Písečná pláž

:: Přístav

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Písečná pláž

Příspěvek pro Vypravěč za Mon Jun 27, 2016 3:59 pm

First topic message reminder :

---

Vypravěč
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi http://lostislandrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Písečná pláž

Příspěvek pro Alisha Harris za Sun Jul 03, 2016 12:16 am

"Skupina.. Leader.. no jasně, já věděla, že jsi mi povědomej.. když jsem měla závody v Koreji, tvůj obličej jsem viděla dost často..no konečně mi to došlo, furt mi hlodalo v hlavě, kde jsem tě jen viděla" *Zasměje se.. hned má lepší pocit, že to vyzjistila..* "I tak.. nazval jsi mě bláznem.. a navíc.. dneska jsem musela jít běhat, protože zítra a další dny na lodi si nemyslím, že bych tam běhala od přídi k zádi* *Zasměje se a pokrčí rameny..* "Leda.. leda by tam byla posilka a pás.. to uvidíme" *Uculí se a pokývne hlavou..* "Možná mi je trochu teplo.. ale když si dám nějakej studenej drink, určitě to bude hned lepší" *Pousměje se* "No páni, máš to fakt promyšlený, tak za to máš u mě jedno malý bezvýznamný plus" *Zaksichtí se a zadívá se znovu na nabídku* "Dobře.. dám na tebe.. zkusím to Zorro.. co ty?" *Podívá se na něj s úsměvem*
Alisha Harris

Poèet pøíspìvkù : 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Courtney Kim Wattanay za Sun Jul 03, 2016 12:18 am

"Až tam pojedu příště, vezmu tě s sebou..." zazubila se vesele a následovala ji "Nikdo nechce dělat křena.. chápu tě. Já se neopiji... ne... ne dnes..." zasmála se a rozhlédla tak moc se těšila na výlet...
Courtney Kim Wattanay

Poèet pøíspìvkù : 141

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Seth Jones za Sun Jul 03, 2016 12:22 am

"Takže.. takže jsem neslušnej.. když tykám..a neznám jméno.. počkat, jsem v tom už zamotanej" *Zabručí zmateně a povzdechne si.. prohrábne si rukou vlasy a zadívá se na Rosie* "Jsem Seth.. takže teď už mi vykej.. vykejte.. nebo ne, vykej.. protože už vím i já tvoje jméno.." *Stiskne jí jemně ruku na seznámení a zazubí se..* "No tak jestli je to takovýhle pozvání, tak to jo.. ale jestli by to bylo pozvání na rande, už bych si hrál na nedostupnýho" *Zasměje se a chytne se za lem trika, který od sebe odlepí, jak se na něj přilepilo díky pití..* "Zas tak cenný teda nebylo.. nech peníze na drinky.." *Zazubí se a rozejde se k baru, jí naznačí, ať ho následuje, protože on má na tyhle věci čuch a tak ví kam jít* "Kolik chci? Hmm.. měl jsem v plánu nepít, ale koukám, že moje plány jsou pozměněny" *Zaměje se a podívá se na Rosie*
Seth Jones

Poèet pøíspìvkù : 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ImJaebum za Sun Jul 03, 2016 12:23 am

" Ah byla jsi na závodě v Korei? No tak je to možné jsou tam naše plakáty a v autobusech a kde kdy jsme tam" * zasmál se a pak se otočil za hlasem jiné dívky která Zavolala Jae.. síla zvyku zda to není na něj zahlédl Korejskou dívku zavrtěl hlavou.. * " no já si dám Cuba Libre" * usmál se a poté se usmál * "bezvýznamné ? ah jaká škoda, a já se tak snažil " * usmál se a pak si prohrábl vlasy tak na vyletí lodi musí být   přeci posilovna nebo ne? " * zamyslel se* " po počkej ty závodíš? wow tak proto  tak běháš u to dává smysl" * ťukl se do čela*
ImJaebum

Poèet pøíspìvkù : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 12:31 am

*podívala se na Kim* "K-kim? Neblbni, neřvi tu tolik" *malinko se začervenala a usmála se, přišla k ní* "děkuju, byla bych moc ráda kdybych s tebou mohla do Japonska, ale teď, se chci jít hlavně projít... A jklidnit protože jak jsi zařvala Jae.. Tak jsem se otočila já, ale i on " *usměje se*
JaeBin

Poèet pøíspìvkù : 173

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 12:31 am

*podívala se na Kim* "K-kim? Neblbni, neřvi tu tolik" *malinko se začervenala a usmála se, přišla k ní* "děkuju, byla bych moc ráda kdybych s tebou mohla do Japonska, ale teď, se chci jít hlavně projít... A jklidnit protože jak jsi zařvala Jae.. Tak jsem se otočila já, ale i on " *usměje se*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro RosieFox za Sun Jul 03, 2016 12:32 am

" Docela to neslušné bylo, ale to je asi proto že moje rodina mě takhle vychovávala."  * zamyslela se a pak se podívala na jeho oblečení,je jí to opravdu moc líto usmála se sama pro sebe* "No na rande? to si nemyslím, za prvé nebudu určitě tvůj typ, a za druhé si myslím že" * prohlédla si ho* "Ani nebudeš jako typ co by si hledal dívku."  * rozešla se za ním a sledovala  co se děje okolo zhluboka se nadechla a podívala se na nebe kde jdou konečně vidět i trochu hvězdy.* " No tak pít nemusíš jako tak moc můžeš pít jen trošičku, nenutím tě vypít celý bar" * zasmála se potichu z rukou na obličeji

Naposledy upravil RosieFox dne Sun Jul 03, 2016 12:35 am, celkově upraveno 2 krát
RosieFox

Poèet pøíspìvkù : 28

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Alisha Harris za Sun Jul 03, 2016 12:33 am

"Joo, je to už nějaká doba, co jsem tam byla.. ale abych byla upřímná, ve skutečnosti jsi hezčí" *Uchechtne se a pokrčí nevinně rameny..* "Mhm.. tak to doufám, že mi dáš aspoň ochutnat.." *Uculí se a mávne na barmana, který k nim po chvilce přijde.. usměje se na něj a řekne mu o oba drinky.. poté vytáhne ze zadní kapsy kalhot potřebný obnos peněz a podá je obsluze..* "No jo, budeš se muset snažit víc" *Uculí se a podívá se zpět na JBho..* "Zatím máš ale z jedné osminy dobrou cestu k významnému plus" *Zasměje se a pokrčí rameny* "no co ty víš, třeba zrovna jako na potvoru to na týhle lodi nebude a já budu mít smůlu.." *Zamručí a uculí se nad jeho slovy* "Jop, nesmím polevit ani jeden den, jinak bych dostala teda pěknýho sprda.. navíc mám taky jaksi zákaz pít, tak jen doufám, že se to trenér nedozví" *Zamručí a povzdechne si.. opře se bokem o bar a sleduje JBho..* "Dobře, tak mi ještě o sobě něco pověz"
Alisha Harris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Seth Jones za Sun Jul 03, 2016 12:40 am

"Ouuu.. tak to sorry, nechtěl jsem být neslušnej.. jsem chtěl udělat co nejlepší dojem a to se nepovedlo" *Povzdechne si.. pozvedne obočí, když začne vyjmenovávat důvody, proč ne.. když si ho prohlíží, tak svraští obočí* "No.. ted mi přišlo jako by jsi mě svlékala pohledem.. no Rosie" *Zasměje se, pak ale zmlkne* "počkej, takže vypadám jako typ co si hledá chlapce?" *Pozvedne obočí a zamrká..* "a pozor! já si všiml, že jsi neřekla, že já nejsem tvůj typ.. až tak pozornej jsem.." *Pozvedne hrdě bradu, pak se uchechtne* "celej bych nedal, i když.. možná jo, kdybych neodpadl.. dobře, riskovat to nebudu, rád bych ještě zítra odplul a takhle bych skončil někde v příkopu milion kilometrů daleko s tím, že nevím jak jsem se tam dostal vůbec"
Seth Jones

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 12:40 am

"Kim?.. Půjdu za Jaem, že to byl omyl, že jsi volala na mne.. A ue se moc omlouváme ano?.. Tak tu na mne počkej" *šla za JB-m* "um, Ahoj
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ImJaebum za Sun Jul 03, 2016 12:46 am

" Ah opravdu jsem ve skutečností hezčí? to mě na jednu stranu těší, ale na druhou prý jsem fotogenická osoba ty jsi to právě vyvrátila" * na oko se zatváří naštvaně a pak se rychle zasměje* " Chceš ochutnat jo? Tak uvidíme co se dá dělat.. Tak nebudeš pít moc dáš si jen trochu neboj se zase tolik alkoholu v tom není, co by jsi řekla po drinku si zatančit a procházce pak třeba zmrzlina na tu tě zvu já." * po mrknutí se usmála a  upravil si klobouk který jí potom nasadil na hlavu* "O mě co by jsi ráda věděla? Rád tančím, Rád zpívám, Skládám texty.. Miluji seriály a také rád trávím čas s přáteli, Jsem docela romantik a mám rád jídlo.. a pohyb. Teď ty."   * Otočil hlavu k dívce co právě přišla *   " " Ahoj řekl a sledoval jí, Potřebuješ něco?" * Otázal se z úsměvem  
ImJaebum

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro RosieFox za Sun Jul 03, 2016 12:53 am

" To je dobré říkám že jsem vychová trochu jinak. Ah? Nejlepší dojem kdyby jsi ho chtěl uděla tak mě skoro nesežereš za to co se stalo ..." * Řekla snad vyčítavě ale nebylo to tak myšleno* " Co víš možná jsem tě svlékla, a možná taky ne do hlavy mi nevidíš." * vyplázla jazyk a pak vybouchla smíchem* " Proboha nee tak jsem to nemyslela jako že nejsi na závazek, a ne na chlapce" * zasmála se* " ano to jsem neřekla protože jsi pohledný chlapec, (ano není to pro ní muž). Alkohol není dobrý.. neměl by jsi ho konzumovat moc často a ve velké dávce." * zasmála se a podívala se * " uhm co tu mají? nepiji musíš mi něco vybrat ty. Také odplouváš a kam? uhm možná se uvidíme .. Jsem v první třídě, uvidíme se? "
RosieFox

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 12:54 am

"Um ani ne, jen... Asi tě trochu zmátlo jak tu volala ta holka " Jae" takže se ti chceme obě moc omluvit heh, mluvila totiž na mne... Nu nebudu dál rušit" *byla dost nervózní usmála se na něj a i na osobu vedle něj * "um, přeji krásný zbytek večera" *usmála se, otočila se a odešla, jak nejrychleji mohla zoátky za Kim potichu si pro sebe říkala* "fajn JaeBin horší by to být snad už nemohlo!" *začala se sama sobě smát*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Alisha Harris za Sun Jul 03, 2016 1:16 am

"Fajn.. fajn.. beru zpět.. seš hezkej tak na stejno.. spokojenej?" *Zasměje se a zakroutí zlehka hlavou..* "No jistě, že se s tím dá něco dělat.. protože pak už budeš ze dvou osmin na dobré cestě k plusu a to si přece nenecháš ujít" *Uculí se a pokrčí nevinně rameny.* "No, zvládnu se dostat do nálady díky alkoholu hodně rychle.." *Uchechtne se a usměje se nad jeho vysloveným nápadem* "To zní skvěle.. zmrzlině nikdy nedokážu říct ne.. akorát tě varuju, že s tančením jsem na tom bledě, tak aby sis pak nestěžoval" *Zaksichtí se, když jí dá klobouk na hlavu a hezky si ho upraví* "Nechci ti dávat nějaký naděje, ale je ti jasný, že ten klobouk už neuvidíš? Zalíbil se mi" *Zasměje se a poté už jen poslouchá co říká..* "No ještě aby jsi nerad zpíval" *Uchechtne se* "Pohyb.. takže akční člověk.. to se mi líbí.. ále, nic moc zajímavýho o mě" *Mávne rukou a zakroutí hlavou.. podívá se na dívku, která promluvila na JBho.. pousměje se na ní mile.. pozvedne obočí, když pěkně rychle odejde a podívá se na JBho..* "Ok.. zdála se pěkně nervózní, znáš jí?" *Pozvedne tázavě obočí a poté pohledem sklouzne k barmanovi, který jim přinese drinky.. poděkuje s úsměvem a vezme si svůj..*
Alisha Harris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Seth Jones za Sun Jul 03, 2016 1:23 am

"Joo, stačím si všímat.. že to bude asi jiná výchova.. mě pomalu vychovávala jen televize" *Ušklíbne se pro sebe..* "Cože.. já tě málem sežral.. co kecáš.. já reagoval.. dobře, ne? Vždyť jsem na tebe neřval, nic.. dělal jsem si srandu.. no tohle.. co si o mě myslíš" *Zamručí a povzdechne si..* "no to je pravda.. ale jen počkej.. já jednou vynaleznu vynález, díky kterýmu budu číst myšlenky a takhle a hned budu vědět, jak o mě smýšlíš" *Pokýve velice vážně hlavou..* "Jo takhlee.. no už jsem si myslel, že si myslíš, že si hledám kluka.. no náhodou, nějaký závazky jsem už měl.. třeba s postelí, televizí" *Zasměje se, je pravda, že moc holek to s ním nevydrželo dlouho* "No joo, pohlednej.. si myslím.." *ušklíbne se spokojeně* "Jasně mami, neboj mami, nebudu moc pít.." *Zašklebí se a podívá se na Rosie* "No.. dáš si.. vodu? Nebo já nevím.. sám vždycky nevím co si objednat" *Povzdechne si a prohrábne si rukou vlasy..* "San Diego.. už se nemůžu dočkat.. kam ty míříš?" *Pousměje se, když řekne, že je v první třídě, tak zamrká..* "No.. jo.. jo.. jasně, určitě se uvidíme.. někde.. kde má sraz první a třetí třída.." *Uchechtne se a podrbe se na zátylku*
Seth Jones

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ImJaebum za Sun Jul 03, 2016 1:26 am

" Ah já jsem zde se zlodějkou? ale klidně si ho nechej není můj mam ho půjčení od Marka.. tedy kolegy, mhm No tak já se budu snažit ať mam s kým trávit čas na lodi." * zasmál se a podíval se na ní pořádně a poté zase sklouzl pohledem na onu dívku* " Ah v pořádku nic se neděje, nemůžeš za to že se jmenuješ stejně jako já." * usmál se na ní opravdu mile když odešel zase otočil zrak na svojí společnost.* " Ah? ne neznám jí ale vzhledem k tomu že je Korejského původu podle obličeje tak bude asi naše fanynka" * usmál se a pak si vzal drink* "Děkuji" * odvětil a zase se díval na ní* " no jsem akční aby ne musím tančit tolik hodin denně že to není ani hezké, Ah neumíš tančit na palubě tě to naučím, já to umím a řekl bych obstojně." * napil se a usmál se* "mm dobrý chutnalo mi to.  a zmrzlina je dobrá vždy... protože chlad hodně pomáhá v tomhle dusnu." * Zamyslel se ano zase ta plavba bojí se jí*[/color]
ImJaebum

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:40 am

*seděla na písku a dívala se na moře, usmívala se* "pfff je tu celkem nuda..." *nakonec si lehla a dívala se na oblohu, na hvězdy, milovala když se mohla dívat na hvězdy, zívla si, byla už celkem unavená, ale spát nešla, přemýšlela nad tím, že si zajde pro nějaký drink, jenže se jí tam moc nechtělo, takže si radši vytáhla mobil a fotila si hvězdy* "
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro RosieFox za Sun Jul 03, 2016 1:44 am

"Jo jo já se bála co mi uděláš, podíval jsi se tak vražedně, a  tak" * podepřela si hlavu a se zájmem ho poslouchala když mluvil o vynálezu a usmála se.* "Ty máš asi hodně dobrou fantazii že?" * zeptala se a upravila si svůj copek poté se podívala na nabídku a usmála se* "Já bych si dala Red Polar, Ne vodu opravdu nechci jednou bych se mohla odvázat, tedy myslím si to po alkoholu dělám prý blbosti.." *zasmála se a podívala  se pozorně na jeho obličej sleduje ho opravdu  pozorně* "I když s klukem by ti to taky mohlo slušet ne že ne.." * zasmála se a poté se podívala na své ruce* "Australie pluji vstříc své kariéře... a svému snu" * moc o tom nemeluví lidem se popravě ona vyhýbá ona kluka vlastně nikdy neměla takže si může vždy dělat jen legraci* " Ty jsi v třetí třídě? to jsem netušila promiň. To nevadí ne? na palubě se setkat můžeme.. to nebude problém nebo ano? , nechceš se snad shazovat s bohatou slepičkou s první třídy? " *zasmála se*[/color]
RosieFox

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JaeBin za Sun Jul 03, 2016 1:50 am

*zvedla se a šla k baru, sedla si k Rosie a Seth-ovi* "ahoj, neruším? Docela dost se nudím a kdybych se s někým nebavila tak asi usnu" *zasmála se a zívla si* "oh omlouvám se" *malinko se začervenala a dívala se všude kolem sebe*
JaeBin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Alisha Harris za Sun Jul 03, 2016 1:52 am

"Mark.. to je takovej ten roztomilej, viď.. mám docela pamatováka" *Zazubí se a pokrčí rameny..* "No ale jen abych ho nepotkala a on mě nenařknul, že jsem ti jeho klobouk ukradla..mhm.. ale co.. *cukne jí pravý koutek a nad jeho slovy pokývne hlavou* "Jo.. snaž se.. počítají se u mě i maličkosti" *Pousměje se..* "Tak jestli to byla fanynka, mohl jsi jí dát aspoň autogram nebo fotku" *Uchechtne se a lehce ho dloubne loktem do žeber..* "No vidíš.. ty trénuješ tanec.. já trénuju běhání.. někdy je to vážně k zbláznění, ale většinou to prostě zbožňuju, jinak bych to nedělala.." *Uculí se a pozvedne obočí* "No néé, že bych měla takovýho skvělýho učitele na tanec? Wow, o tom se mi snad ani nezdálo" *Zasměje se a pokývne hlavou.. poupraví si ještě klobouk a napije se ze svého drinku.. spokojeně zamručí a uculí se* "ok.. vybral jsi mi dobře.. je to fakt skvělý.. uka tvoje" *Zamrká a vezme si jeho drink, z kterého trochu upije.. zamyšleně přimhouří oči a poté se uculí* "Nah.. já mám lepší, výběr pro mě se ti povedl.." *Zazubí se.. pomalu upíjí už jen ze svého drinku* "Jo, ale zmrzlina není jen dobrá, je nejlepší" *Usměje se a pokývne hlavou*
Alisha Harris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Seth Jones za Sun Jul 03, 2016 2:00 am

"Vražedně? To néé.. hodně dlouho jsem trénoval ten nejlepší vražednej pohled, takže kdyby byl vražednej.. byl by fakt vražednej" *Pokýve hlavou a uculí se..* "Noo.. říká se to o mě, že mám hooodně dobrou a velkou fantazii.. tak nepopírám to, že jo.. já to beru jako obrovskou výhodu" *Uchechtne se a pokrčí rameny..* "Blbosti.. jo? Tak budeme dělat blbosti spolu.. ne, ne.. počkej.. ted to znělo.. jako, že bychom spolu spali.. jako to vždycky vyzní ve filmech.. ale ted myslím blbosti jako fakt blbosti.." *Zamotá se v tom a jen se radši uchechtne..* "ok, já si dám.. mhm.. Blue mexican.. zní to fajn, snad to tak i chutná.. když už jsou tu drinky, tak si nějakej dám" *Zazubí se a hned je objedná..* "No joo, nějakýho mi rovnou dohoď.. jako ne jednou jsem nad tím přemýšlel, najít si kluka jako jsem já ale je pěkně těžký" *Zasměje se a podívá se na ní s pozvednutým obočím* Jakýmu snu?" *Optá se se zájmem..* "Jen abych tě nevyužíval, že jsi v první a nevyužíval tak tvoje možnosti na nějaký spešl věci, slepičko" *štouchne do ní zlehka a zasměje se.. poté se podívá na dívčinu, co si k nim přisedne.. pozvedne obočí a pokrčí rameny..* "U mě dobrý.. nerušíš, klid.. já jsem Seth" *Představí se hned s pokývnutím hlavy*
Seth Jones

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ImJaebum za Sun Jul 03, 2016 2:03 am

* Vytáhl mobil z kapsy a otevřel fotku ukázal jí kdo je kdo a pak se usmál .* " No nevím zda roztomilý, těžko soudit, ale asi máš pravdu, Je docela roztomilý. Nemyslím si že by ti tohle řekl tenhle klobouk může mít kdokoliv jiný, a když se tě zeptá řekneš, to já ne to Jb" *zasmál se* neboj se řeknu mu co a jak, že jsem ho někomu dal. Tak mam za ní jít a dát jí fotku a podpis? klidně mě to problém nedělá ale  ona odešla sama asi si myslela že nás ruší. Vidíš tamhle je, Klidně za ní skočím." * usmívá se* " No na druhou stranu lepe Tančí Mark je to hlavní tanečník ale mohu tě leda co naučit." * Podíval se jak se napila a usmál se* " no mě moje pití chutná , dáš mi zkusit to tvé? * otázal se a pak se napil svého pití* " Jakou máš rád zmrzlinu? jinak na lodi budeš v jaké třídě? já jen kde si budeme dávat spicha při tréningu. " * dostal záchvat smichu*
ImJaebum

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro RosieFox za Sun Jul 03, 2016 2:15 am

" Tak pro mě byl děsiví dost  a nemusel to byt extra vražedný pohled." * řekla potichu a poté se zamyslela..  a v hlavě si představovala jaké by to bylo kdyby ona měla lepší a větší fantazii a zasmála se* "mm fantazie je fajn, takže ti jí může kde kdo závidět, Mnoho lidí si neumí představit ani obyčejné věci natož něco vymyšleného nebo takové.. he he... Spali spolu.. no" * ano přesně o tom ale ona mluvila je prý přítulná ale raději mlčí mmm joo budeme skákat do vody nahý a podobné blbosti" * zasmála se* " upozorňují jsem opravdu rychle opilá protože nejsem zvyklá pít. Jsi snad zvláštní? nebo proč by jsi neměl najít kluka jako ty? " * otázala se zamyšleně, z myšlenky jí vytáhl hlas dívky ťěkla pohledem " Ahoj Jsem Rosie.. mm v klidu klidně se přidej vlastně tu spolu nejsme." vydechla trochu jí to zaskočilo jo bylo jí fajn že je tam sama s nim ale nic nenadělá. * " No snem to je jedno.* " odsekla protože je uzavřená když jsou tam jiné dívky * 
RosieFox

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Alisha Harris za Sun Jul 03, 2016 2:19 am

*Podívá se pozorně na fotku a usměje se, snaží si zapamatovat jména, která jí řekl a uculí se* "Soudím prostě jako holka, jasný, že tvoje hodnocení se bude lišit" *Zaksichtí se a pozvedne obočí* "no to si piš, že budu hned hlásit, že já jsem v tom nevinně a všechnu vinu hodím na tebe.. to je jasná věc" *Zasměje se* "No.. to 'někomu' dal.. ten 'někdo' má jméno" *Uchechtne se* "Néé, nic mu neříkej.. třeba na něj někdy narazím sama.. a nebo taky ne.. a bude to hezky utajený" *Uculí se a nahne zlehka hlavu na stranu..* "A nenecháš mě tu na holičkách? Protože já se těším na tu zmrzlinu, tak se mi vrátíš, jasné?" *Uculí se a podívá se na dívčinu, která k nim před chvílí došla a zase zmizela..* "Jen běž, uděláš jí radost" *Usměje se a podívá se zpět na JBho.* "Stačí mi být profi sportovkyně, ještě kdybych byla profi tanečnice, to už bych byla moc.. a určitě jsi skvělý, takže se nechám učit od tebe" *Uculí se a pokývne hlavou* "Noo.. nevím.. možná.. ale joo, můžeš ochutnat.. trochu.." *Pousměje se a zamyslí se* "Mhm.. těžko říct.. miluju čokoládovou, ale taky pistáciovou.. a vanilková je prostě vanilková.. no prostě mám ráda všechny" *Zasměje se a pokrčí rameny..* "V první.. ale nemysli si, že jsem jakási nafoukaná panička.. já si to nezařizovala.. trenér koupil lístek do první a já musela poslechnout" *Povzdechne si, někdy si přijde, jako by byla furt malý dítě, když musí poslouchat trenérovo každé slovo*
Alisha Harris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ImJaebum za Sun Jul 03, 2016 2:32 am

" Já řeknu tvé jméno a on nebude vědět o koho vlastně jde, Takže to asi bude docela problém nemyslíš? " *zasmál se* " teď tam nejdu je tam z někým takže zbytečné předpokládám že když  je na téhle párty tak popluje s námi tak jí navštívím na lodi myslím že moc lidí se jménem Jae tam už nebude" * mrknul* " No no tak dobře bych tě ani nenaučil tančit, ještě by jsi nám ukradla  slávu, a tu mi potřebujeme aby jsme se proslavili i v dalších státech." * vzal si skleničku od ní a lehce si cucnul* "Noo tak mě popravdě zase chutná víc  ten můj. "
Já mam rád oříškovou, a nebo Cookie"
*zasmál se a pak si dal rukou  zajel do vlasů*  " první třída? wow tak to se někdo má, No já jsem šel do druhé a dobrovolně zařizoval jsem to já a kluci chtěli taky."
ImJaebum

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

:: Přístav

Povolení tohoto fóra: