Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace

3 posters

 :: Přístav

Goto down

Restaurace Empty Restaurace

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:56 pm

--Restaurace Avantg10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Allisa Fayn Fri Jul 01, 2016 12:06 am

//Restaurace?// *Řekne si v hlavě s udivením při pohledu na jednu z "budov".* //Ani si nepamatuji, kdy jsem naposledy jedla!// *Povzdechne si pro sebe a s nadšením otevře dveře restaurace. Spatří velikou místnost, jejíž barevné tóny jsou sladěné spíše do krémové.* //Vypadá to tu pohodlně.// *Vyhodnotí si celkový dojem a rozhlédne se po prázdném místu, které by mohla obsadit. Zalíbí se jí stůl v rohu místnosti, který na sobě má krémový ubrus.* //Tak jo. Kdo ví, jaké tu budou ceny? Nu, což. Peněz máme na rozdávání. Pro zatím.// *Řekne si v záchvatu své samomluvy.* //Proč jsem tak známá tím, že tolik utrácím?// *Uchechtne se nad svojí vlastností a otevře jídelní lístek.* //Tolik jídel ze zahraničí a já znám... špagety. Jo. Jenom ty špagety.// *Udiví se, když si přečte cizokrajné názvy jídel.* //Co, když si objednám něco, co mi nebude chutnat? Jo, nerozhodná jsem byla vždy.// *Proletí jí v hlavě a dále zmateně pročítá názvy jídel v jídelníčku.*
Allisa Fayn
Allisa Fayn

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Alec Urrie Fri Jul 01, 2016 12:21 am

*Prochází se po lodi a zmateně hledá nějaké kouzelné místo, které by spasilo jeho hladový žaludek.* //Notak... To mi chcete říct, že na takovéto lodi není někde nějaký obchod, občerstvení... cokoli?// *Mrzutě prochází, než si všimne restaurace. Rychle vpadne do vnitra dění tohoto restauračního zařízení. Přes nos mu přelítla ladná vůně těch nejrůznějších jídel.* Bože, ty existuješ! *Vykřikne omylem na restauraci při pohledu na jídlo.* //No dobře. Nejsi tu sám.// *Rozhlédne se po stolu, ke kterému by si mohl sednout.* //Hele, tamhle někdo sedí.// *Náhle se zarazí.* //Ale třeba sedí v tom rohovém stolu, protože chce být sám. Nikdo nesmí být sám!// *Nakloní mírně hlavu na jednu stranu.* //Jak to zase dneska přemýšlíš?// *Práskne se rukou do čela. Tento trapný akt vyruší tím, že předstírá, že se chce poškrábat ve vlasech.* //Stejně tu nikoho neznáš a víš ty co? Nové známosti ti neuškodí!// *Příjde ke stolu, u kterého sedí Allisa.* //Zdá se mi, že v tom jídelníčku docela bloudí.// Jestli můžu doporučit, tak rozhodně tuto pizzu. Dal jsem si ji včera a opravdu, výborné! *Odkašle si a sedne si naproti dívce.* Teda chtěl jsem říct, *Zahledí se na prázdnou sklenici.* No, začneme od začátku. Ahoj, já jsem Alec Urrie. Jeden z cestovatelů na této lodi a neuvěříš, ale neznám tě. *Mrkne na slečnu a čeká na její reakci.*
Alec Urrie
Alec Urrie

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Allisa Fayn Fri Jul 01, 2016 8:51 am

*Její zamyšlení, které spočívalo v tom, jaké jídlo si má objednat ukončil něčí hlas, který zabouřil na celou restauraci.* //Jak dlouho už asi nejedl?// *Zasměje se tiše nad reakcí chlapce. Zarazí ji, že všechna jeho pozornost je upřena na ni.* //Mám na sobě něco špinavého, nebo tak? proč mě tak pozoruje?// *Začne kontrolovat veškeré svoje doplňky a oblečení, přičemž sebou na židli podivně hází.* //On míří k mému stolu? Takže nakonec mám něco mezi zuby a on mě jde na to upozornit?// *Zčervená a raději upře zrak do jídelního lístku. Poslouchá vše, co jí Alec říká. Z celých těch pár vět, které prohodí, si o Alecovi dělá obrázek.* //Taky docela zmatkař, koukám.// *Zazubí se nad jeho chováním a spustí.* "Pizza? Čekala jsem něco víc exotického, ale proč ne? Na experimentování mám ještě času dost." *Zarazí se.* "Pod podmínkou, Alecu, *Osloví ho jménem aby dala najevo, že poslouchá* "že si ji dáš se mnou napůl. Víš co? Nemám zase takový hlad, abych ji snědla celu. V každém případě děkuji za návrh!" *Odkašle si a představí se.* "Jo a já jsem Allisa. Jedna z cestovatelek lodí a neuvěříš, ale vidím tě tu poprvé!" *Zasměje se.*
Allisa Fayn
Allisa Fayn

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Empty Re: Restaurace

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru