Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoje 3. třídy

+4
Courtney Kim Wattanay
JaeBin
Collin Torres
Vypravěč
8 posters

 :: Loď

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:19 pm

First topic message reminder :

---Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Carniv11

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Wed Jul 13, 2016 10:15 pm

Vyšla v domácím. A opět se posadila na postel. Nevěděla moc co říct tak zase vstala tak začala uklízet svoje oblčení a dala jej na topení, aby uschlo. Pak stála jenom u okna kajuty. Když se konečně otočila, nadechla se aby promluvila. "Proč jsi edyy tady, když jsem tak strašný člověk?"
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Thu Jul 14, 2016 1:07 pm

"Já jsem nikdy neřekl že jsi štrašnej člověk." Řekne a opře se o dveře."Mám tě dokonce i docela rád." Jasně že jí má rád,jako kamarádku.Akorát jí zatim moc nezná,doufal že se to změní,ale má takovej pocit že po dnešku už sním asi nikdy nepromluví.I když pořád moc nechápe proč .
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Thu Jul 14, 2016 1:16 pm

"Nemusel jsi." Skoro to zašeptá a pak skloní hlavu, nemůže se na něj dívat. "Vidím ti to na obličeji..." Dodá a pak se radši rovnou otočí. "Řekla jsem ti, že mě táta jednou vzal do zmrzlinářství mé babičky. nělo to jako šťastný den, ale upřímně, byl to ten nejhorší den. Když jsme se vrátili domů, máma křičela na mého tátu, protože se bála, nevěděla kde jsme byli. Mě poslali do pokoje, táta na mě zakřičel a já se bála. Utekla jsem... I přes zavřené dveře jsem slyšela, jak moje matka obviňuje tátu z nevěry. Následovalo bouchnutí dveří... Táta odešel k babičce, když zjistila, že má táta jinou a že se rodiče pohádali dostala infarkt... Podlehla... Rodiče to nakonec ustáli, táta se vrátil k mámě, ale protože cítil, že babička umřela jeh vinou, začal pít... hodně ... a potom na mě křičel každý den..." Během toho vyprávění měla co dělat aby se nerozbrečela. "Jakmile jsme mohla, co nejdřív jsme vypadla z domu do státu na školu, ale pravidelně jsem posílala mámě peníze, abych jí pomohla. Dneska mi ale došel dopis. Na náš dům je exekuce... Můžu si jen domyslet, co se stalo. Táta všechny peníze mámě vzal a prochlastal je nebo se máma zhroutila a taky se vrátila ke své temné minulosti drogové fanatičky..." S tímhle skončila a pak se neovládla a začala plakat...
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 12:39 pm

Když si vyslech její vyprávění o jejím životě měl pocit že by měl taky něco říct.l. "To je mi líto..Vím jak se cítíš.. Teda,alespoň trochu .Moje matka se od nás odstěhovala když mi bylo 13 let, našla si nějakýho chlapa někde v Miami.
Ze začátku řekla že tam jede na dovolenou,už se samozřejmě nevrátila a nedala o sobě vědět.Můj táta kvůli tomu byl dlouho smutnej,a tak. Začal pít, a všechnu jeho zlost si vybýval na mě.Mám ho rád, ale..nevycházíme spolu,vůbec.Pracuju v práci,která mě vůbec nebaví,a většina peněz jde stejně do rukou otce,protože musí splácet dluhy matky,kterejch je,řeknemě dost.Takže, všichni to maj těžký. Ale musej to zvládnout.Stejně tak ty.
Zvedne se a kouká se na ni.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 1:03 pm

Když dopovídal, napadlo jí, že jejich životy se moc nelišily. Posadila se na postel, beztak už jí bolely nohy z toho ustavičného stání. "To je mi líto. Doufám, že se to ve vaší rodině zlepší."
Nevěděla co víc by měla říct. Neznala tak obře jeho situaci, aby doopravdy mohla cítit něco víc, ale bylo jí líto, jak to má. "My všichni se musíme nějak vypořádat se svou situací. Někdo uteče, jiní se jím postaví... Nejsem si jistá, jestli jsem odvážná abych se postavila probléům, co na mě číhají za rohem, aby mi dali jednou pěstí, ale nejsem křehká, slabá a naivní holčička, co potřebuje ochranu. Dokážu se o sebe postarat. Ale teď víš, že není dobré být v mé blízkosti, tak udělej oběma laskavost a odejdi..." S temi slovy vstala a zase se od něj odvrátila. Nechtěla vidět jak odchází. I když jí vytáčí do všech směrů, nechce aby odešel. Začínala si na něj zvykat a dokonce jej začínala obdivovat a mít ráda.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 9:13 pm

"Já si jsem jistej,že se dokážeš postavit svým problémům,a to tě znám jen chvíli." Řekne jí, a myslí si že z toho možná dokonce i vzejde dobrá konverzace,ale pak řekla že by měl odejít.Docela ho to bodlo."[b]Dobře,vidím že mě asi prostě nemáš ráda."[b] Řekne a odchází ze dveří jejího pokoje.
Zůstal by,ale pravděpodobněby z toho vznikla další hádka, a ona ho tam stejně nechtěla,tak co,
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 9:18 pm

Když řekne, že ho nemá moc ráda, otočí se na něj s překvapení, to to doopravdy nevidí? Vždyť ho posílá pryč právě protože ho začíná mít ráda.
Jakmile výjde ze dveří, rozejde se za ním, ne aby vyvolala hádku, ale aby jej zastavila. Chytne jej za ruku a otočí k sobě. než cokoli řekne, tak jej políbí. Krátce, ale vášnivě.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 9:31 pm

Když ucítí jak se jej dotkla za ruku a otočila ho k sobě,nějak tak čekal co může přijít,ale vzhledem k jejich situaci to vlastně vůbec nečekal. Když se od něj zase odtáhla podíval se na ni,a políbil ji znovu.Tentokrát déle,a jednou rukou ji pohladil po tváři.
Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Francis-and-Mary-image-francis-and-mary-36054877-245-245
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 9:49 pm

Oplatila mu jeho polibek. Cítila se tak nějak zvláštně, jinak... Nemohla to popsat. Zády se opřela o zeď a rukama přejela po jeho hrudi, ke krku až prsty zajela do vlasů.Po chvíli se odtrhla prudce se nadechla. Nedostávalo se jí vzduchu, proto musela zhluboka dýchat. "Žádný muž nebude zpochybňovat moje pocity, ani ty ne." Řekne mu a rozejde se do svéh pokoje. Další krok je na něm.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 10:09 pm

"To už asi nikdy neudělám." Řekne a dojde za ní a prudce ji k sobě otočí a políbí ji.Rukama ji sjede od tváře po pas a přitáhne si ji víc k sobě. Čeká na její reakci,má takovej pocit že ho od sebe pravděpodobně odtrhne.Ale bylo mu sní..dobře.
Měl pocit,že by z toho možná mohl bejt něco vážnýho.Ale přece jenom,vždyť ani neví kam jede, a je dost možný že už jí po týhle plavbě nikdy nepotká.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 10:19 pm

Došla ke svým dveřím, když ji k sobě otočil, v tomhle spojení se vtáhli do pokoje. Držel jí okolo pasu ale ona se nenechala pobízet. Líbala jej prudce, ale vášnivě. Pronikla do jeho úst. Zavřela za nimi dveře a pak se na chvíli zarazila. "Já vím, že jsme řekla, že s tebou spát nebudu a pochopím, pokud chceš odejít..."
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 10:22 pm

"Proč? Já myslel,že si jdeme pustit nějakej film,a dopít to víno..O vyspaní nikdo nic neřekl." Usměje se a prohrábne si vlasy. To že se sní políbí přece neznamená,že sní chce spát.Tak jasně, většina kluků to tak má.On ne, ví , že na vztahy se má jít pomalu.
Dá se tady vůbec mluvit o vztahu? To mu vrtalo hlavou.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 10:26 pm

Nevěděla co na to má říct, a tak jen pokrčila rameny. "Fajn najdu něco na notebooku." Sedne si na postel a vytáhne k sobě notebook. Cítila se trochu ponížená a to jí stavělo do nepříjemné pozice. Z poníženosti poté šla rovnou do naštvanosti...
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 10:34 pm

"Dobře.. Skočím pro to víno.." Řekne a jde do svého pokoje, koukne se na rychlo od zrcadla a upraví si trochu vlasy.. Zastaví se a zamyslí se.Že právě odmítl nabídku na vyspání.Ale proč má takovej pocit, že by toho pak ta holka litovala? Vždyť se po téhle plavbě ani možná už nikdy neuvidí...Pak vezme do ruky víno a jde zpátky. Přijde ke dveřím od jejího pokoje , nechal je pootevřené.Zaklepal a šel dovnitř. Pozvednul víno aby jí ho ukázal.. "Tady je..." Řekne a postaví ho na malý stolek vedle postele.Kde máš skleničky?
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 10:37 pm

Ani nezvedla zrak, když přicházel. Ona mezitím vybrala nějaký film. Komedii. Poté chvíli přemýšlela, proč je v jednu chvíli, jako by chtě vážný vztah, ale pak se stáhne jako ustrašené štěně. Vždyť už jsou dospělí, není to tak, že by měli čeho litovat, tohle člověka přejde v 18. o jenom někdy, záleží na povaze.
"Tohle je třetí třída. Pro skleničky si musíš do kuchyně." Odpoví mu stroze.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 10:39 pm

"Tak to asi půjdu do kuchyně.." Řekl a zvedl se.Cestou o tom zase přemýšlel,a dokonce na sebe byl možná i trochu naštvanej,že jí odmítnul.Vzal z kuchyňě 2 skleničky a donesl je zpátky na pokoj,položil je na stůl, a nalil do nich víno.. Jednu skleničku vzal a podával jí Anicce.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 10:42 pm

Vzala si od něj skleničku a podívala se na něj. Počkala až jí ta nalije šampaňské a poté sklenku odložila na stůl. Položila notebook vedle ní, aby si on mohl lehnout tak aby viděl a pustila film. Moc se jí teď nechtělo vykládat. Položila si hlavu na polštář a ležela.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 10:44 pm

Napil se trochu vína ze skleničky a položil ji zpátky na stůl.Lehnul si vedle Anikky a přemýšlel co má asi tak říct. "Ani nevím kam jedeš..Ani nevím,jestli tě po týhle plavbě někdy uvidím." Řekne a kouká na puštěný film,ale myšlenkama je někde úplně jinde.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 10:47 pm

Kouká na film, ale jakoby koukala na černou obrazovku. ""Všechno se dá zařídit, nejsme přece na střední... " Odpoví pouze.POdívá se na něj a poté se podívá opět na obrazovku.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 10:51 pm

"hm.." Pokývá a dál přemýšlí.No jasně, ale .. Neví jestli bude mít v USA vůbec čas se osprchovat. Jeho otec si představuje že bude pořád pracovat. Nakonec se na tohle všechno vybodl..Měla pravdu,všechno se dá zařídit,když se chce. Otočil se na ní a políbil ji.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Fri Jul 15, 2016 10:56 pm

Sledovala film, ale pak se prudce nadechla. Natáhla se, aby zmáčkla mezerník a stopla film. Otočila se k němu, aby mu něco řekla, ale on ji polibil. Byla tím trochu překvapená, hned mu to neoplatila. nevyznala se v něm, je jako počasí. PO chvíli mu to však oplatila.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Fri Jul 15, 2016 11:12 pm

Vzal notebook do ruky a položil ho na stolek..Pak se znovu přetočil k Anicce a začal ji líbat jemnými polibky nakrk až došel k jejím rtům,rukama ji sjel po tělé až k jejím bokům..
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Annika Kendall Sat Jul 16, 2016 9:54 pm

Sledovala jak oddělává notebook od ní. "V tobě aby se blbý vyznal. Nedal by jsi mi návod?" Požádá ho se smíchem. Když se k ní otočía začne ji líbat, nenechá se pobízet. Polibky mu oplácí.
Annika Kendall
Annika Kendall

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Jeffrey Woods Sun Jul 17, 2016 2:09 am

// Ahoj, jen bych chtel napsat, ze nebudu psat hacky a carky,  jelikoz nemam na tabletu hacky a carky xD//
*konecne nasel svuj pokoj, s povzdechnutim si vytahl z kapsy klice a odemkl, vesel do pokoje a pousmal se* "Jak jinak" *zasmal se, zavrel dvere a polozil si svuj kufr, vytahl mobil a napsal brachovi jak se ma, kdyz sms odeslal hodil si mobil na postel. Vytahl si svuj tablet a pustil si film, celkem se nudil... a byl dost unaven takze usnul a jeho tablet mu spadl na postel, vedle nej, ale neresil to, protoze prave ted spal..prave ted se mu zdalo o jeho brachovi...ted kdyby ho nekdo probudil, mel by pred nim utikat..protoze se mu zda o brachovi ktereho videl naposled pred 2 rokama, kvuli svych rodicu ktere prave moc vlasce nema a nikdy nemel...usmival se a volal brachovo jmeno, i kdyz spal...* "Liu!? Liu? Kde jsi?" *skoro kricel ze spani* "neschovavej se mi!"
Jeffrey Woods
Jeffrey Woods

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 07. 16
Age : 25
Location : Canada

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Toby Regbo Wed Jul 20, 2016 12:24 am

"Tobě klidně.." Řekne s úsměvem a pokračuje polibky na krk..Když se chce otočit tak aby byl nad ní , podívá se na ni a zahledí se jí do očí. "Víš,že jsi fakt nádherná?" Řekne s mírným úsměvem na tváři a vzápětí ji políbí a nakloní se nad ní.
Toby Regbo
Toby Regbo

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje 3. třídy - Stránka 3 Empty Re: Pokoje 3. třídy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru