Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Písečná pláž

+12
Collin Torres
Alisha Harris
Seth Jones
RosieFox
Annika Kendall
Yuna Suki Kumoro
MarkTuan
ImJaebum
Jake Ceeper
Yessica George
Samuel Irwin
Vypravěč
16 posters

 :: Přístav

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---Písečná pláž - Stránka 9 Hhv_oa10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 10:18 pm

*usmála se na Collina a zamávala mu* "ahoj" *podívala se za na Kim a tiše jí řekla* "chceš si jít popovídat s ním? Utíkej jestli chceš.." *usmála se* "pohlídám ti kufry, klidně ti je vezmu i na loď" *usmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 10:27 pm

"Hmm... stane se..." zasmála se a vykulila na ní oči "Hee? Jako... neříkám, že to není pohledný kluk, ale ... bože... je hezký.. možná se mi líbí, ale i tak ... vždyť ho sotva znám a ještě k tomu.. možná pluje uplně na druhý konec planety. " zas se červenala jako rajčátko, vydechla si a koukla do země. "Jsem ztracený případ." zasmála se "Ještě zbývá nějaká pohroma a bude to úplně epické... trapas, seznámení a pak pohroma." upravila si vlasy "už abych byla v pokoji. Božeee... ne zůstanu tady s tebou."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 10:34 pm

"Hmm, tak fajn" *usmála se* "ach jo, přivoláš to, tak o tom radši nemluv" *zasměje se* "mám celkem strach Kim.." *usměje se* "zapoměly jsme si koupit to pouzdro na mobil.." *zasmála se* "já na to úplně zapoměla.. A nejsi, kdyby jsi tak viděla mne když jsem mluvila s JB-m.." *zasmála se* "pojď rajčátko" *usmála se* "chci si s ním pokecat, ať vím kdo se ti ro vlastně líbí" *ušklíbla se* "um.. Mohu se zeptat.. Jak se jmenuješ?" *promluvila na něj a malinko šťouchla do Kim*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 10:42 pm

* Opíral se o zábradlí a lehce zaklonil hlavu z pohledem na nebe, a poté se podíval za hlasem.. vytáhl ho zrovna z myšlenky že už je to půl hodiny co by tu loď měla byt a pořád tu není ... když sklopil pohled usmál se, a mávnul* "Ahoj, To je obvyklé v tomhle přístavu? že za mnou dorazí dívka a zeptá se jak se jmenuji? " * zasmál se* "Jmenuji se Collin, ale to ti jistě už Kim řekla, když jste se na mě obě dívali" * usmívá se znova a zaklapl knihu*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 10:48 pm

"Um.. No promiň..." *začervenala se, ale rychle se vzpamatovala a usmála se* "ne neřekla, a bavily jsme se o no, o tobě, ale kvůli toho, že jsem se ptala jestli si se s tebou nechce ještě pobavit, když jste se domlouvali... Ale, řekla, že teď chce být se mnou.." *podívala se na ní a usmála se* ",prostě mi tak max. o tobě řekla, že jsi moc hodný a fajn" *podívala se na Kim a mrkla na ní* "já už půjdu, musím hlídat tašky a tak..." *zasmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 10:54 pm

"Počkej co ..." šla rychle za ní a pak se plácla do čela po vyslechnutí toho všeho "Omlouvám se..." zasmála se "a teď mi utečeš... Jae... no taak." zakrouti a hlavou. "Moc se omlouvám..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 10:57 pm

*usmála se na ní* "počkat za co se mi omlouváš?" *řekla nechápavě* "hmm, mám jít za tebou?... A být tam s tebou?.." *zeptala se jí s úsměvem na tváři*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 11:09 pm

"Ne... to zvládnu..." povzdychla si "to nic" rozešla se za Collinem. "Ahoj... promiň za kámošku..."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 11:10 pm

* Poslechl si obě dvě a pak  jen zavrtěl hlavou* " Není se za co omlouvat, nic se nestalo. " * řekl a poté se podíval na sestru která vstala a dokonce si sundala sluchátka opřela se o něj a podívala se na děvčata  Písečná pláž - Stránka 9 2vv1fnk a něco mu šeptala do ucha a on se jen usmál* " Není hezké takhle utéct Kim chce byt s tebou, tak by jsi jí neměla nutit trávit čas s tak nudnou osobu jako jsem já." *řekl ještě než odešli*


Naposledy upravil Collin Torres dne Sun Jul 03, 2016 11:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 11:13 pm

"Ou, omlouvám.. Se.." *podívala se smutně na zem a pak na Kim* "um.. Kim.. Budu tu.. Hlídat ti kufr ano?" *dívala se na ní, ooravdu jí to bylo líto*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 11:32 pm

"Právě přišel můj trapas... kruci..." prostě se plácla po čele a zasmála se "Co teď?" Ušklíbla se a rozhlédla "Nom...."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 03, 2016 11:35 pm

*Podíval se na svojí sestru a pak si sni něco šeptal a pak se jen zasmál a plácl jí do čela podal jí mobil aby mohla poslouchat hudbu u něj na mobilu bylo mu jasné že nepřišla jen tak.. prostě se jí vybil mobil.. poté se usmál a zase otevřel Knihu " Ah nikdy jsem nechápal holky, a asi je nepochopim" * rozcuchal si vlasy a začal si zase číst
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 11:39 pm

*zamyslela se* "promiň Kim...." *pak už tam jen mlčky stála a dívala se na moře a přemýšlela co to udělala za blbost, povzdechla si .. A tiše řekla* "už, abych byla v pokoji...a zase sama.. "
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 11:46 pm

"Nic se neděje... klid jo?" Zasmála se a poplácala Jae po zádech "Na cestě bude času dost na povídání s ostatními.... no ne?" Uculila se a skousla si ret "Takže... tady budem čekat do haleluja."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Sun Jul 03, 2016 11:52 pm

*podívala se na ní* "jsem v klidu..." *řekla malinko sklesle..* "nom... Bude... Máš pravdu.. " *zívla si a zase se zamyslela...* "kde je ta loď?.. To už není sranda..."
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 03, 2016 11:59 pm

"No tak. Usměj se, nebo budu smutná." ruce skrčila a malinko s nimi zamávala a zasmála se "Nu, kdepak je ten úsměěěv?" zachychotala se "Za Collinem můžu jít kdykoli... kdy bude moct a já taky a třeba ho po plavbě už nikdá neuvidím, takže není třeba to hrotit... teď. No ne?" usmála se a vytáhla si mobil. "Napiš mi sem svoje telefoní číslo." uculila se vesele.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:05 am

*letmo se usmála * "jsem celkem unavená..." *zasmála se* "já vím, že ano, ale je mi líto, jaký jsem ti udělala trapas" *podívala se na něj, a pak i na ní...* "jeho sestra vypadá moc fajn..že?" *napsala jí tam své telefoní číslo, usměje se a předá jí mobil zpět* "prozvoníš mě?" *usměje se na ní*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 12:08 am

* ještě asi deset minut si četl v knize co má a poté ho vzala za rameno sestra tak se na ní otočil a něco mu říkala tak se usmál postavil se a pak se sehnul k jejich věcem a vzal si pouzdro na akustickou kytaru otočil se na druhou stranu kde sedí jeho sestra a ještě další děvče a Parta kluku, vytáhl kytaru a zkusil jak je Nalezená a poté začal hrát*  
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 12:11 am

"Nevadí... to s tou fontánou bylo horší... Měla jsem bílou košily, a tak to dobře splyhlo... bylo to dost průhledný." zasmála se a plácla se do stehna "Ale vzpomínám na to s úsměvem." koukla na mobil a rovnou ji prozvonila "Jup." koukla ke Collinovi a chvilku tam zírala na jeho sestru "Je hezká a podle mě vypadá i mile... bože chtěla bych být zas malá holka..." dala s ukazováček na tvář a zasmála se. Na chviličku se zaposlouchala. "Wow... hudebník." zašeptala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:14 am

*zívla si, chytla jí za zápěstí a táhla jí blíž k n3mu, aby lépe slyšely jak zpívá a hraje, usmála se, jakoby jí to dodalo energii* "wow..." *řekla tiše.. Tak aby to Kim slyšela*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 12:18 am

"Co to..." překvapeně zamrkala a zůstala zticha, pak se jen usmívala a sledovala Collina s širokým nadčeným úsměvem. Přišla si lépe, jen si počká, aby mu mohla na konci písničky zatleskat. Byla ohromenáá a možná pod vlivem úžasu. Jednoduše se jí líbila každá sloka, slovo i tón.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 04, 2016 12:19 am

* Seděla v davu vedle sestry od Collina, ještě aby ne s Collinem se zná sice jen přes internet ale znají se ale to nikdo jiný neví, krom jeho sestry...  zasněně poslouchá jak zpívá a jak hraje na kytaru a když skončil tak mu zatleskala. A poté za nim došla objala ho a pohladila ho ve vlasech* "Dobrá Práce.." * usmála se a posadila se vedle něj * " Máš opravdu okouzlující hlas." Písečná pláž - Stránka 9 24grl2c
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 12:22 am

*usmála se a dívala se na ní a pak na Collina a tak to pořád střídala, nakonec se podívala jen na Kim a pousmála se* "jde vidět, že se ti jeho hudba moc líbí" *řekla tiše, taky z toho byla úplně vedle.. a čekala kdy mu bude moc zatleskat*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 12:26 am

"Eh!?" zakroutila hlavou "To že to zní dobře, ještě neznamená, že se mi to líbí, ne?" zašeptala, tiše se zasmála a pak mu i zatleskala, nakonec pozvedla obočí zamrkala na Rosie a zasmála se "Jdem nevhod." špitla schválně směrem k Jae.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 12:27 am

* Když dohrál usmál se na sestru a vyplázl na ní jazyk   Písečná pláž - Stránka 9 2ds4p4n, A jeho sestra se začala smát.  poté se podíval na Rosie a držel jí za ruku a poté jí jen pohladil po ruce a pustil jí a položil si kytaru k nohám a a podíval se stydlivě na ní Písečná pláž - Stránka 9 28s5xjs a zhluboka vydechl " Tohle čekání bude ještě dlouhé tak jsem ho chtěl aspoň trochu zkrátit."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Písečná pláž - Stránka 9 Empty Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru