Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum města

+2
Daniel Hamilton
Vypravěč
6 posters

 :: Přístav

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Centrum města Empty Centrum města

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:00 pm

---Centrum města 00_86910

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Mon Jun 27, 2016 6:05 pm

*Přijel do přístaviště ještě několik dní před odplutím, někdy si tu dovolenou vybrat musel a tak toho využil hned jakmile se dozvěděl, že se koná každoroční konference, kde nesmí chybět.. Tak proč si neudělat ještě hezkých pár dní v přístavu, kde je sice všechno předražené, ale taky na oko pěkné. První dny trávil jen na hotelu, jelikož si pouštěl všechny filmy z nabídky a popíjel z baru. Neodolal. Dnes už ovšem musí zvednout ten svůj zadek a jít se podívat alespoň do centra a taky tak učinil. Jako první zamířil do kavárny, kde si koupil latté s sebou a při procházení ulicemi a uličkami z kelímku v poklidu upíjel. Sem tam mu cukne koutek rtů když uvidí něco bizarního či jen tak usměvavého. Po asi půl hodině jen tak blouděním po centru s myšlenkou, že asi ani netrefí zpátky na hotel vkročil do knihkupectví. Nejspíš by se hodila nějaká dobrá kniha na cestu, až bude polehávat na palubě s nějakým chutným drinkem v ruce. Nebo rovnou dvě knihy, podle toho co ho zaujme. Samozřejmě, že ještě než vstoupil do knihkupectví, tak vyhodil prázdný kelímek od kávy do koše. Usměje se na prodavačku a začne obcházet regály s jeho oblíbenými fantasy knihami. Protočí oči v sloup, když mu v kapse zavibruje mobil a tak hovor přijme. Přiloží si mobil k uchu a dál si prohlíží možnosti výběru knih. Sem tam ukročí do strany, když už má část regálu shlédnutý, ale nijak extra nedává pozor na možnosti překážek. Sem tam odpoví na pracovní hovor, kde se ujišťují, že na cestu doopravdy vyrazí. Přijde si, že ho ti lidi z práce buzerujou snad víc než jeho vlastní máma když byl v pubertě.*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Mon Jun 27, 2016 6:26 pm

*Je zrovna v centru. Přijela pár dní před odplutím aby si stihla koupit nějaké šaty na pohřeb. Na pohřeb její prababičce se jí vůbec nechtělo. Pluje tam jenom kvůli tomu, že jí hned odkážou peníze a potom na hodně dlouho vypadne. Možná Dubai, možná Ibiza, kdo ví. Zatím si užívá, že je u krásného moře a je nádherné teplo. V ruce má několik nákupních tašek. Co se týče od oblečení až po kosmetiku. Zrovna si nasazovala sluneční brýle když vrazila do pohledného fešáka a všechny tašky jí spadly na zem. Bohužel ne jenom tašky spadnou. I ona s nimi.*
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Mon Jun 27, 2016 6:52 pm

*Není moc dovolenkový typ a taktéž člověk, co by měl nějak extra rád takové teplo.. Proto už se teď nemůže dočkat, až dorazí do Soulu, kde si odbude pár dní a pak zpátky do svého apartmá v Londýně. Povzdechne si a upraví si sluneční brýle na nose, doufá, že je neztratí jako ty minulé před několika lety na jeho poslední dovolené. Zahledí se na moment na hodinky, aby vyzjistil kolik je a porozepne si pár knoflíčku na červenočerné kostkované košili. Poplašeně se podívá na dívčinu, co do něj vrazila a sám ustoupí o krok zpět, aby udržel rovnováhu..* "Dobře, dobře.. kam ten spěch?" *Cuknou mu koutky rtů a prohrábne si rukou vlasy, brýle sundá z očí a zastrčí za košili..* "V pořádku? Ukažte, pomůžu vám" *Nabídne se a chytne jí zlehka za ruku a vytáhne ji na nohy..* "Tak nějak nevím, čí je to chyba a kdo měl dávat pozor na cestu, takže se buď omluvíme oba nebo se neomluví ani jeden a je to vyřešené" *Pronese se svým britským přízvukem a uchechtne se.. podívá se na těch několik nákupních tašek, co se ještě povalují na zemi a tak jí je samozřejmě jako slušňák začne pomáhat sesbírat a vypadané věci zandat zpět*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Mon Jun 27, 2016 6:59 pm

Nejraději by ho ihned seřvala, ale bude klidná už jenom kolik lidí je kolem. Nahodí oslnivý úsměv a nechá se zvednout. "No to opravdu netuším, kdo může za toto nadělení." Pokrčí rameny a začne si sbírat své věci. "Mockrát děkuji, jste velmi milý. A ještě k tomu Brit. Tak to k sobě máme docela blízko." Zasměje se a vezme si zpátky své věci. "Já jsem z Irska." Vůbec neví proč to řekla, asi jenom aby zapůsobila nebo tak něco. Rychle si upraví vlasy a zkontroluje jestli na sobě nemá nějaké šrámy.
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Mon Jun 27, 2016 7:18 pm

*Nevědomky se ušklíbne, když uvidí jak nahodí ihned úsměv.. Pokývne hlavou, kterou následně zlehka nakloní na stranu* "Dejme tomu, že jsme se měli oba dívat na cestu a tak bychom se tomuhle incidentu s přehledem vyhnuli. Ale jaksi naše myšlenky byly úplně kdesi jinde než by měly být a tak tedy.. omlouvám se slečno." *Pronese s lehkým úsměvem na rtech a nad jejími dalšími slovy se musí zasmát.* "Nemáte zač, víte jak se říká, britové jsou někdy slušní až až. Kdybych vám nepomohl, dělal bych akorát ostatním slušňákům ostudu." *Zastrčí si levou ruku do kapsy od džínových tříčtvrťáků a pozvedne se zájmem obočí.* "Takže v podstatě sousedka, rád vás tedy potkávám" *Usměje se a shlédne ji pohledem od hlavy až k patě či má nějaké zranění* "V pořádku tedy? Jestli se něco stalo, vyhněme se zažalování na ublížení na zdraví"  *Ušklíbne se a navlhčí si jazykem rty* "Kdyby něco, tak řekněte, jsem doktor, už ne jednoho člověka co do mě vrazil jsem musel ošetřit.. když nad tím tak přemýšlím, nejsem já vlastně neviditelný? Poslední dobou do mě furt někdo vráží" *Uchechtne se a zakroutí nad tím hlavou.*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Mon Jun 27, 2016 7:34 pm

*Se zájmem poslouchá všechno co říká.* "Páni, doktor, brit, co ještě chybí k vaší dokonalosti?" *Zasměje se. Občas si ho prohlíží. Musí uznat, že to není vůbec špatná partie. Doufá tedy, že vypadá v naprostém pořádku. Nechce si utržit nějakou ostudu.* "Ano, ano jsem v naprostém pořádku. Já se totiž velmi ráda válím jen tak po zemi." *Zasměje se a dál na něho kouká. "Já dnes zřejmě budu výjimkou, protože mi nic není." *Na místě se otočí aby mu ukázala, že je ze všech stran v pořádku.* "Vidíte? Jak nová."
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Mon Jun 27, 2016 8:01 pm

*Zasměje se nad jejími slovy a pokrčí s úsměvem rameny..* "Nedávno jsem vyléčil jednu malou dívenku z rakoviny.. už vám přijdu dokonalý?" *Zašklebí se a prohrábne si rukou vlasy, sám se tedy za dokonalého zdaleka nepovažuje, ale neuškodí nějaký ten žert..* "Páni, viděl jsem už dost úchylek.. ale že by se někdo jen tak rád válel po zemi a viditelně si to užíval? Jste tedy první" *Zasměje se a natáhne k ní ruku s pousmáním* "Daniel, Daniel Hamilton, těší mě slečno" Pokývne hlavou a jen se nad jejími slovy musí uculit..* "No jistě, že ano.. jste jedna výjimka za druhou, co vy jste zač, slečno" *Zasměje se a prohlédne si ji tedy, když se začne otáčet a pokývne spokojeně hlavou* "Díky bohu, už jsem si myslel, že pro vás budu muset volat třeba i helikoptéru" *Ušklíbne se a uhne na stranu, když kolem nich projde skupinka lidí, aby nepřekážel..* "Co kdybychom někam zašli? Nějak se mi postávat na chodníku už déle nechce a vy vypadáte jako zajímavá dívka.. tak kam vás smím pozvat?" *Usměje se a pozvedne tázavě obočí*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Mon Jun 27, 2016 8:17 pm

*Jo ale mou prababičku jste nevyléčil. Říká si jen tak pro sebe.*
"Páni tak to jste skoro jako Bůh, ale jenom skoro." *Zavrtí hlavou.* "Těší mě. Já jsem Naomi. Naomi Abbot" *Potřese si s ním.* "Tak tedy velmi ráda vás poznávám. Pane doktore." Sama si všimne, že je to docela trapné stát na chodníku.* "Ale no tak. Přeci mě nebudete někam zvát. Ale pokud na tom trváte ráda bych si dala třeba kafe." *Na chvilku se zarazí.* "Jen počkejte musím zavolat svému řidiči aby odvezl mé tašky do hotelu. Musím být rychle sbalená až loď vypluje." *Řekne a vyndá si telefon.* "Do minuty je tu."
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Mon Jun 27, 2016 8:44 pm

*Zasměje se a zakroutí nad jejími slovy hlavou..* "Kéž by alespoň to skoro.. jenže bohužel, zdaleka ani Bůh, ani dokonalý" *Pokrčí s pousmáním rameny a jakmile se představí i ona, zlehka jí stiskne ruku na seznámení a nakonec ji stáhne zpět podél těla..* "Hezké jméno, Naomi, měl jsem se tak jmenovat kdybych byl holka" *Ušklíbne se a tiše se nad tím zasměje..* "Ale ne, neřekl jsem vám co dělám proto, aby jste mi říkala pane doktore.. Danny postačí" *Vydechne a pohledem na chvilku odběhne do prostředí kolem.. Nadechne se, že jí na to něco řekne, ale zasměje se* "Dobře, než jsem stihl stáhnout své pozvání po vašich prvních slovech, už jste uznala, že na tom trvám. .tak tedy.. dobře, trvám na tom a zajdeme na kávu" *I když měl už jednu před chvílí, nijak mu to nevadí..  v práci stihne hned několik káv když má dlouhou směnu..* "Řidiči?" *Řekne si spíše pro sebe a pozvedne obočí, nahne zlehka hlavu na stranu a zaujmou ho ta slova o lodi..* "Nechystáte se náhodou plout s Blue Pearl Line, nebo ano?" *Pozvedne obočí a přešlápne z jedné nohy na druhou..* "Dobře, během té chvilky můžu v hlavě zapátrat, jakým směrem byla ta dobrá kavárna, dejte mi tu chvilku do minuty, než přijede váš řidič a naloží vám věci" *Cukne mu pravý koutek rtů a zamyslí se.
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Mon Jun 27, 2016 8:54 pm

*Když přijede řidič dá mu všechny své věci a vřele mu poděkuje. "A vyřiď Margaret ať mi vyžehlí šaty na ten pohřeb." *To jsou její poslední slova a potom se obrátí na Dannyho. "Bernie, můj řidič. Je to fajn kámoš." *Ušklíbne se* "Ano, ano. To je společnost, kterou mám plout. Neříkejte, že vy také." *Zasměje se.* "Náhoda, nebo snad osud, že jsem narazila právě do vás?" *Usmívá se. Je to trochu zvláštní.* "Jo Naomi je jméno mé babičky. Manželky irského premiéra, kdyby vás lákalo to vědět." *Mrkne na něho a čeká do jaké kavárny jí zavede, neměla kafe jak dlouho. Nákupy a nic nedělání zaberou mnoho času. Ostatně proč by měla dělat něco jiného.
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Mon Jun 27, 2016 9:16 pm

*Podívá se po řidiči a aby to nebylo tak trapný, že na něj civí, tak alespoň kývne s pousmáním na pozdrav.. Nechce odposlouchávat cizí rozhovor, ale jaksi to prostě nepřeslechne a pozvedne nad tím obočím* "Pohřeb? Pardon, to je neslušný.. ale jinak.. upřímnou soustrast, Naomi" *Pokývne hlavou a vydechne.. rukou si prohrábne vlasy a pousměje se* "Vyřiďte Berniemu, že vypadá jako velkej sympaťák" *Cuknou mu koutky rtů a dá ruce jakoby do obraného gesta se zasmáním* "Dobře, nebudu vám to říkat, ale.. no, stejně to řeknu.. ano, já taky.. vypadá to, že alespoň někoho budu znát na palubě.. kam míříte?" *Optá se s úsměvem a ušklíbne se nepatrně nad jejími dalšími slovy* "Jestli ještě na mě narazíte na tý lodi, už bych s 99% jistotou řekl, že je to osud" *Pokrčí rameny a zastrčí i druhou ruku do kapsy* "Máte mě přečtenýho" *Zasměje se a poté se na moment zamyslí* "No jistě, to jméno mi něco říkalo.. a teď už vím co" *Pousměje se a rozhlédne se kolem sebe..* "Dobře, tudy.. pokud zabloudíme, ještě, že máte Bernieho" *Uchechtne se a vyrazí směr kavárna, kde už dnes byl.. překvapivě vyrazí i správným směrem..*
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Annika Kendall Mon Jun 27, 2016 9:29 pm

Procházela se po městě. Úsměv ji hrál všemi směry a nemohla se vynadívat té krásy, jako by najednou vše bylo krásné, tak se chystá na svou úplně první plavbu lodí. Zároveň měla i trochu strach, co když se něco stane? Měla takový špatný pocit, který však příkláněla k tomu, že ještě nejela, tak neví, co ji čeká. Ale už se domů těšila. Na tohle čekala celý rok, aby viděla svou rodinu.
Kromě svého kamaráda, který se vytratil bůhví kam, tady nikoho neznala, tak se rozhodla projít trochu po městě. Neuškodilo by, kdyby se tu seznámila alespoň s někým. Procházela se, když jí trochu křuplo v kotníku a zohnula si kotník. Okamžitě se sesunula na zem s trochu vykříkem, však tlumeným, jelikož si dlaní přikryla pusu. Netrvao dlouho, než se snažila opět postavit, ale bolelo to.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Katarina Quinn Mon Jun 27, 2016 11:28 pm

Jak to řícci? Těšila se na plavbu, ale zároveň ji tížilo u srdce kolik času babičce zbývá. I přes tyto nedostatky života nehodlala trávit zážitek s lodí, mořem a úžasným vzduchem se slzamy v očích... Lidé umírají denně a to ať po stovkách nebo po jednom snad každou sekundu. Přes všechno to se opravdu těšila. Nikdy lodí necestovala a tak si nebyla jistá co ji může čekat. Co třeba... seznámení, o tom sice silně pochybovala, ale... co když. O náhody není nouze a náhoda... je blbec. Jen tak zabloumaná ve svých myšlenkách šla ulicemi. Kdyby její cesta životem byla bez překážek nikam by nevedla. Matka zemřela při autonehodě a otec je sprostý opilec, kterýse stará jen sám o sebe. Kdyby nemusela z nařízení soudu žít s ním, už byla u babičky dávno, ale... i pár let poté co mohla otce opustit... i tak s ním zůstala a starala se o domácnost. Zatímco strácela čas váháním a odkládáním, život její babičky už vysí na vlásku. Na chvilku se nad touto myšlenkou pozastavila "Jsem blbá..." zastavila u výkladní skříně malého pouličního krámku a ve skle se zadívala na svůj odraz, ještě chvilku a asi by sklo rozbila. Rozhlédla se a opět se dala do kroku.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jun 28, 2016 3:05 pm

Zrovna bloudí po městě, a shání věci které si ještě na plavbu potřebuje dokoupit.Prohlíží si ulice tohohle města,nikdy tu předtím nebyl.Cestou přemýšlí nad prací,za kterou jede do USA, jestli ho vůbec bude bavit,a jestli neudělal chybu že vůbec nabídku přijmul-Z Větší části ho do toho stejně přinutili rodiče.
Dokoupil konečně poslední věc ze svého seznamu, chtěl se vrátit zpět na hotel a pořádně se vyspat,byl docela unavený,ale krása tohohle města mu to nedovolila.Nakonec se rozhodl si ještě prohlédnout něktěré významné stavby...
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jun 28, 2016 3:22 pm

Po chvíli, co jí kotník přestal bolet se konečně zvedla a zkusila na nohu došlápnout. Rozhodla se trochu projít, aby zjistila, jestli vůbec může chodit a v pořádku. Pro jiné to vypadalo, jako kdyby si právě zkoušela boty, ale pro ni to bylo více.
Rozhlédla se a poté se rozešla k malému zmrzlinářství. Koupila si kopeček vanilkové a poté se rozešla k obchodu kde začala obdivovat výlohu. Zároveň držela zmrzlinu tak, že kdyby do ní někdo narazil zmrzlinu by měla v celém dekoltu, ale zdá se, že si toho nevšimla nebo to neřešila.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jun 28, 2016 3:29 pm

Po další chvilce blouděním po měste si řekl,že by se mohl kouknout konečně i do mapy. Protože touhle ulicí prošel už nejmíň 5x. Vytáhl z kapsy mobil a snažil se najít cestu k nějaké nejbližší památce, přece jenom měl ještě docela dost času.Koukal upřeně do mobilu ,vlastně mu ani nedošlo že právě přešel přes silnici bez rozhlédnutí, vůbec nic nevnímal,kvůli jeho nepozornosti by mohl snad i do někoho narazit.Což se stalo, narazil do nějaké dívky která stála u výlohy u obchodu
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jun 28, 2016 3:34 pm

Už chtěl se otočit a vejít do obchodu, kde měli překrásnou bižuterii, ale něco ji nutilo zůstat přesně tam kde právě byla.
Netrvalo dlouho a měla zmrzlinu v dekoltu a to ji ani neochutnala a co hůř trocha byla i na na výloze. Otočila se na toho, kdo způsobil tu nehodu.
"Obvykle mám radši když je jídlo ve mě, než na mě. Díky moc." Neřekla to nijak hnusně ani naštvaně, bylo to jen konstatování. Pak si jej trochu lépe prohlédla, spíš jeho obličej a s hlavou nakloněnou na stranu se usmála.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jun 28, 2016 3:36 pm

Procházela dál. Přála by si poznat osobu, s kterou by si mohla jen tak popovídat. Moc to tu neznala a nezbývalo nic jiného, než se toulat a hledat značky, které by ji dovedly k nějakému hotelu. Rozhlédla se. Sice asi nebyla nejlepší situace, kterou viděla, ale dané lidi by to mohlo zdržet na tolik, aby se stihla zeptat, kudy kam. Prostě k nim došla a lehce nesměle oslovila. "Promiňte, jestli otravuji, mám jen menší otázku." Opravdu si tak nevhodnou situaci nemohla najít jinde.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Toby Regbo Tue Jun 28, 2016 3:51 pm

Ježiš..Promiň,neviděl jsem tě..Většinou nejsem takovej nezdvořák Řekne a prohrábne si vlasy.Pozvedl obočí a trochu se pousmál, aby bylo jasné že se omlouvá.Prohlédl si ji, teda spíš její špinavé oblečení od zmrzliny za které mohl a znovu se trochu pousmál. Třeba to byl osud.. Řekne na svou obhajobu a své poznámce se trochu zasměje .
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Annika Kendall Tue Jun 28, 2016 4:14 pm

Hele vážně, pokud jsi chtěl obdivovat moje tělo, mohl jsi to udělat i jinak, než po mě házet moji vlastní zmrzlinu." Řekla, ale bylo jasné, že to myslí jenom z legrace. Z tašky vytáhla ubrousky a začala si to otírat. "Osud? Mě to spíš připadla jako vanilková zmrzlina. Každopádně... má ten osud jméno?" Zasměje se, když v tom k nim přišla nějaká holka. Na ni byla až moc namalovaná, ale pro ní byl každý moc namalovaný, ona dávala přednost přírodní kráse, jen decentně make upu a to tetování na paži. Přesto se mile usmála. "Samozřejmě."
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Katarina Quinn Tue Jun 28, 2016 5:17 pm

Usmála se. "Děkuji. Konečně někdo... normální." rozhlédla se. Nechtěla být nezdvořilá. "Chci se zeptat na nějaký hotel... nebo podobné místo, pokud se zde nevyznáte tak jako já... měla by to být hračka. Doufám." nervózně si promla ruce a mile se usmála. Slečna ji připadala sympatická, určitě ne o nějak moc starší, spíš... ve věku tak akorát.
Katarina Quinn
Katarina Quinn

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Tue Jun 28, 2016 5:56 pm

Ještě naposledy zamává Berniemu a otočí se na Dannyho. "Ano pohřeb. Má prababička z Madridu zemřela, takže na této úžasné lodi pluji na její pohřeb. Celkem smutná záležitost." Ledabyle pokrčí rameny. Trochu se usměje. "Jo Bernie je fajn. Je s ním dobrý pokec, je to takový ten kámoš, který vás nikdy nezradí, protože by jste ho vyhodil a on by neměl peníze. Ještě, že nám to takhle klape. On mě nikdy nepráskne a já mu přidávám." Ušklíbne se nad svým poznatkem, který za ta léta s Berniem pochytila. Prohrábne si vlasy a dál pokračuje v konverzaci. "Pluji do Madridu. Moje prababička byla hraběnka, takže to bude velká smuteční slavnost. Dělají z toho komedii, ale pokud mi z toho kápne božská nejsem proti." Ani jí není trapné to říct na rovinu jak to všechno je. Za nic se nestydí. Následuje ho mezitím do kavárny. "A kam směřují vaše cesty, smím li se zeptat?"
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Daniel Hamilton Tue Jun 28, 2016 6:28 pm

"To je mi vážně líto, ještě jednou, upřímnou soustrast" *Pokývne hlavou a podívá se na Naomi, i když podle toho pokrčení ramen a úsměvu to nevypadá, že by nějak smutnila, neměl by raději nic říkat, třeba má, jak se říká, takový ten vnitřní smutek.. ale nedá mu to, prostě musí..* "Asi jste si nebyla s babičkou moc blízká.. tedy.. soudím podle vašich slov, když tak pardon jestli se mýlím" *Pokrčí nevinně rameny a nahne zlehka hlavu na stranu* "No vidíte, takovej chlápek jako Bernie by se mi dokonce i sem tam hodil.. nemáte ještě nějakýho v záloze?" *Zasměje se, podle jejích slov usoudí, že musí být nejspíš pěkně bohatá, ale to nijak nemění jeho pohled na ni samotnou* "Takže tam v podstatě jedete proto, že musíte a abyste shrábla děditství?" *Pozvedne obočí a podívá se na ní, no, něco takového od ní nečekal.. ale tak nemůže zase uvažovat, co by čekal a co ne, když jí zná takových teprve pár minut.. je zvědavý, jak se tedy vyvrbí* "Můžete, ale nezaručuji, že odpovím" *Uchechtne se a poté jen pokrčí rameny* "Ale když už tak toužíte po tom to vědět, tak mám cestu do Soulu.. v Jižní Korei.. Pořádá se tam každoroční konference doktorů, takže.. nuda.. Kdybych nemusel, ani bych tam nepáchnul.. takže jsem si chtěl alespoň zpříjemnit cestu"
Daniel Hamilton
Daniel Hamilton

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Naomi Abbot Tue Jun 28, 2016 6:37 pm

"Jo děkuji." Lehce se pousměje. Nijak to s ní nic nedělá, proč by taky mělo. "No takových řidičů máme hodně, klidně vám mohu nějakého věnovat pokud budete chtít." Trochu se zasměje a dál ho poslouchá. Neví jestli jí je vůbec příjemné, že se tolik vyptává, ale na druhou stranu se ráda někomu svěří. Co s tím nadělá člověk, kterého poznala na ulici. V tom je ta výhoda. "Tak tedy ne. Skoro jsem ji neznala. Pokaždé když jsem přijela na léto byla někde pryč. Nikdy si na mě neudělala čas. Proto mě tak překvapilo, že mi nechala všechny její peníze. Ale proč se v tom šťourat. Něco dám na charitu a něco si nechám k soukromým účelům. Život jako z pohádky." Ušklíbne se. To opravdu je. "No to jsem si mohla i myslet. Aspoň vím za kým běžet když se mi něco stane." Zasměje se.
Naomi Abbot
Naomi Abbot

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum města Empty Re: Centrum města

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru