Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace

+3
Collin Torres
Courtney Kim Wattanay
Vypravěč
7 posters

 :: Loď

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Restaurace

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:00 pm

First topic message reminder :

---Restaurace - Stránka 2 Royal_10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 1:02 am

"He? Rychle? Bude mi zle" *zasmala se a pohladila ho po tvari* "tak tedy fajn princatko moje" *usmeje se na nej a podivala se na Kim a Collina* "wow...hezka kytka, Kim je fakt stastna, jako prave ted ja" *usmala se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 8:33 am

"Nejsem dokonalá... na každém člověku se najdou chyby nebo nedostatky." usmála se a kytici dala opatrně do vázy "Je úžasná... děkuju. Řekla bych, že vydrží dlouho." projela pohledem jídlo "No nic... asi přeji dobrou chuť."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 8:38 am

"Pěkně to spapkej, tak aby se ti zle neudělalo, protože pak si zatančíme." zasmál se a sledoval ji "Já jsem také šťastný... je až k nuvěření jak moc, když jsi se mnou." pohladil ji po ruce a uasmál se. "Jsi úžasná osoba, sympatická dívka a dokonalá společnice." uculil se.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 10:16 am

*zacervenala se* "nejsem.. ale moc ti za to dekuji..." *pousmala se* "na to tanceni..uz se moc tesim" *podivala se mu do oci a potichu tak, aby to neslysel ani on, rekla* "to ty jsi ten uzasny, dokonaly a velmi moc sympaticky..."
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 10:22 am

"Copak si to tam mumláš, princezno?" usmál se, číšník donesl jídlo a pití, tedy ty špagety a džusík. Vesele se usmál, Jae podal vidličku a lžíci a mile se usmál. "Řekneš mi něco o sobě? Kolik ti vlastně je? A kam cestuješ?" usmál se a pomalu se pustil doo jídla.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 10:35 am

*usmala se* "dekuji" *zamyslela se* "je mi cerstve 19 let a cestuju do Jizni Koree za rodinou.. coz ty asi take, ze? " *usmala se* "studuji ve Velke Britanii, na umelcke stredni skole" *zasmala se* "rada, tancim, zpivam, kreslim, skladam texty pisni, a nekdy se i moc rada ucim" *usmala se* "a ty? Povidej..zbytek ti o me reknu potom" *usmeje se a zacne jist*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 11:00 am

S úsměvem ji sledoval a papal, tedy pad spolkl sousto "To je velmi pěkné... taková umělecky založená..." usmál se mile "No... je mi přesných 20, cestuju do Koreje zpět za kluky... skupina měla ehm.. jak to nazvat... přestávku." zasmál se "Asi nejvíc mě na tom všem baví... tanec, protože se choreografie musí naučit, sice je to makačka, ale je z toho sladká odměna, když pak člověk cítí, že se to líbí... hudba se mi zdá u nás slušná, prostě se to líbí... i když nejsme nejlepší." zasmál se a prohrábl si vlasy "Jsi K-popová fanynka nebo tak, že jsi mě přejela pohledem a věděla, že jsem kdo jsem?" uculil se.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 11:05 am

*spolkla sousto* "vlastne, ano a Exo mam moc rada" *usmala se* "jo...a k tomu mumlani..rekla jsem jen jak jsi dokonaly" *usmala se, a zase zacala jist*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 11:11 am

"Každý má své chyby... nikdo není dokonalý... navíc by se dalo říct, že dokonalost v jistém ohledu nemám rád, protože kdyz je něco dokonalé, už tam nezbývá místo pro fantazii..." usmál se a pak se opět pustil do jídla. "Ale i tak je pěkné slyšet, ze se ti naše hudba líbí..." spolkl sousto a zasmál se. "Teď už věřím, že tohle je osud."
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 11:17 am

"Hmm" *zamyslela se a usmala se, dal jedla, kdyz to asi po hodine dojedla usmala se* "tak to je poprve co jsem tak dlouho jedla jidlo" *zasmala se* "asi jsem tak dlouho jedla, protoze miluju..kdyz te slysim mluvit..." *usmala se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 12:07 pm

Vesele dojedl a mile se na ní s úsměvem koukl "Jsem ukecaný mozná, až příliš... obzvlášť když jsem s tebou." vzal si skleničku a nastavil na přiťuknutí "Na náš společný večer." mrkl na ni a usmál se.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:12 pm

*usmala se, taky si vzala sklenicku a rekla* "ano, na nas krasny spolecny vecer" *pritukla si s nim a usmala se, zadivala se na nej*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 12:36 pm

po přiťuknutí se napil a usmál "Tento večer si neskutečně užívám, takže... děkuji" uculil se vesele.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:43 pm

*usmeje se* "to ja taky a opravdu moc" *usmeje se* "nedekuj mi" *usmala se a napila se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 1:21 pm

Skousl si ret a pak se opět napil, vždy mu vyčaroval na líci úsměv jen pohled na ní. Jak to říct, líbila se mu a to v mnoha ohledech. Od toho jak s ním mluví až po její pohled, v kterém by se mohl utopit. Na někoho takového dlouho nenarazil, přesněji dívku co nezačne ječet a shánět fixku aby se jí podepsal a stačil se s ní ještě vyfotit. Přišla mu tím vyjímečná, nemusel si hrát na něco co není a mohl tak být tím čím je. "Je to slušnost." mrkl na ní a zamyslel se "Pak asi jen nějaký valčík, což?" uculil se a trochu si rukou poupravil vlasy. "užívám si každou sekundu, kdy na mne mluvíš, rád poslouchám tvůj hlas." opřel si hlavu o ruku, kterou se loktem zapíral o stůl a sledoval ji s klidným, až spokojeně vypadajícím úsměvem.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 1:37 pm

(...)


Naposledy upravil JaeBin dne Thu Jul 07, 2016 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Thu Jul 07, 2016 1:40 pm

" Pro mě momentálně dokonalá jsi, protože jsem na tobě ještě žádné chyby nenašel, až na to že se docela podceňuješ.To je věc co mi vadí, nebo vadí... Spíše nechápu proč jsi opravdu hezká a podceňuješ se" podíval se na své jídlo a poté se usmál.* "Mhm tak tedy dobrou chuť." *řekl a podíval se na kytici co jí dal, zavrtěl hlavou, zase moc spěchá a sám pro sebe se uchechtl, poté se napil vína které , vzal si  vidličku kterou zabořil do salátu, nemůže si pomoct a zase  zvedl hlavu k ní. A z výdechem se zahleděl na její vlasy poté ale uhnul pohledem a podíval se na stůl kde Sedí Jae vidí jak se baví , usmívá se a opravdu se Dobře baví, připadá si právě jako by byl dost nudná společnost, raději se dal do jídla hezky nazdobeného salátu. Popravdě už neví co by měl říct, pořád mluví jen on. Právě by se mu hodilo aby našel jedno z témat, ale on přeci sám o ni neví nic, tak co má  vlastně říct, Rád by aby o sobě začala mluvit sama od sebe. Zavřel zoufale oči a pak se podíval na  svůj odraz ve skleničce, Sundal si brýle  dal si je vedle své levé ruky, poté se raději z mlčením pustil do svého jídla. *
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 1:44 pm

*usmala se na nej a prikyvla * "to by slo, chutnalo ti?" *usmeje se mile a podiva se mu do oci* "mne i celkem ano" *zasmala se* ted jsi si delal srandu s tim hlasem, ze ano? Tvuj je mnohem prijemnejsi na poslech..." *usmeje se spokojene* "zazpivas mi pak? Vzdycky jsem te chtela slyset zpivat, ale nejak se mi to nikdy nevyslo, cozmi je lito, tedy pokud ti to nevadi, klidne bych ti take potom zazpivala, vim, ze ty repujes, ale fakt si tomoc preju... mne se tvuj hlas moc libi..." *zasmala se, byla zase nervozni, ale snazila se, aby to na ni neslo poznat, podivala se na Collina a Kim, usmala se* "asi nejsem sama co je tak nervozni?"  *zasmala se a diva se na ne s usmevem na tvari, nenapadne jim zamava a zase se podiva na svou spolecnnost* "libis se mi...a ja tu blabolim blbosti..promin" *usmala se a podivala se mu zase na rty.. skiusla si ret*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 2:17 pm

"S tebou by mi chutnalo cokoli." zasmál se a zadívval se na ní, pak pohledem uhnul "Ne, nedělal... nebyla v tom ani špetka vtipu, myslel jsem to zcela vážně, jsem rád, když na mě mluvíš." uculil se a zamyslel se nad tím. Skutečně nelhal a byl moc rád když mohl poslouchat její klidný hlas, zdála se mu vyrovnaná. "Zkusím to... ale nevím co... do té doby něco vymyslím.." zasmál sea zkousl si ret. "Jsem taky trochu v rozpacích." přiznal se a usmál "Podle mě neříkáš žádné blbosti."
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 4:54 pm

*usmala se a vypila si svoje piti* "je mi s tebou moc hezky"* usmala se a podivala se na Collina a Kim, povzdechla si a zavrela oci* "deje se neco?" *usmala se a otevrela sve oci* "prosim te, vypada to jakoby jsem te tima recma nudila" *smeje se* "nu, tak tedy, pujdeme?" *zasmala se* "povidej..rekni necooo~" *rekla roztomile a podivala se zase na ty dva* "zajimalo by mne o cem se bavi..." *rekla a zamyslela se nad tim* "ach jo..."
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 5:04 pm

"Podceňuju se docela časta, ale to už od svých šesti... s nástupem do první třídy, kvůli šikaně." pousmála se "Věř, že zrzka z brýlemi, nebyla tak uznávaná jako ostatní... bylo mi prokletím mít takhle přírodní barvu." trochu se zatahala za koneček jednoho pramenu a usmála se. Došáhla si pro sklenici, z které se napila vína, následně si vzala vidličku a vesele si napíchla salát. "Já jsem vlastně bývala dost... divná a narozdíl od ostatních trochu ... cvok." usmála se "U nás v rodině to byl všechno převrácené. Když... došlo na rozchod." i přesto se opět usmála a strčila si sousto do úst. "Už jsi někdy cestoval lodí?" prohodila, když sousto spolkla.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Thu Jul 07, 2016 5:19 pm

* Podíval se na ní a pozoruje jí* " Šikana je hrozná věc taky jsem jí zažil jako dítě jsem nebyl zrovna tak ..  populární byl jsem moc Chytry a to jim vadilo, musíš ukázat že ty jsi něco dokázala a oni? většina těch trapičů co ti ubližovali a ponižovali tě, tak většina z nich je na tom tak špatně že by za tvůj vzhled a podobně dali cokoliv. Jsi krásná, a určitě jsi byla krásná i jako dítě, Když nás někdo ponižuje nebo ubližuje nám, jen závidí, všechno je to jen závist. Protože mají tak Smutný život že musí ubližovat dalším." *řekl a začal konečně jíst poté se na ní podíval * " rozchod? ano cestoval jsem lodí vlastně každé léto cestujeme vždy tedy s Rodinou ale letos jen já a Alex. Co ty?"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 5:40 pm

"Řekla bych, že musím souhlasit, nebyla jsem nějak hezká, byla jsem obyčejná, ale i přesto..." krátce se odmlčela "Moc děkuju, myslím, že jsi mi opět pozvedl náladu." usmála se mile a opět si dala sousto do úst, po spolknutí se zasmála "Jo takhle, to pak ano, já lodí ještě nikdy nejela. Většinou jsem jezdila s mamkou letadlem, je to taková trochu cestovatelka, máme toho za sebou dost. Navštívily jsme Japonsko, Bulharsko... a další úžasné země, ale nejvíc to bylo asi v Německu, odtamtud mám taky tyhle šaty." zavzpomínala a trochu si oddychla "Opravdu to byla pokaždé legrace."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Thu Jul 07, 2016 6:23 pm

*zamaval Jae a usmal se a pak se kousl do rtu, pote si dal do pusy sousto a usmal se * " nevěřím tomu ze by jsi byla moc jiná. No já cestují často od 10 let cestují každý rok jinam, ted jedeme na Maledivy.. A další rok by jsme měli na borabora , někdy si te vezmu sebou co ty na to? Vlastne uhm..to je jedno., plavba není tak hrozná, opravdu? Ja byl ve Francii, londynu ,Španělsko , Belgie, Korea Cina. A dalších nejvíce se mi líbilo Moje rodiný stát. Povidej copak jsi tam dělala? " *usmal se a zase si dal kousek jídla*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 11:53 pm

"To je docela doba... ale já se lišila v mnoha věcech..." usmála se a opět si dala do úst sousto "Bylo by mi ctí... cestovat s tebou." zasmála se a na chvilinku zamyslela ad odpovědí. "Myslím, že plavba je zábavnější, přecejen bazén... přátelé... člověk si může užít mnohem více zábavy a je to i pohodlnější. A to o dost." usmála se a opět si nabrala a spapkala to. "Užívala jsem si tam každý moment.Byla to zábava... a poznávání nových míst se mi zdá... jako dobrodružství."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru