Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub v podpalubí

+3
RosieFox
Seth Jones
Vypravěč
7 posters

 :: Loď

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Klub v podpalubí

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:34 pm

First topic message reminder :

---Klub v podpalubí - Stránka 3 Laiglo10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 1:19 am

" Hangul by jsi se naučila, není to tak těžké mnohém horší je výslovnost věř mi, ale stačí ti Angličtina tam se domluvíš ale v Číně to bude už trochu horší." * zachechtal se * " A realita to je určitě .. * sehl se k jejímu krku a kousl jí do něj lehce* " vidíš kdyby jsi spala tak tohle by tě probudilo" *zasmál se a pak se rozešel i s ní ven z baru volnou rukou vytáhl mobil a napsal klukum ať padjí že bude mít v pokoji návštěvu. *
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 1:26 am

"Budeš můj milý překladač..." zasmála se, skousla si ret a přivřela oči "Ale nu... dobře, už ti budu věřit... jsem ráda, že to je reálné." šla poslušně za ním a culila se, byla docela zvědavá na pokoj. Těšila se a v hlavě si potichu 'přehrávala' jejich písničky. Nemohla se toho zbavit, mělo už prostě naposlouchané. "Od čeho mi bude Google překladač, když mám tebe." uchechtla se a rozhlédla.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 1:36 am

" Malý? překladač? * zasmál se* " tak přakladač možná ale malý určitě ne. * zase se zasmál a pohladil jí rukou znovu po boku a přivřel oči.* " Myslíš si že by jsi zvládla žít v naprosto cizí zemi jen díky kluka? Navíc ten jazyk musela by jsi se ho naučit nemohl bych s tebou byt v jednom kuse. pokud nám nebudeš dělat vyzážistku. " * zasmál se a tukl jí lehce do čela* " ty můj překladači "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 1:46 am

"Ale no tak zas tak moc malá... výškově nejsem." poměřila si ho pohledem "Možná... jen o malinko." uculila se a zasmála se "Zvládla bych to..." zamumlala "MOžná bych se i přestala ztrácet a s jazykem... když nebudu vědět zeptám se anglicky." poškrábala se na hlavě a pak si promnula čelo kam ji ťukl "Jasně, já zrovna..." zasmála se. Asi jí to jednoduše bavilo.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 1:50 am

"No tak jsi menší než já a nemůžeš říct že ne, no uvidíme co se dá udělat s Korejštinou a poté se uvidí zda, zvládneš žít někde kde Metro je složitější než kdekoliv jinde, a cest a do obchodu je složitá." *zasmál se a pak jí pohladil a vedl jí k pokoji když se konečně k němu blížili usmál se* "ah chceš do pokoje pro něco? jako uhm na spaní nebo do sprchy? " *Otázal se*

// Pokoje.
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Mon Jul 11, 2016 9:00 pm

Večer, klub, klid a bar. Co víc by si mohl člověk přát. Tedy krom nějaké hezké společnosti, která by potěšila ne jednoho člověka. Po zdlouhavém vybalování konečně měl chvilku klidu a tak se vydal přímo d baru. Ve své hlavě si urovnával myšlenky a ještě k tomu přemýšlel nad tím jak se na lodi zabaví, nemůže to všechno proležet v pokoji, hlavní bylo, najít zábavu. Bavilo ho spoustu věcí. Zpěv, tanec, sporty... Dalo by se toho vyjmenovat opravdu hodně. Kdo by se rád nudil když může zažít troxhu toho dobroudružství.
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 11, 2016 9:36 pm

* Ona se po sezení v baru se Sethem rozhodla jít se trochu vyspat a poté se převléct, asi okolo desáte hodiny večer dalšího dne se rozešla do baru znova že by si dala něco malého a sladkého k pití když tam ovšem došla rozhlédla se zda tam není moc lidí, oddechla si a usmála se rozešla se k baru sedla si na židličku a točila se objednala si něco a rozhlížela se hrála tam zrovna dobrá hudba tak si pobrukuje když uviděla kluka co právě vstoupil mile se usmála zamávala *
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Wed Jul 13, 2016 8:53 am

Po tak milém přivítání se nemohl neusmál, milý úsměv překrásné slečně oplatil a přisedl si vedle ní k baru. "Známe se?" uculil se z vesela a chviličku ji prohlížel, že by konečné štěstí na milou dušičku co by ho nechtěla nejlépe rovnou v postely? Splněný sen a nebo představivost? Hezka, usměvavá a už jen od toho projetí pohledem sympatická. Why not...
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Wed Jul 13, 2016 11:50 pm

"Ahojky, ne určitě se neznámé, já jsem jen mile pozdravila a choval se mile. Pravdou je ze jsem zde sama a to nechci, a viděla jsem příjemné vypadajciho chlapce tak jsem to vzala za dobrý začátek. Aby jsem mela společnost. Me jméno je Rosie * dívala se na něj mile a usmívá se jako to nejzarivjejsi sluníčko*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Thu Jul 14, 2016 7:16 am

Chvilku na ní kulil očka, no alespoň není sám kdo hledá společnost. "Ach, taak... no já tu taky nechci být sám, takže můžem tu být samy spolu." usmál se, v hlavé mu ta věta nezněla tak divně. "Nádherné jméno." pousmál se "Já jsem Lee... jinak a víc znám jako L.Joe..." promnul si krk. Nechtěl aby si o něm myslela něco zlého, vypadala jako moc milá dívka, ale nesmí zapomenout, že se i milá a nevinná dívka umí naštvat a k tomu se opravdu dostat nechce a ani nehodlá. "Kam pluješ, Rosie?"
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Thu Jul 14, 2016 8:57 pm

*pozoruje ho* velice zajímavé jméno, L.Joe? Zajímavé zajímavé neznám takže promin asi se moc nezajimam o asiaty, tak promim, mhm TX jsi slavný? *otazala se mile keca ví kdo to je ma jeho foto kartu v penezence dokonce z podpisem * " jsi velice hezky chlapec, nebo dokonce muž? Omlouvam se asi jsem trochu víc vlezla ale zajimam se." *oddechla si kdyby ji někdo volal začne hrát jejich hudba takže by poznal ze ho zná, kdyby si ji pamatoval z autogramiady tak by byl pruser*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Fri Jul 15, 2016 12:01 am

"Nevadí, nemáš se za co omlouvat ne každý poslouchá k-pop a ne každému se to líbí, coz uznávám..." zasmál se a promnul si krk "Dal bych se popsat jako slavný..." hrdě se napřímil "Cítím se stale jako kluk, ale můžu se už pokládat za muže kdyz jsem dávno po osumnáctce, no ne?" pozvedl obočí, prohlížel si ji "Opravdu se odněkud neznáme? Víš, někde jsem tě... možná viděl..." šrotovalo mu to v hlavě a snažil, se přijít na to kde tuhle slecnu viděl nebo potkal.
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Fri Jul 15, 2016 12:41 am

"Myslím ze na setkání se mnou by jste nezapomněl" *zasmala se* " A pokud ano tak bych nebyla asi dobra společnost není tomu tak? A mas pravdu každý jsme takový na co se cítíme., takže já jsem asi ještě dítě. "*zaktenila se. A pak ji bohužel začal někdo volat. Začalo hrát od nich Angel.*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Fri Jul 15, 2016 11:08 am

"Možná, ale na tohle setkání nezapomenu nikdy." zasmál se "Teď jsi mou společností a tak bych rekl, ze jsi úžasná..." mrkl na ni a kratce se rozhlédl a jen ji poslouchal, jakmile začal její mobil vyhrávat, zpozornil, vrátil se pohledem k ní s pozvednutým obočím. "Říkala jsi, že mě neznáš?" ušklíbl se pobaveně  "Moc roztomilé a já ti to chtěl věřit." promnul si čelo, vlastně by ho nenapadlo, že potká krásnou slečnu, která... je možná i poslouchá. "Wow... ty jsi ta... co si přišla pro podpis jako poslední, unavená...polomrtvá, poslušně čekající frontu jen pro podpisy. Ne?" opřel si hlavu o ruku, kterou zapíral o bar a koukal na ní. "Ehm, měla by jsi to vzít, může to být důležité."
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Fri Jul 15, 2016 11:57 am

No já jen nechtěla říkat ze jsem fanoušek, protože vim jak to chodí aby jste se báli ze budeme jancit a podobně věci." *podívala se na mobil a napsala SMS jednomu kamaradovy ze nemá čas.* " Ano to jsem já, nepredbihala jsem nemlafila se poctivě čekala na podpis toho něj roztomilé jsi ho člena, od ostatních jsem už mela z minulé ale od tebe ne, ty jsi mel moc velkou radu a už jste odcházeli tak jsem jela za tebou az do dálky aby jsem ho mela ve sbírce. A vyplatilo se to sice jsem AI to moc nepamatoval a ale mam ho."
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Sat Jul 16, 2016 9:07 pm

"Jelikož jsi mě poznala a nezačla jančit, nebojím se." usmál se "Ale... přijdu ri nejroztomilejší?" uculil se "Já pravě poznal někoho roztomilejšího..." mrkl na ni a napil se ze své skleničky "Pokazdé mám velkou řadu, bolí mě pak ruka... myslím, ze bych udělal teď i maraton.. opravdu." ušklíbl se a povzdychl si.
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Sat Jul 16, 2016 10:25 pm

"Jsi slavný mel by jsi čekat ze to tak bude, mel by jsi si doma ve volném čase podepsat fotky a pak už si to ulehčit a mel by jsi klid vis? A navíc můj podpis jsi dost odflakl.." *vyplazl jazyk a zahubila se* "Ah mam to brát jako flirtování? Nebo jen zdvořilost ze jsem já zaluchotila já tobě?" *usmala se a pak si dala pramen za ouško a usmala se je lehce červená*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Sat Jul 16, 2016 11:58 pm

"Ve volném čase se moc rád uleju... a ty podpisy zvládám..." usmál se, stále si jí s veselým úsměvem prohlížel. "Promin, bolela mě ruka... ale můžu to napravit... během cesty." zazubil se. "Prebrat si to můžeš jak chceš... i kdyz si nejsem zdaleka jist, jestli to nebyl pouze můj nejspíš nepovedený pokus o flirt." zasmál se a promnul si krk.
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Sun Jul 17, 2016 12:30 am

" Ne ne děkuji nemám tady své věci kde mam vaše podpisy.... A nechci je tahat po kapsa nebo v kufru, je to od tebe mo. Mile ze by jsi byl tak hodní." *usmala se a napila se piti co AI hned ze začátku objednala pote si dala ruku na bar a poté na ni položila i druhou.* " někdo jako ty neumí flirtovat jo? To se mi nezdá, s holkama na autogramiadacb flirtuje s normálně a v Baru to nezvládnes.?" *otočila se k NAMU na zidlicce a dal si nohu pres nohu a opřela si hlavu o svoji dlaň když si opřela loket o bar*.
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Mon Jul 18, 2016 7:34 pm

"Ach, škoda... dáš mi tedy adresu, abych ti to mohl poslat?" uculil se, vlastně teď prakticky vyzvídal odkud je "Na autogramiádách to je... většinou něco jako sázka nebo zábava, ale až budu s tebou flirtovat, rovnou ti to řeknu." pousmál se, zaujat jejím chováním, vzhledem a vším, se chtěl dozvědět co nejvíc dokud může. "Máš kluka?" prohodil zamyšleně, znělo to spíš jako žádost o to, aby mu řekla, že žádného nemá. "Eh... p-romiň." zasmál se a plácl se po čele. "je neslušné na někoho po pár minutách seznámení vybalit takovou otázku."
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 18, 2016 8:28 pm

" Škoda?, Chceš mojí adresu? * zasmála se a pak si dala ukazováček do pusy a lehce si zkousla gelové nehty a usmála se Klub v podpalubí - Stránka 3 Wv7h3k * "Jsem zdaleka a adresu ti nedám budu se totíž stěhovat takže to nepůjde ale dám ti mé telefonní číslo a pak ti klidně adresu pošlu hmm? co ty na to? " * zarazila se a pak se uchechtla do dlaní Klub v podpalubí - Stránka 3 2djwae1 * " Proč se ptáš chceš být snad můj kluk?" * Klub v podpalubí - Stránka 3 Nqwth1 * Ne nemám přítele, dost lidí si myslí že jsem trochu jiná, jsem nemotorná a snažím se proslavit takže jsem ani nikoho nehledala.. Nebo tedy bála se někoho si najít."
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Mon Jul 18, 2016 8:45 pm

"Ano, bylo by hezké, moct ti napsat, alespoň dopis." usmál se mile "Ano, telefoní číslo... jo, tak já tě pak i prozvním, aby jsi měla moje, soukromé... a ne že se s tím budeš někde chlubit." zasmál se pobaveně. Nic jako chlubení od ní nečekal. "Neodmít bych rande s tak hezkou holkou, to bych musel být cvok." zakroutil hlavoou a zasmál se "Myslím, že jsi úžasná... nemotorná mi nepřijdeš."
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 18, 2016 9:18 pm

" Ah? prokoukl jsi mě proto jsem tvé číslo chtěla aby jsem se mohla veřejně chlubit že jsi mi dal telefonní číslo. Nemám proč to dělat.. " * Usmála se a pak mu dala svoje telefonní číslo a usmála se* " ah? opravdu myslíš to vážně? Lee víš že by jsi neměl zvát holky jen tak na rande? mohly by to vzít vážně ... a pak se jí jen tak nezbavíš. " *mrknula a pak ho vzala za ruku napsala mu číslo svého pokoje* " Dojdi tam uvidíme se tam vyzvedni mě a půjdeme spolu na procházku? nebo tady mě nemáš jak pozvat tedy moc není tu moc míst".
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Lee Byung-Hun (L.Joe) Thu Jul 21, 2016 7:35 pm

"Budu si dělat co chci a co uznám za vhodné, i kdybych tě měl pozvat na rande a ještě to veřejně rozhlásit." zasmál se a překvapené koukal jak píše číslo "Oh, děkuji... zajisté tě vyzvednu." usmál se "Budu tam hned až budeš připravena..." uculil se.
Lee Byung-Hun (L.Joe)
Lee Byung-Hun (L.Joe)

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 07. 16
Age : 28
Location : Korea

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 3 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru