Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace

+3
Collin Torres
Courtney Kim Wattanay
Vypravěč
7 posters

 :: Loď

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Restaurace

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:00 pm

First topic message reminder :

---Restaurace - Stránka 3 Royal_10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 12:10 am

" Věřím že jsi se asi lišila, ale tak ne každý je oblíbení, to je asi druhá věc této stránky." * usmál se a pak si dal další sousto do úst a začal jíst.* " Opravdu je mi velkou ctí že by jsi se mnou vycestovala, jen budeme se muset s Alex aby jí nevadilo že pojedeme někam jinam, byl by to asi docela problém, Umí být i nepříjemná. Dobrodružství" * zamyslel se a pak se podíval do tálíře jeho vlastní otec umřel při pomáhání lidem v cizině miloval dobrodružství, musel se sám pro sebe usmát* "Máš pravdu je to legrace a dobré když prožiješ dobrodružství. "
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 12:39 am

* Podívala se na ní a pak dojedl své jídlo, a napil se znovu a vypil konečně svojí skleničku a postavil se* " omluv mě ale chci se ještě na něco otázat Jae. " * postavil se a rozešel se ke stolu kde je Jae sehnul se k ní mávl jejímu doprovodu* " Jae prosím tě chtěl jsem se tě zeptat budeš mít zítra na Chviličku čas chtěl bych se tě zeptat jen na pár drobností ohledně tvé hudby."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 08, 2016 1:02 am

*podivala se na Collina* "um, no asi ano, proc, ohledne me hudby?" *podivala se na nej malinko nechapave* "vis, vsechno je to tady na me spolecnosti.. podle toho kdy se vratim do pokoje, jestli vubec, je mozne, ze budu u nej v pokoji" *usmeje se* "a co Kim, povidej!" *zasmala se, chytla Sehuna za ruku* "jake to s ni je? Bavite se dobre? Ja ano a moc" *usmeje se mile*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 1:08 am

* Chtěl bych ti pomoct vydat písničky, mam na to prostředky a pomoct ti aby jsi to mohla dostat do společnosti kdyby jsi chtěla, a dělat ti zvukové efekty, umím hrát na klavír housle i kytaru, tak by to nebyl problém víš? Dobře dobře nemusíš mi říkat co budete dělat." *Zasmál se* " No Kim? nevím mám spíše pocit že by raději trávila čas asi s tebou, než-li se mnou, ale na to jsem zvyklí, Bavíme? Kim se mi trochu zasekla u jedení salátu, takže tak, blahopřeji a a doufám že si užijete i zbytek večera. Já si odskočím a pak půjdu čekat i nadále."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 08, 2016 1:21 am

"To je od tebe velice mile" *usmala se na nej* "dekuji" *usmala se na nej* "no to nevim fakt o tobe furt mluvila a furt, ze jsi dokonaly a tak" *usmala se na nej* "hmm...Vis co? Nechces si s Kim prisednout k nam? Sice jsme uz no..chteli odejit, ale snad to tu vydrzime, mozna bude jeste vetsi sranda" *zamyslela se* "tak co ty na to Colline?" *stiskla Sehunovi ruku* "a Kim je kapku nervozni, podle me..." *usmeje se a povzdechne si, uz fakt byla dost nervozni a Collin ji dost tou vetou s jeji hubou mile prekvapil*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 1:31 am

" Říkat to mohl, ale nejde to s ní cítit tedy já se tak necítím, připadá mi furt že se mnou nechce byt, ale to je jedno, půjdu ne ne děkuji užívejte si tenhle okamžik.. *rozešel se k záchodu kde si opravdu šel odskočit opláchl si ruce a u číšníka rovnou zaplatil na chvilku se zastavil u zábradlí a sleduje vodu vydechl poté sundal řetízek z krku kde má prstýnek co mu vrátila jeho ex a dal ho nad vodu* " měl by jsi znovu začít Colline"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 08, 2016 1:44 am

"Dekujeme, vy taky" *rekla nez odesel, usmeje se a podivala se na Sehuna* "um, tak co..pujdeme?" *zasmala se a divala se na nej* "moc ti dekuji oppa" *povzdechne si* "s tebou tu to je uzasne.." *zacervenala se, ale hned se uklidnila a usklibla se na nej* " s tebou snad nejde se nudit..myslis, ze bych te mohla v Koreji...um vydat? " *pousmala se* "miluji te..." *podivala se na stul kdyz to rekla, byla cervena snad vic jak rajce*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 08, 2016 2:12 am

"Otec říkával, že je každý jiný a jak jsem vyjímečná... pamatuji když mě podporoval." usmála se a zas zavzpomínala "Myslím, že dobroudružství je něco zázračného co člověk zažije málokdy a někdo možná nikdy." usmála se, někde v nitru byla š´tastnější než vůbec vypadala. "ano, zajisté..." zamrkala a pustila se do jídla asi moc mluvila a tak to chtěla ddojíst rychleji, což také udělala a pak vypila i svou sklenici vína. Promla si krátce čelo. Byla napnutá jako struna. Plácla se do čela a zavřela oči, oddychla si a snažila se uklidnit. "Klídeček." po odenesení nádobí se rozhlédla a trochu si povzdychla "Tak a vzal nohy na ramena." postavila se a zasunula židly ke stolu, šla se trochu projít. "Umm... Trapná situace..." mumlala si sama pro sebe.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 08, 2016 2:34 am

*zvedla se a sla za ni* "Kim...je na terase...neboj, neutekl ti" *usmala se a objala ji* "jak ti je? Ty jsi pila?" *usmeje se a povzdechne si* "joo, dnes uz asi nebudu na pokoji" *podivala se smerem na Sehuna* "pojd k tomu stolu tam" *ukazala na stul kde sedi Sehun* "nechci, aby tam byl sam..."
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 08, 2016 2:40 am

"Aha... nu... alespoň neutekl..." zasmála se "Neboj je mi fajn... měla jsem jen jednu sklenici vína. To nic." zazubila se "Dobřeee... bude mi možná smutno." špitla schválně "Ale moc ti to přeju." rozešla se sní ke stolu.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 2:46 am

* Když jí zahlédl tak se usmál a nechal prstýnek z řetízku do vody, a poté se protáhl a šel zase zpět jen je sledoval zhluboka se znova nadechl a pak si dal ruku do vlasu řetízek si dal zase na krk a upravil si na tom ještě přívěšek Draka, když se rozešel k nim tak se na ně podíval* " už jsi dojedla? "
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 08, 2016 2:55 am

"Ano... konečně.... Promiň..." shrábla si vlasy za ucho "Můžu dnešní večer ještě nějak zachránit?" zvedla ke Collinovi pohled a usmála se. "Byla jsem nervózní, nervní...protože je to přecejen moc rychlé, za což nemůžeš jen ty... je to i má vina." usmála se, teď už zůstávala v klidu.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 3:03 am

* vydechl a podíval se na ní* " Není co zachranovat, pokud jsi si ho užila tak je to dobré, Ale nejsem si jist, zda budeme ještě vůbec dobré jít na tu příd abych hrál, celkově se cítím, jako by tohle všechno nebyl dobrý nápad, po tom co vidím jak jsou tihle dva šťastní, a znají se kratší dobu než mi dva... takže já nevím." * otočil se na druhou stranu a vydechl dal si ruku na svůj přívěšek a zavřel oči je toho na něj trochu moc, opravdu chtěl aby si to užila a byla spokojená ale ať dělal co chtěl nešlo to jak by chtěl. Ona za to přeci nemůže to on tlačil.. a vidí to a cítí.. že to udělal špatně nebo tak se aspoň cítí* " všechno umím vždy pokazit víš Kim... to rande, ta kytice... všechno bylo z mé strany moc rychle*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 08, 2016 3:11 am

"Mě se to líbilo... říkala jsem, že mi to nevadí." usmála se a udělala pár krůčků k němu "Řekla bych spíš, že bych s tebou na příď šla moc ráda." skousla si ret, asi si moc věřila, ale nechtěla ho rozhodně, v žádném případě nechat jen tak odejít. "Nepotřebuju rande, abych tě chtěla poznat víc, ale kytice mě skutečně ohromila... nic jsi neskazil. Snažil jsi se... a já to... neopětovala..." povzdychla si, každopádně asi udělala blbost, chytla ho za paži, natáhla se a políbila ho na rty, už nechtěla poslouchat řeči o tom, jak vše skazil. Usmála se a celá červená koukla jinam "Omlouvám se..." zamumlala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 3:22 am

* Když jí poslouchal a pozoruje jí* "Chceš tam opravdu jít? Ale abych ti pravdu řekl docela jsem se obával toho že se mi nelíbil že jsi prostě vypadala furt tak smutná... já ti nevím, * když ho umlčela polibkem vydechl a dal jí okolo pasu ruku a polibek jí opětoval a pak se usmál* " tak na tohle jsem čekal celou tu dobu aby jsi mě políbila abych to nemusel dělat já sám."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 08, 2016 3:26 am

*podivala se prekvapene* "uhm.." *sedla si na Sehuna* "Citim se, jakoby jsme za mohla trochu ja a ty... Sehunnie..." *povzdechla si, chytla Sehuna za ruce a polozila si je na svuj pas a divala se na ty dva,  malinkośmutnym pohledem, tise si zpivala pisnicku, mohl to slyset jen Sehun, shodou nahod se na tuto situaci, dosti hodila*


Naposledy upravil JaeBin dne Fri Jul 08, 2016 3:31 am, celkově upraveno 1 krát
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 08, 2016 3:29 am

"Ne, právě naopak, jen jsem nevěděla jak reagovat, aby to nebylo trapné..." promnula si krk a po opětování polibku se usmála "Takže... souhlasíš....?" pozvedla zvědavě obočí a mnula si prsty. "Já budu moc ráda.... když tam se mnou budeš..." polkla a už získala dost odvahy na to aby se mu koukla do očí, rozveseleně se usmála "Jsi schopný se mnou strávit zbyek večera?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 3:35 am

" reagovat hůř než já jsi nemohla, vlastně jsem ti vyznal lásku a ty jsi. Na to skoro nereagovala." *sundal svůj řetízek z krku a dal ji ho na krk* " no nevím, nevím mel bych po tom všem a tebou někam jít? * zeptal a e s legrace a a pak se zasmal* určitě, vem si kytici a půjdeme pro tu kytaru a dějů už tam bude chladněji aby jsi nemrzla"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Fri Jul 08, 2016 3:36 am

*objal ji okolo pasu* "Ne... klid.... to nic." *zašeptal a pousmál se* "Co takhle vyklidit pole... můžeš spát u mě." *zamumlal a políbil ji vzadu na krku* "Souhlasíš, princezno?" usmál se, takhle byl docela spokojený, možná víc než se sluší a patří. Každopádně se mu líbila i ta písnička, co si tak tiše pobrukovala. "V Koreji... bych si přál, aby jsi se mnou mohla někdy i bydlet... chci s tebou strávit co nejvíc, svého času." usmál se. "Myslím, že něco takového nebude problém, ne?"
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 08, 2016 3:41 am

"Co když ti řeknu, že tě miluju?" zašeptala a pousmála se a prohlídl asi řetízek "Tohle... je..." usmála se "Páni..." zasmála se vesele "Děkuju..." zachychotala se a chvilku ho sledovala "Ano měl, prosím." usmála se vesele a trošku do něj dloubla prstwm, pak si skočila pr kytici, která se jí takhle ve stoje zdála, ještě větší."Vlezeš si pod deku se mnou?" špitla a uculila se. "Mám tě skutečně ráda."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 08, 2016 3:48 am

Je to něčí aby jsi na me myslela i když nebudu a tebou. Kdyby jsi me milovala? Asi by jsi se cítila jinak tedy nevim jak se cítíš ale, uh no byl bych nadsen . * usmal se a podíval se na kytici no taky mu ted připadá větší zasmal SSE a pak ji vzal okolo pasu* " no vlezu ale tak nebudu moct hrát na kytaru pod dekou se to bude dělat blbe*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 08, 2016 3:48 am

"Umh..." *skousla si ret* "dobre, dekuji" *pousmeje se* "um, jdeme jeste tancit? Nebo jdeme k tobe do pokoje" *pohladila ho po rukach* "mne je to jedno, to vis dobre hlavne, ze budu s tebou princatko" *usmeje se* "hmm, mohla bych.." *zasmala se* "rada s tebou budu bydlet" *zvedne se a usmeje se na Sehuna* "miluji te" *pockala az se zvedne a polibila ho* "hmm..nezapomen zaplatit oppa" *zasmala se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Fri Jul 08, 2016 9:44 pm

"Je mi to jedno, můžu si s tebou zatančit i na pokoji." *usmál se* Taky tě miluju." *špitl* "Navíc ze mě činíš nejšťastnějšího kluka na planetě už jen tím, že se mnou trávíš čas." usmál se a trochu zachvěl a pak vstal, polibek ji oplatil a následně zvedl ruku, aby upozornil číšníka, že chce zaplatit, což také udělal a ještě mu něco zašeptal* "Děkuji." usmál se mile "Nuže, můžeme jít." naabídl jí své rámě "Kim, Colline, bylo mi ctí." lehce se uklonil a vyšel směrem k pokojům.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 08, 2016 10:23 pm

"Nechám si o tobě klidně i zdát." špitla a usmála se "Myslela jsem... až mi dohraješ, napadlo mě, že když tě budu objímat, že asi hrát moct nebudeš." zasmála se. Připadala si fajn, v moc dobré náladě a připravená se bavit. I když na to možná předtím nevypadla, ten polibek co mu darovala ji rozhodně probral.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Fri Jul 08, 2016 11:33 pm

*usmeje se na nej* "proc, chces byt u tebe? Hmm.... priznej se" *zasmala se* "uz jsi unaveny?" *zeptala se ho a sla za nim* "mas nejakej alkohol?" *uchechtla se* "ach.. taky jsem ta nejvice stastna holka na celem svete " *zasmala se a obejmula ho* "mhm... pujcis mi tricko?" *skousla si ret... po chvilce se na nej natiskla* "oppa~" *rekla sladce a natiskla se na nej, nechtela od nej dal* "jk ti muze byt jedno, ze spolu budeme tancit?!" *ze srandy, delala, ze se urazila pustila ho a delala urazenou* "tsss"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 3 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru