Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paluba na přídi

+2
Katarina Quinn
Vypravěč
6 posters

 :: Loď

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Paluba na přídi Empty Paluba na přídi

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:23 pm

---Paluba na přídi Seven_10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jul 04, 2016 9:24 pm

"Bože, ztracená... super..." rozhlížela se, její orientační smysl je příšerný. Došla až na příď a mile se usmála. "Promiňte, nemohla bych poprosit o pomoc?" podívala se na neznámého, byla trochu v koncích a nevěděla kudy kam. "Nevím kudy jít k pokojům druhé třídy..." pousmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro MarkTuan Mon Jul 04, 2016 9:31 pm

* Sledoval vodu a oblohu co se v ní odráží usmál se když zaslechl hlas otočil se na dívku kterou tam zahlédl, a usmál se na ní mile a mávnul rukou na pozdrav " Ztracená? Dobrá, Shodou okolností jsem také z druhé třídy, tak vás tam dovedu. "* Napřímil se a došel k ní, No neví zda zrovna mluví na něj nebo na Collina co tam sedí .*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jul 04, 2016 9:41 pm

"Děkuju, mockrát děkuju." usmála se a trochu si oddychla "Moc se neorientuji, takže... děkuju." byla opravdu ráda, že alespoń jedeen z nich zareagoval u toho stíhala ... se cítit i trpně pro své nerozeznávání značek a ukazovaní. "Jsem Katarina Quinn, ráda vís poznávám." usmála se mile a podala Markovi ruku. "Hmm... jste... z nějaké skupiny?" naklonila hlavu na stranu a prohlédla si ho.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 9:43 pm

* Když se ocitl v situaci že jsou tam dva lidé, tak zvedl hlavu a jen  a také zamával * Zdravím * no je si jist že na něj to nebylo vzhledem k tomu, že on byl schován za opěradlem gauče, usmívá se a sleduje zasněně oblohu no  je unavení ač to nepřizná přivřel oči*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro MarkTuan Mon Jul 04, 2016 9:48 pm

* Sledoval jak zmateně reaguje a pak se jen usmál a došel za ní, poté zamával na další osobu a prohlédl si jí* "Ah? Není zač děkovat, Jinak by si zde bloudila dokud by ti někdo jiný nepomohl. " * uchechtl se a zhluboka se nadechl podal jí také ruku.* " Mark Tuan, A shodou okolností ano jsem z jedné skupiny, Ani bych nečekal že nás bude tolik lidi znát."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jul 04, 2016 9:52 pm

"Řekla bych, že je..." usmála se "Myslím, že jsem něc viděla na internetu... emm... bude nějaké vystoupení?" uculila se a potřásla mu "Já bych nečekala, že potkám.. tady někoho takového a zrovna já." povzdychla si, trochu se zklidnila a oddychla si.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro MarkTuan Mon Jul 04, 2016 9:59 pm

"Vystoupení na lodi? to si nemyslím nikdo z nás o ničem neví ale tak, možná kdybych si promluvil s JB.. to je náš Leader tak by to šlo že by jsme zde něco zahráli, ale musel by souhlasit i kapitán." * Usmál se mile a udělal krok dopředu * "Tak půjdeme, No tak plujeme protože Náš manažer se rozhodl že jednou nepoletíme, ale poplujeme. zrovna  máš asi štěstí že jsme zde  a ty také. "
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 10:03 pm

* Postavil se a pak se podíval na oba* "Omlouvám se mé jméno je Collin Torres Netušil jsem na koho mluvíte, a také není slušné skákat do řeči."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jul 04, 2016 10:28 pm

"Zajisté." usmála se a koukla na Collina "Promiňte, moje chyba..." usmála se mile. "Pokud jste slyšel mé jméno, snad ho nemusím opakovat, navíc bych řekla... že takoví menší koncert na lodi, by neuškodil."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro MarkTuan Mon Jul 04, 2016 10:36 pm

* podíval se na Collina a poté na tu dívku "Půjdeme?" usmál se a poté se protáhl " vystoupení by se muselo bohužel domluvit neovlivním to jen tak až tu bude kapitán nebo někdo kdo se o to stará tak se ho zeptá JB"
* rozhlédl se okolo sebe a poté na ní rozešel se do předu*  " Navíc si nemyslím že by zde lidé na lodi zajímala naše hudba."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jul 04, 2016 10:55 pm

"Ano, prosím... už to nechci tahat." usmála se "No nic, děkuji Colline, ráda jsem vás poznala." lehce se uklonila "Nevadí, mile ráda si poslechnu i třeba jen něco z internetu." pokrčila rameny "Tak tedy... můžeme jít." zasmála se.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro MarkTuan Mon Jul 04, 2016 11:01 pm

* Podíval se na její zavazadla a poté jí je vzal z rukou*" Vezmu je, jsem chlap a není slušné aby je tahala žena, a víš jaké máš číslo pokoje? " * otázal se z úsměvem a poté s ní šel dopředu , ještě se zastavil vytáhl mobil z kapsy a podal jí ho má to sluchátka a pustil tam jejich písničku.. *
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jul 04, 2016 11:10 pm

"Byla bych za blbku, kdybych řekla, že nevím." prohlásila s úšklebem a zasmála se "Děkuju..." usmála se "Pokoj 312...pane." usmála se, půjčila si jeho telefon a jedno sluchátko si dala do ucha, aby Marka, kdyžtak slyšela "Už vím... ale vaše písnička 'Just Right' se mi líbala asi o malinko víc... bez urážky." Pokrčila rameny a s úsměvem ho následovala "Co kdyz v těch zavazadlech převážím drogy nebo jsem néjaký terorista?" Zvedla na chvilinku obočí.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro MarkTuan Mon Jul 04, 2016 11:31 pm

" Vůbec mě to neurazilo a nic podobné, je hezké vědět že se lidem nelíbí naprosto všechno co napíšeme a nazpíváme" *zasmál se* " a bylo by divné kdyby jsi nevěděla jaký pokoj máš protože pak by jsme to hledali do nekonečna " * rozešel se dále a vedl jí do druhé třídy* " Ah tak to budu asi spolupachatel. "*Zasmál se*
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 11:35 pm

Presně dle očekávání ho objevila na přídi, usmála se a koukla na Jae, která mu předávala mikinu. "Hlavně já děkuji, asi bych tam zmrzla." Usmála se mile. "Omlouvám se, měla jsem jí vyprat... doufám, že nevadí." Skousla si ret a koukla na zem ke svým nohám, trochu si pivdechla a zas se usmála "V kapse máš, malý dáreček... doufám, ze se bude líbit... a že ti to chutná..." nervózně se usmála a pomalu zvedla pohled, aby se koukla na jeho reakci na gumové medvídky.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jul 04, 2016 11:42 pm

"Myslím, že K-pop a podobné styly jsou úžasné... a klučičí skupiny v nich ještě víc... asi je prostě automatické, ze si vybavím EXO a pak vás... omlouvám se." Pokrčila rameny a plácla se do čela "Jsem hrozný člověk. Ale neříkám, že se mi to nelíbí... líbí, aale míň než tamta písnička..." zakývala hlavou a poslušně ho následovala "Kvůli mě do vězení, chudáčku." Uculila se vesele a rozhlédla. "Myslím, že už jsem tudy šla... jsem ztracený případ." Povzdychla si, vyndala si sluchátko z ucha a seskládala je. "Promiň, že se kvůli mě takhle namáháš."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 11:43 pm

* Podíval se na Marka,  a na tu slečnu " Také mě těší Katarin. " odvětil a stoupl si k zábradlí, když zaslechl hlas od známe osoby  zvedl obočí a otočil se vzal si  jí od ní a poškrábal se ve vlasech " Ah není zač nemusela jsi mi jí vracet až tak brzo, Co? proč jste mi něco kupovali? to jste nemuseli je samozřejmostí pomoct krásným dívkám v nesnázích "* mrknul a usmál se dal ruku do kapsy a vytáhl medvídky a usmál se* " mm Děkuji to je od vás milé ale nejsem si jist zda mi je nesní spíše sestra, Pro přítě stačí krásný úsměv a obětí to mám raději, navíc od tak krásné dívky jako jsi ty."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Mon Jul 04, 2016 11:49 pm

*usmála se a šla si sednout.. když viděla Marka usmála se, malinko si povzdechla* "nudím se..." *řekla tiše.. Vytáhla si mobil a šla psát své mámě..a mezi tím se pořád dívala na Collina a Kim..* "heh..." *usměje se a tiše řekne* "né.. Vůbec se ti nelíbí.. " *zasmála se.., řekla to tak, aby to neslyšel*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 04, 2016 11:51 pm

"Eh... no... obejmout tě můžu taky." Pokrčila rameny a trochu zakynklala nohou a usmála se "Když mi budeš dál lichotit, začnu se červenat..." koukla jinam a zasmála se. "Řekla bych, že ti dlužím dost... já se svou rodinou mám peněz mraky... i kdyz to tak nevypadá, mohla bych si dovolit plavbu první třídou, takže pár kaček za medvídky je... jako nic." Přejela si dlaněmi po pažích "Když budeš potřebovat, jsme tu pro tebe... ať už jako záchraná četa nebo jen kámarádky." Zakývala hlavou, vlastné uz se trochu červenala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro MarkTuan Mon Jul 04, 2016 11:53 pm

" Ah takhle jsi fanynka K - pop hudby tak už to dává smysl že víš kdo jsme . Jsem rád že nereaguješ přehnaně jako některé fanynky. bojí se nás oslovit a nebo jen koukají a nic nedělají. A neomlouvej se je to něco co musíme očekávat, ne každá písnička bude favoritem pro každého. " usmál se a podíval se na ní a poté si od ní vzal mobil.* * "No tak pokud nemáš orientační smysl tak se to pokus zapamatovat aby jsi se znovu neztratila, nebo si dělej drobečkovou cestu."
MarkTuan
MarkTuan

Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 30. 06. 16
Location : Los Angeles, Kalifornie

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 04, 2016 11:58 pm

" Když se dívky červenají jsou roztomilé, takže to mi problém nedělá a pokud je lichocení to že ti říkám pravdu, tak ano lichotím ti a klidně budu i nadále." * Usmál se a pak se podíval na Jae* " Proč vždy odcházíš? nedáváš mi šanci tě poznat * usmál se a pak se zhluboka nadechl " Nemusíš mě obejmout byl to jen nápad, a Peněz máme taky dost jen, to nerad poukazuj, a budeš mě zachraňovat před holkami co bych se jim mohl líbit jo?" *zasmál se* " Nemyslím si že to budu potřebovat to spíše já se budu starat o to aby se nepřihodilo nic vám" * řekl a poté si dal medvídka do pusy a a jednoho dal k puse i jí*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 12:05 am

"Musím tě chránit sama před sebou?" Zasmala se a pak koukla rychle jinam "Promiň, jsem stydlivka." Povzdychla si a kdyz se otočila zpět už měla u úst medvídka, usmála se a jako poslušný pejsánek otevřela ústa a méďu spapkala "Děkuju..." koukla k Jae a usmála se "Vstávej a koukni se na ty otravné racky... myslíš, že jsou horší než Tommy?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 12:07 am

"Protože, nevím ... O čem se bavit.. " *usmála se* "a věř nebo ne, jsem divná.. Kim ti to řekne určitě sama" *zasmála se* "tak praštěnou holku jako mne si neviděl.. " *usmála se, zvedla se a šla za nima* "neee zatím mi tak nepřídou a on taky, vlastně ho vůbec neznám, takže netuším " *zasmála se*
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jul 05, 2016 12:11 am

"Připadám si jako takoví geek...Tetování z Harryho Pottera... přesněji Princ dvojí krve." Ukázala si na své zápěstí. "K-pop by byl můj život, kdyby neexistoval rock" zasmála se "Vlastně bych řekla, ze víc poslouchám K-pop, ale jinak miluju takovou tu všeho chuť. Od EXO je pěkná písnička 'Love me right' u vás asi 'Just right' a z mé klasiky... asi něco od ... ACDC..." zasmála se a rozhlédla, opravdu se snažila zapamatovat si cestu. "Asi si pořídím korálky, nebo nalepovací papírky, abych polepila kazdou chodbu... a vyznačila si tak kudy mám jít..."
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru