Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paluba na přídi

+2
Katarina Quinn
Vypravěč
6 posters

 :: Loď

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Paluba na přídi

Příspěvek pro Vypravěč Mon Jun 27, 2016 4:23 pm

First topic message reminder :

---Paluba na přídi - Stránka 3 Seven_10

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 06. 16

https://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down


Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 1:22 pm

"Můžem klidně zůstat na pokoji, měla by jsi si odpočinout." Objala ji a poplácala po zádech "Klid, to je život... Usměj se, rposím." zašeptala a pak ji pomalu pustila "Každý někdy pláče, třebaže kvůli maličkostem..." zakroutila hlavou "Rozhodně nejsi trapná... já tě mám ráda a ať už tě kdokoli vidí jako trapnou, pro mě budeš vždycky nejlepší, nejúžasnější a neroztomilejší, ano?" usmála se a mrkla na ní. "Ne, nebude mi to vadit... s klukama, obzvlášť s těma hezkýma moc nevycházím..." docházelo jí to, sice by neustoupila, ale... Jae je kamarádka. Povzdychla si "Hlavu vzhůru kočko, ať se mu zalíbíš."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 1:49 pm

*usmála se* "to je na tobě, já bych se tu někde na něco podívala, došlo ti, co ti chtěl collin vlastně říct?.. " *usmála se* "asi se mi hodně líbíš holka" *pousměje se* "nepotřebuju si odpočinout, chci si zablbnout" *usmála se* "promiň, připadám si sobecky furt se jen lituju jak malá holka, s tímhle je jednou pro vždy konec, chci se začít bavit" *usmála se na ní* "a jdi s ním sama, já si tam někde zalezu a nějak se zabavím, toho se neboj" *mrkla na ní* "bude rád" *usmála se* "hmm a tu večeři platím já ano?" *usmála se* "tak jdeme někam?"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 1:54 pm

"Ja ti půjčím Tommyho, sice říkám, ze je kretén a nevím co všechno, ale je to bestovní idiot a zabaví na hodně dlouho." Zasmála se "Asi jsem tak hloupá, že ne... nedošlo mi vůbec nic..." zazubila se "Copak myslíš, ze chtěl říct?" Uculila se "Bože, nebudu taková labuť a jdeme někam pařit, nepůjdem si přecejen zaplavat?" Šťouchla do ní loktem "A já chci zkusit plivnout z špice lodi takze time out." nemyslela to vázně, jen ze srandy.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 2:03 pm

*usměje se* "ne to je dobrý, zabavím se sama" *usmála se* "jako fakt? Kim, poslouchala si mě? Chci si jít zablbnout!" *zasmála se* "počkej, ale to musím do pokoje si jít pro plavky" *usmála se* "ty je máš na sobě?" *zamrkala zvědavě* "mohla by jsi říkat jako Collin a jeho sestra ,,vždy připravena!" *usmála se poškrábala se na hlavě* "však tobě to dojde uvidíš" *řekla a usmála se* "um tak já si jdu pro plavky, jdeš se mnou?"
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Tue Jul 05, 2016 2:09 pm

"Uz vidím jeho 'Promiň, jsi otravná, můžeš mě přestat pronásledovat?'" povzdychla si a vytáhla si výstrih trička "Ano, já mám plavky na sobě. Tak si musíme pospíšit, rychle, rychle honem, honem..." rozešla se a zasmála "Takže... bude sranda... a do bázu pěkným saltem. Doufám, ze se nezabiju."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro JaeBin Tue Jul 05, 2016 2:20 pm

"Hele, jestli se ti něco stane tak si mě nepřej" *řekla velice starostlivě* "moc mi na tobě záleží!" *usmála se* "to neee, určitě se mu líbíš! Já to vím" *mrkla na ní* " a já toho, že budu sedět, v klídku, sama, jenom někde poblíž u vás využiju, potřebuju si něco dodělat do školy, u toho si vypiju nějakej ten drink, a pak si půjdu buď k vám sednout, nebo si zablbnout k bazénu" *usmála se* "no jo už běžím" *šla strašně rychle do pokoje*
//odepiš do pokoje prosííím, moc děkuji ^^
JaeBin
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 01. 07. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 10, 2016 10:45 pm

"To beru, moc se těším až mi zahraješ." usmála se a na chvilku zamyslela, co asi zahraje. "Kolik stačí procent abych ti tak řekla, že tě skutečně miluju? Sto?" pozvedla obočí a vesele se zasmála "Jsi můj blázínek a něco ti povím, to ti nejlepší jsou." uculila se. Poslušně collina následovala až na příď a tam se posadila. Natěšeně ho sledovala, pak se rozhlédla aby viděla hvězdy. Usmála se, pohled na nočí oblohu ji utěšoval a uklidňoval, jen tam pátrala očima a pak vyzvedla ruku a ukázala "Velký vůz, hmm... to znamená, že tu někde je i malý.. a Velká a malá medvědice?" usmála se a koukla na Collina. "Copak si mohu od tebe poslechnout?"
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 10, 2016 11:02 pm

* Podíval se na ní a usmál se * No tak 100% asi stačí bych řekl, nebo možná." * Zamyslel se a prohlédl si jí pak se posadil a usmál se* no zahraji ti to co bude v mých možnostech jsem docela unaven takže asi se na mě nejspíš podepíše fakt že nevím co hrát. " * usmál se a pohladil jí ve vlasech a poté se protáhl* " tak mě napadá jen jediná věc, Jak jsi tedy poznala že jsi zamilovana když jsi to nikdy nezažila? * Podíval se na hvězdy na obloze a vydechl* ah miluji je no máš pravdu dívej támhle malý vůz. " * vzal kytaru a začal pomalu hrát tony jeho "songu" *
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sun Jul 10, 2016 11:08 pm

"Dobře." Usmála se a pak překvapeně zamrkala, ale hned se opět usmála "Řekla bych, ze právé tím, že jsem to nikdy nezažila to je něco jiného nez to vo jsem zažila a tak nepopsatelně mi to naplnuje srdéčko, že jsem si jistá, ze to je láska." Usmála se a sledovala ho, pak se koukla na malý vůz, pak už ho jen s úsmévem posluchala, ta písnička, byla uklidňující, ale i tak jí srdéčko divoce bušilo.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Sun Jul 10, 2016 11:15 pm

* Usmívá se a hraje na kytaru spokojeně a sleduje jí při tom když dohrál písničku tak se usmál a vzal jí za bradu a políbil jí na rty spokojeně " jsi sladká jako med Kim. " * poté položil kytaru vedle nich a oba je zabalil do deky jak řekl a objal jí okolo pasu.* " nechápu jak je možné že jsi nikdy nebyla zamilovaná.. čím jsem jiný  že do mě jsi se zamilovala?"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 11, 2016 12:35 am

Usmívala se a zasnéně poslouchala, kdyz skončil zatleskala. Prekvapeně se mu po polibku zadívala do očí. "Děkuju." Zašeptala a přitulila se k němu "Já vlastné ani nevím, ostatní... spíš hledali holku, která by byla... jiná? A já... mé přijde, že jsem jednoduše doufala v to, že mam na lásku času dost... já netuším, mozná osud." Špitla a políbila ho na tvář.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Mon Jul 11, 2016 12:51 am

" Ah takhle Tak to potom chápu, Já jen že láska si najde vždy cestu sama tak není kam spěchat, když se máš zamilovat zamiluješ se.. a když ne.. tak to většinou poznáš. Tedy myslím si že to tak je já byl zamilovaní dvakrát.. * zamyslel se a pohladil jí ve vlasech když se dívá na oblohu a přivřel oči* " láska je divná abych pravdu řekl, Někdy se dívím že se člověk vůbec dokáže zamilovat ... když ví že ta druhá osoba ho nemusí milovat jako on miluje jí/ jeho."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Mon Jul 11, 2016 12:59 am

"Souhlasím." usmála se "Láska je záhadný... cit k druhé osobě, který si člověk nemůže vsvětlit." Koukla k nebi a pozorovala hvězdy, nejspíš čekala jestli nějaká nebude padat. "Myslím, že neopětovaná láska je smutná." povzdychla si "Proto, jsem ráda, že ty mi ji opětuješ. Opravdu... proto, chci řict... že s tebou zůstanu i kdybych měla natáhnout bačkory." na chvilku zavrela oči a jen oddychovala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Tue Jul 12, 2016 1:32 am

"Jasem rad ze to vidíš jako já, protože kdyby ne asi by jsem se cítil jako cvok" *pohladil ji po obličeji a sledoval co se tam na obloze děje z úsměvem přejel pohledem na její rty a pak zase na nebe* " "neříkej takové věci je to krásné co říká s ale rozhodne se mi nelíbí to zhebnu. Da se ta láska popsat i jinak." *políbil ji* je ti fajn? Ani teplo ani zima? Nerad bych aby jsi mrzla nebo byla přehřátá"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 13, 2016 9:00 am

"Nejsi cvok. To bych byla jen tvoje představa." usmála se, chvilkami se na něj koukala, prakticky přejížděla pohledem od nebe plného hvězd právě ke Collinovi, který jí přišel stejně úžasný jako ta noční obloha. "Myslela jsem, jakože je hezké a romantické... žít pro někoho pro koho by člověk zemřel." polibek mu oplatila a usmála se, pobláznilo ji víc jak se na ní dívá nebo to co říká? Nejspíš všechno. "Ne... je mi takhle příjemně. Ani teplo ani zima, prostě tak... akorát." usmála se a položila si hlavu, spíš si ji zapřela o jeho rameno. "Hlavně, že jsem s tebou."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 13, 2016 12:20 pm

" je romantické žít pro někoho ale není moc fajn od holky co miluji slyšet něco o smrti, vis? *pohladil ji a pak políbil její dlaň* "kdyby cokoliv trkni mi ano nerad bych aby ti něco chybělo. No vidíš to neřekl bych ze při teto plavbě poznam někoho tak fajn. Jako jsi ty." *hladil ji rukou po její ruce pod dekou*.*
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 13, 2016 10:02 pm

"Promiň, už o tom mluvit nebudu... žiju pro tebe, nebo si tak alespoň připadám a je to opravdu přojemný pocit." usmála se a zamyslela nad tím co ríkal, jedine co jí chybělo byla asi rodina, pohromadě, ale s tím on nic nenadělá, usmívala se dál. "S tebou mi neschází nic a když bude, určitě ti o tom řeknu, žádné tajemství." zašeptala, měla ráda každý dotek, jeho pohled. "Nikdy bych neřekla že se na výletu zamiluji." Skousla si ret a spokojeně zavrněla. "Ale jsem za to rozhodně moc ráda."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 13, 2016 11:11 pm

"Přemýšlím říkala jsi mi kam vlastně plujes? Pokud ano zase jsem úplně zapomel , mam plnou hlavu tebe ale zapominam na další věci, no jinak, také mam pocit ze žijí už jen pro tebe , je to příjemné a fajn, myslel jsem ze díky toho minulého vztahu se už nikdy nezamiluji ale opak je pravdou a tebou je všechno mnohem hezčí a příjemnější. *prejel ji znovu konečky prsty po ruce a pote se jen usmal* "jr mi s tebou naprosto fajn. Za chvilku ale budeme muset už jít k sem opravdu unaven, řekl bych pojď se mnou do pokoje ale to asi nepůjde ze?"
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Wed Jul 13, 2016 11:29 pm

"Říkala, ale klidně ti to zopakuji, jedu do USA na Floridu do Miami za svým tátou." usmála se, nevadilo ji opakování, přecejen opakování je matka moudrosti i když zrovna u takové blbosti, no to nevadilo. "Cítím to stejně, sixe jsem žadný vztah neměla, ale... myslím, ze je to vsechno o tolik hezčí..." uvolněně si oddychla a spokojeně se usmála "Nevadilo by mi to, vlastně bych ráda přespala u tebe... s tebou." Trochu se začervenala a zasmála.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Wed Jul 13, 2016 11:44 pm

" AH ano já jsem skleróza promin... Za otcem už si to pamatuji.. Jen tedy tak me napadá, budeme v kontaktu jen pres SMS a telefon než se budeme moct vidět jsem s toho nesvuj. Co když najdeš lepšího než jsem já" * jo ma obavy tohle se MZ už jednou stalo* Vztah budeš mít snad krásný... A ne špatný. Dobra tak půjdeme ke me do pokoje.. Co ty na to jsem opravdu unaven."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Thu Jul 14, 2016 8:44 am

"Když zapomeš tak ti to připomenu." trochu si zívla "Když jsem nedokázala najít někoho jako ty do plavby, jak bych si někoho mohka najít po plavbě když mám tebe." políbila ho "Jediný s kám chci skutečně být jsi ty." zašeptala "Mély bychom skutecně už jít, jinak ti tu usnu." protřela si očka a zakroutila hlqvou aby se trochu probrala.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 15, 2016 2:21 am

"Tak bych tě jako princeznu odnesl do komnat, a hezký tě uložil, no tak vstavat a cvicit." * postavil se a pote ji vzal do náručí políbil ji na nos a s dekou co mela pres sebe SD sehl pro kytaru rukou ji vzal a dal ji ji na nohy.* "bude me veličenstvo natolik hodně a odnes mi mou kytaru? Chceš ještě do svého pokoje? Nebo rovnou ke me? Nejsi az tak malička, takže me oblečení ti bude dobře. Takže pokud nemáš spesl přání tak můžeme jít." * rozešel se dopředu a přidržoval ji i kytaru a usmívá se na okolí a hlavně na ni. Došel ke kajutam a mrknul* " už se mi moc na dovolenou nechce protože budu daleko od tebe."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Fri Jul 15, 2016 10:55 am

Chtěla se postavit, ale bylo jí v tom zabraněno kdyz ji vzal do náručí. "Taky tě miluju, ale jsem těžká... měl bys nechat princeznu ať si jde po svých." zasmála se, ale trochu kecala, byla strašně ráda a to davala najevo maximálně tak spokojeným úsměvem. "K sobě již nepotřebuji, nechám se odnést rovnou k tobě, na kytaru budu dávat pozor." Kytaru přidrzovala jednou rukou a druhou Collinovi dala kolem krku. "Spešl přání... půjčí mi můj princ tričko na spaní?" zasmála se a pak zabloumala ad tím, jak daleko... od sebe budou. "Ale to nebude na moc dlouho... najdem se."
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Collin Torres Fri Jul 15, 2016 2:52 pm

"Ale houby jsi těžká jak lehoucka hubená tak jakápak těžká tohle ani nezkousej říkat." *usmal se a pak ji pohladul lehce rukou po noze když prošel palubou ke kajutam podíval se na dveře a mrknul* " me tričko je ti k napomoci.. Vždy jsem přemýšlel zda me holka o něco požádá. Hmm? Doufám ze to půjde takhle lehce aby jsme se našli nerad bych přišel kontakt s tebou takhle se cítím fajn "* otevřel dveře od svého pokoje a položil ji na postel, rozhledl se okolo sebe* "tričko jo skříňka ." *uchechtl se no rad by ji pomohl ale neudělá to vzal i ručník q svůj sprchovy gel a podal ji ho* tak prosím můžete se jít i vysprchovat princeznou." * usmal se a vzal i jeho nové boxerky a podal ji je * u"hm aby jsi byla kompletní.."
Collin Torres
Collin Torres

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 03. 07. 16
Age : 25
Location : Alžírsko

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay Sat Jul 16, 2016 9:17 pm

"Nebudu o sobě mluvit jako o těžké. Budu si to jen myslet." ušklíbla se, trochu zachvěla "Děkuji, a kraťasy budou stačit. Klid. Najdu tě... ii kdybych měla procestovat celičký svět." zašeptala a políbila ho. Nna postely se protáhla a opatrně položila vedle sebe kytaru. Usmála se na nj když docnesl tričko. "Hm... kraťáskyy." zachychotala se, všechnoo co dostala pobrala "Budu vonět po tobě." uculila se, následně zmizla v koupelně a zavřela dveře, vysvlékla se, umyla... nakonec se osušila a oblékla do jeho věcí, vlastně jí to vcelku bylo. Vylezla z kouupelny a usmála se "Jsem zpět." lehla si na postel.
Courtney Kim Wattanay
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 01. 07. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Paluba na přídi - Stránka 3 Empty Re: Paluba na přídi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 :: Loď

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru