Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoje 3. třídy

+4
Courtney Kim Wattanay
JaeBin
Collin Torres
Vypravěč
8 posters

 :: Loď

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:19 pm

First topic message reminder :

---Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Carniv11

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 2:57 pm

"Nech toho Kim.. Líbíš se mu ty" *usmála se zamkla, schovala si klíč a šla s ní k bazénu*
//odpovíš zase tam? ^.^
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 2:58 pm

* On se převalil na záda a dal si hlavu dolu přes postel a začal zase zpívat a při tom si dal ruku nad obličej vytáhl si mobil ze sluchátek a akustická hudba hrála po jeho pokoji takže už si zpívá hlasitěji, po chvilce se zasmál a opřel si ruku o hlavu a vyplázl jazyk* "Colline ty tupče blbá... proč se tak trápíš?"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Alex Torres Tue Jul 05, 2016 6:33 pm

*přišla za svým bráchou k pokoji, zaklepala na dveře a čekala s větou* "bráško, otevři.." *byla už dlouho vzhůru, ale nudila se, chtěla ho vytáhnout ven, aby šli k bazénu, samotné se jí tam nechtělo*
Alex Torres
Alex Torres

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 07. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 6:38 pm

* Když zaslechl klepání tak se postavil a rozešel se ke dveřím když otevřel a zívl, také vlastně spal takže se protáhl* " Copak stalo se něco?" * protřel si oči a vypnul na mobilu hudbu co mu furt hrála vzal si lahev ve které má pití usmál se*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Alex Torres Tue Jul 05, 2016 6:41 pm

"Nechceš jít k bazénu?" *usmála se a objala ho* "mám tě ráda.. Konečně jsi spal.. Promiň, že jsem tě probudila.." *usmála se na něj* "nechtěla jsem"
Alex Torres
Alex Torres

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 07. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 6:47 pm

" Chceš k bazénu? no pokud už máš plavky já si je vezmu a můžeme jít jen ručník si vezmu a brýle ..." * vydechl a protřel si znovu oči je rozespalý* " Ah opalovací krém, jo už to mám, za pět minut před pokojem ano? "* taky jí objal a usmál se* " já tebe taky sestřičko"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Alex Torres Tue Jul 05, 2016 6:50 pm

*usmála se a šla k sobě do pokoje, převlékla se, upravila se a nakonec si vzala sluneční brýle a šla už cěkat na svého brášku*
Alex Torres
Alex Torres

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 07. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 05, 2016 6:57 pm

* on se sám převlékl do plavek a poté si dal brýle, a poté i sluneční brýle a poté také ručníky pro oba rozešel se z pokoje a vzal jí okolo ramen a usmívá se* " Tak jo jdeme doufám že jsi se pořádně vyspala ať nedorazíme a ty nebudeš chtít jít hned do pokoje a spát. *vedl jí k bazénu když tam dojdou vydechl* "tak jsme tu"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 2:01 pm

* Bedlivě poslouchal, o čem mluvila a usmál se* " Ty jsi nikdy neměla přítele? no tak to přeci nevadí nebo ano? tak jsi se asi nikdy nezamilovala aby jsi se pokusila stát víc než kamarádkou, A stydět jsem se styděl i já.. Já jsem sice holku měl ale podvedla mě. Už je to skoro dva roky. No měla jim napsat sestra ale nevím zda to udělala tak se ozvu i já bude to lepší." *pohladil jí palcem po hřbetu ruky došli konečně k Pokojům a usmál se* " Ani nevím kde máte přesně pokoj, ne že bych to chtěl zjišťovat.. nebo tak něco ale neviděl jsem kam jste šli. " *řekl a promnul si druhou rukou krk, je nervozní no normálně by jí doprovodil k pokoji a dal by jí pusu, ale přeci jen spolu nechodí pozval jí na rande a neví jak se má chovat protože s jeho ex na rande ani nikdy nebyl. *
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 4:20 pm

"Neměla jsem důvod... navíc to všechno byl jasný friendzone už od začátku." pousmála se "To s tvou bývalkou mě mrzí..." povzdychla si "Pokoj 101.. mé dveře jsou ti dokořán, kdykoli zaklepeš. Počkej, ty jsi nás snad sledoval?" uculila se vesele, vlastně se ani nemohla neusmívat, protože spolu se štěstím tak zkrývala obří nervozitu. "Tak... kde si dáme, sraz? Nebo budeš čekat tady?" trochu pozvedla jedno obočí.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 9:52 pm

" ne opravdu jsem vás nesledoval, Já mám pokoj tamhle... vzadu a navíc abych pravdu řekl. chtěl jsem se držet pro jistotu od vás aby jsem neudělal hlouposti víš jako třeba, že tě někdy políbím a takové... " *zasmál se a pak se podíval na ten pokoj* " uh uvidíme se tady ano? na tomhle místě bereš?
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 9:58 pm

"Políbil? To jsi opravdu chtěl?"pousmála se a trochu začervenala "No nic, dobře... přesně tady a kdybych nešla, zaklepej... to víš, já a přípravy." zasmála se a skousla si ret "Děkuju... opět. Přijde mi roztomilé jak se snažíš nebýt vlezlí... a netlačit na pilu." koukla k zemi a už se jen otočila na podpadku "Tak za chvilku." zamávala mu přes rameno. Došla do pokoje a začala si prohrabovat kufr, aby našla něco slušného.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 10:01 pm

" ano políbit prostě mám takové nutkání někdy, ale umím se ovládat." * řekl a poté se usmál a zamával* Dobrá jdu se osprchovat a poté se převléct a tady jasně na dívku se oplatí čekat. Takže nemusíš spěchat." * rozešel se do svého pokoje když tam došel začal hledat oblečení a vzal si věci do koupelny osprchoval se a poté šel zase hledat oblečení zpíval si u toho... *
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 10:08 pm

Opravdu se těšila a nemhla se rozhodnout co na sebe... je to rande, al enechce působit... jako nějaká ehm děvka. Nakonec se rozhodla pro světlejší barvy.
Pokoje 3. třídy - Stránka 2 91c56a2f41ffbdef040470379a1557cb
moc si přála ať se líbí, chtěla udělat dojem, i když na oblečení vlastně nezáleželo. Nemohla se přestat črvenat. Ještě se učesala, upravila a naposled na sebe koukla do zrcadla "Sluší ti to." z hluboka se nadechla a vydechla, takhle na sebe mluvila jen když jí na něčem záleželo.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 10:20 pm

* Když se převlékl a upravil tak se usmál a šel ke dveřím kde se nadechl, sám je nervozní vzal si peněženku a rozešel se na chodbu kde zahlédl jí a usmál se a kousl se do rtu* " Pani ty jsi opravdu skvostná" * Opravdu mu tak připadá nelže* " Jako anděl.." * Došel za ni a nabídl jí rámě a usmívá se*
// první .. oblečení ne jeho obličej. druhý jak si upravil vlasy. Jinak vše na prvním obrázku i doplňky jsou jeho.
Pokoje 3. třídy - Stránka 2 2cgkgowPokoje 3. třídy - Stránka 2 2mg0e8g
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 10:27 pm

"Děkuji. Sluší ti to." usmála se mile, rámě samozřejmě přijala a po jeho boku se dala pomalu do kroku. Přišla si bezpečněji, sem tam pohledem zabloudila k jeho obličeji a o to se vždy pousmála. Byla trochu nervózní z toho všeho, jak je to najednou. Prakticky na rande nikdy nebyla a když byla pozvána, odmítla... protože danou osobu brala jako kamaráda. Trochu si tiše oddychla a přivřela spokojeně oči. "Ničeho nelituji... mm tě ráda, Colline.." prohodila tiše a pak už jen s spokojeným úsměvem pokračovala v chůzy.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 10:35 pm

" Moc děkuji. Ale lidi okolo nespustí oči s té krásné dívky co je vedle mě. Nelituješ toho? ale tvůj vydech zněl jinak. Je to moc rychle že ano? asi jsem neměl hned tak ze začátku " *vydechl a promnul si obličej druhou rukou a vedl jí pomalu k Baru ale zastavil se* Kimi? nechceš prvně na jídlo a potom do Baru? a až bude tma tak by jsme mohli jít no na příd... vzal bych deku a mohly by jsme na tom gauči tam sledovat hvězdy, vzal bych i kytaru a mohl bych ti zazpívat.. bylo by to dobré co ty na to? já jen že by jsme ten den spolu mohli trochu protáhnout."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 06, 2016 10:40 pm

"Přeháníš." tiše se zasmála, přivřela oči a koukla k zemi. "Nevadí mi to, mám šanci tě víc poznat... takže jsem spokojená." koukla na něj a zamyslela se nad tím "jídlo by bylo nejspíš lepší..." na chvilinku se jí rozzářil úsměv "Skutečně, chceš?" zamrkala, tohle ji moc a neskutečně moc potěšilo "Jistě miluju hvězdy..." zasmála se, připadala si jako malé natěšené dítko.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 06, 2016 10:47 pm

" Samozřejmě Jídla není nikdy dost .. vím to znám to, jsem nenažraná osoba." * zasmál se* " tak dobrá jdeme k restauraci najíme se poté.. půjdeme pro drink nealkoholicky vezmeme věci od mě z pokoje a půjdeme sledovat hvězdy. je to hezké a Romantické a na rande se to hodí * zhluboka se nadechl no vzhledem k tomu že na hudbu nereagovala tak kytaru brát nebude.. rozešel se k restauraci kde jí vedl ke stolu který jím udělili*

// restaurace.
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Wed Jul 13, 2016 9:43 pm

"Kdo mě do té vany hodil? Kdo mě pozval do pokoje?! Víš pro tebe j všechno jenom černé nebo bíle, všichni okolo tebe jsou vinni, jenom ty jsi dokonalý. Ty chyby neděláš, ty jsi neomylný, aTˇse stane cokoli, můžou za to druzí jen jeho výsost král Toby je bezchybný!" Jakmile se opět dveře otevřenou výjde ven a prudce jde ke svému pokoji. Má takovou chuť do něčeho praštit. Ale spíš se jí chce plakat. Dojde na konec chodby a odemkne si. Ani se už nedivá jestli jde za ní, prostě vejde d pokoje. Začne ze sebe sundávat mokré oblečení, které letí všude vzduchem. Zůstane jen ve spoedním prádle. Sedne si na postel a konečně její pocity výjdou na povrch. Začne plakat.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Wed Jul 13, 2016 9:52 pm

Hodil jsem tě do vany abys byla taky mokrá, já jsem promočenej celej. Do pokoje ses pozvala sama, když jsi objednala láhev.
Měla by ses nad sebou zamyslet.Asi se sebou máš nějakej problém,a vylíváš si to na ostatních.Vůbec mě neznáš.

Řekne a jde za ní když jde od jejího pokoje. Chvilku jen stojí u dveří,a když vidí že začne brečet začne se cejtit fakt divně.Ani ho nezajmalo že je tam teď právě ve spodním prádle,ani si toho nevšiml."Hele tak promiň... Vždyť já.. " Neví co jí má říct. Jen tak tam stojí a kouká na ni.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Wed Jul 13, 2016 9:56 pm

Trochu se lekla, když ho za sebou uslyšela. "Vypadni!" Zavrčela na něj. "Už jsi toho dneska na mě zakřičel dost..." Dpdá a pak skloní hlavu a začne si utírat slzy, no nic moc platné. Vzpomněla si jak kdysi otec křičel na mámu a pak křičel na ni. Bylo jí z toho smutno. Byla celá opuchlá.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Wed Jul 13, 2016 10:02 pm

"Nejsem tady abych na tebe kričel..Chci aby sme normálně vycházeli..Ale jestli chceš,můžu jít. Řekne a kouká se na ni.
Neví co má říct aby to bylo správně..Nic pro ni není správné.Prohrábne si vlasy a přemýšlí,jestli má radši vypadnout.Ale bylo mu ho líto.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Wed Jul 13, 2016 10:05 pm

"Jo to jsi před třiceti sekundami dal jasně najevo." Otevřela skříň a vytáhla si něco na převlečení, pak šla do koupelky kterou měla společnou s těmi vedle, tak musela z druhé strany zamknout. U dveří se však zastavila a chvilku přemýšlela. "Jestli chceš jít, tak odejdi..." Druhou část si řekne jen v duchu. "Jestli chceš, zůstat, zůstaň..." Vlezla do koupeny, aby se mohla převléct.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Wed Jul 13, 2016 10:11 pm

"A kdo začal řvát první? Já to nebyl.Postavil se k zavřeným dveřím "Ani ne,myslím že tu zůstanu..Jestli s tím nemáš problém. Moc nechápal proč že na něj vlastně začala řvát .Ale, už si na to u ní zvykl.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 2 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru