Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paluba na přídi

+2
Katarina Quinn
Vypravěč
6 posters

 :: Loď

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Paluba na přídi

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:23 pm

First topic message reminder :

---Paluba na přídi - Stránka 2 Seven_10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 12:12 am

* Sledoval jí*  "  Ah líbím se ti? a kdo chrání tebe před kluky jako jsem já? hm? " * zasmál se a podíval se na Jae a pak jí dal taky medvídka k puse když k ní Došel* " Věř nebo ne taky jsem trochu divný, moc důvěřiví moc Hloupý a moc škaredy" * zašklebil se a vyplázl na ní jazyk* " tak nebuď labuť a bav se trochu" * zasmál se a vzal jí za ruce a zatočil sni na místě*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 12:18 am

"Docela.... ale nepřiznám to..." uculila se "Před kluky jako jsi ty... mě budeš chránit ty." Zakynklala hlavou ze strany na stranu a usmála se "Jae... smileee..." roztáhla si pusu do úsměvu a mrkla na ní "Když se usměješ ukážu ti kouzlo."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 12:30 am

*začervenala se* "směju se furt.. A děkuju... " *malinko se usmála* "nejsi škaredý a hloupý určitě taky ne" *usmála se na něj* " a bavit.. No je fajt, že se moc nebavím..tak ukazuj Kim" *usměje se a podívá se na ní*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 12:35 am

Rozhlédla se, obesla jí a dala jí dlaně přes oči "Collin zmizel." Uculila se a zasmála "pak ti ukážu salto alá Courtney do vody..." pustila ji "A zas se objevil." Vyplázla jazyk a objala ji "Nepůjdem... do bázu?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 12:40 am

" Mám tě bránit před sebou ? a co když vlastně nechci, a budu tě pořád pokoušet hmm? " * podíval se na Jae* " Tak hezká dívka když se usměje, a řeknu ti tajemství ano jsem blb a škaredý ... jinak ptala jsi se mě zda to byla moje písnička ne není." * mrknul a poté se  podíval na Kim* " Tak si to užívejte bazén tu je určitě hezky" * řekl a otočil se a rozešel se zase k zábradlí a opřel se o něj jako předtím "Ahojte holky"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 12:46 am

"Tak ti budu muset bránit v tom aby jsi mě bránil před tebou?" Zamyslela se a zasmála "Ať už to byla či nebyla tvá písnicka, byla úžasná... " pustila Jae a protáhla si záda "Budeš se tu nudit a koukat na moře? Jsi asi sám rád..." povzdychla si "Zvala jsem i tebe.." prohlídla si své nechtíčky a uculila se.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 12:46 am

"Nechceš tu zůstat?" *podívala se na ní* "tak fajn, jak chceš ty" *pousměje se a dívá se na Collina, zasmála se* "podle mě nejsi..." *usmála se* "podle mě, si moc fajn.." *dodala tiše a podívala se na Kim* "odtáhnem ho tam? Hm?" *zasmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 12:52 am

"Nebráním se tomu ho čapnout..." zašeptala směrem k Jae, ale stejně to bylo slyšet. "Ani se mu bránit v tom bránění nemusím, jsem dokonalý odpuzovač kluků!" Prohrábka si vlasy a zastrcila si pár pramínků za ucho.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 12:59 am

" Jste tu spolu tak, proč bych vás měl rušit?  navíc jsem zde šel jen na odpočinek. Necítím se na to abych šel do vody, bolí mě hlava  a ve vodě by to nebylo lepší ale vy si to tam klidně užíjte, Ne ne nejsem rád sám jen vím co si mohu dovolit a co ne .. Hlava mi říka jedno a rozum něco jiného. " * Je pravdou že Kim mu připomíná vzhledem i chováním jeho ex přítelkyni s kterou se rozešel  díky toho že ho podvedla.. proto k ní má tak blízko* " he hele notak holky tohle by jste neudělali .. nebo se budu bránit."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 1:04 am

"Myslíš?" *zasmála se* "tak zůstanu tady... Jestli ti to tedy nevadí..." *podívala se hnusně na Jae* "jsi hezká a milá a všechno prostě, dokonalá, tak mě neštvi" *usmála se a potom se podívala na zem.. * "za to já ani ne" *dodala tiše*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 1:05 am

//Na kim
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 1:10 am

"Nehádat se, zatíčko, aby ti ze mě nezůstaly vrásky." Kousla se do prstu "Posadím se a budu vás tiše poslouchat, klid dělá pry dobře duši..." sedla si na jeden z gaučíků "Myslím, ze se té cesty také trochu bojím..." povzdychla si.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 1:17 am


" Ale tak holky klidně jděte, nemusíte trávit čas se mnou. Nejsem moc vtipná osoba" * zasmál se a pak zavřel oči otočil se na Jae* Neměla by jsi si s Kim hledat kluka na zábavu na plavbu? "* polkl a dal si ruku do vlasu a sedl si vedle ni.. poté se opřel zády tak aby skoro ležel a zavřel oči* " já se nebojím Plavba lodí je bezpečnější říkají to.. a kdyby cokoliv můžete dojít a já vás utěším" *dal si mikinu na obličej a nadechl se když jí sundal trochu se začervenal* "Voní po tobě.." * zamumlal přes zuby*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 1:26 am

*pousmála se, přišla k němu a šeptala* "cslou dobu o tobě básní, co tě poznala" *usmála se* "já mám celkem strach.." *povzdechla si, zamyslela se co asi tak dělá JB.. Jenže se pak smutně podívala na zem, došlo jí co asi dělá* "nu, to by bylo od tebe velice milé..že by jsi nás utěšil.." *dívala se na zem*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 7:11 am

Polkla a usmála se "Chtěla jsem to vyprat, jen... nebyl čas..." pousmála se "Já nebásnila!" Zamrkala "nebo jo?" Jedno obočí svraštila.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 9:19 am

"Ale jooo básnila, bylo tak tak sladký až mě z toho bolí zoubky" *ušklíbla se.. Sedla si trochu dál od nich a zavřela oči... Přemýšlela..nad textem nové písně*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 11:25 am

"Já neumím skládat básničky.... Růže jsou rudé, fialky modré, cukr je sladký a Collin také?" Zvedla obočí "Neee..." zakroutila hlavou a zasmála se.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 11:32 am

*Poslouchal je je a zavrtel hlavou* " Abych pravdu řekl, básněmi o me asi nemá cenu, protože bych řekl ze se mnou by to nebylo lehké." *vydechl a posadil se takže si opřel lokty o svá kolena takže hlavu ma mezi kolenama vzpomněl si zase ba svoji ex.. Zoufale se zasmal a pak se podíval na Kim, prohlédl si ji pozorně.. A usmal se* Kim. Mohu te póz at později na nevím jídlo cokoliv, řekl bych na drink do baru ale stále nevím kolik je ti let. Jae tebe Jim pozvu pote do Baru na něco sladkého.*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 12:07 pm

"Pít můžu až od příštího roku..." zasmála se "Je mi sedmnáct." povzdychla si "Takže já si dám nějaký nealko koktejlek." uculila se, nenechá si zkazit vůbec nic, vypadá starší, než je. Na chvilku se koukla na Collina a pomalu přešla pohledem k Jae. "Jste super. Mám vás ráda." opřela se zády o gauč.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 12:10 pm

*podívala se na něj* "mne nemusíš" *usmála se a podívala se na zem* "Kim, jdu k zábradlí, kdyby jsi slyšela křik, jen padám přes palubu" *směje se, zvedne se a jde k zábradlí, dívá se na vodu a tiše povzdechne* "už, abych byla v té Koreji u dědečka a babičky..." *měla slzy v očích... Když si vzpoměla, že její děda umírá na velmi zákeřnou nemoc.. V hlavě měla nespočet otázek* "proč on? Proč né někdo jiný? Proč jsem mu kdysi neřekla.. Jak mi na něm záleží.. teď už to nejspíš říct ani nestihnu" *na tohle se sama sebe ptala pořád...tekly jí po obličeji slzy, hned si je utřela a dívala se dál na vodu* "je mi to všechno tak líto, mám tě ráda dědo..kéž by to šlo všechno vrátit zpět" *řekla pro sebe*
Paluba na přídi - Stránka 2 Flagw3


Naposledy upravil JaeBin dne Tue Jul 05, 2016 12:24 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : "Taky vás mám ráda.." *otočila se na Collina a chvěla se* "um, nebo víš co? Ráda někam zajdu" *mile se na něj usmála*)
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 12:33 pm

" Prodávají tam určitě i něco nealkoholického, nebo Zmrzlinového poháry v restauraci, to je jedno nebo ne? * postavil se* no já se omlouvám holky, ale začínám se cítit trochu divně v téhle společnosti, takže se omlouvám a odcházím". Rozešel se dopředu pomalým krokem míří si to k pokoji.*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 12:50 pm

"Je, samozřejmě. Děkuji ještě jednou za mikynu a za to všechno." Před odchodem mu ještě zamávala a vstala, došla k Jae a položila ji ruku na rameno "Jsi v pořádku?" pronesla starostlivě, vlastně nevěděla co v takové situaci dělat.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 12:57 pm

"Co? Um ano.." *usmála se* "pojď, projdeme si to tu jak si chtěla.. " *usmála se* "nebo můžeme jít do pokoje hmm?" *navrhovala plány, a snažila se uklidnit* "musím se převléct" *zasmála se pak ti musím ukázat ty písničky.." *zasmála se a objala jí* "děkuju" *po chvilce jí pustila, protáhla se a dívala se směrem na moře* "um, jsem trapná co?" *pousměje se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 12:58 pm

* Z oddychem se rozešel do kajut když se ovšem skoro dostal z místa srazila ho na zem jeho sestra a táhla ho k zábradlí dál od holek a něco do něj mluvila a usmívala se a prostě si povídala s bráchou a on sám se usmíval a díval se do vody a hrál si s prstenem co má na prstu delší době se rozešli oba raději do pokoje Collin je prostě protivní. Po dlouhé době někoho někam pozve a daná osoba se zachovala zvláštně tak má v hlavě zmatek*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 1:18 pm

*podívala se na něj a jeho sestru, pousmála se, líbil se jí, ale líbil se i její kamarádce, takže se držela zpátky* "kde máš toho svého kamaráda? Potřebujj rozesmát!" *usmála se* "mám tě fakt moc ráda Kim".. *furt se sívala směrem kam šel* " Kim? Vadilo by ti kdybych s ním teda šla?.." *zeptala se malinko se i bála co na to odpoví*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 2 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru