Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace

+3
Collin Torres
Courtney Kim Wattanay
Vypravěč
7 posters

 :: Loď

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Restaurace Empty Restaurace

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:00 pm

---Restaurace Royal_10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 10:51 pm

usmála se "ano..." zamyslela se "A co bys chtěl zahrát?" zamumlala a zamrkala pak se zasmála, když došli do restaurace rozhlédla se. "Málo lidí... to se mi líbí." zašeptala a spkojeně opět vykročila k jednomu z volných stolů.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 11:01 pm

No zahrál bych ti jednu ze svých skladeb. * usmál se a pak se rozhlédl* nemáš ráda moc lidí na místě? opravdu? no já jsem na to zvyklí, ale ne každý to má rád. *usmál se a pak se podíval na ní když stáli u stolu odsunul jí židli* " Prosím mladá slečno. * když se posadila přisunul jí a podíval se na svoje ruce* " neodpověděl jsem na to Kim. taky tě mám moc rád."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 11:14 pm

"Dobře, budu se těšit." usmála se "Ne, že by mi to vadilo, ale vadilo by mi kdybych tě tady špatně slyšela." ušklíbla se "Děkuji, pane." nechala se, přišla si jako první dáma. "To je ptěšující, slyšet." začervenala se a skousla si ret.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 11:26 pm

" uslyšíš mě dobře budeme na přídi a tam bude klid pochybuji že nás tam bude moc, takže uslyšíš , a nebo chceš snad na pokoj? " *Zasmál se a poté jim dali jídelní lístek a usmál se* " Tak copak si dáme ? Mám rád hudbu, a hudbou vyjadřují svoje pocity." *usmál se a začal si vybírat*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 11:29 pm

"Dobře. Ne, chci se pak s tebou kouknout na hvězdy." usmála se a koukla na jídelní lístek "Osobně nemám takoví hlad... takže spíš nějaký... lehký salát." pročítala "Hmm... Balkánský salát." usmála se "To si vezmu k srdci..." podívala se na něj.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 11:36 pm

" Dobrá tak se budeme dívat na hvězdy.. mám je rád ale ještě předtím skočím pro tu kytaru.. klidně mě můžeš pak čekat v na přídi. " * usmál se a podíval se na její ruce a rozzáří se se mu oči* " Páni ty ho máš ráda taky? tak si oba dáme to samé, a k pití dáš si něco? uhm vím že ti není osumnáct ale dal bych si k tomu aspoň jednu skleničku vína co ty na to? * usmál se a pak přivřel oči ano snaží se to udělat romantické*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 11:40 pm

"Čekala bych klidně celou noc abych si to mohla poslechnout a kouknout se na hvězdy s někým koho mám ráda. Prostě stačí pozvednout hlavu a člověk vidí stamiliony a biliony dalších světů." usmála se "Můj nejoblíbenější." přikývla a zasmála se, pak rotočila očima a s úsměvem trochu zakroutila hlavou "No dobře, ale jen malinko."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 11:59 pm

" Tak nemusíme pít alkohol, jen mě to tak napadlo ,nechci tě opit můžeš si vybrat něco nealkoholického já si dám cokoliv když to bude, ve tvé společnosti.. ah to zní hezky " * trochu se zasnil a pak zavrtěl hlavou jo bylo by fajn kdyby ho měl někdo zase víc než rád cítí se sní krásně* no je to překrásné je hezké vědět že tady nejsme uplně sami v tomhle vesmíru * zasmál se a pak zhluboka vydechl* Celou noc nemusíš čekat zazpívám ti mile rád co nejdříve to půjde.. jen jsem si nemyslel že se vám bude moje hudba líbit.
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 12:06 am

"Jedna sklenka vína mě neopije, toho se bát nemusíš." zasmála se a koukla na své ruce "Řekla bych, že je to zajímavé a zajímalo by mne tedy jestli tam někde někdo je a jestli se taky má tak dobře jako já teď." promla si ruce a uculila se "Mě se skutečně líbilo jak si hrál... takže se moc těším až mi zahraješ znovu."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Thu Jul 07, 2016 12:09 am

"Jedna sklenka vína, nebude problém? dobrá * mávl na servírku a a objednal a usmál se mile a poté se podíval na své ruce* Určitě mají svůj život a říkají si při pohledu na zemi to samé. " * ušklíbl se * " jsem rád že se se mnou cítíš dobře protože já s tebou taky a moc, Klidně ti budu hrát kdykoliv mi to řekneš.
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 12:17 am

"Nebude." přitakala "Možné je cokoli." zasmála se a rozhlédla "Děkuju.... líbí se mi jak jsi pozorný, všímavý... takže... děkuju, za vše co pro mě děláš." usmála se a skousla si ret.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:21 am

*usmeje se na nej* "hmm, asi jde jak vidis.." *stiskla mu ruku...* "oppa, jdi prvni...pujdu za tebou" *usmeje se na nej velmi mile a ceka az vleze do restaurace*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 12:24 am

Vešel do restaurace, rozhlédl se, došel k volnému stolu a odsunul ji židly "Prosím, slečno." usmál se mile. Následně ji přisunul a posadil se naproti ní. "Takže... máš nějaký návrh n jídlo?"
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:31 am

"Hmmm"*zamyslela se* "napadaji me same jidla co tady nebudou, na co mas chut?" *usmala se a divala se na nej*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 12:33 am

"Hmm... já ani nevím..." zamyslel se a ušklíbl se, přes stůl se k ní naklonil "...asi na tebe..." zašeptal a usmál se. "K pití si dáme zatím jen nějaký džus... a zkusíme špagety?" zasmál se.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Thu Jul 07, 2016 12:33 am

" Pozornost je důležitá, aspoň tedy pro mě samotného, Neděkuji mi za vše prosím tě, nedělám nic extra. * " Asi jsi nepoznala moc pozorné chlapce, který by o tebe stál tak moc jako já." * usmál se a poté se podíval* hele Jae má asi přítele.
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:37 am

*pousmala se* "oppa.." *vyplazne na nej jazyk a zasmala se s nim* "hmm, to by slo" *usmala se a divala se na nej*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 12:37 am

"Dobře, nemůžu si pomoct... žádný nebyl tak hezky pozorný..." přikývla a rozhlédla se "Já jí, ale říkala, že se někdo objeví... a hle... jako blesk z čistého nebe." zasmála se tiše a pak se opět věnovala jemu. "Jsem takhle ráda... je mi dobře."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 12:46 am

"Dobře." usmál se, mávl rukou a objednal jim špagety, mohl vymyslet něco víc extra, ale zdálo se mu to roztomilé... narozdíl od nudlí nebo sushi... "Taak... a po naší večeři... budem dělat co, princezno?" usmál se mile.
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Thu Jul 07, 2016 12:49 am

*Usmál se* " popravdě, holka co jsem měl předtím mě opustila právě díky toho že jsem byl pozorní a choval jsem se hezky. Nevím jak to popsat a jak to říct , asi jsem moc romantická duše." *zasmál se a pak se podíval na ně* " každý máme někde duši co náš čeka.. aby nás přidržela. " *když donesli jídlo usmál se a podíval se na ní, ano nechal přinést i růže.. Restaurace 2isayog usmál se, a vzal si od ní růže a postavil se došel k ní a podal jí je* "Malá pozornost. "

// bez bílých a bez vlajky.
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Thu Jul 07, 2016 12:52 am

*usmala se* "co tak. ..jit k bazenu? Anebo k tobe a zatancit si? Nebo se jit projit anebo tak neco, je mi to vlastne jedno, hlavne, ze budu s tebou, to je pro mne dulezite" *zasmala se* "dekuju oppa


Naposledy upravil JaeBin dne Thu Jul 07, 2016 12:55 am, celkově upraveno 1 krát
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 07, 2016 12:53 am

"A to se mi na tobě opravdu líbí." pousmála se a pak překvapeně zamrkala"Takové kytici, říkáš malá pozornost... ah... Colline.. jsou nádherné." dala si ruku na srdéčko a pak si vzala kytici, ke které si přičichla a usmála se "Děkuju."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Thu Jul 07, 2016 12:54 am

"Zatančíme si u bazénu?" usmál se... "takže to musíme rychle spapkat." zasmál se
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Thu Jul 07, 2016 12:58 am

" A za to jsem rád, Protože se ti líbím takový jaky jsem, děkuji ti moc mám to u tebe stejně, vše co děláš jak se chováš jak se tváříš je prostě dokonalé. " *Usmál se a pak se podíval na kytici* " připadá mi tak akorát, jen jsem nevěděl co máš ráda za kytky tak jsem vybral takové co mám rád a barvy podle toho co znamenají. Tak snad ti budou dělat radost aspoň pár dnu.. " * čísník tam dal i vázu nalil jim víno a položil před ně jídlo*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru