Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub v podpalubí

+3
RosieFox
Seth Jones
Vypravěč
7 posters

 :: Loď

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Klub v podpalubí

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:34 pm

First topic message reminder :

---Klub v podpalubí - Stránka 2 Laiglo10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 12:44 am

"Dám si ještě s tebou..." uculila se a jen koukla na sklenku, oddychla si a prakticky na raz, dva tři ji do sebe kopla "Tímhle to u sebe zakončuji, jinak budu mimo." zasmála s a koukla na Marka. "mám tě ráda..." usmála se mile.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 12:54 am

" Opravdu myslel jsem si že se napiješ víc , ale zvládla si to lepe než jsem sám čekal." *sám do sebe hodil skleničku a pak se na ní podíval a sledoval jí* "Máš mě ráda? Jak to myslíš? " * podíval se na ní no tohle slyší od fanynek často jen neví jak to myslí ona.. je to tak že ho má ráda jako toho člena skupiny.. a nebo jako toho koho právě poznává*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 12:58 am

"Dala bych víc.. ale dneska se na to asi prostě necítím." usmála se "Jak jak to myslím? Prostě mi přijdeš jako... nejlepší kluk, kterého jsem za svůj život potkala..." zamyslela se nad tím, ale naknec přikývla "Ano... myslím to vážně..." zasmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 1:06 am

*Pozoruje jí* " Ty to možná bereš trochu jinak, ale holky mi říkají často.. Marku mám tě ráda.. Marku? mám tě ráda.. Někdy nevím kdo to myslí vážně .. a nebo je to pobláznění od dívek co chtějí vztah s klukem co je slavný.. " .. *Chvíli přemýšlel a poté se na ní podíval.. * Klub v podpalubí - Stránka 2 34pifqg *Možná s něj mluví alkohol a taky ne*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 8:47 am

"Jestli si myslíš, že tu jsem s tebou protože jsi slavný, tak to chyba lávky... jsem tady protože se mi líbí tvé chování... osobnost... a ano jsi hezký..." zasmála se a rozhlédla "Pokud si myslíš opak, můžu tě tu nechat... pokud tedy zvládnu najít cestu zpátky..." skousla si ret "Mám tě ráda jako normální holka obyčejného kluka." promnula si prsty a dlaně mezi sebou a pousmála se, pak se na něj překvapeně koukla a začervenala se, rozbušilo se jí srdíčko tak rychle koukla jinam a snažila se uklidnit. "Opravdu?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 1:24 pm

" Tak zrovna takhle jsem to nemyslel, Já jen prostě víš musím být Opatrný než někomu uvěřím, je dost lidí co by nám chtěli uškodit a i na takové jsme už narazili. A já bych byl nerad ten kdo by způsobil problém protože se mu líbí jedna slečna kterou poznal před pár hodinami, Nechal jsem se pobláznit dívkou která má pleť jako, jedna z nejkrásnějších porcelánová panenka, oči krásné modré  studánky, Rty které líbají tak krásně" * praštil hlavou o barový pult.* " asi jsem ztracená existence protože jsem se asi zamiloval do holky co znám  jen pár hodiny... ale prostě tomu tak je jsem marný. " * Rozcuchal si vlasy a zvedl k ní Hlavu. * " Omlouvám se ale asi ze mě trochu bude mluvit ten alkohol, Prostě jak jsem řekl jsem moc upřímný, a Alkohol mě v tom podporuje." * Vydechl a od barmana si nechal dát sklenku jahodového džusu.*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 1:34 pm

Poslouchala ho s pozvednutým obočím, trochu ji ta jeho upřímnost zarážela, i když jí to přišlo roztomilé a začínala se zase červenal, pak si vydechla a rychle koukla jinam. "Stihl si toho za těch pár hodin víc než jakýkoli kluk se mnou za celý rok." zasmála se "Nedělej si z toho hlavu... mám na tebe času dost... ráda tě poznávám s každým slovem a na cokoli by jsi se chtěl zeptat odpovím." usmála se mile a pohledem se vrátila k němu "Mě to připadá roztomilé jak nemůžeš tajit." napila se ze své skleničky co si objednala když odhadovala, že už si alkohol nedá a usmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 1:54 pm

" Mě to moc roztomilé nepřipadá. Je to spíš dost ujeté, jsem  někdo kdo je ze skupiny nejrozumnější v tomhle směru a udělám něco za co by mi kluci z přelámaly nohy."   * Zasmál se a poté se postavil " Moc mluvím měl bych spíše mlčet, Povídej něco prosím ty protože já budu jinak mluvit furt dokola, samé hlouposti, a to opravdu nechci protože jinak vypadám jako ukecaný moula."  * Ano alkohol z něj mluví a on mluví z cesty, a on to ví ale nejde to zastavit, Proto se protáhl a podíval se na  něco co by mělo hrát hudbu* "nezatančíme si? to bude asi lepší ne? " zamumlal " po počkej za rok tě kluk ani nepolíbil? to chceš říct že jsem přeskočil naprosto všechno co kluk musí udělat aby se s tebou líbal? A já musel udělat jen to že jsem skončil v závodu první? Opravdu? " * Objednal si další džus, a z hlubokým nádechem*  "Doufám že si to zítra nebudu vůbec pamatovat protože tohle je ostuda jako trám, a Doufám že tu není nikdo kdo by to mohl rozhlásit dále.a nebudou nikde žádné fotky. jinak budu v problému."  * opřel si o její rameno hlavu a vydechl* " Omlouvám se asi jsem tragéd."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 2:45 pm

"Roztomile ujeté." ušklíbla se "Klid nic se nestane, ano?" otočila se na barové židličce a pomalu z ní seskočila "Dobře, už nemusíš tolik mluvit, protože plácáš nesmysly, kterými se schazuješ." zasmála se, pomalu k němu došla, stále se stejným klidným a vyrovnaným úsměvem. "Řekla bych... že neumím tančit, musíš mě vést... a když ti šlápnu na nohu, nebylo to schválně a neměla jsem v plánu ti jakkoli ublížit." zasmála se "Políbil mi maximálně tak ruku... protože jsem příšerně otravná a stydlivá." prohrábla si nervozně vlasy "Nás dvou si tu nikdo nevšímá... tak se uklidni, princi a hlavu vzhůru. Prostě musela, když se tak hezky opřel pohladila ho po vlasech a skousla si ret. "Děláš tu drama jako Romeo a Julie, ale to je mimo... takže se sklidni... jsme dva lidé co se přišli pobavit." za bradu mu pozvedla hlavu a zasmála se. "Poznáváme se. Nespěchej, času je dost." mrkla na něj očkem a mile se usmála.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 2:58 pm


* Pozvedl hlavu a podíval se na ní a vydechl* "Fajn mlčím takže ty najdi téma co budeš říkat." * řekl a poté se napřímil a podal jí ruku ano bude opravdu mlčet ukázal na přehrávač hudby aby šla něco vybrat a pak se opřel o židličku řekla si o to ona sama, on zvládne nemluvit, mu to problém nedělá prohrábl si vlasy a přivřel oči poté lehce zívl ano změna časového pásma které předtím zažil pak nespat na párty.. a teď taky nespal se na něm trochu podepisuje, ani nemá makeup jako vždy takže kruhy pod očima jdou trochu vidět a hlavně jeho tělo začíná byt opravdlu vláčnější. Když si něco uvědomil zasmál se a pak se podíval na mobil co vytahal*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 3:09 pm

Překvapeně zamrkala, tak moc ukecaná není na to aby mluvila celou dobu jen ona. "Vůbec netuším o čem mluvit... můj život je nezajímavý až nudný..." povzdychla si a šla vybrat hudbu, s upřímností tam dala nějakou klasiku, něco na valčík? Toho se trochu zhrozila a naznačila mu aby tam šel "Máš nějaký nápad na hudbu, protože mě se tohle nelíbí." zasmála se, vypadal unaveně, na chvilku se zamyslela "Nechceš raději jít do hajan? Vypadáš dost hotově." zašeptala. Nevěděla co jinak říct.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 4:57 pm

* Podíval se na ní a pak tam došel vzal jí za ruku a pak se nahnul k tomu kde ta hudba je zamyslel se* " hmm asi tu nic nemají co by se dalo poslouchat, tak můžeme jít pro můj mobil. počkej ten mám. a jen to přípojíme k bednám a můžeme si zatančit, a nejsem až tak unavený jo oči mě bolí ale vyloženě se mi nechce spát ne tak uplně. Navíc si nemyslím že je čas jít spát ještě není ani pořádně noc., Ale pokud už chceš odejít tak můžeme * došel k baru a zaplatil za oba*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 5:11 pm

"Jistě, že nechci odejít, noc je ještě mladá, ale vypadáš stahaně..." prohodila starostlivě. "Hudba... dobřeee. Nějakou pořádnou pecku." usmála se vesele. Bylo jí s ním dobře, bylo hned jasné, že jen tak odejít opravdu chtít nebude. "I když bych si ploužák s tebou klidně dala." ušklíbla se a shrábla vlasy rukou za ucho, zamyslela e a sledovala ho "Nemusíš za mě platit, peněz mám taky dost.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 7:35 pm

" Tak chceš něco romantického? * našel písničku a poté jí pusti a vzal jí okolo pasu a dal jí ruce okolo pasu a natiskl si jí k sobě* umím tančit i něco jiného ne jen Ploužek mohl bych tě naučit i něco jiného." * usmívá se a pak jí jemně pohladil po zádech dlaní po chvilce, jí sklouzl rukama na zadeček a usmívá se no plouží s ní je spokojený že s ní může takhle být.*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 10:52 pm

"Dobře, naučíš mě nějaký jiný tanec, jestli budeš na mě mít nervy." usmála se, dala mu ruce okolo krku a uculila se. ale nechala ho, když ucítila jeho ruce na zadečku, začervenala se. Zadívala se mu do očí a snažila se udržet v klidu, alkohol začal dělat své, vlastně měla chuť se ještě přiblížit a políbit ho, ale statečně se držela. Skousla si ret a usmála se. "Takhle se mi to docela líbí..." zašeptala.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 11:11 pm

" Naučím tě ten tanec ale až budu střízlivý protože opilí bych to opravdu nezvládl, nejspíš bych tu spíše něco rozbil.. " *Zasmál se pak se díval jí do očí, lehce jí stiskl zadeček a natiskl jí na sebe ještě víc poté se jí zadíval do očí a políbil jí na nos* " Takhle mi to vyhovuje copak budeme dělat až skončí ta písnička chceš jinou písničku? rychlejší nebo něco podobného? " * zašeptal a lehce jí vydechl na krk*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 11:42 pm

"Nevím..." zašeptala, "Nejspíš bychom mohly podniknout něco jiného..." zamyslela se "Abychom mohly být samy..." zašeptala a skousla si ret, aby případně nevzdychla, jen si oddychla a usmála se "Moc ráda se to budu učit, obzvlášť s tebou." už to nezvládla a rychle ho políbila, pak se tiše zasmála "Promiň... nemůžu si moc pomoct." navlhčila si rty.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 11:55 pm

" Copak by jsi ráda podnikla? nechám se vést kampak budeš jen chtít? No sami budeme snad jen na jednom místě. a to v naších pokojích, naučím tě to zítra až se vyspíme, a bude nám fajn tak ti dám do těla. Nevadí mi že mě líbáš tohle mi opravdu vadit nebude líbí sem i jak máš krásně jemné rty" *mrknul a polibek jí opětoval a poté jí políbil na krk*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 12:05 am

"Nevím, ale... můžu spát u tebe?" zašeptala "Dobře... na zítra.. doufám, že jsi na tolik dobrý učitel, že mě u toho nepřizabiješ a máš dost velké nervy... já jsem totiž speciállní případ." ušklíbla se a skousla si ret, přivřela oči. Měla trochu smíšené pocity. "Mám tě skutečně moc ráda... možná íc než je zdravé." špitla a objala ho.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 12:22 am

* chvíli jí ještě olíbával krk poté se musel odtáhnout aby mohl mluvit ale neochotně.* "Víc než je zdrávo? mhm dokud neřekneš že chceš se mnou děti a podobné není to nic špatného." *zašeptal a usmál se a poté se podíval do jejích očích a pohladil jí po po obličeji.* " Opravdu? chceš spát u mě v pokoji? no nevidím problém, budu rád když budu mít v posteli společnost." * zvedl trochu víc obočí no myslel to dvojsmyslně*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 12:30 am

Kousala se do rtu, dokud se neodtáhl "Dobře, děti zrovna teď moc nechcí... chci být s tebou." usmála se při pohledu do jeho očí. "Ano, doufám, že nemáš nic proti, oh a když ne... řeknu ti, že se k tobě těším." zašeptala a zas ho políbila jen to trochu protáhla a uculila se. "Miluju tě..." zamumlala, začervenala se a v hlavě si říkala co to vlastně řekla, možná trochu nevhod, ale dělalo jí to dobře u srdéčka, že je to venku.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 12:44 am

" Ah jsem rád že se těšíš, v pokoji to bude velice fajn jen" * zamyslel se * " budu muset říct klukům aby mi vypadli z pokoje čekají furt na Jbho a ten se furt fláká u bazénu * zamumlal a pak se nechal políbit a lehce jí pohladil při tom po zádech a líbal se sní trochu déle když se odtáhla a řekl co řekla usmál se a pohladil jí dlaní po obličeji natáhl se pro mobil volnou rukou* " Tak tohle.. je to nejkrásnější co jsem do svého nástupu do skupiny slyšel a cítím se že to je opravdu ne jako u ostatních."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 12:56 am

"Aby to nevzali špatně... přecejen... je to skupina, jeden za všechny a všichni za jednoho." zasmála se "Řekla bych, že tohle je to nejhezčí, co se mi za život stalo." zašeptala a jen si sovu hlavo opřela o jeho rameno "Je to jen sen? A když se probudím zmizíš?" zašeptala "Přála bych si, abych s tebou mohla být... nejlépe na pořád." navlhčila si trochu jazykem rty a pousmála se. Opravdu si přišla tak trochu jako ve snu.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Fri Jul 08, 2016 1:03 am

" Jeden za všechny a všichni za jednoho, Takže chceš v pokoji i kluky ? klidně myslím že se na tebe mile rádi budou dívat, ale to by se mi nelíbilo, takže bude lepší když jim napíšu že budu mít návštěvu. a oni to pochopí." * usmál se a dal si mobil do kapsy a tulil jí k sobě víc poté jí pohladil ve vlasech a políbil na čelo* " pokud je to sen, Princezno tak spíme oba dva a pokud se probudím a nebudeš vedle mě nastane asi problém, tedy aspoň pro mě ano.Napořád? to je dlouhá doba, musela by jsi se mnou žít v po státech. ale především Korei,"
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Fri Jul 08, 2016 1:12 am

"Ne to opravdu ne... " zasmála se a přitulila se k němu "Tak to doufám,, že jsem v realitě.... nechci přijít o nic... a zapamatuji si každičký moment." usmála se mile "Hlavně, že bych byla s tebou... a proti Korei nic nemám, myslím, že bys mě jen musel doučovat, abych ty znaky trochu rozeznávala..." špitla. Bylo k neuvěření jak moc nereálné se jí to zdálo.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí - Stránka 2 Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru