Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum města

+2
Daniel Hamilton
Vypravěč
6 posters

 :: Přístav

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Centrum města

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:00 pm

First topic message reminder :

---Centrum města - Stránka 2 00_86910

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Tue Jun 28, 2016 7:00 pm

"Věnovat? Ale jděte" *Zasměje se, pak ale nahodí hraný vážný výraz a na oko se zamyslí..* "I když.. nemuselo by to být zrovna nejhorší.. nechat se všude vozit by určitě neuškodilo a navíc jestli by vypadal tak sympaticky jako Bernie.. I když ne, nemohl bych ho tak uplácet jako vy.. tak to nic, třeba příště" *Uchechtne se.. Samozřejmě, že  to myslel jen ze srandy.. a i kdyby, peníze mu nijak problém nedělají, přeci jen jako doktor vydělává poměrně slušnou pálku a není zrovna takový typ, který by to rozfofroval na jakési párty za alkohol či tak* "Ah tak.. tak to se vám už nedivím.. Ale být já na jejím místě, na takovou vnučku jako vy bych si čas udělal" *Cuknou mu koutky, poté se ale musí usmát, když řekne to o charitě..* "Páni, charita, tak hlavně zvolte nějakou správnou" *Pousměje se a pokývne hlavou.. jakmile dorazí ke kavárně, tiše si oddechne, jelikož ho těší, že nezabloudil.. usměje se na Naomi a otevře jí dveře od kavárny* "Račte dál.." *Cukne mu pravý koutek a nad jejími slovy se zasměje* "Jen kdo ví, jestli jsem i dobrý doktor, abych vám ještě náhodou víc neublížil" *Pokrčí nevinně rameny a jakmile jsou v kavárně, zamíří hned k pultu, kde si přečte nabídku* "Tak co si dáte?" *Pozvedne obočí a stočí k ní pohled, musí k ní i shlédnout, jelikož je vyšší než ona*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Tue Jun 28, 2016 7:31 pm

Jen se zasměje nad těmi slovy o řidiči. Přece jenom Bernie nemusí být po celou dobu středem konverzace. Sama hodně dlouho přemýšlela na jakou charitu peníze věnuje. "Nejspíše půjdou na děti s onkologickým onemocněním. Ještě si nejsem úplně jistá, ale myslím, že to je velmi správná volba. Nejsem jenom ta rozmazlená slečinka co utrácí za chlast a za drogy jak si všichni myslí. To opravdu ne." Zavrtí hlavou. Poté je ráda, že došli do kavárny. Když se jí zeptá co si dá chvíli se rozmýšlí. "No vypadá to na ledovou kávu, jestli bych tedy mohla poprosit. Je příšerné vedro." Když se k ní sehne zakouká se mu s úsměvem do očí.
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Tue Jun 28, 2016 7:44 pm

"Mhm.. myslím, že jste zvolila správně.. tedy.. i když jste vlastně ještě nedošla k finální volbě.. tahle možnost mi přijde skvělá.." *Usměje se, no upřímně čekal, že bude chtít dát peníze na nějaký štěňata či jiná zvířata, jako dává většina žen, ale překvapila ho..* "Já si to tedy nemyslím.. sice vás znám pár minut, ale nesedíte mi na někoho drogově závislého či alkoholičku.. Na to už mám čuch.." *Usměje se a pokrčí nad tím rameny..* "Klidně byste i prosit nemusela, jak jsem říkal.. zvu vás.. dobře, ledová káva.. s mým výběrem už to bude horší" *Zamručí si poslední část věty spíše pro sebe a navlhčí si rty.. Sjede ještě asi dvakrát pohledem nabídku a když na něj přijde řada, usměje se na obsluhu* "Zdravím.. dal bych si jedno karamelové latté a tady pro slečnu ledovou kávu" *Pokývne hlavou a dá na pult potřebný obnos peněz.. Poté ustoupí kousek do strany, aby si mezitím mohli objednat další zákazníci.. pohled přesune opět na Naomi a uculí se* "Tak co mi o sobě ještě povíte?.. Dobře, vypadám jako bych musel všechno vědět a všechno znát, ale jsem jen zvědavej.." *Povzdechne si a projede si rukou vlasy..*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Tue Jun 28, 2016 8:06 pm

"Vaše zvědavost mi přijde velice příjemná. Co mi možná nepřijde ani nějak příjemné je to otřesné vykání. Říkej mi Naomi." Usměje se. Je ráda, že to z ní vypadlo. "No tak co bych mohla říct. Jsem z bohaté rodiny. Jsem docela dost rozmazlená. Mám všechno na co si ukážu, ale na druhou stranu si myslím, že už to není tak strašné jako dřív. To jsem byla opravdu fracek. Každý večer jsem byla na nějaké párty a celkově jsem byla nezvladatelná. Ale teď si přijdu už docela vyspělá. No ještě aby ne když je mi 21." Ušklíbne se. "Mám vystudovaný Oxford a jsem tak nějak sama se sebou spokojená." Páni je celkem překvapená co všechno ze sebe vyklopila. "No a to je můj život. Teď chci vědět všechno o tobě." Vezme si kávu a někam se posadí.
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Tue Jun 28, 2016 8:23 pm

"Dobře, budu tykat.. ale když mi sem tam ujede nějaké to vykání, budete mě muset omluvit.. no.. zrovna teď" *Zasměje se a pokrčí rameny.. je zvyklý samozřejmě vykat, do doby než on sám  nebo druhá strana nenabídne tykání, ale spíše se chytá té formálnější stránky.. Když o sobě mluví, se zájmem jí sleduje a pousmívá se, sem tam pokývne hlavou, jako, že poslouchá* "To, že seš bohatá už mi nějak docvaklo samo" *Ušklíbne se a pozvedne obočí* "Páni, party girl.. S tebou to museli mít v pubertě teda těžký, no neboj, ode mě žádnýho špatnýho vlivu nedosáhneš, takže tě budu podporovat ve vyspělosti" *Uchechtne se a pokroutí hlavou* "Páni, Oxford.. hezky.. jaký obor?" *Usměje se a vezme si s poděkováním svou kávu, když jim je obsluha předá.. Poté už jen směruje své kroky za Naomi a posadí se naproti ní, kávu položí na stolek a zády se opře o opěradlo..* "No.. nevím, jestli chceš vědět zrovna všechno.. ale tak rovnou ti prozradím, že nejsem nijak zajímavej, takže není ani moc co říct..vážně" *Pokrčí s úsměvem rameny a napije se latté*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Wed Jun 29, 2016 12:11 pm

Celou dobu co je s ním se usmívá a směje se. Je velmi zábavný. "Jo tak to se omlouvám. Občas to dávám dost najevo. Ne že bych to chtěla dělat schválně, no možná i někdy jo, ale jde o to že tak mě to vždycky učili. Ukaž lidem, že ty jsi někdo. Že ty tady tomu teď vládneš. Jo tomu se prosím říká výchova. Proto jsem potom dělala ty blbosti. No hrůza." Prohrábne si vlasy. Je nemožná. Co si o ní asi teď bude myslet. "Antická archeologie a starověká historie. Zrovna nedávno jsem byla na vykopávkách v Pompejích. Dělala jsem o tom svou závěrečnou diplomovou práci." Joo na Oxfordu zažila velmi divoká léta.
"Ale prosím tě, nevěřím že jsi nudný. Tak mi třeba řekni na co se jako doktor specializuješ." Se zájmem na něho kouká.
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Wed Jun 29, 2016 12:27 pm

"V pořádku.. neomlouvej se.." *Usměje se a pokývne zlehka hlavou.. nad jejím dalšími slovy se zasměje, ale nakonec se na ní zadívá s poměrně vážným výrazem* "Myslel jsem, že taková výchova je vždycky jenom ve filmech, ale netušil jsem, že to proběhlo zrovna u tebe.. Ale tak.. nejhorší společnost zrovna nejsi" *Pousměje se a pokrčí rameny..* "A když budeš zkoušet vládnout a takhle, tak tě zastavím a hezky srazím na zem.. platí? Samozřejmě jen obrazně řečeno" *Zasměje se a napije se kávy, když mu prozradí obor, který studovala, s překvapením se na ní podívá* "Vážně? To bych do tebe neřekl.. páni.. ty umíš ale člověka překvapit.. co jsi v Pompejích objevila zajímavého?" *Optá se s úsměvem a volnou rukou začne tiše poklepávat prsty o desku stolu, je to takový jeho zlozvyk, musí stále něco dělat* "To nevíš, že se o doktorech říká, že jsou nudní?" *Pozvedne obočí a cuknou mu koutky rtů..* "No fajn, fajn.. když jsi tak zvědavá a určitě by jsi bez této informace nemohla dál žít.. tak jsem před pár měsíci přešel na onkologii.. což tě asi mohlo napadnout jak jsem ti říkal to s tou holčičkou a jsem tak skoro dokonalej.. ale předtím jsem byl chirurg už od doby co jsem vyšel školu.. Skoro jsem dosáhl postu primáře, ale když jsem dostal nabídku na onkologii, nevím, prostě jsem chtěl zkusit něco novýho"
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Wed Jun 29, 2016 1:07 pm

"To víš. Ty filmy se natáčí podle nás." Zasměje se. "Tak to jsem ráda, že se ti jako společnice zamlouvám, ještě aby ne." Ušklíbne se. Samozřejmě to myslela jako vtip. "No i kdyby to nebylo jen obrazně možná by mi to i prospělo." Zasměje se. Ostatně už tolikrát se porvala, že by jí nedělalo se porvat. "Ale pozor. Mám černý pás z juda. To už není takový vtip. Rodiče mě vedli ke spoustě věcem, ale svůj největší talent jsem objevila asi v násilí. Jo zní to vážně strašně, ale lepší někomu nakopat zadek než se třeba nechat okrást a tak podobně Znáš co se děje." Zavrtí hlavou. "No to říká spousty lidí." Pokrčí rameny. "Jsem na to zvyklá." Potom začne mluvit o Pompejích. "Celkově nic moc, většina věcí byla už dávno objevena. Našla jsem pár ohořelí kostí což byl pro mě průlom v mém zaměstnání. Pak nějaké vázy a tyhle maličkosti." Pousměje se nad svou šikovností "Jo, ale řekl si to už před nějakou dobou tak jsem to možná i zapomněla." Trošku zčervená, že nemá tak dobrou paměť. "Tak to je hezké. Živo by neměl být pouze o stereotypu." Přikývne na souhlas.
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Wed Jun 29, 2016 1:33 pm

"Škoda, že když je to podle vás tak vám rovnou nehoděj i hlavní role.. Moc sice na televizi nekoukám, ale když na něco narazím, přijde mi to až moc přehrávaný" *Uchechtne se a zakroutí nad tím hlavou..* "Nepovídej.. tak to budeš muset najít jinýho srážeče na zem, protože já tě přece podporuju ve vyspělosti a jsem slušnej.. to bych vážně udělal ostudu ostatním britům, kdybych tě jen tak srážel" *Zasměje se nad tou představou a rukou si prohrábne vlasy..* "Už jsem řekl, že jsi jedno velké překvapení? Černej pásek bych od tebe fakt nečekal, dobře, i to, že jsi násilnej člověk  bych nečekal.. myslel jsem, že budeš taková ta křehká dívčina, ale viditelně přesnej opak.. takže od ted cokoliv si pomyslí, tak to mám převrátit do opaku" *Zasměje se a přimhouří oči..* "Náhodou.. pěkný úlovky.. gratuluju" *Usměje se a pokývne hlavou..* "Tak mladá a už má sklerozu? No s tím by se mělo něco dělat" *Uchechtne se a pak jen nad tím pokroutí hlavou..* "Při nejhorším se vždycky můžu vrátit na svoje starý místo, takže proč ne" *Usměje se a zadívá se na moment z okna kavárny, poté pohled přesune zpět na Naomi* "Jsem celkem zvědavej na tu cestu"
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města - Stránka 2 Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru