Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub v podpalubí

+3
RosieFox
Seth Jones
Vypravěč
7 posters

 :: Loď

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Klub v podpalubí Empty Klub v podpalubí

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:34 pm

---Klub v podpalubí Laiglo10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Seth Jones Mon Jul 04, 2016 11:07 pm

*Samozřejmě se hned nalodil a našel si svůj pokoj, kam naházel těch pár věcí co má.. Musel uznat, že na třetí třídu je to teda fakt dobrý a bude si spát jako král.. Hned se uvelebil na posteli a dobrou hodinku strávil jen válením se a brouzdáním po internetu, aby zjistil, co je nového v jeho světě.. Když ovšem uznal, že by asi neměl strávit celou dobu jenom v pokoji, tak se sebral, převlékl se do volného bílého trika a tmavých džínsů a vyrazil z pokoje, zamknul za sebou a klíč si zastrčil do zadní kapsy spolu s peněženkou, kterou dal do druhé..
Po chvíli přemýšlení nakonec dorazí do klubu, který se nachází v podpalubí, jelikož to ho lákalo snad nejvíc, možná to z něj opravdu dělá alkoholika.. ale tak who cares.. na baru si objedná a poté se usadí na gaučík, nohy si hodí na stolek a spokojeně se rozhlíží kolem sebe*
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Mon Jul 04, 2016 11:23 pm

* Po propařeném dni se Sethem byla opravdu tak unavená, že když dorazila do svého pokoje a po rozhlédnutí a zjištění že její pokoj je perfektní se jen usmála vybalila své zavazadla a šla se osprchovat a poté  usla po asi třech hodinách vylezla z postele převlékla se a šla se projít procházela opravdu vše co na lodi mohla, viděla Collina a spoustu lidí, v Baru zahlédla Setha a jen se opřela o zeď  sledovala ho, jo líbí se jí ale nemůže ho pronásledovat , a proto vydechla a dala si jen ruku do vlasu.*
// oblečená a vlasy i líčení// Klub v podpalubí 51391i
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Thomas Newt Mon Jul 04, 2016 11:30 pm

S úsměvem si šel vybalit,  nemohl si přijít v lepším luxusu... moc se mu v pokoji líbilo. Po té co si malinko poupravil vlasy -což nebylo skoro poznat- se šel projít, prohlédl si většinu z lodi a zbývalo prozkoumat klub v podpalubí, který ho lákal už od příjezdu. Ne, že by měl nějakou potřebu konzumovat alkohol, ale nepohrdne. Vešel, na týpka co nechával nohy na stole se ušklíbl a trochu pobaveně uchecht, kdyby tohle udělal doma, matka by mu vlepila. Sedl si u baru a objednal si pro teď jen vodu, kterou po lehkých douškách pak pil. Chvilku tam klábosil s barmanem, než se odvážil zvednout a postavit se ke gaučíku. "Je tu takoví, klídeček, co?" Pozvedl obočí a usmál se na neznáméhi chlapíka, který se mu už od oka zdál jako sympaťák. Slečna co tam tak postávala se mu zdála roztomilá. Jednoduše bylo trochu vidět, že má oči jen pro pana posedávajícího.
Thomas Newt
Thomas Newt

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Seth Jones Mon Jul 04, 2016 11:50 pm

*Spokojeně se uvelebí na gauči a vydechne, klidně by mohl nocovat i tady, proč by ne.. pitího je tu dost, jídlo by se našlo a je to tu vážně pohodlný.. ale ok, pokoj má dobrej až až a tak se tam snad pak nějak dostane, jelikož má v plánu dneska zahájit plavbu pořádným pitím i když mu to sebere půlku jeho všech úspor, ale tak to nějak neřeší
Zazubí se, když mu obsluha donese whiskey a panáka vodky, poděkuje a panáka do sebe hned hodí, zašklebí se a zapije to trochou whiskey na chuť..* "No joo.. dobrý" *Ukáže vztyčený palec na barmana a zazubí se.. poté zakloní hlavu a poslouchá jakousi muziku, která se šíří klubem..
Z tohoto rozpoložení ho ovšem vyruší cizí hlas, nejspíš směrovaný na něj.. zmateně se rozhlédne a zastaví pohledem na onom klukovi.* "No joo.. i když jako v klubu by mělo být živo.. nestěžuju si.. víc místa pro mě a to se mi zamlouvá" *Zasměje se a překvapivě se i trochu šoupne, aby měl nově příchozí možnost sisednout, pokud by tedy chtěl* "Jsem Seth.." *Představí se a pokývne hlavou*
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Thomas Newt Mon Jul 04, 2016 11:58 pm

"Naprostý souhlas." Přisedne si a zasměje se. "Jen... škoda, ze tu je jen jedna půvabná slečna." zašeptá a na chvilinku si dá ruce za hlavu. "Thomas." prohodí a šibalsky se uculí "Rád té poznavám a pomalu ustoupím z bojového pole, protože po tobě slečinka hází očkem." zašeptal, chytl ho kolem krku. "Měl bys mě tu nechat a jít za ní." zasmál se pustil ho a pohodlně uvelebil své vystříbřené pozadí na gauči. Opravdu ho bavilo pošoupávat lidi. Radit i kdyby to mělo být špatné a nejvíc se bavil, když se hádal s Courtney o nějaké blbosti.
Thomas Newt
Thomas Newt

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Tue Jul 05, 2016 12:08 am

* Když viděla že tam přišel další kluk tak se jen trochu  zmateně se podívala a do prázdna mávla rukou a raději se rozešla Klub v podpalubí E0ip1z, přes bar dále, no když viděla ruku od toho kluka okolo jeho krku dala hlavu na bok a přivřela lehce oči* "Ah ano hledal kluka co mu bude podobní .. Bingo. našel ho " * zasmála se sama potichu pro sebe a přešlápla si a pak z hlavou vzhůru prošla jako by raději nic a vylezla z baru někam do uličky a dala si ruku do vlasu* " Kam půjdeš teď ty slepice?" Holky co holky? bude jich tu určitě víc.. nemusím přeci mluvit jen s kluky. "  zanadávala si*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Seth Jones Tue Jul 05, 2016 12:32 am

"Jaká půvabná slečna?" *Optá se zmateně, jelikož se tak moc soustředil na svoje pití a uvelebení se, že si ani Rosie nevšiml.. už zvedal ruku, že na ní mávne, ale v tu ránu ona prostě někam zmizne.. Zamrká a podívá se zpět na Thomase* "Házela po mě okem? Vážně? Jako znám jí trošku, včera jsme se seznámili.. ale asi jsi jí vyplašil, vypadá to, že je plachá" *Uchechtne se a projede si rukou vlasy* "Mám jít? No tak ok.. pak se ale vrátím.. i s ní.. snad.." *Uchechtne se a vstane z gauče, rozejde se hned z baru a jde hledat Rosie*
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Thomas Newt Tue Jul 05, 2016 12:48 am

"Plachá nebo ne... utíkej a odchyt si jí, není kočka co by v sobě neméla šelmu." Zasmal se pobaveně a po jeho odchodu si spokojeně objednal panáka vodky.
Thomas Newt
Thomas Newt

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Tue Jul 05, 2016 1:02 am

* Když  viděla kdo vyšel dala si ruku na obličej Klub v podpalubí 21c8imr a zacouvala aby jí neviděl  a vydechla doufala že jí neuvidí protože se bojí co mu asi tak řekne..proč ho sleduje a podobné věci.. když měla tu možnost aby se otočila  a chtěla odejít ale  podklouzne jí noha a spadne na prdel* "Auu.. sakra to bolelo .." * zamumlala a otočila hlavu na to kde šel on zda jde dále,.*
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Seth Jones Tue Jul 05, 2016 1:46 am

*Už chtěl vykročit dále, když ovšem uslyšel jakýsi pád a mumlání.. podívá se směrem, kde sedí Rosie na zadku a uchechtne se* "Co se tady válíš, šelmo? Jsi ze mě spadla na zadek nebo co" *Zazubí se a přejde k ní, natáhne k ní i pomocnou ruku a pozvedne obočí* "Potřebovala jsi něco jen tak mimochodem? Prej jsi po mě pokukovala.. tak jsem myslel, že něco chceš.. povídej" *uculí se* "Jak ti vůbec je po včerejšku?" *uchechtne se, když si vzpomene na včerejší pití*
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro RosieFox Tue Jul 05, 2016 1:55 am

* Když k ní došel dala si stydlivě hlavu na kolena a pak je zvedla a vzala jeho ruku a postavila se * " Jen jsem tě tam viděla tak jsem se na tebe se zájmem dívala, a to no viděla jsem že  máš společnost tak jsem odešla * není dobrá lhářka ona to ví ale on to snad nepozná " navíc nic po tobě nepotřebuji...a ani nemohu, bolela mě hlava tak jsem spala, díky bohu jsem nedělala blbosti tak je to dobré. "
RosieFox
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 30. 06. 16
Age : 26
Location : Boca Raton, Florida

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Thomas Newt Tue Jul 05, 2016 1:04 pm

Vesele se vyvaloval dál. A přemýšlel nad Kim a tou... její kamarádkou Jae. Co by tak mohl udělat. Vlastně nikdo nechápe jestli je tak zlomyslný nebo retardovaný. Každopádně Thomas je ojedinělí případ inteligentního blázna. Pochyby jsou na místě. Rád si dělal z lidí legraci už od dětství v zimě schválně bral hadici a na chodníku před domem nechal rozlít vodu, která za jednu noc zmrzla, pak už jen pozoroval jak pěkně to tam lidem klouže a nejvíc se bavil, když tam procházela Courtney, která se to snažila přejít a zazvonit na dveře. Nebo když si vzal brusle a bruslil na bazénu co mají na zahradě za poměrně velkým rodiným domem.
Thomas Newt
Thomas Newt

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 11:09 pm

"Dobře... myslím, že se opiju dřív, ale všechno je možné." zasmála se a šla se posadit "Tak máš nějaké doporučení?" koukla na Marka a uculila se "S čím začneme, zlato?" ušklíbla se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 11:16 pm

* Pozoruje ho a pak se protáhl když se posadil a dal si lokty na bar* " No tak já bych asi začal z Vodkou, a nebo whisky, a nebo něco jiného nápad? opravdu moc často nepiji, při předávání cen dostaneme šampaňské a nebo Piji jen pivo... a na tohle opravdu no. Vyber i ty" *zasmál se* Ah zlato?
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 11:19 pm

usadila se "Nom, takže dvakrát vodku." usmála se a objednala "Nelíbí? Promiň jestli.. jsem něco řekla špatně... mám dobrou náladu." zasmála se a koukla na skleničku. Vlastně malou štamprdly.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 11:28 pm

" Líbí, Já jen že se snažím držet dále, a ty mi řekneš zlato, jak mam pak na tebe reagovat já? také mam chuť ti říct něco podobného * zasmál se a pak se podíval na panáka a napil se .. no spíše to do sebe kopnul a pak se na ní podíval* ještě jednou * mávl rukou*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 11:32 pm

"Promiň... jsem hrozná... a to jsem se ještě ani nenapila." ušklíbla se a panáka vypila, pak zakroutila rychle hlavou "Dlouho jsem nepila." a nechala si samosebou objednat další. ůDržíš se dál... budu se snažit tě neprovokovat, ano?"
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Wed Jul 06, 2016 11:43 pm

" Klidně mě provokuj , nebude to až takový problém, pokud ti nebude dělat problém že tě někdy políbím a nebo podobné věci." * usmál se a pak se napil znova vydechl zašklebil se* " řekl bych že alkohol mi dělá čím dál víc problémy ale dneska se překonám " * zasmál se a pohladil jí ve vlasech a potom se podíval na svoje ruce *
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Wed Jul 06, 2016 11:50 pm

Dopila další "Nebude..." pousmála se a skousla si ret "Už se ti dělá nevolno?" opřela si hlavu o ruku, kterou se zapírala loktem o bar a s úsměvem na něj zamrkala.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 12:02 am

Ne ne ne vůbec ne * zasmál se* jen ta chuť je šílená * zasmál se a pak se na ní podíval a vzal objednal další pití nechal si vybrat od barmana a pak se napil* Kam vlastně cestuješ princezno? a kolik je ti vlastně vůbec let?
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 12:12 am

"ahaa... no taky jsem to pěkně dlouho neměla." přitakala a zasmála se "Cestuju... za svou babičkou do USA... přesněji New York... umírá, ale s tím si nechci lámat hlavu, protože lidé umírají denně... každou sekundu..." povzdychla si, objednala si eště jednoho paňáka, kterého vypila a pak si vzala obyčejný džus. "Je mi přesných devatenáct, a tobě, brouku?" ušklíbla se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 12:24 am

" Ah U.S.A Tak to potom chápu, No bohužel tomu tak je lide umírají, no budeme si povídat o něčem veselejším * zaculil se* no Tak já bych řekl že ty už jsi alkohol vzdala co?" * kopl do sebe další pití co si vzal a pak se usmál pohladil jí po ruce a nahnul se k ní* " Je mi 23... a začínám byt trochu opilí.. "* zasmál se*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Katarina Quinn Thu Jul 07, 2016 12:29 am

"Nevzdala.. dala bych si, ale zase musím zůstat při smyslech... abych ti zabránila v nějaké blbosti, ne?" pozvedla obočí a ušklíbla se, spíš jí přišlo, že když si dá ještě zůstane někde ležet i tak nakonec povolila "Dobře... ještě mi objednej." uculila se "Už 23? Vůbec na svůj věk nevypadáš..." zakroutila hlavou a usmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro MarkTuan Thu Jul 07, 2016 12:40 am

* Uchechtl se* no tak já udělám blbost leda tak v tom že skončím v pokoji a budu spát nebo skončím u tebe v pokoji a budu se k tobě tulit a a spát nejsem ten co dělá problémy, no nemusíš pít další alkohol pokud ovšem nechceš. *usmál se a poté začal pít další sklenku mávl a ukázal aby to dali dvakrát, no dvě zelené*.
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Klub v podpalubí Empty Re: Klub v podpalubí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru