Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace

+3
Collin Torres
Courtney Kim Wattanay
Vypravěč
7 posters

 :: Loď

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Restaurace

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:00 pm

First topic message reminder :

---Restaurace - Stránka 4 Royal_10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Kris Wu (Sehun) Sat Jul 09, 2016 12:16 am

"Protože tam mám věci a pohodlíčko... pro mou princeznu to nejlepší." usmál se a zamyslel "Já nejsem unavený a néjaká lahev vína se u mě v lednici najde." Ušklíbl se a objal ji "Jistě, jako pyžámko, asi ti bude pěkně velké." Ťukl ji prstem do špičky nosu a pak ji políbil. "Ne... je mi jedno kde budeme tančit, chci si s tebou zatančit, alespoň ploužák." chytl ji za boky a přitáhl si jí, vesele se uculik a políbil ji na krk. "Miluju na tobě úplně všecičko."
Kris Wu (Sehun)
Kris Wu (Sehun)

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro JaeBin Sat Jul 09, 2016 7:48 am

// odpoved bude u pokoju 2 tridy
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Collin Torres Sat Jul 09, 2016 10:55 pm

" dobře až dohraji nebude to takový problém abych si k tobě šel přitulit a budeme i pod dekou a koukat se na hvězdičky, v tom nevidím problém, Uvidíme jak to vlastně všechno bude, zda je tam vůbec teplo aby jsme si tam tak posedávali, jinak Kim, jsi si jistá že jsi do mě zamilovana? * Otázal se* Já jen aby jsi pak nebyla zklamaná že jsem jen pitomec co ti motá hlavu nebo já nevím co by jsi si mohla myslet. *Rozešel se a vedl jí ven z Restaurace k pokojum aby si mohl vzít kytaru a deku a poté jí vedl rovnou na příď, ruku si s ní propletl když jí tam dovedl usmál se* " tak zlatíčko, hačni si"

// už piš na příď Smile
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 5:43 pm

V pokoji na sebe oblékla červené, krátké šaty s vystřihem, chtěla se obléct trochu slušněji a samozřejmě trochu vyzývavěji, když jde do restaurace. S pomocí ochotného číšníka se usadila a objednala si víno, než jí donesou jídelní lístek.
Pohodlně se usadila, dala si nohu přes nohu a do klína položila ubrousek. Začala se na okolí, tak jí to slušelo. V tu chvíli jí nějaká obsluha donesla urgentní fax. Byl z její domoviny, hrozila jí exekuce. Četla is dopis a její oči čím dál tím víc nabývaly hrůzou, nevnímala, že jí číšník donesl víno, jen viděla šmouhu okolo sebe se mihnout. "Nechte tady celou flašku." Poručila si a hned se napila ze sklenky. Vypila ji a poté se opět začetla do dopisu. Nechápe co se děje, vždyť posílala svým rodičům peníze pravidelně, aby platili nájem, tohle musí být nějaký omyl.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 5:54 pm

Od rána byl v docela blbé náladě,možná za to mohl telefonát jeho otce,který na něj byl vždycky až moc přísný, nutil ho dělat věci které dělat nechtěl- Jako právě teď.Právě cestuje do USA za prací,kterou vlastně ani dělat nechce,ani nikdy nechtěl.Po chvilce sezení na posteli a přemýšlení o jeho životě si oblékl si na sebe košili a černé polodlouhé kraťasy a vyšel ze svého pokoje.Neměl co dělat a tak měl namířeno do restaurace,chtěl si dát jenom něco k pití-něco s alkoholem.Vešel dovnitř restaurace a rozhlédl se, bylo tu docela málo lidí,což bylo fajn , alespoň bude mít klid.Upravil si vlasy a sedl si k nejblížšímu stolu a čekal až k němu přijde číšnice,přinesla mu jídelní lístek.
Dám si jenom nějaké ...Víno. Řekl milé čísnici a podával ji s úsměvem jídelní lístek nazpátek a čekal až mu jeho objednávku přinesou,po chvilce si všiml že před ním sedí ta otravná holka,se kterou moc nevychází-vlastně vůbec. Raději tam jen tiše seděl, než si ho všimne, a udělá další scénu,když se přitom jenom snažil bejt milej.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 6:02 pm

Když jí donesli jídelní lístek, vypadl jí dopis z ruky, hned se sehnula pod stůl a chtěla jej sebrat, akorát se praštila trochu do hlavy. S úsměvem se opět posadila, zatímco se jí číšník ptal, jestli je v pořádku, mnula si týl hlavy. S úsměvem přikývla a vzala si lístek. Nevěděla co si má objednat, některé jídla ani neznala. Zatím poslala číšníka pryč, než si vybere. S výdechem se opřela o sedadlo a procházela lístek. Najednou na sobě ucítila, něčí pohled, zvedla zrak přesně, když se Toby na ní díval, ale v další vteřině se odvrátil. Něco jí donutilo se úsmát. Trochu se uchechtla a pak si vzala sklenku a napila se. Vrátila se k prohlížení jídelního lístku.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 6:15 pm

Pil svoje víno které bylo asi zatím jediný pozitivum tohohle dne,a koukal se na tu holku se zmrzlinou.Když se bouchla do hlavy musel rychle polknout víno,aby ho nevyprsknul.Ta holka je fakt smolařka, pomyslel si.První zmrzlina,potom střepy a teď tohle.Nebo snad on přináší smůlu? Vždycky se to stalo když byl poblíž.Když se na něj otočila pohled odvrátil a kouknul se na svoje hodinky, musí si hlídat čas.Po chvilce sezení si řekl že už je to docela nuda, vzal si svojí skleničku vína a přisedl si k té holce.Čau,další smolnej den? Řekne a ušklíbne se na něj a čeká,jestli na něj zase začně řvát,nebo si snad tentokrát i normálně popovídají-pravděpodobně ne.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 6:25 pm

Už si něco málo vybrala z jídelního lístku, odložila jej na bok a opět se zahleděla do faxu. V tu chvíli si někdo přisedl. Nevšímala si toho, dokud na ni nepromluvil. Tak trochu tušila, kdo to je, dokonce než promluvil. Opravdu pomalu zvedla zrak. Chvilku na něj jenom hledí, trochu se snažila odhadnout, jestli se jí snaží vysmívat nebo co vlastně. Místo odpovědi se opřela o stůl a pohlédla mu upřeně do očí. "Co tady děláš?" Odpověděla docela klidně, snad jen rptože se snažila vyhnout odpovědi. Co mu má vykládat o svých problémech? To sotva. Radši zase sklopila pohled k faxu a dala jej do obálky, tu strčila do kapsy. "Měl byste jít, vaše přítelkyně se jistě bude divit, že tu sedíte se mnou..." Poznamená úsečně s úšklebkem. Bylo jí jasné, že nikoho nemá.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 6:37 pm

Jo,to máš pravdu.Ale ona na týhle lodi stejně neni,tak je to jedno. Řekne vážně,ale lhal,žádnou přítelkyni samozřejmě nemá. Musí to zapít vínem, chodil sjednou fakt úžasnou holkou,která mu řekla že jejich vztah nemá budocnoust-Napsala mu to přes zprávu.Co tvůj přítel? Je na lodi? Řekne a čeká na její odpověď.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 6:42 pm

Vevnitř jí zmrzl úsměv na rtech, no a zvenku to umně zamaskovala, když e jí hned zeptal na její vztah, rozzářila se ještě víc. Snažila se aby to bylo přesvědčivé. "Můj snoubenec na mě čeká doma, jela jsem si do ciziny prohlédnout svatební šaty."
Vlastně to byla jenom pololež. Opravdu se dívala na svatební šaty, opravdu se měla vdávat, ale ze svatby sešlo.A technicky vzato, čeká v její domovině, ale ne na ní.
To už jí donesly jídlo a evidentně jej donesli i Tobymu. "Dobrou chuť." Popřála mu a s rozzářeným úsměvem se pustila do jídla.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 7:01 pm

Vlastně doufal že přítele nemá,a když se dozvědel o snoubenci Trochu to s ním hrklo.
Falešně se na ni usmál a popřál ji gratulaci k svatbě.Když jim donesli jídlo ochutnal první sousto. Jo no,čekal jsem něco lepšího. Řekl a ušklíbl se a napil se vína.
Dneska jsi nějaká.. *Hledal to správné slovo aby ji neurazil* v klidu.
Čím to je?
Řekne a čeká na její odpověď.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 7:13 pm

Musela se usmát nad tím, že jí to uvěřil. Vždyť ani už nenosí svůj zásnubní prsten. Při té myšlence hned ruku zakryla, aby si toho hned nevšiml. Pokojně volnou rukou jedla a chvíli přemýšlela nad tím co řekl.
"Co jsi čekal lepší? Jídlo nebo odpověď?" Nemůže si nerýpnout, pak ale poznamená, že je v klidu. "No jestli ti to vadí, klidně tu spravím scénu, shazování talířu mi jde opravdu skvěle. Věřím že ta rýže co mám by se ti krásně rozplácla na obličeji." Vyzývavě zvedla obočí, ale jenom žertovala.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 8:49 pm

Obojí. Zasměje se Jo, no klidně to můžeš zkusit,ale pravděpodobně by tě odtud vyhodili,což by mi vlastně ani moc nevadilo. Taky si trochu rýpne ale nemyslí to vážně.
Hele,vůbec o tobě nic nevím.Teda,až na to že jsi hrozně panovačná a agresivní, nevím ani tvoje jméno.Já jsem Toby . Zvedne obočí a podává jí s "úsměvem" ruku.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 9:08 pm

"Mhmmmm..." zamhčí s podivným tajemným podtónem. v duchu se snažila odhadnout, proč to říká. "A proč to? Vždyť máš přítelkyni, proč jsi čekal jinou odpověď ode mě." Pozvedne pravé obočí a nenuceně se usměje.
"Ale prosím tě! " Zvedne svoji sklenku. "Sehrála bych to na žárlivou holku, jako že mě kromě mě spíš ještě s jinými a další výmysly... Pochybuju, že by mě pak někdo vyhodil" Pronese vítězoslavně. Ale samozřejmě jenom žertovala. Od té doby co viděla Kráska mezi muži měla taky seznam ideálního muže, jedna z jejích položek byla taky hádka mezi lidmi a sex na usmířenou, ale na rozdíl od té postavy to lidem nevykládala na potkání.
"Upřímně taky o tobě nic nevím, krom toho že působíš jako totální snob a vždy se objevíš, když se mi stane nějaká nehoda. Ale jinak mě těší Toby." Svoje jméno však nedodala.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 9:19 pm

Počkat... já si teď vzpoměl že vlastně přítelkyni nemám.To je škoda. Řekl sarkasticky a trochu se zasmál.Napije se vína a poslouchá její plán. Teda,vymyšlený to máš.S tebou se do boje pouštět radši nebudu, Dopíjí poslední kapku vína a poslouchá její poznámky k jeho osobě. Milý,díky. Asi jsem přeslechl tvoje jméno. Řekl i když věděla že ho neřekla. Můžeš ho zopakovat prosím?
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 9:24 pm

Zarazila se, když se přiznal. Chvilky se pitomě usmívala. "Páni teď jsem si vzpomněla, že svoje zásnuby jsem zrušila ještě přes nástupem na loď. No škoda, stejně bych si ty bílé šaty něčím zašpinila, třeba zmrzlinou." Mrkne na něj.
"Nemáš zač." Pak se podívala do leva, jako by na něco čekala, načež se překvapeně podívala na něj. "Promiň, o čem jsme to mluvili? Oh jasně. Mám dojezené, dopité, tak bych se mola vrátit do pokoje. Ostatní si chcou taky sednout." Opět se vyhnula odpovědí, tentokrát tím, že vstávala k odchodu. Vzala svůj dopis a prostě jen tak uprostřed rozhovoru šla pryč. Hlavně jí zajímalo, jestli by šel za ní.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 9:58 pm

Zasměje se když se taky přizná,a ještě víc když řekne to o té zmrzlině.
Aha, a já myslel že se to zvrtne do nějaké romantiky a skončíme u tebe na pokoji,tak asi ne. Řekne sarkasticky a zvedne se a jde za ní. Ale ještě by mohlo,ne? Řekne a směje se.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 10:05 pm

Když řekne to o té romantice, zasměje se a u dveří se zastaví. "prosím vás, mohli byste poslat šampaňské do pokoje pana Tobyho." Požádá a pak mrkne na Tobyho, co šel za ní. "Když si pán přeje romantiku." Pošeptá Tobymu a pak se otočí k obsluze, která se začne ptát Tobyho na číslo pokoje apod. Ona mezitím výjde na palubu, kde se opře o zábradlí a nadechne se nočního vzduchu.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jul 12, 2016 10:24 pm

Čekal že zareaguje úplně jinak.Zvedl obočí a jeho udivený výraz se změnil v úsměv. "Tohle se začíná zvrtávat docela hezky." Řekne a jde za ní na palubu. "Můj pokoj je na druhou stranu... Poznamená a čeká jestli tam půjde,nebo si z něj jenom dělá srandu.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jul 12, 2016 10:36 pm

Otočí se na něj a pousměje. "No jen si nemysli. To že nemám snoubence neznamená, že se s tebou hned vyspím." Pokrčí rameny, pak se však zahákne za jeho rámě. "Veď mě." Koukne na něj s úsměvem, poprvé si všimne, že je docela pohledný, ale i tak s ním nemíní spát, ne protože by nechtěla, ale protože není holka na prodej.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - Stránka 4 Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru