Mile se pousmála.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 12:36 am

* Usmívá se a poté se podíval na její obličej* " tak můžeme si společně skočit na pití co ty na to mají tu prý i hezký Bar kdyby jsme tam skočili dáme si skleničku, tedy pokud jsi plnoletá. To mi bude stačit, Společnost hezké a upřímné i milé dívky mi udělá opravdu radost, aspoň ti budu moct ukázat i zbytek lodi kde vím co je. co ty na to? "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 12:39 am

"Jsem plnoletá... můžu pít." Přikývla a zasmala se "Super mega procházka s hezkým průvodcem, tak to nelze odmítnout." Usmála se a za svými zády zavřela dveře "Pak doufejme dojdu na zpět, možná i sama kdyz se bude dařit..."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 1:02 am

" Ah lichotka? * usmál se a poté se rozešel se dopředu* " pozoruje jí* No tak kdyby ne budeš mít sebou svého průvodce a já tě tam klidně dovedu jak jsem již řekl můj pokoje je hned vedle takže ... kdyby cokoliv řekni a já ti pomohu."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 1:06 am

"Jo, malá lichotka." pousmála se a pomalu rozešla s ním "Děkuju, myslím, ze jsi první osoba, skutečně tak milá co jsem od příjezdu sem potkala. Kdyby něco jsem tu pro tebe i když nejsem moc dobrá pomocnice, mám snahu." otrela si dlaněmi o sebe a koukla na něj, pak rychle jinam a usmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 1:02 pm

" Počkej potkala jsi někoho kdo byl na tebe nepříjemní?" * Zeptal se a poté se usmál * " to je od tebe milé, Určitě využiji toho že jsi se nabídla, když budu chtít společnost určitě se mile rád ozvu, toho se neboj. Nemám byt proč nepříjemní, chovám se jak se lidé chovají ke mě." * Zasmál se vzal jí za ruku a rozešel se sní dopředu*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 1:11 pm

"Ne nepříjemní, spíš se chovali jakobych tam nebyla... ztrácím se často a tak jsem se ve městě ptala na hotel." snažila se to nějak vysvětlit "Ah... to je milé. Mě připadáš moc hodný, sympatický a milý takže bych ani nikdy nečekala... že... bys udělal něco co by někomu někdy ublížilo." Překvapeně zamrkala, trochu začervenala a pousmála se, nechala se a následovala ho, aby jí nemusel nějak tahat.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 1:23 pm

" Víš lidi jsou, prostě zlý a podlá stvoření. Pokud nejde o jejich dobro nemají potřebu pomáhat,  Ale já se řídím takovou věcí, Čin tak aby si toho nelitoval, a nečiň lidem to co nechceš aby oni činili tobě.  A poté je tu Karma ta všem ukáže co dělali špatně" *zasmál se* " navíc nikomu nechci ubližovat protože to není moje parketa." *usmívá se no jo je prostě sluníčko málo kdy se mračí, když se rozešel s a držel jí za ručičku* " napadá mě kdepak by jsi se ráda podívala první? "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 1:27 pm

"To je šikovné, nikdy bych neublížila ani mouše, ale nevím co bych dělala kdyby šlo o život přátel..." zamyslela se a pousmála, přišla si trochu jako dítě, čemuž se vesele culila "Asi... k bazénu.., ten je..." zamyslela se a chvilku to dolovala "... na zádi lodi?" přivřela jedno očko a pozvedla obočí.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 1:32 pm

" Ano, Na přídi , Jsi odchytla mě "* usmál se znovu a pak se na ní podíval* " A nechceš rovnou i plavky a skočíme si zaplavat co ty na to? " * když si uvědomil že to asi vypadá opravdu divně že jí furt drží tak zavrtěl hlavou a pak se pousál* " Ha vypadáme jako pár...  asi bych tě měl pustit. "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 1:42 pm

"Hmm..." přikývla, možná si i cestu zapamatovala "Mohly bychom, takže zas k pokojům?" uculila se a pomalu zastavila "Nooo... možná ano, ale zabraňuješ tomu abych se po cestě ztratila. Takže, mél bys mě pustit, ale pokud nechceš, nemusíš." pokrčila rameny a zasmála se "Děkuju, Marku."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 2:03 pm

" Tak vidíš zase tak hrozné to nebude takových pět-deset hodin a budeš to tu už znát jako vlastní boty , věřím tomu že tomu tak je. A ano jdeme zase do pokoju, No tak kdyby jsi šla za mnou věřím že by jsi se neztratila." *Usmál se* " nemáš zač" * pustil jí ruku cítí se opravdu zvláštně*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 2:16 pm

Usmála se "Možná bude stačit těch pět." Otočila se a prohlídla si cestu "Takže hurá nazpátek." Povzdychla si a rozesla se zpět k pokojům, skutečně se snažila, ale po chvilce kdy to vypadalo, ze zas neví kudy kam se zastavila, z hluboka se nadechla, promla si ruce a zas dala do kroku, jako zázrakem cestu skutečně našla a zasmala se "Jup, u mě je mozné všechno. Bude potreba zhruba sedm hodin na zapamatování. Ani neví, ale přišlo jí, že jí hoří tváře i po té co její ruku pustil.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 2:50 pm

" tak z pěti jsme přeli na sedum?" *zasmál se a když došla ke svému pokoji* tak zaklepej na tenhle pokoj až budeš jjá si je musím teprve najít " *zasmál se a prohrábl si vlasy odemkl si pokoj a podíval se ještě na ní a usmál se musel* "sluší ti když máš červené tváře" jsi roztomilá * mrknul na ní a pak se usmál vešel do pokoje a hledal své plavky*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 3:04 pm

"Jo, moc si nevěřím." usmála se a odemkla si "Ano, dobře." přikývla otevrela dveře "Eh? No... děkuju." koukla jinam, pak vešla, vyhrabala si plavky a začala se převlékat. V plavkách
Pokoje 2. třídy Images?q=tbn:ANd9GcRkHRr6ThQm2sNIrhGvIRbvb2iDKe_hDogb0ZvmJOQ-Z68tPHgx
si pak vzala pod paži ručník a přes sebe dlouhé tričko. Pak vyšla, za sebou zavřela a zamkla, chvilku vyčkala než zaklepala na jeho pokoj a pak opět čekala.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 4:50 pm

* konečně našel své plavky vzal si na sebe i triko a čepku a když zaklepala zrovna vytahoval i ručník poté se rozešel ke dveřím otevřel dveře a usmál se* " Půjdeme? omlouvám se trvalo mi to, nemohl jsem najít Plavky zasmál se a potom zamknu pokoj a vyšel ven* Pokoje 2. třídy 9au96u
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 5:19 pm

"Nemáš se za co omlovat, kdybych se nesnažila být rychle... trvalo by mi to dýl." pokrčila rameny a usmála se "Nuže, můžeme jít." přitakala a dala se do kroku, ale hned se zastavila a nerozhodně rozhlédla "Em... tudy." opét se rozešla, ale nevěděla jestli to zas nepopletla.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 5:23 pm

*Usmál se, a poté se rozešel za ní no neříká nic možná tam dojde sama. * " No mě by to tak dlouho netrvalo ale zapomněl jsem který z těch kufru schovává mé plavky " * zasmál se a poté se podíval na cestu* "Tak přemýšlím zda tam nebude moc lidí."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 5:28 pm

"Ty nemáš dva díly, jen natáhneš a jdeš..." uculila se "Bylo by to o dost rychlejší, nebýt hledaní." v úsměvu ukázala zoubky a jen chvilku poslouchala, nad tím se pak zadumala "No, možná ano..." svraštila obočí "Vadí ti velké množství lidí?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Tue Jul 05, 2016 5:36 pm


Zde si můžeš zkontrolovat libovolný text a vyhnout se tak pravopisným chybám.

" To je pravda díky bohu si nemusím navlékat další díl plavek to by Travlo mnohem déle, a hlavně si nezvládnu představit život jako holka." * zavrtěl hlavou když si vzpomněl jak byl na koncertě v dívčích šatech a vyprskl smíchem "Ah jsem zpěvák opravdu myslíš že bych nesnesl dav lidí? ne ne, to je v pohodě, Já jen zda budeme mít kam dát ručníky". * vzal jí okolo pasu a vyvedl jí konečně na místo* "Tak jsme tady."

//Odepiš už k bazénu
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 9:09 pm

*Usmál se líbilo se mu jakou měla radost* " no vidíš už nebudeš brzo ani potřebovat mě abych ti pomohl. " *Zasmál se a pak se rozešel k sobě do pokoje* no Já abych ti pravdu řekl, já jsem asi trochu ráznější než teď normálně.
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 9:32 pm

"Nevadí... zvládnu tě..." usmala se, došla ke svemu pokoji a odemkla si, vlastně jí bylo docela líto, že uz jí nebude muset pomáhat, ale to nedala najevo.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 10:04 pm

* Z hlubokým výdechem se usmál a zamával jí, poté vešel do svého pokoje a šel si hledat co na sebe prohrábl si vlasy a poté se usmál mile a zasmál se sám na sebe v zrcadle a tukl do něj prstem vzal si podpisy odk luku co byli v pokoji a od Jbho vzal z tašky kde mají pár karet podepsaných a pak se rozešel do koupelny a upravil se, když vylezl ven opřel se naproti její ho pokoje * Pokoje 2. třídy 8ytlqf
// bez koruny.
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 2. třídy Empty Re: Pokoje 2. třídy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru