Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel u přístavu

+10
Mickey Anderson
Mirabella Blue
Oliver Murphy
Katie Dunne
Yessica George
Isabella Molfese
Ben Fitzgerald
Yuna Suki Kumoro
Jake Ceeper
Vypravěč
14 posters

 :: Přístav

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Hotel u přístavu

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 3:58 pm

First topic message reminder :

---Hotel u přístavu - Stránka 2 Grand-10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Tue Jun 28, 2016 6:31 pm

*Docela jí i překvapí, jak je ten muž nervózní, když na něj promluvila. Dospělí přeci, co za celý svůj život znala, nikdy nebyli nervózní. Nebo ne lespoň tak jako on.* Ehm, ne, to nevadí. Já jen, že opravdu nemám moc ráda, když se stanu nečekaným přípletkem fotek. *Malinko se na něj usměje a opět odejde ke svému lehátku, které bylo už jenom trochu vzdálené. Jakmile si ale tak pohodlně lehne, zjistí, že sklenici své limonády nechala na stole, kam si ji položila, než oslovila toho muže. Rychle se zvedne a opět dohopká ke stolu, kde jí popadne do ruček. Ach, tak krásně studená! Následně opět dojde k lehátku a otočí se na toho muže, kterého vyrušila u focení.* Vy jste profesionální fotograf? *Zeptá se najednou, aniž by si tu větu nejdříve přehrála v hlavě.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Mickey Anderson Tue Jun 28, 2016 6:37 pm

Jako každé prázdniny nebo volno, které ve škole dostanu trávím tak, že se vracím domu za mamkou. Vždy si pronajmu pokoj na 2-3 dny než vypluji směr Mexiko. Tak jsem to udělala i nyní. Pronajala si pokoj v hotelu kousíček od přístavu, ze kterého odplouvám.
Dojdu do obrovské hotelové haly a i s kufrem, co jsem si vzala s sebou, se vydám na recepci. Tam jsem si vyřídila veškeré nutnosti ohledně pokoje a vydala se o dvě patra výše.
Po chvilce hledání pokoje č.217, se mi povedlo k němu dojít. Odemkla jsem dveře od pokoje a vešla. Byl naprosto úchvatný. Všude naprosto uklizeno, velká postel,  nádherná vana se sprchou, prostě nádhera.Někdy si říkám, že je škoda, že odtamtud musím odejít.
Vybalila jsem si jen ty nejpotřebnější věci a začala uvažovat, co budu dělat teď. Napadlo mě, se jít podívat k bazénu a trochu si to tady užít, než odjedu.
Z kufru jsem si vytáhla ručník, krásné červeno-černé plavky a boty. Vezmu si klíč od pokoje. V moment, kdy vyjdu z pokoje jej zamknu a vydám se k hotelovému výtahu na konci chodby. Sjela jsem o dvě patra níž a došla k obrovskému bazénu, kde bylo  spousta lidí. Začala jsem se rozhlížet po nějakém volném místě.
Mickey Anderson
Mickey Anderson

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 28. 06. 16
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Oliver Murphy Tue Jun 28, 2016 6:41 pm

Je rád, že z toho ta dívka nedělá žádné divadlo. To se mu stalo už tolikrát a vždycky byl trochu vyplašený. Takový on prostě je. Nervózní, nesmělý. Je to taková jeho maska. Lepší než aby ukazoval, že se vlastně ničeho nebojí a svět mu je ukradený.
Později začne fotit bazén a sem tam zahlédne tu dívku. Když přijde znovu i s otázkou je lehce překvapený, ale s velkou radostí odpoví. "Oh ano, to jsem. Oliver Murphy, jméno mé." Natáhne k ní ruku a doufá, že se mu alespoň představí. Rád by poznal nové lidi.
Oliver Murphy
Oliver Murphy

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Erica Chambers Tue Jun 28, 2016 6:42 pm

*Z pokoje jen s plážovou taškou se vydá přímo k bazénu, kde chodí vždy než si jde užívat slunný den na pláž. Sebejistě si nasadí brýle na oči aby si mohla prohlížet lidi aniž by měli podezření a rozejde se přímo ke svému oblíbenému lehátku u kterého naštěstí nikdo nestojí. S úsměvem si oddechne a plážovou tašku značky Gucci si přehodí přes zápěstí a vyrovná se. Již jako malá byla vedená k tomu, aby se nehrbila což jí zůstalo a neustále má potřebu se rovnat a to ne jen ve své chůzi ale celkově i v celém životě. Po pár krocích dojde k místu a rozhlédne se kolem sebe. Tašku odloží na lehátko a stáhne ze sebe tmavě hnědý šátek, který odloží do tašky a rukou si přejede po krku, ve kterém jí bolí. Možná by měla ubrat flákání se po venku a víc se zaměřit na své zdraví. Díky bohu že do Anglie tak moc nespěchá a má čas se pořádně vyléčit. Nenápadně se celá otočí, aby zjistila kdo tu je a když si dokonale prohlédne snad všechny, kteří se nacházejí v její blízkosti, spokojeně se usměje a posadí se k tašce. Nohu přehodí přes nohu jako správná dáma a zakloní hlavu tak aby jí to vyhovovalo a mohla si skvěle opálit hrudník.*
Erica Chambers
Erica Chambers

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Ben Fitzgerald Tue Jun 28, 2016 6:47 pm

Ano jistě. Čas od času si alkohol dám ale sportuji a svého zdraví si cením ze všeho nejvíc. Tohle je můj první drink a teda i poslední. *Uchechtne se a dopije obsah ve skleničce. Prázdnou jí položí na dřevěný pult a usměje se. Být ve společnosti s touhle dívkou se mu zamlouvá. Je milá a nejspíš ani netouží po nějakém svádění nebo rychlovce v hotelovém pokoji za což je rád. Poznal někoho, s kým se dá normálně mluvit a má pocit, že může být sám sebou. Díky bohu za to, že jí potkal a netrčí tady sám jako naprostý pitomec. To by bylo aby Fitzgerald zůstal sám u baru a zapíjel nudu.* Tak to já mám těch společníku o mnoho víc. Ne jen kufry ale i svou přítelkyni a klienta, který se nejspíš utápí v alkoholu. *Poznamená a natáhne se pro skleničku s ledovou vodou a citrónem.*
Ben Fitzgerald
Ben Fitzgerald

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Tue Jun 28, 2016 7:08 pm

*Sleduje toho muže, protože jí přijde hodně zajímavý. Vždycky obdivovala umění, ať už jako literaturu, obrazy, sochy, nebo i fotky. Vždycky toužila se s nějakým umělcem setkat. A voila. Dnes má tu možnost. Mohutně si lokne ze své sklenky plné limonády, která už je trochu teplejší, a usměje se na něj. Rychle si skleničku položí na dlaždičky vedle lehátka a stiskne tomu muži, co se jí představil jako Oliver, ruku.* Já jsem Yuna. Yuna Suki Kumoro. Těší mě. *Sice na sobě nedává nic znát, ale uvnitř je naprosto štěstím bez sebe. Vždyť si přeci třese rukou s umělcem!* Je to zajímavá práce? *Zeptá se zvědavě.* Mě fotografování vždycky zajímalo a jestli by to nevadilo... Mohla bych se podívat na nějaké vaše fotky? *Jakmile si ale uvědomí, jak příšerně vlezle to zní, zrudne až po konečky vlasů.* Omlouvám se za tu vlezlost, ale umění mě strašně baví a zajímají mě profesionální fotky. Sama se o focení trochu pokouším, ale... Je to hrůza *Mele páté přes deváté.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Katie Dunne Tue Jun 28, 2016 7:12 pm

"To je moc dobře." usměje se a napije se čisté vody, s lehce kyselým nádechem z citronu. Zaposlouchá se do jeho monologu a stále se usmívá. "Takže přítelkyně a to ji nevadí že trávíš čas tady se mnou, naprosto cizí dívkou?" pozvedne obočí a zasměje se. Rozhodně nemá chuť flirtovat nebo něco podobného. Chce jen najít dobrého parťáka na plavbu a to se jí snad podařilo.
"Takže doufám že se tvůj klient v alkoholu neutopí a tvé přítelkyni to nebude vadit, ale potřebovala bych plavebního parťáka, který mě nenechá utopit se na prvním kilometru v lodi. Jsem totiž největší strašpytel co se týká cestování jinak než po svých vlastních nohou." lehce se otřepe a raději znovu napije.
Katie Dunne
Katie Dunne

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Oliver Murphy Tue Jun 28, 2016 7:26 pm

"Moc rád vás poznávám, Suki. Je moc příjemné seznámit se s někým novým a ještě k tomu mladým. A ještě když se ten někdo zajímá o umění je to naprostá výhra." Zasměje se. Je rád že zná zase někoho nového. Když takhle cestuje po světě zná z každé země alespoň někoho. Je to velmi příjemné. "Je to velmi zajímavá práce. Jenže člověk tomu musí být plně oddaný. Nic jiného ho nesmí zajímat. Teda jako může jo, ale no chápete. Prostě tak." Ušklíbne se nad svou profesionalitou. Potom vybere pár nejhezčích fotek a začne jí je ukazovat. "Není to nic moc, ale je to od srdce." Usměje se nad tím co řekl.
Oliver Murphy
Oliver Murphy

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Ben Fitzgerald Tue Jun 28, 2016 7:30 pm

*Zavrtí hlavou. Maria nikdy nebyla žárlivý typ a nikdy k tomu ani neměla důvod. Je sice pravda že se hodně schází s jinými ženami ale nikdy žádnou ze svých přítelkyň nepodvedl a to ani na střední nebo vysoké škole. Nemá rád nevěru a jakmile by mu nějaká zahnula, okamžitě by s ní skončil i kdyby jí miloval sebe víc nebo si jí hodlal vzít.* Ne. Maria je chápavá. Nikdy neměla důvod žárlit. Nedal jsem jí žádný. Náš vztah je založený na důvěře, který u nás perfektně funguje. Mám hodně kamarádek a ona to chápe i když je pravdou, že pokud se okolo ní motá nějaký chlap, jsem nervózni ale dost o mé přítelkyni nebo o mé osobě. Rád bych věděl něco o tobě Katie. *Upije ze sklenice a slabě vydechne. Takové osvěžení potřeboval. Skleničku odtáhne od úst a položí jí na pult, při čemž si hřbetem druhé ruky setře tekutinu ze rtů.* Zajímalo by mě, kam vlastně cestuješ a kolik ti vůbec je. Jestli ti není ještě osmnáct, tak se stydím a budu si připadat jako strýc od vedle. *Poví pobaveně. Nemyslí si že není plnoletá. Vypadá dost vyspěle i když vzhledem připomíná nedospělé děvče.*
Ben Fitzgerald
Ben Fitzgerald

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Seth Jones Tue Jun 28, 2016 7:31 pm

*Noc v takovémto hotelu by si dovolil leda tak kdyby měl pokoj ve sklepě vedle boileru a ještě by něco dlužil a musel by to jako umývač nádobí splatit.. Ale nikdo neřekl, že se tam nemůže jen tak přicpat aby si mohl zaplavat v bazénu.. Aby se tam vůbec dostal, musel se připojit k jakési skupince lidí, kteří zrovna vcházeli do hotelu, podle mluvi to byli němci..* "Ja.. ja.. schnell.. wo ist.. eh.. bier..schnitzel" *Zazubí se na všechny, kteří nemají absolutní ponětí, co tam dělá..* "Orevuár" *Mávne na své nové fellas když se rychlými kroky pakuje směr bazén, kde je pro dnešek jeho vytoužená zastávka.. Zazubí se a dá ruce v bok, když tam dorazí a porozhlédne se kolem sebe na všechny přítomné..* "Jojoo. dovolená snů" *Vydechne a zamíří k lehátkům, kde štípne čísi ručník a pokračuje v cestě dál.. ručník si hodí na rameno a píská si jakousi písničku.. po chvíli se zastaví u kraje bazénu a nahlédne do něj.. pozvedne obočí, když uvidí ucházet bublinky a když se zahlédí lépe, pozná, že se tam něco, někdo topí* "Ehm.. hej! Kde je plavčík? Někdo se tu topí.. no pomožte jí někdo.." *rozhlédne se kolem a když nevidí, že by se někdo hlásil nebo ho poslouchal.. tak odhodí ručník, sundá si aspoň triko, protože nechce, aby ho měl mokrý když ho má určený na několik dní a skočí do vody pološipku poloplacáka.. Pár tempy se dostane ke dnu a chytne holčičku kolem pasu, poté se odpíchne chodidly ode dna a vyplave na hladinu.. Podívá se na tu dívčinu, co vylovil a doplave s ní ke břehu, kam ji položí a sám vyskočí na kraj bazénu* "Dobře, první pomoc není moje silná stránka a nechci vypadat nějak úchylně.. tak.. hej! Pomožte jí někdo" *Zavolá na přihlížející a když vidí, že jakási random ženská tedy přiběhla na pomoc, tak si oddechne.. podívá se na holčičku a čeká, co bude..* "šup šup.. dýchej.." *Zamumlá a zamrká, když si uvědomí, že je stále polonahý.. sehne se hned pro triko a oblékne si ho, založí ruce v bok a sleduje, co se bude dít*
Seth Jones
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 28. 06. 16
Location : California

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Tue Jun 28, 2016 7:36 pm

*I když navenek nedává nic znát, uvnitř se celá třese. Nikdy se neuměla moc seznamovat, proto, když se jí to povede, se to dá označovat za zázrak. A hlavně, umělec! To je naprosto nemožné!* Ehm... Prosím, nevykejte mi. Je mi jenom šestnáct a je mi to takový divný, když mě někdo bere už jako osobu hodnou vykání. *Trochu se ušklíbne nad tím, co právě vypustila z pusy, ale pak zase nahodí svůj typický výraz v mírném úsměvu, který nosí skoro nonstop.* Ano, chápu, a moc dobře. *Přikývne horlivě nad jeho poznámkou a když jí začne ukazovat nějaké fotky, nadšeně k němu přiskočí a s pusinkou otevřenou dokořán sleduje fotky.* Jsou nádherné. *Pronese obdivně.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Katie Dunne Tue Jun 28, 2016 7:48 pm

Se zájmem si vyslechne všechno co říká o své ženě. Opravdu ji bezbezně miluje a nikdy by ji nepodvedl, což ona obdivuje. Kolem ní se motali spíše kluci, kteří byli naprostý opak tohoto gentlemana. "Tak to je krásné. Je skvělé vidět někoho, kdo má jen jednu ženu a o tu se stará, to se už jen tak nevidí." usměje se na něj a znovu se napije, potřebuje schladit hrdlo, tak nějak se oteplilo a slunce začíná pařit snad ještě více.
"O mě? Vlastně nic zvláštního. Měla bych vystupovat v půlce cesty a to ve Skotsku, jedu tam na svatbu své sestry a jelikož leteckou dopravu jsem absolutně vyřadila z možností, loď byla jediná možnost. Potom možná ještě vesmírná raketa, ale ta je možná ještě horší než to letadlo." odfoukne si pramen z čela a ušklíbne se. "A ano je mi jasné že se ptáš kolik mi je, jsem na to zvyklá. Je mi 24, tedy čerstvě, před týdnem. Ale už je to 24." řekne pyšně a narovná se aby vypadala vyšší, což se svou výškou metr šedesát moc nevyhraje, ale aspoň něco.
Katie Dunne
Katie Dunne

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Oliver Murphy Tue Jun 28, 2016 7:48 pm

"No dobrá tedy. Yuno. Mně taky můžeš tykat jestli chceš. Ještě nejsem takový staroch. Přece jenom mi je teprve 23." Zasměje se. "Tak to jsem velmi rád, že to slyším. Už dlouho mi tohle nikdo neřekl. Teda kromě mého dědy, ten mi to říká pořád." Usměje se, ani neví proč jí to vykládá.
Oliver Murphy
Oliver Murphy

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Tue Jun 28, 2016 8:20 pm

Nikdo?*Podiví se a údivem otevře ústa. Přeci jen jí to překvapilo, protože si myslela, že profíci dostávají komplimenty v jednom kuse.* Ale váš... ehm, tvůj... bude chvilku trvat, než si na to tykání zvyknu... *Poopraví se plaše, ale dál mluví.* Ale tvůj děda měl pravdu. Umění sice nepoznám jen pouhým mrknutím oka, ale dokážu poznat, že tohle má něco do sebe. *Poté se zase od něj trochu vzdálí, ale jen proto, aby si došla pro sklenku pití a opět se z ní mohutně napila. Potom se skleničkou v ruce zpět dojde k Oliverovi.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Oliver Murphy Tue Jun 28, 2016 8:23 pm

"No jo, nikdo. Ne všichni jsou tak úspěšní aby dostali uznání. Mně k tomu chybí dostatečné finance." Přikývne lehce zhrzeně.
Oliver Murphy
Oliver Murphy

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Ben Fitzgerald Tue Jun 28, 2016 8:50 pm

To máš pravdu. Občas si připadám dost staromódně ale jsem už takový. V takových věcech nejdu s dobou ale taky proč jít a být stejný no ne? *Nadzvedne obočí a ušklíbne se.* Náhodou máš zajímavou cestu. Upřímně ? i když cestuji často, dopravu moc nemusím, pokud to není soukromé letadlo nebo loď. Nemám rád dopravní nehody a zvláště ne ty letecké, které vždycky končí naprosto brutálně. *Zamračí se.* Když už jsme u té cesty, tak to by jsi mě měla najít. Pozvu tě alespoň na nealkoholický nápoj a rovnou můžeš poznat jak mou přítelkyni tak i mého klienta. Aspoň nemusíš být sama a já kolem sebe budu mít víc lidí. Jsem hrozně společenský. *Poví vážně a usměje se.* Páni jsi starší než vypadáš. A navíc jsi jen o tři roky mladší. To není moc.
Ben Fitzgerald
Ben Fitzgerald

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Tue Jun 28, 2016 9:12 pm

Aha. *Přikývne trochu rozhozeně, protože teď už fakt neví, co má říct. Takže jen pohled upře ke špičkám svých bosých nožek, na jejichž špičkách je nanesen černý lak na nehty. Její oblíbená barva. Dopije skleničku až na dno a jen mlčky stojí.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Cynara Hoggins Wed Jun 29, 2016 10:59 am

*Vyjde z přízemního pokoje v hotelu, s hlavou strčenou mezi rameny. Hnědé, dlouhé vlasy lemující její obličej má spletené do francouzského copu, který jí sahá až do poloviny zad. Opatrně vyjde směrem k bazénu, celou dobu podepřená svými berlemi. Hnědé šaty, které jí sahají až někam ke kolenům, jí vytvářejí vzhled ještě starší ženy, než jakou ve skutečnosti je. Jakmile vyjde ven, do očí jí jako fakca střelí sluneční paprsky, které jí i na několik vteřinek málem oslepí. Snad jí její matka po probuzení nebude hledat. Je jí přeci už dvaadvacet, tak má alespoň nějaké právo dělat si, co se jí zachce. Když si konečně přivykne na silné sluneční světlo, které na ní praží, pomalu se začne hrabat směrem k lehátkům, aby si sedla a aspoň na chvilku si odpočinula, než bude donucena vyřizovat si všechny věci, co ještě před odjezdem musí udělat. Jediné lehátko, které je v její blízkosti volné, je vedle nějaké blonďaté ženy.* Ehm,je tady volno? *Zeptá se oné ženy, jakmile k ní dojde.*
Cynara Hoggins
Cynara Hoggins

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Erica Chambers Wed Jun 29, 2016 11:10 am

*Spokojeně zavře oči aby to mělo lepší efekt a užívá si ničím nerušenou chvilku. Vnímá jen svůj dech i když kolem dokola je hluku hodně. Až když uslyší výkřiky nějakého muže, usoudí, že se někomu něco stalo. Narovná se a otevře oči. Rozhlédne se kolem dokola a všimne si pohledného mladíka, který se snaží jí oživit. Nejspíše je jen blboučká a spadla do bazénu. Zavrtí nad tím hlavou a dál tomu nevěnuje žádnou pozornost. Není to její věc a tak proč by se tím měla vůbec zabývat. Je ráda, že nemusí řešit nic kromě sebe a své cesty do Anglie. Zhluboka se nadechne a otočí hlavu jinam, aby je nemusela pozorovat a vypadat u toho jen jako někdo, kdo přihlíží. Než stačí zpozorovat někoho dalšího, ozve se jemný ženský hlas. Prudce škubne hlavou a podívá se na dívku před sebou. Vytáhne si brýle nahoru na vlasy a zamrká na ní.* Jsi slepá? *Zeptá se vážně.* A nebo blbá? Pokud vidím dobře, nikdo na tom lehátku není a ani na něm nikdo nemá věci. *Zavrtí nechápavě hlavou a celá se otočí tak, aby na ní nemusela vidět a ona pochopila, že na ní nemá mluvit. Z lehátka hodí svou tašku na zem a rovnou se na něj vyvalí. Ruce dá volně podél těla a brýle si nasadí zpátky na oči, které rovnou zavře a pokrčí při tom pravou nohu. Občas nechápe tak stupidní otázky. Nikdy by jí nenapadlo se ptát na něco tak banálního. Vždy jde za tím, co chce a je jí jedno, co pro to musí udělat. U lehátek je to to samé. Pokud vidí nějaké volné, obsadí si ho aniž by se ptala lidí okolo, zda li je volné. Pro ní je to naprosto normální věc.*
Erica Chambers
Erica Chambers

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Cynara Hoggins Wed Jun 29, 2016 12:01 pm

*Jakmile na ní ta nepříjemná ženská začne takhle mluvit, jenom nad ní protočí očima. Za svůj život se už setkala s mnoha lidmi, co nestojí ani za jedno protočení očí, a ona byla n)mezi nimi. Ale stejně nad ní těma očima protočila. Jakmile se ta žena od ní otočí na stranu, s mírným povzdechem a s tichým klením si berle postaví vedle lehátka, na které se nějak pokouší vyhrabat, aniž by si pokrčila nohu.* Javajs! *Zakleje, jakmile si postiženou nohu zaklíní u nohy u lehátka a nemůže s ní hnout. Chytí se za stehno a pokouší se si nohu vytáhnout, ale jediného, čeho tím dosáhne, je neskutečná bolest v oné noze.* //To jsi se zase předvedla.// *Pomslí si naštvaně a opět se pokusí nohu vytáhnout.*
Cynara Hoggins
Cynara Hoggins

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Oliver Murphy Wed Jun 29, 2016 12:04 pm

Když už nějak vidí, že si nemají moc co říct trochu popojde dál a začne zase fotit. Nikdy v životě snad nebyl v tak velkém hotelu. Je grandiózní a za tak celkem malou cenu. Vždycky byl zvyklí spíše bydlet v různých motelech kde byli šváby, krysy a jiné nechutinky. Tohle je pro něho něco nového. Proto tolik fotek.
Oliver Murphy
Oliver Murphy

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Katie Dunne Wed Jun 29, 2016 12:23 pm

"S tím naprosto souhlasím. Jít proti proudu je vždy lepší, teda já se toho držím. Nechci být ovce.." zasměje se a napije se vody a slastně vydechne. Horko je opravdu k nevydržení. Rozhlídne se kolem sebe aby zjistila kolik lidí se najednou objevilo. A že jich bylo. Blondýna, brunetka, kluk co fotí lavičky? Zvláštní.. po chvilce se zase otočí na Bena a poslouchá ho.
"Prosím nemluv mi o leteckých haváriích, jsem vážně strašpytel... a už tak mám strach nastoupit na tu velkou loď co kotví v přístavu." zatřepe se a vydechne. Poté se na něj usměje a souhlasně zakývá hlavou. "Dobře, tak to beru, budu jen ráda když poznám někoho dalšího. Žena a klient, to zní dobře... Ale jestli se můžu zeptat, co je to za druh klienta? Nedokážu si představit co tak můžeš dělat, když si ho vezeš s sebou." podívá se na něj zadumaně a lehce upije pití. Poté vezme citron do ruky a s kyselostí v obličeji ho sní, tohle osvěžení potřebovala, to je snad lepší než studená voda.  
"Takže tobě je 27...popravdě tipovala bych ti maximálně 25, ale já na věk nemám absolutně žádný odhad, takže snad tě to neurazilo..." řekne a více pootevře oči, takže se zdají ještě větší a to už je tak dost velké má.
Katie Dunne
Katie Dunne

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Yuna Suki Kumoro Wed Jun 29, 2016 12:31 pm

*Jakmile začne Oliver zase fotit, několika rychlými kroky se přiblíží zpět k baru a opět si objedná tu stejnou limonádu co předtím. Jakmile se jí objeví na barovém pultu před ní, popadne jí do rukou a odcupitá zpět k lehátku, kde předtím seděla. Se zaujatým pohledem ve tváři dál sleduje Olivera, jak fotí, přičemž sem tam ucucává svojí limonádu. Lehne si na lehátko, nohy si překříží a opře se o opěrátko.*
Yuna Suki Kumoro
Yuna Suki Kumoro

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 27. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Erica Chambers Wed Jun 29, 2016 1:18 pm

*Slastně vzdychne a naprosto se oddá svým myšlenkám, které opět směřují na jediné místo a tím je Anglie, kde nejspíše nějakou dobu pobude. Anglii miluje, protože je rozmanitá a úplně jiná než Amerika nebo jiné státy, které doposud navštívila. Miluje to střídavé počasí, kulturu i neskutečné přírodní bohatství, které tato skvostná země nabízí a především módní průmysl, ve kterém se pohybuje. Kdyby nebyla tak velký milovník Saint Paul, dávno se do Anglie přestěhuje a začne žít jiný život, než jaký žije. Spokojeně oddechuje s úsměvem na rtech a vnímá jen své myšlenky, které přicházejí a odcházejí jako návštěvníci rychlého občerstvení. Užívá si klidu, který jí toto místo nabízí až do doby, než zaslechne hlas té dívky, kterou před chvíli slušně sjela. Posadí se a otevře oči. Už tohle gesto je pro ní dost netypické, protože jí nikdy nezáleží na lidech a na ničem kromě sebe samé a svých přátel. Pootčí hlavu tak, aby na dívku dobře viděla a uchechtne se.* Páni ty jsi vážně nemožná. *Zavrtí pobaveně hlavou a zvedne se. Přejde k ní a nahodí škodolibý úsměv. Na nic však nečeká a pomůže jí dostat z nohu z té pasti, do které se dostala. Lehátko odsune kousek dál a dá si ruce v bok.* Předpokládám že s námi taky pluješ na cestu kolem světa. Tak si dávej bacha, aby jsi náhodou nevypadla z lodi, když jsi tak šikovná. *Poví vážně a dojde zpátky ke svému lehátku. Sehne se pro plážovku, ze které vytáhne svou fialovou peněženku a rozejde se svým typicky svůdným krokem k baru.*
Erica Chambers
Erica Chambers

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Cynara Hoggins Wed Jun 29, 2016 1:43 pm

*Ještě se nějakou tu chvilku se sama pokouší svou nohu vytáhnout z toho zpropadeného lehátka, na které se způlky usadila, avšak jí to je k ničemu, protože se nedokáže ohnout tak, aby si tu nohu celou dokázala dát pryč. Když ale nad sebou zaslechne opět ten hlas, na který se během několika vteřinek stala alergická, a ucítí ruce na své uvězněné noze, se zmateným výrazem ve tváři se na onu ženu otočí. Takže nejdříve jí seřve za to, jak je neskutečně blbá, a teď jí najednou pomáhá? A to si myslela, že pitomnějšího člověka nikdy nenajde.* Možná jsem nemožná, ale ne nenormální jako ty. *ODpoví jí taktéž klidně na její poznámku a očka zůží až tak, jak to jen jde.* Chtěla bych vidět tebe, jak by ses dokázala pohybovat celý život jenom o berlích. Zkus si schválně celý život prožít jenom na jedné noze, když s tou druhou nemůžeš ani hýbat. *Řekne jí klidným hlasem. Jakmile má nohu z lehátka venku, stáhne si přes hlavu své šaty, pod nimiž se jí objeví obyčejné, svítivě zelené dvojdílné plavky. Šaty si položí vedle berlí a sama se jaksi pokusí sednou si na zem, což zvládne až překvapivě dobře. Pomalu se začně odsouvat až ke hraně bazénu, z něhož si spustí do vody tu zdravou nohu. Nemocnou má stále ještě nataženou nad hladinou vody. Jakmile je zadkem na hraně bazénu, rukama se odrazí od břehu a skočí do vody.*
Cynara Hoggins
Cynara Hoggins

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hotel u přístavu - Stránka 2 Empty Re: Hotel u přístavu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 :: Přístav

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru