Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná pláž

+12
Collin Torres
Alisha Harris
Seth Jones
RosieFox
Annika Kendall
Yuna Suki Kumoro
MarkTuan
ImJaebum
Jake Ceeper
Yessica George
Samuel Irwin
Vypravěč
16 posters

 :: Přístav

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---Písečná pláž - Stránka 4 Hhv_oa10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 10:27 pm

"Heh, já s ním až tak nutně mluvit nepotřebuju, i když ho mám moc ráda, myslím, že by byl radši s tou holčinou co si povídal..sám" *usmála se* "navíc, musím najít svého tátu a chci si popovídat s tebou, on ať si užívá volna..." *zasmála se* "ale, ty zase tak špatný to určitě nebude, co já bych dala za to mluvit s tátou o práci... " *malinko zesmutněla, ale hned se usmála a šla dál* "yeeey zachvíli tam budeme" *zajásala se a malinko zrychlila, vytáhla si mobil a podívala se, jestli jí nikdo nevolal... No nikdo jí nevolal a tak si mobil schovala zpátky do kapsy* "pff kde jen může být" *když už byly na místě, rozhlédla se, nikde svého otce, ale neviděla.. *
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 10:31 pm

"Jop jop. Dobře... když myslíš..." pokrčila rameny a zrychlila krok tak aby jí stačila, "Co já bych dala za to aby se semnou bavil o něčem jiném... nebo vůbec..." povzdychla si "Nu což, bar a néjaké seznámení neuškodí, no ne?" došla s ní až k pláži vzala si kokos a posadila se u baru. "Kolik ti vlastně je?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sat Jul 02, 2016 10:31 pm

* Když došel na místo vzal si Kokosak a rozešel se do davu lidí prohlížel si cestující co by tam  měli byt usmíval se jako sluníčko ze strany na stranu poté si šel sednout k místnímu baru a vyhlížel onu dívku s kterou by se měl sejít .. napil se z kokosáku a poté se postavil a opřel se jen o barovou židličku vytáhl mobil a prohlížel si fotky z pláže když zahlédl dívku kterou hledal jen se usmál.. (viz první gif)  " Ahoj " * řekl když k ní došel a zamával*
Písečná pláž - Stránka 4 11tl9xy
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 10:41 pm

*taky si vzala kokos a šla za ní* "bude mi 18 let za týden ... A tobě? " *usměje se a napije se, pořád se dívala kde má svého otce, dívala se dokonce jestli tam není někdo z kluků, nebo někdo z lidí co zná, ndbo tak*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 10:45 pm

"Takže jsi starší... mě bude osmnáct až příští rok.." zasmála se, napila z kokosu a rozhlédla se "Hm... mohly bychom se s někým seznámit..." ušklíbla se a opět si usrkla, pak přemýšlela a rozhlížela se po někom kdo by jí přišel sympaticky.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 10:54 pm

"Joo jsem " *vyplázala na ní jazyk nahlas vydechla* "mám o mého tátu už fakt strach, půjdu se po n3m mrknout ano?" *začala hledat svého otce po celé akci, pustila si hudbu na sluchátka a hledala svého otce všude možně, nakonec to vzdala a šla zpátky za Kim* "furt jsem ho nenašla..." *povzdechla si a sedla si k ní*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Seth Jones Sat Jul 02, 2016 10:55 pm

*Dobře, není moc ten typ, co by musel vymést každou párty.. ale tak, když už, bude tam určitě občerstvení zdarma, tak toho musí využít.. Než našel cosi kloudného na sebe, trvalo to pár minut.. no spíš hledal něco čistýho.. a aby šel bez trika a ukazoval tak svoje pro něj dokonalé tělo? To by nešlo.. Jelikož dorazí vždy a všude o hodinu déle, než dříve.. dnešek tomu není vyjimkou, jakmile dorazí na párty, s úsměvem si hned vezme kokos a jde se bavit mezi lidi..*
Písečná pláž - Stránka 4 Vxjckm
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 11:00 pm

"No aaaa?!" Zasmála se uculila a protočila očima "Jo jen běž..." pousmála se a napila z kokosu, pak si objednala drink a z vesela popíjela. "Neboj, určitě se najde... kdyžtak.. ti pomůžu." Povzdyxhla si a pohladila ji po zádech. "Určitě je v pořádku, pojď se bavit, užívat večera a prohlídni si západ slunce, protože zítra odjíždíme..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 11:09 pm

"No jo, no jo" *usměje se* "hmm, co to vkastně studuješ?" *zamyslela se* "yeey .. Ty jsi chtěla zazpívat co" *směje se* "až potom ano? Teď ještě musím domyslet ten text a donutit se dokreslit JB-ho.." *usmála se a prohrábla si vlasy*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Sat Jul 02, 2016 11:10 pm

* popíjí drink z kokosu a pozoruje ostatní lidi no ona se sice baví ráda, ale pokouší se najít někoho koho by oslovila přeci jen tam budou opravdu delší dobu na lodi než dorazí kam mají na mířeno, když zahlédla dvě dívky které vypadají znuděně , poškrábala se na krku a očima hledala dále, Zahlédla muže sedícího u baru který se zvedl a někam rozešel... vydechla a když se chtěla otočit narazila do někoho... jeho ruka byl díky ní od jejího pití omluvně couvla * "Pa pardon.. to nebylo schválně" Písečná pláž - Stránka 4 53okg5 *


Naposledy upravil RosieFox dne Sat Jul 02, 2016 11:31 pm, celkově upraveno 2 krát
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris Sat Jul 02, 2016 11:13 pm

*Nemá zrovna v oblibě spoustu lidí na jednom místě, ale jelikož už tak nějak slíbila, že tu bude, nemohla se z čista jasna rozhodnout, že tuhle párty vynechá.. navíc zítra už odplouvají, tak to zkusí nějak překousnout a bude se bavit.. nebo se o to alespoň pokusí..
Z myšlenek jí vytrhne hlas, který už slyšela na pláži.. otočí se k JBmu a když vidí, jak se usmívá, donutí jí to jaksi se usmát taky* "Ahoj.. Tak jsem tu.. Málem jsem tedy myslela, že se na tom slunci při běhu upeču či něco podobnýho, ale mýlila jsem se" *Uculí se a prohrábne si rukou vlasy..* "Tak jo.. co si dáme na seznámenou? Slíbila jsem ti ještě panáka za tu lichotku, neboj, pamatuju.. jdeme na to" *Pousměje se a zamíří k baru* "Ale ne aby sis myslel, že jsem nějakej alkoholik.. to určitě ne" *Uchechtne se.. popravdě ani moc nepije, má to zakázaný od trenéra, ale někdy prostě neodolá*
Alisha Harris
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 06. 16
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 11:14 pm

"No jo, no jo" *usměje se* "hmm, co to vkastně studuješ?" *zamyslela se* "yeey .. Ty jsi chtěla zazpívat co" *směje se* "až potom ano? Teď ještě musím domyslet ten text a donutit se dokreslit JB-ho.." *usmála se a prohrábla si vlasy*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 11:19 pm

"Studuju na akademii hotelnictví a cestovního ruchu..." usmála se, studovat na této škole jí 8bylo vším, díky své upovídanosti, kterou má po otci, sportovnímu nadání a taktéž trochu uměleckému jí škola vyhovovala. Ta nejlepší část, která se hodila, bylo asi to, že škola byla soukromá a mohla studovat i z domova nebo z ciziny, díky matčině častému cestování. "Zazpíváš mi pak, až ho domaluješ a dokončíš písničku..." usmála se " Ale než s tím začneš... co myslíš... ten co přišel...?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sat Jul 02, 2016 11:22 pm

Když mu odpověděla usmál se a z pohledem upřením na ní upil ze svého kokosu * No tak já nevím jelikož jsi dívka tak máš možnost vybrat si, ale já bych si dal asi něco osvěžujícího něco tropického asi drink, Co ty na to? a nechci tě opít takže asi tak navíc moc alkohol také nepijí nemohu * usmál se* Ah blázne ty jsi to v tom teplu nevzdala ? a šla běhat dále? no ale zvládla jsi to a ještě v dalším teple jsi si vzala dlouhé kalhoty, mmm * zasmál se on má co říkat má na sobě triko košili a dlouhé kalhoty " No myslel jsem že nedorazíš abych pravdu řekl."  
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Seth Jones Sat Jul 02, 2016 11:24 pm

*Ok, toho, že sem vůbec přišel začne litovat ve chvíli, kdy se spokojeně rozhlíží kolem sebe s úmyslem dát si něco dobrého k pití, krom kokosu, a vrazí do něj jakási dívčina, díky které má hned na sobě její pití jak na ruce, tak nejspíš i triko, do kterého si i automaticky otřel ruku* "No.. to jsem jako.. neviditelnej?" *Pozvedne obočí překvapeně a shlédne k dívce, která do něj vrazila.. hned na ní vidí, jak je jí tohoto činu líto..* "No, jako.. nevím, jestli prominu" Písečná pláž - Stránka 4 J5hwjr "Co když to bylo přeci jen úmyslný? Spáchat na mě atentát.. Ale fajn fajn.. vypadá to, že ti to je fakt líto.. tak je ti odpuštěno" *Zazubí se a podívá se ještě na sebe, jestli neschytal její pití i jinam*
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 11:30 pm

"Hmm tak to jo, tak nějak jsem si to myslela, ten co přišel? Kdo? Nechápu, promiň" *zasmála se a podívala se malinko nechápavě* " a mohu se zeptat, jaká je tvá máma?.. " *zase se malinko napila a přitom se dívala na zem, malinko kopala do písku, nevěděla na co se ptát, byla nervózní* "hmm.." *zamyslela se* "co tak přidat za text... " *přemýšlela nad tím, ale přitom Kim poslouchala, a usmívala se na ní a taky furt přemýšlela kde má otce.. A tak, řekla si pro sebe* "holka no tak, klid.. Uklidni se... a užívej si dokuď můžeš"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris Sat Jul 02, 2016 11:34 pm

"Prosím tě já bych se ani opít nenechala.. naposled jsem pořádně pila.. před hodně dlouhou dobou.." *Podívá se na něj, když řekne, že pít nemůže, pozvedne obočí a nahne zlehka hlavu na stranu* "Nemůžeš? Jak to?" *Zastaví se u baru a podívá se na nabídku, dobře, nic z toho nezná a tak je nsvraští obočí.. podívá se zpět na JBho..* "nope, nevzdala.. musela jsem to doběhnout, jinak bych si to neodpustila.." *Uchechtne se a pokrčí nevinně rameny..* "Já ti dám blázne.. Joo, vzala.. přece nebudu ukazovat svoje nohy kde komu" *Cuknou jí koutky, jasně, že to nemyslí vážně.. spíš se jí nechtělo hledat v jiném kufru a tak čapla to co má* "A navíc.. jestli já jsem blázen. .tak ty dvojnásobnej.. viděl ses? Ne, že by ti to neseklo.. ale seš víc navalenej než já" *Zasměje se a pokroutí hlavou..* Tss.. to vypadám jako někdo, kdo se neumí ani bavit, že sis to myslel? To abych tě přesvědčila o opaku" *Zaksichtí se a nahne zlehka hlavu na stranu*
Alisha Harris
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 28. 06. 16
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 02, 2016 11:38 pm

"Koukni se za sebe... vidíš tu dívčinu co vypadá, že se moooc omlouvá? Tak ten kluk s pitím na triku..." vysvětlila a zasmála se Jae jí opét přišla roztomilá, napila se. "Moje máma je cestovatelka, s tátou se seznámila v Kalifornii a společně pak žili v Chicagu... tam jsem se narodila. Po jejich rozvedení jsem cestovala s mamkou po světě, byla jsem i v Japonsku a Indii, pak Bulharsku i Německu... a pak jsem se s maminkou vrátila do její rodné Anglie. Je to tichý typ člověka co si potrpí na úklid, jsem po ní asi... jen... v pohlaví a s vlasy... toť vše." Zamyslela se a zasmála " Klídek, just chill... nic se neděje. Jsem tu s tebou, ok?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Sat Jul 02, 2016 11:39 pm

"Já to ne to...ne nebyl to atentát vůbec jsem vás neviděla jen jsem se otočila a vy jste stál hned za mnou" * zamumlala je vystrašená..* " Jen jsem tady přišla z přátelit se  abych nebyla na palubě úplně sama a takhle to dopadlo.. vždy něco pokazím.. jsem nešikovná.! * podívala se do země "o omlouvám se opravdu moc se omlouvám." * podívala se na kokos co jí vypadl z ruky vzala ho do rukou a odložila na stolek kde jsou prázdné kokosy a vydechla a podívala se na jeho tričko "je mi to líto." * v hlavě si nadává protože zrovna on vypadal jako někdo kdo jí zaujal vydechla a poté se rozhlédla pro ubrousek zda by mu to nemohla aspoň očistit..  " Mohu vás pozvat aspoň jako omluvu na skleničku nebo něco." zeptala se omluvně .. když udělala krok dozadu rozbila se ji žabka.. to už  jí dorazilo úplně  
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Seth Jones Sat Jul 02, 2016 11:44 pm

"To vypadám tak staře, že mi vykáš? Zestárnul jsem přes noc z 21 na 61? Nedíval jsem se do zrcadla.. jsem starej?" *Zamrká, teď ho napadne, jestli by neměl vykat i on jí, když už vyká jemu, chce zapůsobit jako slušnej chlap, i když tomu tak moc pravda není, zkošuet to může..* "No..to.. v pohodě.. neomlouvejte se, slečno" *Zatřepe hlavou, nějak mu to vykání nejde přes pysky..* "To je úplně jiná doba, že teď zvou holky na skleničku? To přece.." *V tu chvíli mu dojde, že je vlastně chudej jak kostelní myš a takový pozvání odmítnout by byl hřích a nikdy by si to neodpustil* "ale tak jo, proč ne.. ok.. beru nabídku"
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro ImJaebum Sat Jul 02, 2016 11:50 pm

" I Když vidět opilou tak krásnou dívku by asi byla i legrace, lidé se u alkoholu neovládají.. není tomu tak? Já nemohu pít udělal bych si ostudu, a ne jen sobě ale celé své skupině jsem Leader a mam jím být vzorem. a Už vidím jak náš nejmladší jde a opije se " zasmál se* No tak já myslel že jsi blázen díky běhání a ne díky oblečení.. jen není ti teplo? " * otázal se a podíval se na sebe* Ha? já to mám učleně.. kdyby dívce kterou jsem sem pozval bylo chladno když se má večer ochladit aby jsem jí mohl nabídnout svou košili na zahřátí .. a nebo také třeba místo deky.. myslím na všechno." * mrknu na ní a pak na tu nabídku " co kdybychom zkusil toto.. ??"  * Ukázala na Cuba libre Písečná pláž - Stránka 4 34g4pcl * " A nebo k tobě mi sedí spíše Zorro, Ale výběr je čistě na tobě. " * mile se usmál   Písečná pláž - Stránka 4 Ndpp2t *
ImJaebum
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 06. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 02, 2016 11:51 pm

*podívala se za sebe* "Hmm aha, nějak nechápu co mi tím chceš říct" *podívala se na ní* " v J-Japonsku!? Tam jsem se vždy chtěla podívat! Jaké to tam je? Povídej!" *usmála se a dívala se na ní* "um v Anglii studuju já.. " *usmála se* "možná jsem tě viděla tam, hmm, ale kde přesně" *zase nad tím zamyslela a usmála se* "heh... Říkala jsem ti, že někoho má?... Nebo tu s někým bude" *ukázala na ImJae-ho a usmála se* "vypadá tak šťastný, no nic.. Já se přesunu jinam.. " *usmála se, zvedla se a šla se podívat na jiné místo, třeba co nejdál od JB-ho, aby ho nemusela oslovit*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Sat Jul 02, 2016 11:56 pm

*Když zničeho nic změnil přístup zmateně se podívala nahoru na jeho obličej a vydechla* " Já ne nevím kolik je vám rok. * nedořekla to když řekl kolik mu je* uhm a Tykat si není slušné pokud neznáte jméno druhé osoby.. jmenuji se Rosie * podala mu ruku* " uhm to já no jako omluvu za zničení vašeho pohledného trika, pokud pro vás bylo cenné tak vám dám za něj klidně peníze." * Ona z penězi nemá problémy je z bohaté rodiny takže pozvání jí nedělá problém..* " Tak dobrá jen  kde je tady" *otočila se ke je bar* " Ah určitě jdeme, můžete si vybrat kolik toho chcete * vyplázla jazýček a usmála se*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 12:02 am

"Nic nic nic!" Vyhrkla a zasmála se, přišla si jako malé dítě. "Nejtěžší pro mě bylo se domluvit... ale reknu ti... nejkrásnější bylo asi Kjóto a Tokyo... opravdu... řekla bych, že to je nejúžasnější místona zemi. Ale to bys musela vidět na vlastní kukadla." Zamyslela se "Jup, nejspíš v Anglii... a kde to BŮH VÍ..." rozhlédla se a koukla kam ukázala "Eh? Počkej!" zůstala sedét... neutralním pohledem přejela lidi u baru... "Nom... a teď...." povzdychla si a rychle dopila " Jae... čekej!!" Sesedla z barové židličky a rozběhla se za ní.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 12:14 am

"To se nedivím no" *zasmála se* "chci a moc, jen nemám čas... A ani peníze" *usměje se a čeká na ní* "no jo já ti něco slíbila.. Vím.. Jen tam je teď s ní. Ta holka, nechci je rušit a chci se jít projít po pláži i s alkoholem v ruce a né sedět na zadku u baru jak vocas, div se, že ti tady nespím, protože jsem toho moc nenaspala" *zasmála se a čekala na ní* "hmm ale pít bych moc neměla, umím si představit jak to bude vypadat... " *směje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 4 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru